Milzu! BIO Cereálne obdĺžničky so škoricou 450 g
4,70 €

Detské raňajkové cereálie v tvare obdĺžnikov so škoricou sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu!.

Milzu! BIO Cereálne obdĺžničky s kakaom 450 g
4,70 €

BIO Cereálne obdĺžničky s kakaom sú detské raňajkové cereálie v tvare obdĺžnikov s kakaom sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu!.

Milzu! BIO Chrumkavý snack - obdĺžničky s kakaom 70 g
1,20 €

BIO Cereálne obdĺžničky s kakaom sú detské raňajkové cereálie v tvare obdĺžnikov s kakaom sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu!.

Milzu! BIO Cereálne krúžky s medom 400 g
4,70 €

Detské raňajkové cereálie v tvare krúžkov s medom. sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu!.

Milzu! Cereálne krúžky s kakaom 400 g
3,50 €

Cereálne krúžky s kakaom Milz! v tvare krúžkov s kakaom sú vyrobené zo žitnej a celozrnnej ovsenej múky, ktoré poskytujú bohatú dávku vlákniny do tela. .

Milzu! BIO Cereálne hviezdičky so šťavou z čiernych ríbezlí 200 g
2,70 €

Detské raňajkové cereálie v tvare hviezdičiek so šťavou z čiernych ríbezlí v BIO kvalite. Sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu!.

Milzu! BIO cereálnych guličky s kakaom 400 g
4,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské raňajkové cereálie v tvare guľôčok s kakaom. Sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu!.

Milzu! Ražné cereálie s rakytníkom 300 g
2,70 €

Zdravé raňajkové cereálie s rakytníkom. Obsahujú až o 50% menej cukru ako tradičné značky na trhu. 100% prírodné zloženie bez chémie, GMO surovín. Pre vaše deti len to najlepšie.

Milzu! BIO cereálnych krúžky s medom 200g
2,70 €

Detské raňajkové cereálie v tvare krúžkov s medom sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku.

Milzu! Ražné cereálie s brusnicami 300 g
2,80 €

Zdravé raňajkové cereálie s brusnicami. Obsahujú až o 50% menej cukru ako tradičné značky na trhu. 100% prírodné zloženie bez chémie, GMO surovín. Pre vaše deti len to najlepšie.

Milzu! BIO Ražné cereálie bez cukru 300 g
3,50 €

BIO Ražné cereálie bez cukru sú vyrobené z BIO ražnej múky a BIO ovsenej múky, získané z BIO certifikovaných fariem v Lotyšsku. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu!.

Milzu! Cereálne hviezdičky s brusnicovým sirupom 300 g
3,50 €

Cereálne hviezdičky s brusnicovým sirupom. Tieto cereálie sú zdravou alternatívou ku klasickým cereáliám na trhu. Obsahujú až o 50% menej cukru ako konkurenčné značky na trhu. Cereálie sú vyrobené z ražnej a ovsenej múky, ktorá poskytuje bohatú dávku vlákniny do tela.

Milzu! Cereálne krúžky s kakaom 200 g
1,90 €

Cereálne krúžky s kakaom Milz! v tvare krúžkov s kakaom sú vyrobené zo žitnej a celozrnnej ovsenej múky, ktoré poskytujú bohatú dávku vlákniny do tela.

Milzu! Cereálne obdĺžničky s kakaom 450 g
3,50 €

Detské raňajkové cereálie Milz! v tvare obdĺžnikov s kakaom. Jedná sa o zdravú alternatívu ku klasickým cereáliám na trhu! Obsahujú až o 50% menej cukru ako tradičné značky na trhu. Pridaný kakaový prášok má navyše znížený obsah tuku. Tieto cereálie obsahujú iba 100% prírodné zložky.

Milzu! Cereálne lupienky s kakaom 600 g
5 €

Detské raňajkové cereálie Milz! v tvare lupienkov s kakaom. Sú vyrobené zo žitnej a celozrnnej ovsenej múky, ktoré poskytujú bohatú dávku vlákniny do tela. Majú až o 50% menej cukru ako tradičné cereálie na trhu, takže vašim deťom a sebe dávate zdravšiu alternatívu.

Milzu! Ražné cereálie s kakaom 300 g
2,80 €

Zdravé raňajkové cereálie s kakaom. Obsahujú až o 50% menej cukru ako tradičné značky na trhu. 100% prírodné zloženie bez chémie, GMO surovín. Pre vaše deti len to najlepšie.

Milzu! Ražné cereálie s medom 300 g
2,70 €

Zdravé raňajkové cereálie s medom. Obsahujú až o 50% menej cukru ako tradičné značky na trhu. 100% prírodné zloženie bez chémie, GMO surovín. Pre vaše deti len to najlepšie.