Milagro Detská stolná lampa 212 "Šteňa"
26,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská stolná lampička v tvare šteniatka. Tlmené svetlo do detskej izby Milagro je ideálnym riešením pre vaše ratolesti počas zaspávania.


Milagro Detské nástenné nočné LED svietidlo 061 "Červík"
10,30 €

Detské nástenné svietidlo s motívom farebnej húsenice. Svetlo Milagro je ideálne ako doplnkové osvetlenie do izby vašich ratolestí. PVC tapeta, ktorá je súčasťou, je ľahko umývateľná a nalepiť ju môžete podľa vlastnej fantázie.


Milagro Detské nástenné nočné LED svietidlo 113 "Slimák"
10,30 €

Detské nástenné svietidlo s motívom slimáka. Svetlo Milagro je ideálne ako doplnkové osvetlenie do izby vašich ratolestí. PVC tapeta, ktorá je súčasťou, je ľahko umývateľná a nalepiť ju môžete podľa vlastnej fantázie.


Milagro Detské nástenné nočné LED svietidlo 114 "Žirafa"
10,30 €

Detské nástenné svietidlo s motívom žirafy. Svetlo Milagro je ideálne ako doplnkové osvetlenie do izby vašich ratolestí. PVC tapeta, ktorá je súčasťou, je ľahko umývateľná a nalepiť ju môžete podľa vlastnej fantázie.


Milagro Detské nástenné nočné LED svietidlo 115 "Opica"
10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské nástenné svietidlo s motívom opičky. Svetlo Milagro je ideálne ako doplnkové osvetlenie do izby vašich ratolestí. PVC tapeta, ktorá je súčasťou, je ľahko umývateľná a nalepiť ju môžete podľa vlastnej fantázie.