Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Mlynček na mäso Jack, veľkosť 5, vrátane nadstavca na cukrovinky Mlynček na mäso Jack, veľkosť 5, vrátane nadstavca na cukrovinky
Mlynček na mäso Jack, veľkosť 5, vrátane nadstavca na cukrovinky

Klasický robustný mlynček na mäso s nožom so štyrmi čepeľami a skrutkovou svorkou pre uchytenie k pracovnej doske. Vyrobený z pocínované liatej ocele a drevenou rúčkou. Súčasťou je dierovaný kotúč, nástavec na pečivo alebo na výrobu klobás a plastové utlačávacie kužele. Nemožno umývať v umývačke…

môžete mať 15.12 - 19.12

Odkôstkovač čerešní ručný , ružový Mlynček na mäso Jack, veľkosť 5, vrátane nadstavca na cukrovinky
Odkôstkovač čerešní ručný , ružový

Vynikajúci pre ľahké odkôstkovanie čerešní, višní a olív. Čerešňa bez stopky sa vloží pod tŕň a odkôstkovač stlačte. Vyrobený z vysoko kvalitného plastu. Veľmi šikovný pomocník pre odkôstkovanie menšieho množstva ovocia.

môžete mať 15.12 - 19.12

Mlynček/strúhadlo s prísavkou , 4 nástavce Mlynček na mäso Jack, veľkosť 5, vrátane nadstavca na cukrovinky
Mlynček/strúhadlo s prísavkou , 4 nástavce

Mlynček a strúhadlo v jednom so 4 nástavcami na strúhanie, krájanie a kosenie zeleniny, syra, orechov, čokolády atď. S prísavnou základňou na uchytenie stola, bezpečnostným jazdcom a chráničom prstov. Nerez / plast, vhodné do umývačky.

môžete mať 15.12 - 19.12

Odkôstkovač sliviek ručný , fialový Metaltex 12126MT Mriežka na chladenie / podložka pod hrnce okrúhla
Odkôstkovač sliviek ručný , fialový

Vynikajúci pre ľahké odkôstkovanie sliviek či blum. Ovocie bez stopky sa vloží pod tŕň a odkôstkovač stlačte. Vyrobený z vysoko kvalitného plastu. Veľmi šikovný pomocník pre odkôstkovanie menšieho množstva ovocia.

môžete mať 15.12 - 19.12