Miele Blizzard CX1 Comfort Ecoline
499 € 403,80 €

Bezvreckový podlahový vysávač s kefou Parquet Twister XL pre šetrnú starostlivosť převažne o chúlostivé povrchy. Miele Blizzard CX1 Comfort Ecoline je vybavený filtrom HEPA AirClean Lifetime, ktorý je schopný zachytiť jemné častice prachu a alergény. Akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Blizzard CX1 Red Powerline
329 € 269 €

Posledný kus za túto cenu!

Bezvreckový podlahový vysávač s podlahovou hubicou EcoTeQ Plus pre vynikajúce a efektívne čistenie. Miele Blizzard CX1 Red Powerline je vybavený bezúdržbovým filtrom Lifetime, ktorý je schopný zachytiť vysoký podiel prachu. Akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Blizzard CX1 Parquet Powerline
399 € 310,50 €

Bezvreckový podlahový vysávač je vhodný prevažne na tvrdé podlahy. Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine je vybavený filtrom HEPA AirClean Lifetime, ktorý je schopný zachytiť aj tie najjemnejšie prachové častice a alergény. Akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Blizzard CX1 Red Edition
329 €

Bezsáčkový podlahový vysavač s podlahovou hubicí EcoTeQ Plus pro vynikající a efektivní čištění. Miele Blizzard CX1 Red Edition je vybaven bezúdržbovým filtrem Lifetime, který je schopen zachytit vysoký podíl prachu . Akční rádius 11 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.

Miele Blizzard CX1 Red Edition Parquet
399 €

Bezsáčkový podlahový vysavač s podlahovou hubicí EcoTeQ Plus pro vynikající a efektivní čištění. Miele Blizzard CX1 Red Edition Parquet je vybaven bezúdržbovým filtrem Lifetime, který je schopen zachytit vysoký podíl prachu . Akční rádius 11 metrů umožňuje úklid i velkých prostor.