Kávovary

Kávovary

Přednosti kávovarou Miele

Funkcia OneTouch a OneTouch for Two

Funkcia OneTouch a OneTouch for Two

Všetky kávovary na zrnkovú kávu sú vybavené, okrem už známej prípravy One Touch, novou funkciou One Touch for Two. Táto funkcia umožňuje súčasnú prípravu dvoch chutných kávových špecialít jedným stlačením tlačidla. Príslušný program sa spustí plne automaticky. Vďaka skrátenej príprave zostáva viac času na pôžitok z kávy vo dvojici.

Zásobník na mletú kávu

Zásobník na mletú kávu

Okrem zásobníka na zrnkovú kávu sú kávovary Miele vybavené aj ďalším zásobníkom na mletú kávu. Ten môžete využiť na ďalší druh už namletej kávy.

Funkce pro přípravu konvičky kávy nebo čaje

Funkcia kanvičky kávy alebo čaju

Máte návštevu? Jedným stlačením tlačidla vám kávovar pripraví až 8 šálok kávy alebo vody na čaj za sebou do kanvičky na kávu alebo na čaj.

Čidlo šálku CupSensor

CupSensor

Automatické prispôsobenie centrálneho vývodu. CupSensor vám uľahčuje manipuláciu s vašimi kávovarmi Miele. Táto inovácia rozpozná výšku šálky a uvedie centrálny vývod do správnej polohy vo výške medzi 8 a 16 cm. Vďaka ideálnej vzdialenosti sa nielenže zabráni rozstreknutiu kávy, ale dosiahne sa aj perfektná teplota kávy a optimálna kréma. Po výdaji mlieka sa centrálny vývod posunie o 1 cm vyššie, aby sa zabránilo znečisteniu.

Vyhrievaná plocha pre uloženie šálky

Vyhrievaná plocha pre uloženie šálky

Integrovaná vyhrievaná odkladacia plocha na šálky pri vybraných voľne stojacich kávovaroch Miele ponúka mimoriadny komfort navyše: nahriate šálky kedykoľvek pripravené na použitie. Lebo len správne temperovaná káva ponúka optimálny pôžitok. Až potom sa môže aróma rozvinúť a môže sa vytvoriť dokonalá créma. Plocha na uloženie šálok nie je len viditeľnou prednosťou, ale umožňuje aj ľahké čistenie.

Osvetlenie BrilliantLight

Osvětlení BrilliantLight

Vždy ten najlepší pohľad na vašu kávu – to dokáže len osvetlenie BrilliantLight. Jemné LED svetlo osvetlí každú šálku a postará sa tak o príjemnú atmosféru vo vašej kuchyni. Perfektným doplnkom k vyváženému dizajnu všetkých kávovarov je BrilliantLight ďalšou viditeľnou prednosťou, ktorá pôžitok z kávy ešte viac skrášli.

Časová funkce

Časové funkcie

Zapnutie a vypnutie kávovaru môžete naprogramovať individuálne podľa vášho želania. Prvú kávu si môžete pripraviť napríklad hneď ráno, pretože prístroj sa zapne automaticky, pričom večer sa zas automaticky vypne. Z dôvodov úspory energie sa môže kávovar po dlhšej dobe nepoužívania úplne vypnúť.

Expert mód

Expert mód

Parametre prípravy nápoja si individuálne nastavíte podľa Vašich preferencií: Množstvo namletia a vody sa dá v expertnom režime nastaviť ešte aj v prebiehajúcom procese prípravy nápoja. Takto pripravíte aj vašim hosťom perfektný kávový nápoj podľa ich prianí.

C-Touch

C-Touch

Pri všetkých možnostiach, ktoré vám kávovar CM7 ponúka, je jeho ovládanie jednoduché a intuitívne. O to sa stará predovšetkým pohodlný C-Touch displej s jednoduchým textovým zobrazením. Niekoľkými pohybmi prstov si zvolíte váš obľúbený nápoj a príp. doplnkové nastavenia. Pre niektoré funkcie postačuje dokonca jeden dotyk. Vďaka výraznému, bielemu písmu na čiernom podklade je displej vždy dobre čitateľný a zároveň decentný.

Automatické odvápnenie

Automatické odvápnenie

Kávovar CM 7500 nemusíte už nikdy namáhavo odvápňovať, pretože to urobí sám. Patentované riešenie od Miele: Kávovar CM 7500 sa automaticky odvápni z kartuše umiestnenej v zadnej časti prístroja. Každý deň vo Vami nastavenom čase. Tým pádom nie je možné, aby odolné usadeniny vodného kameňa vôbec vznikli. Kartuša vydrží približne jeden rok; výmena je veľmi jednoduchá.

Automatická funkcia preplachovania a čistiace programy

Automatická funkcia preplachovania a čistiace programy

Technická inovácia, ktorá vám príde vhod. Pohodlné čistiace programy v spojení s automatickou funkciou prepláchnutia prinášajú najlepšie výsledky vo veciach údržby prístroja a hygieny. Zabráni sa znečisteniam skôr ako môžu vzniknúť. Zaručí vám to dlhú životnosť vášho kávovaru a značne prispieva k zachovaniu jeho kvality.

Automatické preplachovanie rozvodov mlieka

Automatické preplachovanie rozvodov mlieka

Po príprave kávových špecialít s mliekom sa automaticky spustí prepláchnutie všetkých prvkov, ktoré rozvádzajú mlieko, vodou zo zásobníka na vodu. Zaručuje to najvyšší komfort z hygienického hľadiska.

ComfortClean

ComfortClean

Systém ComfortClean robí hygienu mimoriadne jednoduchou. Mnohé súčiastky kávovarov, ako Napríklad zásobník na vodu a odpadová nádoba sa dajú jednoducho vyčistiť v umývačke riadu. To značne prispieva k zachovaniu kvality prístroja.

Ľahko vyberateľná sparovacia jednotka

Ľahko vyberateľná sparovacia jednotka

Sparovacia jednotka je „srdcom" automatickej prípravy kávy. Dá sa ľahko vybrať a vyčistiť. To dlhodobo zaistí bezchybnú hygienickú čistotu sparovacej jednotky, trvale vysokú kvalitu kávy a dlhú životnosť prístroja.

Kvalita - testované na životnosť 20 rokov

Kvalita - testované na životnosť 20 rokov

Kvalita má v spoločnosti Miele najvyššiu prioritu. Od koncepcie až po hotový prístroj. Aby boli splnené najvyššie požiadavky na kvalitu, podrobuje Miele svoje prístroje náročným testom. Nielen vďaka takejto svedomitosti dosahujeme v spoločnosti Miele vynikajúcu kvalitu a dlhú životnosť našich produktov.

Cappuccinatore

Cappuccinatore

Perfektná mliečna pena pre kávové špeciality. S Cappuccinatore si pripravíte mlieko alebo mliečnu penu za okamih. Len za niekoľko sekúnd zohreje alebo napení mlieko priamo do šálky alebo pohára. Dá sa jednoducho vyčistiť v umývačke riadu.

AromaticSystem

AromaticSystem

Pre intenzívnu arómu kávy. Viac miesta pre viac chuti. Dynamická sparovacia komora kávovarov Miele sa s pritekajúcou vodou zväčšuje. Tým sa mimoriadne intenzívne zmieša mletá káva s vodou a aróma kávy sa môže ešte lepšie rozvinúť. Tešte sa na skvelú vôňu kávy s citelne intenzívnejším pôžitkom.

DoubleShot

DoubleShot

Viac arómy, menej horkých látok. Pre všetkých, ktorí milujú silnú chuť kávy: nová funkcia DoubleShot modelu CM7. Nápoj sa pripravuje s dvojitým množstvom kávy/espressa, ale s kratším časom extrahovania. Tak sa z kávy uvoľní omnoho menej horkých látok. Výsledkom je mimoriadne plná a hebká aróma kávy bez horkej príchute. Ideálne, napr. ako espresso, kapučíno alebo Flat White.

Individuálne nastavenia

Individuálne nastavenia

Uložte si svoje obľúbené nápoje. Podľa druhu kávy a intenzity chute je možné individuálne nastaviť parametre prípravy: stupeň namletia, namleté množstvo, teplota sparenia, predsparenie, ako aj množstvo vody. Z každého druhu kávy, akéhokoľvek stupňa praženia, získate perfektnú arómu pre vašu kávovú špecialitu.

Káva a čaj

Káva a čaj

Nový kávovar CM7 ponúka úplne novú rozmanitosť chutí: Dokáže pripraviť až 20 rôznych horúcich nápojov. A to najlepšie: Kávovar CM7 zvládne nielen široké spektrum talianskych kávových špecialít, ale aj individuálnu prípravu rôznych druhov kávy. Či zelený, čierny, bylinkový alebo ovocný čaj: Voda sa vždy bude pripravovať pri optimálnej teplote – pre tú najlepšiu arómu.

Nízke hodnoty hlučnosti

Nízke hodnoty hlučnosti

Kávovary Miele melú kávu s nízkou hlučnosťou a ponúkajú pritom trvale perfektné výsledky.

Eco mód

Eco mód

Na udržanie spotreby energie na čo najnižšej úrovni sa kávovar v Eco móde zahrieva až priamo pred prvou prípravou nápoja. Eco mód je voliteľná funkcia a na želanie sa dá prostredníctvom základných nastavení zvoliť alebo zrušiť.

Zablokování zprovoznění

Zablokovanie sprevádzkovania

Jediným stlačením tlačidla. Zablokovanie sprevádzkovania sa dá nastaviť na prístroji jediným dotykom prsta. Prístroj je tak chránený pred neželaným zapnutím, napríklad deťmi.