Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Mickey Mouse EUROSWAN Taška na telocvik a prezuvky Mickey color Polyester, 38/30 cm Mickey Mouse EUROSWAN Taška na telocvik a prezuvky Mickey color Polyester, 38/30 cm
Mickey Mouse EUROSWAN Taška na telocvik a prezuvky Mickey color Polyester, 38/30 cm

EUROSWAN Taška na telocvik a prezuvky Mickey color 38/30 Vak na prezuvky sa pomocou popruhov zatiahne a bezpečne uzavrie.

môžete mať 11.10 - 16.10

Partner: VISO TRADE
Mickey Mouse plyšový 38 cm Mickey Mouse EUROSWAN Taška na telocvik a prezuvky Mickey color Polyester, 38/30 cm
Mickey Mouse plyšový 38 cm

Mickey Mouse plyšový 38 cm

môžete mať 05.10 - 09.10

Partner: VISO TRADE

Kto je Mickey od Disneyho?

No predsa najslávnejší myší chlapec! Prvýkrát sa vo svojich ikonických červených trenírkach, žltých topánočkách a bielych rukaviciach objavil v novembri roku 1928. Veľmi skoro sa stal obľúbený po celom svete, tomu nie je divu, je veľmi kamarátsky a moc zábavný. Miluje vtipy, samopašné hry, ale aj romantické prechádzky so svojou milou krásnou Minnie. Občas je aj trošku nezbedník, ktorý vie vymyslieť peknú lotrovinu, ale Minnie mu vždy dohovorí a pripomenie, že sa musí správať slušne.

Mickeyho s priateľmi nájdeme nielen v televíznych rozprávkach a knižkách, ale aj na oblečení, v hračkárstvach vo forme najrôznejších postavičiek, ktoré môžeme pridať do svojej Disney Mickey zbierky a na množstve ďalších vecí. Mickey sa objavuje aj na miestach, kde by ste ho treba nečakali, majte oči otvorené! Myšiak Mickey je vždy pripravený k akcii a hre so svojimi kamarátmi!

disney.go.com/mickeymouse