Miele Compact C1 Powerline
189 €

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 890 W. Miele Compact C1 Powerline je vybavený univerzálnou podlahovou hubicou a plnohodnotným príslušenstvom. Akčný rádius 9 metrov umožňuje upratovanie aj veľkých priestorov.

Miele Compact C2 Parquet Powerline
289 €

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 890W. Miele Compact C2 Parquet Powerline je vďaka svojmu príslušenstvu a hubici Parquet Twister je vhodný prevažne na tvrdé podlahy. akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Complete C2 Parquet Powerline
239 €

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 890 W. Miele Complete C2 Parquet Powerline je vybavený šetrnou hubicou na tvrdé podlahy a plnohodnotným príslušenstvom. Akčný rádius 10 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Complete C3 Allergy Powerline
289 €

Vreckový podlahový vysávač s HEPA filtrom vhodný predovšetkým pre alergikov. Miele Complete C3 Allergy Powerline prekvapí silným motorom Power Efficiency so zlepšenou účinnosťou. Vysávanie bude pohodlnejšie vďaka ergonomicky tvarovanej rukoväti so sacím štetcom. Vďaka univerzálnej podlahovej hubici a integrovanému príslušenstvu ho využijete pri vysávaní celého bytu.

Miele Complete C3 Cat&Dog Powerline
299 €

Vreckový podlahový vysávač s turbokefou a filtrom pre pohlcovanie pachov. Miele Complete C3 Cat & Dog Powerline je vhodné pre chovateĺov psov a mačiek. Vysávač si nájde miesto v každej domácnosti vďaka podlahovej hubici s kovovou plochou kefy. Nášľapné tlačidlá vám vysávanie ešte viac uľahčia rovnako, ako ergonomická rukoväť a obojstranný parkovací systém.

Miele Complete C3 Electro Ecoline
599 €

Posledný kus za túto cenu!

Vreckový podlahový vysávač s elektrickou kefou na intenzívne čistenie prevažne kobercov. Miele Complete C3 Electro Ecoline v nadštandardnom dizajne s chrómovými aplikáciami zaistí maximálnu hygienu vzduchu vďaka HEPA filtru AirClean. Komfortná rukoväť zaistí mimoriadne pohodlnú manipuláciu a ľahké manévrovanie. Upratovanie uľahčí aj extra rýchle a pohodlné navíjanie kábla.

Miele Complete C3 Perfomance Ecoline
279 €

Podlahový vysávač je vybavený motorom power Efficiency s pomalým rozbehom a s príkonom 800 W. Miele Complete C3 Perfomance Ecoline je vďaka svojmu príslušenstvu komfortným a všestranným pomocníkom. Akčný rádius 12 metrov umožňuje upratovanie aj veľkých priestorov.

Miele sáčkový vysavač C3 Select Parquet OBSW
232,50 €

Novinka

Klasický sáčkový vysavač s příkonem 850 W se sáčkem o objemu 4,5 litru. Miele C3 Select Parquet OBSW je vybaven motorem Power Efficiency, filtrem AirClean pro efektivní neutralizaci pachů, ergonomickou rukojetí a teleskopickou trubicí Comfort. Flexibilní hubice Parquet Twister na choulostivé podlahy.

Miele sáčkový vysavač C3 Select Parquet PETROLEJ
232,50 €

Novinka

Klasický sáčkový vysavač s příkonem 850 W se sáčkem o objemu 4,5 litru. Miele C3 Select Parquet PETROLEJ je vybaven motorem Power Efficiency, filtrem AirClean pro efektivní neutralizaci pachů, ergonomickou rukojetí a teleskopickou trubicí Comfort. Flexibilní hubice Parquet Twister na choulostivé podlahy.

Miele sáčkový vysavač C3 Select šedý
199,30 €

Novinka

Klasický sáčkový vysavač s příkonem 850 W se sáčkem o objemu 4,5 litru. Miele C3 Select šedý je vybaven motorem Power Efficiency, filtrem AirClean pro efektivní neutralizaci pachů, ergonomickou rukojetí a teleskopickou trubicí Comfort.

Miele Compact C2 Excellence
229 €

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 550W. Miele Compact C2 Excellence je vďaka svojmu príslušenstvu a hubici EcoTeQ Plus komfortným a všestranným pomocníkom. Akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie aj veľkých priestorov.

Miele sáčkový vysavač C3 Select modrý
199,30 €

Novinka

Klasický sáčkový vysavač s příkonem 850 W se sáčkem o objemu 4,5 litru. Miele C3 Select modrý je vybaven motorem Power Efficiency, filtrem AirClean pro efektivní neutralizaci pachů, ergonomickou rukojetí a teleskopickou trubicí Comfort.

Miele Classic C1 Ecoline

Miele Classic C1 Ecoline

Hodnotenie: 5
159 €

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 550 W. Miele Classic C1 Ecoline je vďaka svojmu príslušenstvu a univerzálnej podlahovej hubici komfortným a všestranným pomocníkom. Akčný rádius 9 metrov umožňuje upratovanie aj veľkých priestorov.

Miele Classic C1 Parquet Powerline
189 €

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 800 W. Miele Classic C1 Parquet Powerline je vďaka kefe na tvrdé podlahy Parquet Twister vhodný na starostlivosť prevažne o chúlostivé tvrdé podlahy. Akčný rádius 9 metrov umožňuje upratovanie aj veľkých priestorov.

Miele Classic C1 Powerline
179 €

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 800 W. Miele Classic C1 Powerline je vďaka svojmu príslušenstvu a univerzálnej podlahovej hubici komfortným a všestranným pomocníkom. Akčný rádius 9 metrov umožňuje upratovanie aj veľkých priestorov.

Miele Complete C2 Powerline
219 €

Podlahový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 890 W. Miele Complete C2 Powerline je vybavený univerzálnou podlahovou hubicou a plnohodnotným príslušenstvom. Akčný rádius 10 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Complete C3 Parquet Powerline
279 €

Podlahový vysávač so šetrnou kefou na parkety k prvotriednej starostlivosti prevažne o chúlostivé tvrdé podlahy. Miele Complete C3 Parquet Powerline disponuje motorom Power Efficiency so zlepšenou účinnosťou, filtrom AirClean+, ktorý zadrží aj tie najmenšie čiastočky alebo teleskopickou trubicou Comfort.

Miele Complete C3 Performance Parquet Ecoline
319 €

Vreckový podlahový vysávač so šetrnou kefou na parkety pre prvotriednu starostlivosť prevažne o chúlostivé tvrdé podlahy. Miele Complete C3 Performance Parquet Ecoline disponuje filtrom AirClean+, ktorý zadrží aj tie najmenšie čiastočky prachu a alergénov. Akčný rádius 12 metrov a integrované príslušenstvo vám umožní pohodlne povysávať celý byt.