Miele WWG 360
1 199 €

Posledný kus za túto cenu!

Práčka s predným plnením v energetickej triede A+++ a lotosovo bielom prevedení s kapacitou 9 kg bielizne a úsporným motorom ProfiEco. Miele WWG 360 ponúka šetrnú starostlivosť o bielizeň vďaka voštinovému bubnu, jednoduchšie žehlenie vďaka funkcii Predžehlenie a veľmi rýchly prací program QuickPowerWash.

Miele WWI 860
1 499 €

Posledný kus za túto cenu!

Práčka s predným plnením v energetickej triede A +++ a lotosovo bielom prevedení s kapacitou 9 kg bielizne a úsporným motorom ProfiEco. Miele WWI 860 ponúka šetrnú starostlivosť o bielizeň vďaka voštinovému bubnu, jednoduchšie žehlenie vďaka funkcii Predžehlenie a automatické dávkovanie s revolučným dvojfázovým systémom TwinDos.

Miele WWV 980 WPS Passion
2 527 €

Posledný kus za túto cenu!

Práčka s predným plnením s kapacitou na 9 kg bielizne a úsporným motorom ProfiEco. Miele WWV 980 WPS Passion je vybavená technológiou WiFiConn@ct, s ktorou môžete odkiaľkoľvek zisťovať stav prístroja pomocou telefónu. Automatická aplikácia tekutých pracích prostriedkov pomocou TwinDos je presnejší a ušetrí až 30% prostriedku. Funkcia SteamCare je maximálne všestranná a ušetrí vám žehlenie.

Miele W 667 Softtronic

Miele W 667 Softtronic

Hodnotenie: 5 A+++
1 299 €

Práčka s horným plnením v en. triede A +++ je určená pre 6kg bielizne. Patentovaný voštinový bubon zabezpečí jemnú starostlivosť o vašu bielizeň. Miele W 667 Softtronic je vybavená 10 programami prania vr. rýchleho 20-minútového programu pre osvieženie mierne zašpinenej bielizne. Program košele redukuje záhyby a citeľne uľahčuje žehlenie. S patentovaným systémom Comfort-Lift otvoríte práčku jedným pohybom ruky.

Miele WDB 030 WCS Classic 7 kg
939 €

Práčka s predným plnením s kapacitou na 7 kg bielizne a úsporným motorom ProfiEco. Miele WDB 030 WCS Classic 7 kg je vybavená systémom Watercontrol, ktorý kontroluje napúšťanie vody a v prípade, že rozpozná problém, zastaví prítok a vodu odčerpá. Inteligentná množstevná automatika analyzuje naplnenie a prispôsobí množstvo vody a elektrickej energie.

Miele WWD 120
899 €

Práčka s predným plnením v energetickej triede A +++ a lotosovo bielom prevedení s kapacitou 8 kg bielizne a úsporným motorom ProfiEco. Miele WWD 120 ponúka šetrnú starostlivosť o bielizeň vďaka voštinovému bubnu, jednoduchšie žehlenie vďaka funkcii Predžehlenie a jednoduchú obsluhu stlačením jediného tlačidla DirectSensor.

Miele WWD 320
999 €

Práčka s predným plnením v energetickej triede A +++ a v lotosovo bielom prevedení s kapacitou 8 kg bielizne a úsporným motorom ProfiEco. Miele WWD 320 ponúka šetrnú starostlivosť o bielizeň vďaka voštinovému bubnu, jednoduchšie žehlenie vďaka funkcii Predžehleniu a veľmi rýchly prací program QuickPowerWash.

Miele WWG 660
1 199 €

Práčka s predným plnením v energetickej triede A +++ a lotosovo bielom prevedení s kapacitou 9 kg bielizne a úsporným motorom ProfiEco. Miele WWG 660 ponúka šetrnú starostlivosť o bielizeň vďaka voštinovému bubnu, jednoduchšie žehlenie vďaka funkcii Predžehlenie a automatické dávkovanie s revolučným dvojfázovým systémom TwinDos.