Michelino Nora 7-dielna súprava hrncov a panvy
86,60 €

Súprava hrncov z kovaného hliníka so sivým mramorovým povlakom Pfluon. Michelino Nora 7-dielna súprava hrncov a panvy je vybavená plastovou rukoväťou s mäkkým povrchom. Vhodné na všetky druhy sporákov, vrátane indukcie. Vhodné do umývačky riadu.

Michelino Lara panvica wok 28 cm
22,70 € 20,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Wok panvica pre zdravé varenie s robustným držadlom. Michelino Lara panvica wok 28 cm disponuje zaoblenými hranami pre bezpečnú manipuláciu, vnútorným nepriľnavým povrchom Pfluon a vonkajším povrchom odolným proti teplu. Vhodné na všetky druhy sporákov a do umývačky riadu.

Michelino Lara grilovacia panvica 28 cm - zelená
22,70 € 20,20 €

Akcia

Grilovacia panvica pre zdravé varenie s robustným držadlom. Michelino Lara grilovacia panvica 28 cm – zelená disponuje zaoblenými hranami pre bezpečnú manipuláciu, vnútorným nepriľnavým povrchom Pfluon a vonkajším povrchom odolným proti teplu. Vhodné na všetky druhy sporákov a do umývačky riadu.

Michelino kuchynské náčinie v stojane 7 ks
31,80 €

Stojan s 6 kusmi kuchynského náčinia. Michelino kuchynské náčinie v stojane 7 ks sú vyrobené z tepluodolného nylonu a môžete ich bez obáv použitia na akúkoľvek nádobu a nikdy ho nepoškriabete.

Michelino Lena 8-dielna súprava nerezových hrncov
109,20 € 107,10 €

Súprava riadu z nerezovej ocele s vonkajším čiernym povrchom. Michelino Lena 8-dielna súprava nerezových hrncov disponuje vnútorným povrchom z vysoko leštenej ocele s meracou stupnicou kapacity. Vhodné na všetky druhy sporákov, vrátane indukcie. Vhodné do umývačky riadu.

Michelino Denver 7-dielna súprava nerezových hrncov
52,70 € 51,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Súprava riadu z nerezovej ocele s vonkajším nerezovým povrchom. Michelino Denver 7-dielna súprava nerezových hrncov je vhodná na všetky druhy sporákov, vrátane indukcie. Ľahké umývanie – vhodné do umývačky riadu.

Michelino Nora 3-dielna súprava panvíc 28 cm, 24 cm a 20 cm
49,10 € 48,50 €

Súprava panvíc pre zdravé varenie a nízkotučné pečenie mäsa. Michelino Nora 3-dielna súprava panvíc 28 cm, 24 cm a 20 cm sú vyrobené z kvalitného kovaného hliníka s plastovou rukoväťou, ktorá je mäkká na dotyk. Vnútorný nepriľnavý povrch Pfluon a vonkajší povrch odolný proti teplu. Vhodné na všetky druhy sporákov a do umývačky riadu.

Michelino Münster nerezový tlakový hrniec 4 litre
68 € 66 €

Posledný kus za túto cenu!

Tlakový hrniec z nerezovej ocele s objemom 4 litre. Michelino Münster nerezový tlakový hrniec 4 litre je vybavený vnútorným škálovaním, ktoré uľahčuje meranie množstva náplne a Cool-Touch-Griffe. Hrniec je vhodný do umývačky riadu

Michelino Nora chlebník z nerezovej ocele
33,30 €

Chlebník z nerezovej ocele v modernom prevedení kombinujúcim petrolejovú a striebornú farbu. Michelino Nora chlebník z nerezovej ocele disponuje ventilačnými otvormi v zadnej časti chlebníka, ktoré zaistia optimálnu klímu a dlhšiu trvanlivosť pečiva.

Michelino Nora grilovacia panvica 24 cm - petrolejová
22,80 €

Grilovacia panvica pre zdravé varenie a nízkotučné pečenie mäsa. Michelino Nora grilovacia panvica 24 cm – petrolejová je vyrobená z kvalitného kovaného hliníka s plastovou rukoväťou, ktorá je mäkká na dotyk. Vnútorný nepriľnavý povrch Pfluon a vonkajší povrch odolný proti teplu. Vhodné na všetky druhy sporákov a do umývačky riadu.