Millefiori Milano Vonné karty Laundry Levandule 3 ks
11,60 €

Vonné karty od značky Millefiori z kolekcie Laundry s vôňou levandule sú vhodné do malých priestorov ako sú skrine alebo zásuvky s bielizňou. Jedna karta bude vytvárať krásnu kvetinou vôňu vo vašom šatníku až 3 mesiace.

Millefiori Milano Aróma difuzér Natura l Chladná voda 100 ml
23,10 € 20,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Aróma difuzér Natura l s vôňou studenej vody dokonale prevonia váš domov. Sklenená fľaštička, ktorá v sebe ukrýva vonnú esenciu sa perfektne dopĺňa s keramickou bielou koncovkou s otvorom na ratanové tyčinky v prírodnej farbe. Veľkosť difuzéra je vhodná predovšetkým do menších miestností.

Millefiori Milano Aróma difuzér Natura l Chladná voda 250 ml
30,70 €

Aróma difuzér Natura l s vôňou chladnej vody dokonale prevonia váš domov. Sklenená fľaštička, ktorá v sebe ukrýva vonnú esenciu sa perfektne dopĺňa s keramickou bielou koncovkou s otvorom na tyčinky v prírodnej farbe.

Millefiori Milano Aróma difuzér Natura l Citrónová tráva 100 ml
23,10 €

Aróma difuzér Natura l s vôňou citrónovej trávy dokonale prevonia váš domov. Sklenená fľaštička, ktorá v sebe ukrýva vonnú esenciu sa perfektne dopĺňa s keramickou bielou koncovkou s otvorom na ratanové tyčinky v prírodnej farbe. Veľkosť difuzéra je vhodná predovšetkým do menších miestností.

Millefiori Milano Aróma difuzér Natura l Vanilka a drevo 100 ml
23,10 € 22,20 €

Aróma difuzér Natura l s vôňou vanilky a dreva dokonale prevonia váš domov. Sklenená fľaštička, ktorá v sebe ukrýva vonnú esenciu sa perfektne dopĺňa s keramickou bielou koncovkou s otvorom na ratanové tyčinky v prírodnej farbe. Veľkosť difuzéra je vhodná predovšetkým do menších miestností.