Práčky

Práčky

Přednosti práčiek Miele

TwinDos - Najlepší systém dávkovania stlačením tlačidla

TwinDos - Najlepší systém dávkovania stlačením tlačidla

Plne automatické dávkovanie - k tomu vám TwinDos ponúka 2 voľby: Do zásobníkov naplňte tekutý prací prostriedok, príp. aviváž alebo použite 2-fázový systém Miele. Pre najlepšiu účinnosť dávkuje TwinDos UltraPhase 1 a UltraPhase 2 v optimálny časový okamih do procesu prania. Či farebná alebo biela bielizeň - TwinDos a 2-fázový systém dosahuje najvyššiu účinnosť prania a ponúka najlepší systém tekutého pracieho prostriedku na trhu stlačením tlačidla.

PowerWash 2.0 - Revolučná úspora pri akomkoľvek množstve náplne

PowerWash 2.0 - Revolučná úspora pri akomkoľvek množstve náplne

Práčky Miele s PowerWash 2.0 perú až o 40% úspornejšie, než sa udáva pre triedu energetickej účinnosti A+++ – a úsporne a účinne vyperú aj malé množstvá bielizne. Tajomstvo: Vďaka inovačnej technológii prania Spin&Spray sa za nízkeho stavu vody šetrí energia na jej ohrev. A to pri veľmi dobrom čistiacom výkone, vynikajúcich výsledkoch plákania a krátkej dobe trvania programu aj v programe Bavlna Eco.

Patentovaný voštinový bubon Miele

Patentovaný voštinový bubon Miele

Vďaka voštinovej štruktúre bubna Miele se medzi stenou bubna a textíliami tvorí jemný vodný film. Po ňom bielizeň ľahko kĺže a je o ňu šetrne postarané. Vďaka zmenšeným a na okrajoch zalešteným priechodom sú vaše textílie chránené pred žmolkami a vyťahanými nitkami. Predmety, ako kancelárske sponky alebo kostice z podprsenky, sa už nemajú šancu dostať do čerpadla.

Voštinový bubon SoftSteam

Voštinový bubon SoftSteam

Ak zvolíte možnosť predžehlenia alebo vyhladzovania parou, bubon sa po poslednom odstreďovaní zahreje. Tým sa bielizeň prevzdušní, vyhladí a dá sa ľahšie vybrať. A predovšetkým: Žehlenie ide ľahšie a rýchlejšie od ruky.

Smaltovaná čelná stena

Smaltovaná čelná stena

Ako jediný výrobca prístrojov pre domácnosť Miele emailuje prevedenie čelnej steny všetkých práčok, sušičiek bielizne a práčok so sušičkou. Vysokokvalitné emailovanie je odolné voči poškriabaniu, korózii, kyselinám a lúhom, dá sa ľahko čistiť a je farebne stále.

Testované na životnosť 20 rokov

Testované na životnosť 20 rokov

Aby boli splnené najvyššie štandardy kvality, podrobuje spoločnosť Miele svoje prístroje počas vývoja náročnému testovaniu životnosti. Doba testovania pre práčky Miele pritom predstavuje 10 000 prevádzkových hodín. Zodpovedá to životnosti 20 rokov.

CapDosing

CapDosing

Špeciálne aplikácie pre vašu bielizeň môžete celkom pohodlne riešiť s dávkovacími kapsľami Miele. Jednoducho sa vložia do priečinku pre aviváž. Prístroj dávkuje obsah v optimálny časový okamih do procesu prania - celkom automaticky. Môžete si vybrať: zo 6 špeciálnych pracích prostriedkov (Šport, Páperie, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnácia), 3 aviváží (Aqua, Nature, Cocoon) ako aj Booster proti odolným znečisteniam.

QuickPowerWash

QuickPowerWash

Rýchlejšie pranie už neexistuje. Pravá čistota za menej ako 1 hodinu - takmer neuveriteľné. S programom QuickPowerWash realizuje Miele vysoký čistiaci výkon v prekvapivo krátkom čase.

Funkcia Škvrny

Funkcia Škvrny

Práčka Miele umožňuje cielené odstraňovanie až 23 typov škvŕn a až 3 typov škvŕn súčasne. Stačí vybrať príslušnú možnosť programu a prací program bude optimálne nastavený na túto nečistotu. Integrovaný poradca pre odstraňovanie škvŕn vám na displeji ponúkne pokyny k odstráneniu príslušných škvŕn. Len v Miele.

Manažér programu

Manažér programu

Nastavením manažéra programu môžete upraviť proces prania v súlade s vlastnými požiadavkami. Intenzívny: ešte lepší účinok prania - a to v bežnej dĺžke programu. Eco: mimoriadna úspora energie pri rovnakom účinku prania. Extra šetrný: maximálne šetrná starostlivosť starostlivosti o bielizeň a menšia náročnosť žehlenia. Extra tichý: menej hluku vďaka zvláštnemu rytmu prania a stop plákaniu. AllergoWash: pre citlivú pokožku - vďaka vysokým teplotám sú zneškodnené všetky zárodky.

Extra tichý

Extra tichý

Voľbu „Extra tichý“ môžete vybrať v rade programov. Prístroj potom perie v mimoriadne nehlučnom rytme a aktivuje funkciu „stop plákaniu" a „bez odstreďovania“. Vaša práčka Miele potom pracuje ešte tichšie. To je vhodné napr. pri nočnom praní alebo keď je prístroj umiestnený v blízkosti obytných častí.

Patentovaný samočistiaci zásobník AutoClean

Patentovaný samočistiaci zásobník AutoClean

Samočistiaci zásobník na prací prostriedok AutoClean sa pri každom pracom programe dôkladne prepláchne niekoľkými silnými prúdmi vody. Tak nedochádza k zachytávaniu zvyškov pracieho prostriedku. Mimoriadne hladký povrch efekt ešte posilní. Vďaka tomu ostávajú priehradky na prací prostriedok stále dokonale čisté.

Časová predvoľba a ukazovateľ zostatkového času

Časová predvoľba a ukazovateľ zostatkového času

S časovou predvoľbou si môžete voľne určiť, kedy má začať najbližší prací program. To je mimoriadne výhodné, keby ste chceli využívať tarify nočného prúdu alebo keď sa má program čerstvo ukončiť, keď napr. prídete domov z práce. Spustenie programu môžete naprogramovať až do 24 hodín vopred. Navyše sa cez displej dozviete, kedy sa aktuálny program ukončí.

Osvetlenie bubna

Osvetlenie bubna

Mnohé práčky Miele sú vybavené LED osvetlením bubna. Bezúdržbové Power-LED vysvietia voštinový bubon Miele tak perfektne, že pri vykladaní nemôžete prehliadnuť žiadny kus bielizne. Jednoducho príjemné - a s pekným vzhľadom!

Energetická účinnosť

Energetická účinnosť

Práčky Miele sú ekologické a používajú len toľko vody a elektrického prúdu, koľko je potrebné. Najúspornejšie z nich perú dokonca ešte o 40 % hospodárnejšie, než je hraničná hodnota energetickej účinnosti A+++ (46).

Pranie pri nízkych teplotách

Pranie pri nízkych teplotách

Vďaka pokrokovej vysoko efektívnej technológii prania od Miele sa dá pri väčšine programov znížiť teplota prania na 20 °C alebo dokonca na "studené". Pri ľahko znečistenej bielizni môžete tým dokonca merateľne ušetriť energiu.

Množstevní automatika

Množstvová automatika

Všetky práčky Miele majú inteligentnú množstvovú automatiku. Tá analyzuje aktuálne naplnenie a použije len toľko vody a elektrického prúdu, koľko je potrebné pre optimálny výsledok čistenia a plákania.

Bielizeň mix

Bielizeň mix

Máte len málo bielizne na pranie a ešte k tomu z rozdielneho materiálu? Žiaden problém. Pre vašu zmes bielizne jednoducho vyberte zo zoznamu šiat (napr. „Jeans“, „Blúza“ atď.) a prístroj tomu prispôsobí proces prania. Tak vaša Miele práčka vyperie aj kombináciu rôzneho textilu dôkladne a šetrne v jednom jedinom naplnení bielizne. To nešetrí len čas ale aj el. prúd, vodu a prací prostriedok.

Průtokový měřič

Počítadlo množstva vody

Absolútne presné. Niektoré práčky Miele majú doplňujúco k množstvovej automatike počítadlo množstva vody: Prítokvody je presne meraný a ovládaný pomocou krídlového kolesa. To pomáha šetriť vodu - maximálne hospodárne a šetriac životné prostredie.

Eko informace

EcoFeedback

Práčky Miele s funkciou EcoFeedback vám dávajú presné spätné hlásenie o aktuálnej spotrebe el. energie a vody. Tak máte vždy absolútnu kontrolu nad nákladmi. Pred spustením programu si môžete zistiť prognózu spotreby zvoleného programu. Po ukončení programu sa vám zobrazia presné údaje o spotrebe, ktoré sa môžu meniť podľa naplnenia.

ProfiEco motor

ProfiEco motor

Úsporný, výkonný a neopotrebovateľný! V práčkach Miele zažijete mimoriadne výkonné motory. Motor ProfiEco od Miele je navyše mimoriadne úsporný a tichý. Spotrebuje málo el. energie a je bez opotrebovania. Pre efektívne a pohodlné pranie, počas dlhých rokov.

Záruka na ochranu proti škodám spôsobeným vodou

Záruka na ochranu proti škodám spôsobeným vodou

Pre všetky systémy ochrany proti škodám spôsobeným vodou vám dáva Miele maximálnu záruku. Ak by sa teda niekedy vyskytla chyba v súvislosti so systémom ochrany proti škodám spôsobeným vodou, ste zaručene poistení. Predpokladom je odborná inštalácia.

Systém Watercontrol (WCS)

Systém Watercontrol (WCS)

Systém Watercontrol (WCS) kontroluje jedným snímačom stav prítoku vody. Ak sa nedosiahne normálny stav vody, zastaví sa prítok. Ak by zvnútra prístroja vytekala voda, zatvorí sa prítokový ventil v prístroji a odčerpá sa voda z pracej vane. Plavákový spínač v pracej vani navyše rozpozná vytekajúcu vodu.

Systém Waterproof (WPS)

Systém Waterproof (WPS)

Systém WPS navyše disponuje dvojitým magnetickým ventilom priamo na kohútiku vody. Ak by bol prvý ventil chybný, prívod zatvorí druhý ventil. O najvyššiu bezpečnosť sa postará prívodná hadica s dvojitou stenou Ak by sa vnútorná hadica poškodila, bude voda tiecť do pracej vane cez hadicu opláštenia. WCS aj WPS disponuje inteligentnou senzorovou technológiou: Úniky sa rozpoznajú, prívod vody sa zastaví.

Waterproof-Metal (WPM)

Waterproof-Metal (WPM)

Vďaka senzoru stavu vody a plaváku ponúka systém WPM najvyššiu ochranu pred poškodením vodou. Prítoková hadica je navyše opletená kovom a vďaka tomu je ešte lepšie chránená pred vonkajším poškodením. Tento priestorovo úsporný systém ochrany proti poškodeniu vodou je mimoriadne praktický u práčok so sušičkou alebo práčok s horným plnením, ktoré sú často inštalované v stiesnených priestoroch.