Metalac LED sviečka 15 cm biela
11,10 €

Biela LED sviečka vysoká 15 cm je vyrobená z pravého vosku a vďaka pohybujúcemu sa svetlu v plamienku vyzerá ako ozajstná. Sviečka je napájaná dvoma AA batériami a je bezpečným riešením pre vašu domácnosť.

Metalac Džezva 9 cm dekor kameň
7,40 €

Džezva s kovovou rukoväťou dekor kameň je určená na prípravu 4 káv. Priemer kanvice je 9 cm. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný, čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Metalac Hlboký kastról s pokrievkou 16 cm dekor motýľ
14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Hlboký kastról Metalac štandard s pokrievkou s pekným dekorom motýľov. Priemer kastróla je 16 cm, objem 2 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Metalac Hrniec s lievikom levandule, 12cm
15,99 € 13,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Hrniec s lievikom s motívom levanduľového poľa vo vás prebudí letnú náladu. Hrnček má objem 1,2 litra vďaka odolnosti materiálu je možné umývať v umývačke riadu. Varenie v smalte sa radí medzi najzdravšie!

Metalac Mliekovar s píšťalkou červená bodkovaná, 2 litre
34,99 € 29,80 €

Máte radi dobroty, ku ktorým je potreba varené mlieko? Odporúčame vyskúšať mliekovar, je to revolúcia vo varení mlieka, všetko ide jednoducho a mlieko sa vám nepripáli. Motív červených bodiek upúta každého.

Metalac Masiv panvica, 26 cm
34,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Panvica z kolekcie Masiv značky Metalacpriemer 26 cm a objem 3,2 l. Riad je opatrený smaltom, vďaka ktorému je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Je vhodný pre všetky úpravy jedla, pre všetky druhy varenia a je vhodný do umývačky.

Metalac Masív plytký hrniec s pokrievkou, 32 cm
73,84 € 64,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

8 litrový nízky hrniec s pokrievkou vyrobený pod značkou Metalac je opatrený smaltom a je vhodný pre všetky druhy prípravy jedla na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 32 cm

Metalac Kónická rajnica s nálevkou 14 cm dekor kameň
13,30 €

Metalac kónická rajnica s lievikom s dekorom kameň. Priemer rajnice je 14 cm, objem 1,5 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný, čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Metalac 12 dílná sada nádobí, cappuccino
101 €
+ doprava zadarmo

Sada smaltovaného nádobí v barvě cappuccina je kompatibilní se všemi varnými deskami včetně indukce. Tato sada obsahuje 6 ks hrnců a 6 příslušných poklic. Vaření na smaltovaném nádobí je jeden z nejzdravějších způsobů přípravy jídla. Nádobí od značky Metalac lze mýt v myčce.

Metalac Masiv vysoký hrniec s pokrievkou, 24 cm
65,80 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vysoký smaltovaný hrniec s pokrievkou a objemom 9,5 l je vyrobený pod značkou Metalac. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 24 cm.

Metalac Zaoblený španielsky hrniec 12 cm dekor kameň
15,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Metalac zaoblený španielsky hrniec s dekorom kameň. Priemer hrnca je 12 cm, objem 1,5 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný, čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Metalac Plytký kastról s pokrievkou 20 cm dekor kameň
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Plytký kastról Metalac s pokrievkou s dekorom kameň. Priemer kastróla je 20 cm, objem 3 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Metalac Sada riadu červený bodkovaný 10 dielov
91,99 € 89 €
+ doprava zadarmo

METALAC sada smaltovaného riadu červená bodkovaná 10 dielov je vyrábaná zo špeciálnych plechov o hrúbke 0,5 – 25mm. Podľa najnovších prieskumov je smaltovaný riad absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení.

Metalac Hlboký kastról s pokrievkou GASTRO 32 cm dekor kameň
48 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hlboký kastról Metalac klasik GASTRO s pokrievkou s dekorom kameň. Priemer kastróla je 32 cm, objem 16 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Metalac Masiv vysoký hrniec s pokrievkou, 28 cm
89 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vďaka objemu 15,5 litra uvaríte s pomocou smaltovaného hrnca Metalac naozaj čokoľvek. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 28 cm.

Metalac Vysoký kastról s pokrievkou GASTRO 24 cm dekor kameň
30 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoký kastról Metalac GASTRO s pokrievkou s dekorom kameň. Priemer kastróla je 24 cm, objem 9 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Metalac Sada riadu , červený bodkovaný, 3 diely
30,99 € 27,20 €

Rajnica a kastrólik zo smaltu sú nerozlučná dvojka. Navyše, keď sú vyrobené zo smaltu, na ktorom sa zdravo varí a majú na sebe bodkyi. Tento set jednoducho musí mať každá gazdinka.

Metalac Hlboký hrniec s pokrievkou 14 cm dekor motýľ
13,90 €

Hlboký kastról Metalac štandard s pokrievkou s pekným dekorom motýľov. Priemer kastróla je 14 cm, objem 1,5 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Metalac Hlboký kastról s pokrievkou 18 cm dekor motýl
16,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Hlboký kastról Metalac štandard s pokrievkou s pekným dekorom motýľov. Priemer kastróla je 18 cm, objem 3 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Metalac Sada riadu tráva, 10 dielov
97 €
+ doprava zadarmo

METALAC sada smaltovaného riadu tráva, 10 dielov je vyrábaná zo špeciálnych plechov o hrúbke 0,5 – 25mm. Podľa najnovších prieskumov je smaltovaný riad absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení.

Metalac Mělký kastrol s poklicí 18 cm dekor motýl
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Plytký kastról Metalac štandard s pokrievkou s pekným dekorom motýľov. Priemer kastróla je 18 cm, objem 2 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Metalac Hlboký kastról s pokrievkou 18 cm dekor kameň
15 €

Posledný kus za túto cenu!

Hlboký kastról Metalac s pokrievkou s dekorom kameň. Priemer kastróla je 18 cm, objem 3 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Metalac Masiv hlboký hrniec s pokrievkou, 28 cm
68,10 €
+ doprava zadarmo

Ťažký smaltovaný hrniec s pokrievkou a priemerom 28 cm je vhodný pre všetky druhy prípravy jedla na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku.

Metalac Misa klasik 24 cm dekor kameň
10,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Metalac misa klasik s dekorom kameň. Priemer misy s dvoma ušami je 24 cm. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný, čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.

Metalac Sada hrnčekov Mimoni 1, 2 ks
17,54 € 15,40 €

Roztomilí žltí kamaráti vyčaria úsmev na tvári každému. Či už doma na sladučké kakao alebo do tábora pre pravidelný pitný režim, vždy budú obľúbenými parťákmi všetkých detí.

Metalac Sada hrnčekov Mimoni 2, 2 ks
17,54 € 15,40 €

Ak vaše deti zabúdajú na pravidelný pitný režim, kúpte im hrnčeky s veselými kamarátmi. Plecháčiky s mimoňmi majú tú výhodu, že sa nerozbijú ako porcelán a nie sú tak ťažké.

Metalac Aquabi sprchová baterie ECO T03156
50 €
+ doprava zadarmo

Sprchová baterie METALAC AQUABI T03156. Na chromovou baterii i na keramickou kartuši je 5 letá záruka. Výborná kvalita za rozumnou cenu. Rozteč 150 mm.

Metalac X Granit ELIPSE

Metalac X Granit ELIPSE

Hodnotenie: 5
195 € 166,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuchyňský dřez Metalac ELIPSE má tloušťku granitu 12 mm, rozměr 780×500 mm, hloubka je 200 mm, Ø otvoru pro baterii je 35 mm, výpusť má Ø 90 mm. Součástí balení je sada pro uchycení a sifon. Záruka je 5 let. Dodáváno v kartonové krabici.

Metalac X Granit QUADRO M

Metalac X Granit QUADRO M

Hodnotenie: 2,5
142,50 €
+ doprava zadarmo

Kuchynský drez Metalac QUADRO M má hrúbku granitu 12 mm, rozmer 620×500 mm, hĺbka je 200 mm, výpust má Ø 90 mm. Súčasťou balenia je sada pre uchytenie a sifón. Záruka je 5 rokov. Dodávané v kartónovej krabici.

Metalac QUADRO ARTINOX 500
267 € 227,90 €
+ doprava zadarmo

Nerezový drez bez odkvapu Metalac QUADRO ARTINOX 500 s montážou pod dosku. Rozmer šírka 550 mm, výška 450 mm, hĺbka 200 mm. Výpust má priemer 90 mm. Súčasťou balenia je sada pre uchytenie a sifón. Záruka na drez je 5 rokov. Hrúbka nerezovej ocele je 1 mm.

Metalac Pyramída 30 cm 16 LED, biela-78%
12,99 € 2,82 €

Výpredaj

30 centimetrová akrylová pyramída vďaka 16 LED diódam krásne svieti. Krásnu vianočnú atmosféru si vďaka nej môžete vytvoriť doma, ale aj pred domom. Vďaka výške krytia IP44 je totiž vhodná aj von.

Metalac AQUABI ARC drezová batéria
113,21 € 104,30 €
+ doprava zadarmo

Granitová stojanková drezová batéria METALAC AQUABI ARC. Na túto batériu je 5 ročná záruka. Dostupné v niekoľkých granitových farbách. Výborná kvalita za rozumnú cenu.

Metalac Aquabi bidetová batéria ECO T03154
41,20 €
+ doprava zadarmo

Bidetová batéria METALAC QUABI T03154. Na chrómovú batériu aj na keramickú kartušu je 5 ročná záruka. Výborná kvalita za rozumnú cenu.

Metalac Aquabi bidetová batéria SURF T03164
59 € 55,20 €
+ doprava zadarmo

Bidetová batéria METALAC QUABI T03164. Na chrómovú batériu aj na keramickú kartušu je 5 ročná záruka. Výborná kvalita v modernom prevedení.

Metalac AQUABI FONDO drezová batéria-23%
98,03 € 75 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Granitová stojanková drezová batéria METALAC Aquabou FONDO. Na túto batériu je 5 ročná záruka. Dostupná v niekoľkých granitových farbách. Výborná kvalita za rozumnú cenu.

Metalac AQUABI FONDO drezová batéria beztlaková-21%
83,23 € 65 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Granitová stojanková drezová batéria beztlaková METALAC Aquabou FONDO. Na túto batériu je 5 ročná záruka. Dostupná v niekoľkých granitových farbách. Výborná kvalita za rozumnú cenu.

Metalac AQUABI LINE drezová batéria-35%
144,30 € 93 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Granitová stojanková drezová batéria METALAC Aquabou LINE. Na túto batériu je 5 ročná záruka. Dostupné v niekoľkých granitových farbách. Výborná kvalita za rozumnú cenu.

Metalac AQUABI PELIKAN drezová batéria
106,55 € 96,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Granitová stojanková drezová batéria METALAC AQUABI PELIKAN. Na túto batériu je 5 ročná záruka. Dostupné v niekoľkých granitových farbách. Výborná kvalita za rozumnú cenu.

Metalac Aquabi sprchová baterie SURF T03166
65 € 54,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sprchová baterie METALAC AQUABI T03166. Na chromovou baterii i na keramickou kartuši je 5 letá záruka. Výborná kvalita v moderním provedení. Rozteč 150 mm.

Metalac Aquabi stojanková umývadlová batéria ECO T03153
40,10 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Stojanková umývadlová batéria METALAC AQUABI T03153. Na chrómovú batériu aj na keramickú kartušu je 5 ročná záruka. Výborná kvalita za rozumnú cenu.