Miele bezvreckový vysávač Boost CX1 PowerLine
299 € 289 €

Bezvreckový vysávač s príkonom 890 W as motorom PowerLine. Miele Boost CX1 PowerLine ponúka technológiu Vortex, elektronickú reguláciu výkonu 4-stupňovým voličom, vzduchový filter Silence AirClean a TrackDrive.

Miele Blizzard CX1 Comfort Ecoline
549 € 499 €

Bezvreckový podlahový vysávač s kefou Parquet Twister XL pre šetrnú starostlivosť převažne o chúlostivé povrchy. Miele Blizzard CX1 Comfort Ecoline je vybavený filtrom HEPA AirClean Lifetime, ktorý je schopný zachytiť jemné častice prachu a alergény. Akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Blizzard CX1 Parquet Powerline
429 € 399 €

Bezvreckový podlahový vysávač je vhodný prevažne na tvrdé podlahy. Miele Blizzard CX1 Parquet PowerLine je vybavený filtrom HEPA AirClean Lifetime, ktorý je schopný zachytiť aj tie najjemnejšie prachové častice a alergény. Akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.

Miele Blizzard CX1 Red Powerline-15%
389 € 329 €

Bezvreckový podlahový vysávač s podlahovou hubicou EcoTeQ Plus pre vynikajúce a efektívne čistenie. Miele Blizzard CX1 Red Powerline je vybavený bezúdržbovým filtrom Lifetime, ktorý je schopný zachytiť vysoký podiel prachu. Akčný rádius 11 metrov umožňuje upratovanie i veľkých priestorov.