Miele Scout RX2

Miele Scout RX2

Hodnotenie: 5
769 €

Posledný kus za túto cenu!

Robotický vysávač so systémom Quattro Cleaning Power, vďaka ktorému zachytáva prach na kobercoch i tvrdých podlahách. Miele Scout RX2 môžete obsluhovať pomocou mobilnej aplikácie odkiaľkoľvek a vracať sa do uprataného bytu. Pomocou inteligentnej 3D navigácie rozpozná predmety a uprace všade, bez vynechaných miest.

Miele Scout RX2 Home Vision
899 € 839 €

Posledný kus za túto cenu!

Robotický vysávač so systémom Quattro Cleaning Power, vďaka ktorému zachytáva prach na kobercoch i tvrdých podlahách. Miele Scout RX2 Home Vision môžete obsluhovať pomocou mobilnej aplikácie odkiaľkoľvek a vracať sa do uprataného bytu. Pomocou inteligentnej 3D navigácie rozpozná predmety a uprace všade, bez vynechaných miest.

Miele Scout Rx2 Runner
839 €

Splátky bez navýšenia

Robotický vysávač so systémom Quattro Cleaning Power, vďaka ktorému zachytáva prach na kobercoch aj tvrdých podlahách. Miele Scout Rx2 môžete obsluhovať pomocou mobilnej aplikácie odkiaľkoľvek a vracať sa do uprataného bytu. Pomocou inteligentnej 3D navigácie rozpozná predmety a uprace všade, bez vynechaných miest.

Miele Scout RX1 - zánovné-34%
666 € 433,20 €

Zánovné

Robotický vysávač s technológiou rozpoznania nábytku vysaje miestnosti dôkladne a bez nehôd. Miele Scout RX1* v automatickom režime čistí sám všetky požadované plochy. Pre jeho ovládanie môžete použiť diaľkové ovládanie.