Miele Scout Rx2 Runner
855,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Robotický vysavač se systémem Quattro Cleaning Power, díky kterému zachytává prach na kobercích i tvrdých podlahách. Miele Scout Rx2 Runner můžete obsluhovat pomocí mobilní aplikace odkudkoliv a vracet se do uklizeného bytu. S pomocí inteligentní 3D navigace rozpozná předměty a uklidí všude, bez vynechání.

Miele Complete C3 Parquet Ecoline - rozbalené-13%
292,46 € 253,60 €
+ doprava zadarmo

Rozbalený

Podlahový vysávač so šetrnou kefou na parkety k prvotriednej starostlivosti o chúlostivé tvrdé podlahy. Miele Complete C3 Parquet Ecoline disponuje motorom EcoLine so zlepšenou účinnosťou, filtrom AirClean+, ktorý zadrží aj tie najmenšie čiastočky alebo teleskopickou trubicou Comfort.

Miele Scout RX1 - zánovné-30%
666 € 464 €
+ doprava zadarmo

Rozbalený

Robotický vysávač s technológiou rozpoznania nábytku vysaje miestnosti dôkladne a bez nehôd. Miele Scout RX1* v automatickom režime čistí sám všetky požadované plochy. Pre jeho ovládanie môžete použiť diaľkové ovládanie.

Miele Swing H1 Ecoline - rozbalené-5%
178,82 € 168,30 €
+ doprava zadarmo

Rozbalený

Tyčový vysávač je vybavený motorom s pomalým rozbehom s príkonom 550W. Miele Swing H1 Ecoline je vybavený univerzálne podlahovou hubicou a plnohodnotným príslušenstvom. Vysávač má nízko usadené ťažisko, a vďaka tomu sa s ním ľahko manipuluje aj medzi nábytkom.