Vysavače

Vysávače

Přednosti vysavačou Miele

Kvalita - 100 % kontrolovaná!

Kvalita - 100 % kontrolovaná!

Kvalita má v spoločnosti Miele najvyššiu prioritu. Od koncepcie až po hotový prístroj. Vysávače Miele sa vyvíjajú a vyrábajú výlučne vo vlastných výrobných závodoch. Na konci výrobného procesu sa každý jeden vysávač ešte raz podrobí rozsiahlemu funkčnému testu. Nielen vďaka takejto svedomitosti dosahujeme v spoločnosti Miele vynikajúcu kvalitu a dlhú životnosť našich produktov.

Čistiaci výkon

Čistiaci výkon

Dobrý vysávač netvorí len vysoký výkon motora. U značky Miele k tomu efektívne prispieva aj celý balík charakteristických konštrukčných prvkov. Tesnosť tela vysávača, ako aj tvar všetkých konštrukčných dielov, zabezpečujú perfektné vedenie vzduchu. Vďaka tomu sa sacia sila optimálne dostáva do podlahovej hubice. Podlahová hubica EcoTeQ čistí mimoriadne účinne a aj pri nastavení nižšieho výkonu dosahuje tie najlepšie výsledky.

Filtračný systém AirClean

Filtračný systém AirClean

Vynikajúci filtračný účinok vysávačov Miele spočíva vo viacstupňovom filtračnom systéme. Ten sa skladá z inovatívneho vrecka na prach Miele HyClean, motorového a vzduchového filtra. Súhra týchto komponentov sa postará o to, že je vyfiltrovaných viac než 99,9 % jemného prachu. A vy sa môžete opäť nadýchnuť!

Filter AirClean pre čistý vzduch v miestnosti

Filter AirClean pre čistý vzduch v miestnosti

Môžete si vybrať z troch rôznych vzduchových filtrov Miele. Filter AirClean poskytuje efektívny filtračný účinok pri každodennom upratovaní. Vďaka nášmu vzduchovému filtru je vyfukovaný vzduch čistejší ako vzduch v miestnosti pred vysávaním.

Filtr Active AirClean

Filtr Active AirClean

Môžete si vybrať z troch rôznych vzduchových filtrov Miele. Filter Miele Active AirClean neutralizuje všetky nepríjemné pachy. Odporúčané napr. pre majiteľov domácich zvierat alebo domácnosti s fajčiarmi. Timestrip® vám ukazuje, kedy treba filter vymeniť.

Filter HEPA AirClean pre alergikov

Filter HEPA AirClean pre alergikov

Môžete si vybrať jeden z troch vzduchových filtrov Miele. Filter HEPA AirClean zadržiava najmenšie prachové častice a alergény. Systém Timestrip® vám ukáže, kedy máte filter vymeniť.

AirClean Plus filter - skvelé ovzdušie miestnosti

AirClean Plus filter - skvelé ovzdušie miestnosti

U Miele si môžete vybrať zo štyroch rôznych vzduchových filtrov. Filter AirClean Plus zabezpečuje efektívnu filtráciu pre pre mimoriadne čistý vzduch v miestnosti. Technológia Timestrip® vám ukazuje, kedy treba filter vymeniť.

Funkcia Boost - maximálny sací výkon podľa potreby

Funkcia Boost - maximálny sací výkon podľa potreby

Funkcia Boost vám vďaka možnosti krátkodobého zvýšenia sacej sily ponúka vyššiu mieru komfortu pri čistení. Absolútne podľa potreby môžete prostredníctvom funkcie Boost zvýšiť výkon vášho modelu EcoLine počas max. 1 minúty na hodnotu 1200 W. Vďaka voliteľnému použitiu sacieho stupňa Boost zostáva váš vysávač súčasne veľmi úsporný a silný na odolné jemné a hrubé nečistoty.

Komfortná rukoväť

Komfortná rukoväť

Pohyblivé upevnenie sacej hadice umožňuje ergonomickú, pohodlnú manipuláciu. Vďaka princípu páky sa dá s podlahovou hubicou jednoducho manévrovať a vaše zápästie bude uvoľnené.

Individuální pracovní výška stisknutím tlačítka

Individuálna pracovná výška stlačením tlačidla

Teleskopické trubice Miele sa dajú stlačením tlačidla prispôsobiť individuálnej pracovnej výške, aby ste mohli vysávať pohodlne a šetrne k vášmu chrbtu.

Hodnotné příslušenství - vždy po ruce

Hodnotné príslušenstvo - vždy po ruke

Podlahové vysávače Miele sú vybavené 3-dielnym príslušenstvom: hubicou na čalúnený nábytok, hubicou na vysávanie škár a sacím štetcom s jemnými prírodnými štetinami. Toto príslušenstvo je integrované alebo - exkluzívne v Miele - umiestnené na prístroji v špeciálnom držiaku VarioClip a tak neustále po ruke.

Systém Silence plus

Systém Silence plus

Vďaka hlukovo optimalizovanému motoru a integrovanému tlmeniu hluku sú vysávače Miele obzvlášť tiché. Stupeň Silence - najnižšie hodnoty hluku pri dobrom čistiacom výkone.

Praktický systém zaistenia

Praktický systém zaistenia

Podlahová hubica, sacia trubica a rukoväť do seba pevne počuteľne zacvaknú. Pri vysávaní je spojenie jednotlivých dielov bezpečné, a zároveň stlačením tlačidla jednotlivé diely ľahko odoberiete, napr. pri výmene príslušenstva.

Parkovací systém pre prestávky pri vysávaní

Parkovací systém pre prestávky pri vysávaní

Podlahová hubica sa jednoducho zavesí na držiak na zadnej strane vysávača tak, aby bola sacia trubica v pracovnej pozícii vždy po ruke. Mimoriadne inteligentné: Motor sa pri modely Complete C3 Brilliant vypne automaticky, takže sa už nemusíte viac kvôli tomu zohýbať.

Veľký akčný rádius

Veľký akčný rádius

Kábel, sacia trubica a sacia hadica vám spolu zabezpečia akčný rádius až 12 metrov. Vďaka tomu sa dá pokryť okruh väčší ako 450 m2 a nemusíte neustále meniť zásuvky.

Pojazdové kolieska DynamicDrive

Pojezdová kolečka DynamicDrive

Jedinečné pojazdová kolieska DynamicDrive na oceľových osiach sa otáčajú o 360° a sú vybavené tlmičmi. Pogumované kolieska sú odolné a zvlášť šetrné k vašej podlahe a majú dlhú životnosť. Výhoda: extrémne obratný vysávač, ktorý sa po podlahách pohybuje veľmi ticho a šetrne.

Systém Compact

Systém Compact

Vďaka prepracovanému systému Compact, ktorý pozostáva z parkovacieho systému na oboch stranách prístroja a rukoväte XXL s parkovacou pozíciou, je možné podlahové vysávače Miele mimoriadne ľahko a úsporne uložiť.

Komfortní navíjení kabelu stisknutím tlačítka

Komfortné navíjanie kábla

Pri všetkých podlahových vysávačoch Miele sa kábel navinie pohodlne pomocou nášľapného tlačidla, takže odpadá namáhavé zohýbanie. Modely radov Compact C2 a Complete C3 sú dodatočne vybavené funkciou, ktorá umožňuje, aby sa celý kábel navinul jedným stlačením tlačidla.

Komfortná rukoväť s osvetlením SpotLight

Komfortní rukojeť s osvětlením SpotLight

Prináša svetlo do každého kúta - rukoväť s integrovaným Power-LED osvetlením. Optimálne nasvieti oblasť vysávania pred podlahovou hubicou a vysávanie tmavých kútov tak bude omnoho ľahšie. Jednoduchým stlačením tlačidla osvieti SpotLight priestor na 30 sekúnd a potom automaticky zhasne.

Obojstranný parkovací systém pre uloženie

Oboustranný parkovací systém pro lepší uskladnění

Saciu trubicu a hadicu môžete upevniť po oboch stranách stojaceho prístroja. Vysávač sa tak dá ľahko prenášať, úsporne uložiť a pohodlne ovládať pravákmi aj ľavákmi.

Pozvoľný rozbeh motora

Pozvoľný rozbeh motora

Chráni elektrickú sieť. Pri vysávačoch Miele zvolený stupeň výkonu nabieha po spustení vysávača pozvoľne. Elektrická sieť je tak chránená pred preťažením.

Kontrolka tepelnej ochrany

Kontrolka tepelnej ochrany

Všetky podlahové vysávače Miele sú chránené pred prehriatím obmedzovačom teploty. Keď sa vzduchová cesta upchá, napr. nasatím rozmerných predmetov, motor sa z bezpečnostných dôvodov automaticky vypne. Po odstránení poruchy a vychladnutí je prístroj opäť pripravený na prevádzku.

Ochranná obvodová lišta

Ochranná obvodová lišta

Vysávač Miele Complete C3 disponuje ochrannou obvodovou lištou z mäkkého plastu. Táto lišta chráni nábytok aj prístroj pri prípadných kolíziách.

Kovová lišta v rukoväti

Kovová lišta v rukoväti

Všetky vysávače Miele majú v rukoväti integrované úzka kovová lišta, ktorá funguje ako bleskozvod. Tým sa zabráni statickému výboju medzi prístrojom a používateľom.