Milva Kondicionér po šampóne chinín 200 ml
6,44 € 5,50 €

Kondicionér po šampóne chinín obsahuje extrakt prírodných olejov, ktoré dokážu predĺžiť účinok chinínu a vyživuje a hydratuje vlasy. Zlepšuje štruktúru vlasov a dodáva im lesk. Chráni vlasy pred fénom a nežiaducím UV žiarením.

Milva Šampón chinín 500 ml Big Milva-28%
6,70 € 4,80 €

Akcia

Šampón chinín je vhodný proti vypadávaniu vlasov a na ich opätovný rast. Quinquina šampón má hlavnú účinnú látku chinín z kôry chinínovníka. Chinín preniká do vlasov a urýchľuje ich mikrocirkuláciu, čím urýchľuje prísun živín do vlasov. Znižuje alebo úplne zastavuje vypadávanie vlasov.

Milva Šampon chinin forte 200 ml Milva-25%
4,80 € 3,60 €

Akcia

Šampón chinín forte – Vysoký obsah chinínu v šampóne ho robí efektívnym prípravkom proti vypadávaniu vlasov. Celkový stav vlasov sa rýchlo zlepší, zrýchli sa ich rast, vypadávanie sa zníži alebo úplne prestane.

Milva Cinchonínovej voda s pumpičkou forte 200 ml-26%
6,50 € 4,80 €

Akcia

Cinchonínovej voda s pumpičkou forte má až o 30% viac naturálneho chinínu než Milva cinchonínovej voda. Je vhodná na začiatok prevencia vašich vlasov. Cinchonínovej voda sa rýchlo vstrebáva do pokožky hlavy a zaručuje stimuláciu krvného obehu.

Milva Chinínová voda 200 ml
2,50 € 2,40 €

Chinínová voda je vhodná pre mastné, zničené vlasy a vynikajúca náhrada pre suché vlasy, ktorým vadia šampóny.

Milva Šampón propolis 200 ml-30%
4,60 € 3,20 €

Akcia

Šampón propolis obsahuje extrakt z propolisu, ktorý má antiseptický a antibakteriálny účinok. Odporúčame ho použiť na suché vlasy výrazne poškodenú štruktúrou. Je dobré ho používať na suché vlasy v kombinácii s prípravkami Huma (biely íl). .

Milva Quinquina maska na vlasy 250 ml-22%
8 € 6,20 €

Akcia

Cinchonínovej maska je určená k regenerácii slabých a vyčerpaných vlasov. Pomáha bojovať proti lámaniu, lupinám, vypadávaniu, strate prirodzenej vlhkosti. Tým, že preniká do vlasovej pokožky a do hĺbky poškodeného vlasu, vie efektívne hydratovať a vyživovať.

Milva Šampón decht 200 ml-24%
4,10 € 3,10 €

Akcia

Milva Šampón decht obsahuje borovicový decht. Pravidelnom používaní reguluje činnosť mazových žliaz, čím odstraňuje ako suchosť, tak i prehnané masteniu sa. Borovicový decht má svoju typickú „vôňu“, ktorá však po umytí vlasov úplne zmizne. Je vhodné ho používať s chininovými šampóny. .

Milva Šampón decht 500 ml-24%
8,50 € 6,40 €

Akcia

Milva Šampón decht obsahuje borovicový decht. Pravidelnom používaní reguluje činnosť mazových žliaz, čím odstraňuje ako suchosť, tak i prehnané masteniu sa. Borovicový decht má svoju typickú „vôňu“, ktorá však po umytí vlasov úplne zmizne. Je vhodné ho používať s chininovými šampóny.

Milva Šampón ílový HUMA 200 ml-30%
4,60 € 3,20 €

Akcia

Milva Šampón ílový HUMA obsahuje liečivý biely íl. Pri používaní tohto šampónu je dôležité pred použitím šampón pretrepať, pretože sa biely íl usadzuje naspodku. Pripravte sa na „vŕzgajúce“ vlasy po umytí, ktoré svedčia najmä o tom, že tento šampón (podobne ako aj ostatné zn.

Milva Šampón pivné droždie 200 ml-30%
4,60 € 3,20 €

Akcia

Šampón pivné droždie obsahuje extrakt z chmeľu ktorý urobí vaše vlasy čisté, mäkké a hladké. Šampón je vhodný pre všetky typy vlasov, najviac odporúčané pre suché až normálne vlasy. Proti lámaniu a rozstrapkaniu vlasových končekov.

Milva Vazelína s propolisom 35 ml-26%
4,10 € 3 €

Akcia

Vazelína s propolisom upokojuje a zvláčňuje, ochranná vrstva hydratuje a premasťuje suchú pokožku. Vhodná na popraskané ruky a päty.

Milva Cinchonínovej voda Forte 100 ml-42%
4,50 € 2,60 €

Akcia

Cinchonínovej voda Forte má až o 40% viac naturálneho chinínu než Milva cinchonínovej voda . Je vhodná na začiatok prevencia vašich vlasov. Cinchonínovej voda sa rýchlo vstrebáva do pokožky hlavy a zaručuje stimuláciu krvného obehu.

Milva Cinchonínovej voda s pumpičkou 200 ml-34%
4,90 € 3,20 €

Akcia

Cinchonínovej voda sa rýchlo vstrebáva do pokožky hlavy a zaručuje stimuláciu krvného obehu tiež dokáže spevňovať vlasové folikuly a stimuluje rast vašich vlasov. Po použití vody sa vám zníži strata vlasov. Chinín je vhodný používať dlhodobo proti vypadávaniu vlasov a na spevnenie vašich vlasov.

Milva Huma maska na vlasy 250 ml-22%
8 € 6,20 €

Akcia

Huma maska na vlasy – Biely íl v kombinácii s naturálnej olejmi a rastlinnými extraktmi udržuje vlasy zdravé a krásne, Pridáva lesk, pružnosť a objem, bez zaťažovania vlasov silikóny. .

Milva Kondicionér hair repair 200 ml
5,80 € 5,60 €

Akcia

Kondicionér Hair Repair na poškodené a suché vlasy obsahuje bio-regeneračné formulu, ktorá obsahuje prírodné oleje a bylinné výťažky, ktoré dokážu účinne hydratovať a vyživovať vlasy do hĺbky. Kondicionér tiež dodáva vlasom lesk, vlasy sú jemné a hebké na dotyk.

Milva Kondicionér po šampóne chinín 200 ml-17%
5,80 € 4,80 €

Akcia

Kondicionér po šampónu chinín obsahuje extrakt prírodných olejov, ktoré dokážu predĺžiť účinok chinínu a vyživujú a hydratujú vlasy. Kondicionér zlepšuje štruktúru vlasov a dodáva im lesk, chráni vlasy pred fénom a nežiaducim UV žiarením. .

Milva Krém na popraskané päty 35 ml-39%
5,30 € 3,20 €

Akcia

Krém na popraskané päty stimuluje odlupovanie odumretých zrohovatených buniek na pätách, pokožku súčasne vyživuje, hydratuje a urýchľuje tak hojenie popraskaných pat. Vďaka obsahu kyseliny salicylovej a extraktu z bylín (harmančeka a nechtíka) a propolisu má antibakteriálne a antiseptické účinky.

Milva Pleťová voda anti-akné s nechtíkom 100 ml-25%
6 € 4,50 €

Akcia

Pleťová voda anti-akné s nechtíkom obsahuje extrakt z nechtíka a kyselinu salicylovú. Táto kombinácia pôsobí dezinfekčne a antibakteriálne na vašu pokožku. Je veľmi účinná na akné.

Milva Pleťová voda anti akné sumach 100 ml-26%
6 € 4,40 €

Akcia

Pleťová voda anti akné sumach sa používa pre každodenné čistenie citlivej a mastnej pleti so sklonom k bakteriálnym infekciám alebo vzniku akné. Voda tiež obsahuje kyselinu salicylovú, ktorá pôsobí na pokožku antibakteriálne.

Milva Prírodná ružová voda s pumpičkou 200 ml
3,70 € 3,40 €

Akcia

Prírodná ružová voda s pumpičkou čistí, zvlhčuje a tonizuje pokožku tváre, rúk a tiež celého tela. Zachováva ju mäkkú, hladkú a elastickú. Ružová voda vyživuje suché a lámavé vlasy. Obklady s ružovou vodou pôsobí prospešne pri opuchnutých a unavených očiach.

Milva Quinquina voda s kofeínom 100 ml-24%
5,80 € 4,40 €

Akcia

Vlasová voda s obsahom chinínu a kofeínu je špeciálne vyvinutá formula na prevenciu a zastavenie všetkých foriem vypadávanie vlasov. Špeciálne vybrané ingrediencie dlhodobo r egenerují vlasy, zlepšujú krvný obeh vo vlasovej pokožke, zabraňujú vypadávaniu vlasov, hydratujú.

Milva Quinquina voda so ženšenom 100 ml-32%
5 € 3,40 €

Akcia

Cinchonínovej voda sa ženšenom – kombinácia chinínu a ženšenu je prospešná v prípade vypadávanie vlasov počas hektického obdobia. Vie rýchlo zredukovať stresové a sezónne vypadávanie vlasov. Výborne pôsobí proti dlhodobému vypadávaniu vlasov. Bojuje proti štiepeniu končekov a lámaniu vlasov.

Milva Šampón chinín 200 ml-30%
4,60 € 3,20 €

Akcia

Šampón chinín je vhodný proti vypadávaniu vlasov a na ich opätovný rast. Quinquina šampón má hlavnú účinnú látku chinín z kôry chinínovníka.

Milva Šampón chinín a kofeín 200 ml-43%
5,80 € 3,30 €

Akcia

Šampón chinín a kofeín – Kofeín v šampónu podporuje a stimuluje rast vlasov, predlžuje rastový cyklus vlasov a zastavuje účinky DHT (dehydrotestosteron) – hormónu zodpovedného za vypadávanie vlasov. .

Milva Šampón color protect na farebné vlasy 200 ml-23%
5,20 € 4 €

Akcia

Šampón color protect je špecializovaný šampón na farebné vlasy. Upevňuje farebné pigmenty. Uchováva farby sýte. Obsahuje UV filtre, ktoré poskytujú ochranu pred škodlivým slnečným žiarením. Obsahuje extrakt z bambusu, ktorý má hydratačný efekt a vyživuje korienky vlasov.

Milva Šampón detský 200 ml
5 € 4,30 €

Akcia

Detský šampón jemne čistí detskú pokožku a vlasy, bez toho aby ich vysúšal. Je bohatý na obsah čistých extraktov a naturálneho hydratujícího agentovi. Vyživuje a upokojuje vlasovú pokožku a hydratuje povrchovej vrstvy epidermis.

Milva Šampón gaštan 200 ml-21%
4,10 € 3,20 €

Akcia

Šampón gaštan je vhodný na suchej či nepoddajné, kučeravé, tmavé vlasy. Gaštanový šampón odporúčame na kučeravé vlasy. Vlasy uhladí, činí je jemnými. Vyživuje, vyhladzuje a osviežuje tmavé vlasy, pričom im dodáva lesk a elasticitu.

Milva Šampón Hair repair s chinínom 200 ml-19%
5,20 € 4,20 €

Akcia

Šampón Hair repair s chinínom Obsahuje chinín proti padaniu a na rast vlasov. Ako jediný z radu Milva, je vhodný na suché vlasy a obnovuje ich hydratačnú rovnováhu, pretože obsahuje extrakt z aloe vera a pšenice. Tento šampón je vhodný aj pre suché vlasy.

Milva Šampón harmanček 200 ml-21%
4,60 € 3,60 €

Akcia

Milva Šampón harmanček obsahuje naturálne výťažok harmančeka obsiahnutý v harmančekovom šampóne obnovuje štruktúru vlasu, upokojuje podráždenia a svrbenie vlasovej pokožky. Robí vlasy jemnými a lesklými.

Milva Šampón ílový HUMA 500 ml
6,80 € 6,40 €

Akcia

Milva Šampón ílový HUMA obsahuje liečivý biely íl. Pri používaní tohto šampónu je dôležité pred použitím šampón pretrepať, pretože sa biely íl usadzuje naspodku. Pripravte sa na „vŕzgajúce“ vlasy po umytí, ktoré svedčia najmä o tom, že tento šampón (podobne ako aj ostatné zn.

Milva Šampón kofeín 200 ml-41%
5,80 € 3,40 €

Akcia

Šampón kofeín – Kofeín v šampónu podporuje a stimuluje rast vlasov, predlžuje rastový cyklus vlasov a zastavuje účinky DHT (dihydrotestosterónu) – hormónu zodpovedného za vypadávanie vlasov. Regeneruje vlasové folikuly a zanecháva ich zdravé a životaschopné.

Milva Šampón na vlasy ženšen a chinín 200 ml Milva-32%
4,60 € 3,10 €

Akcia

Šampón obsahuje ženšen a chinín. Ženšen je liečivá bylinka, ktorá sa postará o vašu výživu a regeneráciu vlasov. Tento šampón je skvelý na stresové a alebo sezónne padanie vlasov, vyrovnáva tiež tvorbu mazu. Vhodný na mastné vlasy.

Milva Šampón šípky 200 ml-30%
4,60 € 3,20 €

Akcia

Šampón šípka obsahuje šípkový olej, ktorý je silný prostriedok na upevnenie korienkov vlasov. Je vhodný na suché vlasy, ktorým vráti stratenú vlhkosť a lesk. Odporúča sa používať so šampónom s obsahom HUMA (biely íl). Výhodný pre suché vlasy.

Milva Šampón síra 200 ml-41%
5,80 € 3,40 €

Akcia

Organický šampón s vysokým obsahom síry má preukázateľné protilupinové, antibakteriálne, protisvrbivé a výrazné liečivé účinky. Pri pravidelnom používaní sa postupne znižuje tvorba lupín a vypadávanie vlasov.

Milva Šampón síra a chinín 200 ml-41%
5,80 € 3,40 €

Akcia

Organický šampón s vysokým obsahom síry a chinínu má preukázateľné protilupinové, antibakteriálne, protisvrbivé a výrazné liečivé účinky. Pri pravidelnom používaní sa postupne znižuje tvorba lupín a vypadávanie vlasov.

Milva Šampón žihľava 200 ml
4,10 € 3,60 €

Akcia

Žihľavový šampón Milva obsahuje žihľavu, je výnimočne bohatý na aminokyseliny, vitamíny, minerály a mikroelementy. Efektívne pôsobí na vlasovú pokožku a na každý vlas. Odstraňuje svrbenie, nadmerné mastenie a zamedzuje tvorbe lupín. Upevňuje vlasy a redukuje štiepenie končekov.

Milva Sprchový gél peeling 300 ml-34%
4,10 € 2,70 €

Akcia

Sprchový gél peeling obsahuje biely íl s exfoliačným účinkom. Odstraňuje mŕtve kožné bunky, čistí do hĺbky, hydratuje. Reguluje mastnotu pokožky a odstraňuje nečistoty.

Milva Sprchový gél relax 300 ml
4,10 € 3,50 €

Akcia

Sprchový gél relax obsahuje horčíkové soli pre uvoľnenie a relaxáciu vášho svalstva. Vďaka otvoreniu pórov kože počas sprchovania sa horčík môže absorbovať. Má vynikajúci účinok pred spánkom.

Milva Sprchový gél sensitive 300 ml-34%
4,10 € 2,70 €

Akcia

Sprchový gél sensitive obsahuje výťažok z bambusu. Špeciálne vyvinutý pre citlivú pleť. Odstraňuje mŕtve kožné bunky, čistí do hĺbky, hydratuje. Reguluje mastnotu pokožky a odstraňuje nečistoty.

Milva Tekuté mydlo na ruky Chum 300 ml
2,90 € 2,80 €

Akcia

Tekuté mydlo Chum obsahuje dokonale vyvážené množstvo ílu. Hĺbkovo čistí pokožku bez zbytočného vysúšaniu. Zároveň ju zjemňuje a vyživuje. Zbavuje pokožku rúk nečistôt a odumretých buniek, čím je obnovená schopnosť pokožky dýchať.