Chladničky

Chladničky

Přednosti chladniček Miele

Energetická účinnosť

Energetická účinnosť

Chladničky Miele dosahujú tie najlepšie hodnoty energetickej účinnosti. Efektívny chladiaci okruh a moderné materiály izolácie umožňujú aj tie najlepšie triedy energetickej účinnosti A++ a A+++ pri vysokej výkonnosti a obvyklej flexibilite. Vďaka tomu ušetríte peniaze a súčasne budete neustále šetriť prírodné zdroje.

Perfektne osvetlené

Perfektne osvetlené

Pôsobivé osvetlenie: Vďaka Brillant Light sa vnútorný priestor vášho spotrebiča Miele rozžiari v najlepšom svetle – a to aj pri maximálnom naplnení. O to sa postarajú vysokokvalitné LED lišty v bočných stenách vášho spotrebiča Miele MasterCool. Okamžite po otvorení dvierok sa svetlo jemne rozsvieti a vy si tak môžete užívať perfektný pohľad na pripravované jedlo.

ComfortClean

ComfortClean

Odkladacie police vo dvierkach Miele ComfortClean pozostávajú z kvalitného plastu – styrenakrylnitrilu (SAN) – sú mimoriadne odolné proti poškriabaniu, chemikáliám či teplote a sú tiež priehľadné. Všetky police vo dvierkach modelových radov K 10 000, K 20 000 a K 30 000 sa dajú jednoducho hygienicky čistiť v umývačke riadu (do 55 °C). Manuálne umývanie políc tak už nie je potrebné.

DynaCool

DynaCool

Hore alebo dole – kam najlepšie uložiť nákup? Vďaka DynaCool si túto otázku už nikdy nebudete musieť položiť. V chladničkách MasterCool môžete potraviny skladovať na ľubovoľnom mieste. Pretože ventilátor na zadnej stene chladiaceho priestoru zabezpečuje cirkuláciu studeného vzduchu – a tým sa stará o rovnomernú teplotu v celom chladiacom priestore.

SoftClose

SoftClose

Dvierka chladničiek a mrazničiek, ktoré sa zatvárajú nehlučne a takmer samé: S inovačným systémom zatvárania SoftClose od Miele. Dvierka sa po dosiahnutí uhla 30° automaticky zatvoria. Okrem toho systém SoftClose dvierka pri zatváraní tlmí – už žiadne štrngajúce fľaše vo dvierkach.

SelfClose

SelfClose

Tlmené dovieranie zásuvky PerfectFresh. Zásuvky PerfectFresh vo vstavaných spotrebičoch Miele sú vybavené výsuvnými pojazdmi a samozasúvaním s tlmičom. Môžete ich vysunúť skutočne až takmer na doraz. Ľahkým ťuknutím môžete zásuvky veľmi ľahko automaticky zatvoriť. Zásuvky kĺžu veľmi potichu a mimoriadne ľahko. Tento vysoký komfort pri obsluhe vám umožňuje pohodlný a príjemný prístup ku skladovaným potravinám.

FlexiLight

FlexiLight

Nové LED osvetlenie sklenených políc FlexiLight nielenže brilantne osvetlí vnútorný priestor chladničiek Miele, ale je možné ho flexibilne a individuálne umiestniť v každej úrovni zasunutia. Podľa veľkosti a počtu potravín sa tak zdroj svetla nezatieni a nezhorší sa osvetlenie.

Aplikácia Miele@mobile

Aplikácia [email protected]

Pomocou aplikácie [email protected] sa bez problémov spojíte so svojou chladničkou alebo vínotékou. Cez Plug & Play prístroj zaregistrujete v aplikácii a ihneď budete mať všade prehľad o aktuálnom stave. Okrem toho môžete prostredníctvom aplikácie riadiť jednotlivé funkcie zariadenia a budete spoľahlivo informovaní o všetkých chybách a alarmoch.

Filter Active AirClean

Filter Active AirClean

Potraviny by sa mali skladovať nielen v chlade, ale aj v pachovo neutrálnom prostredí. Platí to aj pre uskladnenie vína. Riešenie: filter Miele Active AirClean. Inovatívna kombinácia účinných látok – aktívne uhlie a prírodný produkt chitosan – zabráni vzniku pachov v chladiacom priestore. Filter sa dá jednoducho a rýchlo vložiť a je okamžite pripravený na použitie.

PerfectFresh

PerfectFresh

Až 3x dlhšie čerstvé potraviny vďaka PerfectFresh. Teplotný rozsah medzi 0 °C a +3 °C ponúka ideálne podmienky pre výrazne dlhšiu trvanlivosť mäsa, rýb a mnohých mliečnych produktov. Ovocie a zelenina nájdu vo vlhkej priehradke optimálne podmienky s ideálnou teplotou a vysokou vlhkosťou vzduchu. Vitamíny, chuť a konzistencia, zostanú zachované omnoho dlhšie – pre viacnásobne intenzívnejšiu chuť.

PerfectFresh Pro

PerfectFresh Pro

Potraviny zostanú čerstvé až 5x dlhšie. V automaticky regulovanom rozsahu teploty medzi 0 °C a +3 °C majú mäso, ryby a mnohé mliečne produkty až 3x dlhšiu trvanlivosť. Ovocie a zelenina zostanú čerstvé až 5x dlhšie vďaka optimalizovanému nastaveniu vlhkosti na zásuvke. Pre perfektný prehľad je tu navyše integrované jasné LED osvetlenie.

VarioRoom

VarioRoom

Vďaka koncepcii variabilného priestoru VarioRoom môžete mraziaci priestor flexibilne zväčšovať. To je napr. Veľkou výhodou, ak chcete skladovať objemné potraviny. Zásuvky a sklenené police môžete ľahko vybrať, takže obratom ruky získate toľko miesta, koľko potrebujete.

DuplexCool

DuplexCool Pro

DuplexCool Pro vytvára v chladničkách bezpečné podmienky pre uskladnenie. Pri veľkých zariadeniach je obzvlášť vysoký chladiaci výkon dokonale zabezpečený dvoma kompresormi. Okrem toho nedochádza medzi oboma časťami k výmene vzduchu – potraviny v chladiacej časti sa nevysušia a pach napr. z rýb sa neprenesie do mraziacej časti. Dva samostatne regulovateľné chladiace okruhy pre chladiacu a mraziacu časť zabezpečujú optimálne chladenie..

Push2open

Push2open

Podstavné vinotéky Miele s Push2open sa otvoria takmer samé. Jemným zatlačením sklenených dvierok sa aktivuje automatika otvárania. Dvierka sa jemne vysunú, aby ste mohli pohodlne siahnuť za ne a kompletne ich otvoriť. Vinotéky Miele s Push2open sa dodávajú úplne bez rukovätí a dajú sa tak optimálne a plošne integrovať do každej kuchyne a obytného priestoru.

Temperujúce zóny

Temperujúce zóny

Vinotéky Miele sú vybavené až tromi individuálne regulovateľnými temperujúcimi zónami. Vďaka tomu môžete skladovať pri ideálnej teplote až tri druhy vína, napr. červené víno, biele víno, šampanské alebo sekt.