Metalac Masív hlboký hrniec s pokrievkou, 38 cm
128,54 €
127 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Masívny smaltovaný hrniec s pokrievkou značky Metalacpriemer 28 cm a je vhodný pre všetky druhy prípravy jedla na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku.


Metalac Hrniec s lievikom levandule, 12cm
15,99 €

13,50 €

Hrniec s lievikom s motívom levanduľového poľa vo vás prebudí letnú náladu. Hrnček má objem 1,2 litra vďaka odolnosti materiálu je možné umývať v umývačke riadu. Varenie v smalte sa radí medzi najzdravšie!


Metalac Mliekovar s píšťalkou červená bodkovaná, 2 litre
34,99 €

29,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Máte radi dobroty, ku ktorým je potreba varené mlieko? Odporúčame vyskúšať mliekovar, je to revolúcia vo varení mlieka, všetko ide jednoducho a mlieko sa vám nepripáli. Motív červených bodiek upúta každého.


Metalac Masív plytký hrniec s pokrievkou, 32 cm
73,84 €
73 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

8 litrový nízky hrniec s pokrievkou vyrobený pod značkou Metalac je opatrený smaltom a je vhodný pre všetky druhy prípravy jedla na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 32 cm


Metalac Kónická rajnica s nálevkou 14 cm dekor kameň
11,72 €
11,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Metalac kónická rajnica s lievikom s dekorom kameň. Priemer rajnice je 14 cm, objem 1,5 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný, čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.


Metalac 12 dílná sada nádobí, cappuccino
100,40 €
+ doprava zadarmo

Sada smaltovaného nádobí v barvě cappuccina je kompatibilní se všemi varnými deskami včetně indukce. Tato sada obsahuje 6 ks hrnců a 6 příslušných poklic. Vaření na smaltovaném nádobí je jeden z nejzdravějších způsobů přípravy jídla. Nádobí od značky Metalac lze mýt v myčce.


Metalac Vysoký kastról s pokrievkou GASTRO 24 cm dekor kameň
30,09 €
29,70 €

Vysoký kastról Metalac GASTRO s pokrievkou s dekorom kameň. Priemer kastróla je 24 cm, objem 9 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.


Metalac Sada riadu , červený bodkovaný, 3 diely
30,99 €

27 €

Posledný kus za túto cenu!

Rajnica a kastrólik zo smaltu sú nerozlučná dvojka. Navyše, keď sú vyrobené zo smaltu, na ktorom sa zdravo varí a majú na sebe bodkyi. Tento set jednoducho musí mať každá gazdinka.


Metalac Hlboký hrniec s pokrievkou 14 cm dekor motýľ
12,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Hlboký kastról Metalac štandard s pokrievkou s pekným dekorom motýľov. Priemer kastróla je 14 cm, objem 1,5 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.


Metalac Plytký kastról s pokrievkou 20 cm dekor motýľ
16,40 €
16,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Plytký kastról Metalac štandard s pokrievkou s pekným dekorom motýľov. Priemer kastróla je 20 cm, objem 2,75 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.


Metalac Hlboký kastról s pokrievkou 18 cm dekor motýl
16 €

Posledný kus za túto cenu!

Hlboký kastról Metalac štandard s pokrievkou s pekným dekorom motýľov. Priemer kastróla je 18 cm, objem 3 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.


Metalac Masiv hlboký hrniec s pokrievkou, 28 cm
68,37 €
67,60 €
+ doprava zadarmo

Ťažký smaltovaný hrniec s pokrievkou a priemerom 28 cm je vhodný pre všetky druhy prípravy jedla na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku.


Metalac Masiv vysoký hrniec s pokrievkou, 24 cm
65,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Vysoký smaltovaný hrniec s pokrievkou a objemom 9,5 l je vyrobený pod značkou Metalac. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 24 cm.


Metalac Zaoblený španielsky hrniec 12 cm dekor kameň
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Metalac zaoblený španielsky hrniec s dekorom kameň. Priemer hrnca je 12 cm, objem 1,5 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný, čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.


Metalac Plytký kastról s pokrievkou 20 cm dekor kameň
14,85 €
14,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Plytký kastról Metalac s pokrievkou s dekorom kameň. Priemer kastróla je 20 cm, objem 3 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.


Metalac Hlboký kastról s pokrievkou GASTRO 32 cm dekor kameň
48,06 €
47,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Hlboký kastról Metalac klasik GASTRO s pokrievkou s dekorom kameň. Priemer kastróla je 32 cm, objem 16 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.


Metalac Masiv vysoký hrniec s pokrievkou, 28 cm
88,40 €
+ doprava zadarmo

Vďaka objemu 15,5 litra uvaríte s pomocou smaltovaného hrnca Metalac naozaj čokoľvek. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 28 cm.


Metalac Masív vysoký hrniec s pokrievkou, 34 cm
134,80 €
+ doprava zadarmo

Veľký objem 25 litrov smaltovaného hrnca Metalac vám pomôže s bezproblémovým a pohodlným uvarením čohokoľvek. Je vhodný na prípravu všetkých druhov jedál na všetkých typoch sporákov, a to aj v rúre. Smalt je odolný proti poškriabaniu, má hladký nemenný povrch bez pórov, jednoducho sa čistí, má dlhú stálosť farby a vysokého lesku. Hrniec má priemer 34 cm.


Metalac Mělký kastrol s poklicí 18 cm dekor motýl
14,45 €
14,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Plytký kastról Metalac štandard s pokrievkou s pekným dekorom motýľov. Priemer kastróla je 18 cm, objem 2 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.


Metalac Hlboký kastról s pokrievkou 18 cm dekor kameň
14,46 €
14,30 €

Hlboký kastról Metalac s pokrievkou s dekorom kameň. Priemer kastróla je 18 cm, objem 3 l. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.


Metalac Misa klasik 22 cm dekor kameň
9,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Metalac misa klasik s dekorom kameň. Priemer misy s dvoma ušami je 22 cm. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný, čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.


Metalac Misa klasik 24 cm dekor kameň
10,55 €
10,40 €

Metalac misa klasik s dekorom kameň. Priemer misy s dvoma ušami je 24 cm. Smaltovaný riad je absolútne zdravotne nezávadný, čo ho radí na prvé miesto v zdravom varení. Je odolný proti poškriabaniu.


Metalac sada hrnčekov Krtko 2ks, modrá/šedá
13,50 €

Sada obsahuje dva hrnčeky poctivo vyrobené zo smaltu s priemerom osem centimetrov a objemom 370 ml. Hrnčeky značky Metalac s obľúbeným motívom krtka majú jedno uško.


Metalac sada hrnčekov Krtko 2ks, šedá/krémová
14,60 €

Sada obsahuje dva hrnčeky poctivo vyrobené zo smaltu s priemerom sedem centimetrov a objemom 250 ml. Hrnčeky značky Metalac s obľúbeným motívom krtka majú jedno uško.


Metalac Sada hrnčekov Mimoni 1, 2 ks
17,54 €

15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Roztomilí žltí kamaráti vyčaria úsmev na tvári každému. Či už doma na sladučké kakao alebo do tábora pre pravidelný pitný režim, vždy budú obľúbenými parťákmi všetkých detí.


Metalac Sada hrnčekov Mimoni 2, 2 ks
17,54 €

15,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Ak vaše deti zabúdajú na pravidelný pitný režim, kúpte im hrnčeky s veselými kamarátmi. Plecháčiky s mimoňmi majú tú výhodu, že sa nerozbijú ako porcelán a nie sú tak ťažké.


Metalac Čajová kanvica s píšťalkou levandule, 2 litre
46,99 €

40,40 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Smaltovaná čajová kanvica s motívom levandule iste zaujme romantické duše alebo tých, čo majú kuchyňu zariadenú v štýle Provance, biela v kombinácii s fialovou je pre tento štýl úplne ideálna.


Metalac Aquabi sprchová baterie ECO T03156
47,18 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sprchová baterie METALAC AQUABI T03156. Na chromovou baterii i na keramickou kartuši je 5 letá záruka. Výborná kvalita za rozumnou cenu. Rozteč 150 mm.


Metalac X Granit ELIPSE

Metalac X Granit ELIPSE

Hodnotenie: 5
195 €

179,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Kuchyňský dřez Metalac ELIPSE má tloušťku granitu 12 mm, rozměr 780×500 mm, hloubka je 200 mm, Ø otvoru pro baterii je 35 mm, výpusť má Ø 90 mm. Součástí balení je sada pro uchycení a sifon. Záruka je 5 let. Dodáváno v kartonové krabici.


Metalac X Granit QUADRO M

Metalac X Granit QUADRO M

Hodnotenie: 2,5
160 €

138,90 €
+ doprava zadarmo

Kuchynský drez Metalac QUADRO M má hrúbku granitu 12 mm, rozmer 620×500 mm, hĺbka je 200 mm, výpust má Ø 90 mm. Súčasťou balenia je sada pre uchytenie a sifón. Záruka je 5 rokov. Dodávané v kartónovej krabici.


Metalac QUADRO ARTINOX 500
267 €

227,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Nerezový drez bez odkvapu Metalac QUADRO ARTINOX 500 s montážou pod dosku. Rozmer šírka 550 mm, výška 450 mm, hĺbka 200 mm. Výpust má priemer 90 mm. Súčasťou balenia je sada pre uchytenie a sifón. Záruka na drez je 5 rokov. Hrúbka nerezovej ocele je 1 mm.


Metalac AQUABI ARC drezová batéria
113,21 €

102,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Granitová stojanková drezová batéria METALAC AQUABI ARC. Na túto batériu je 5 ročná záruka. Dostupné v niekoľkých granitových farbách. Výborná kvalita za rozumnú cenu.


Metalac Aquabi bidetová batéria ECO T03154
38,90 €

Bidetová batéria METALAC QUABI T03154. Na chrómovú batériu aj na keramickú kartušu je 5 ročná záruka. Výborná kvalita za rozumnú cenu.


Metalac Aquabi bidetová batéria SURF T03164
59 €

47,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Bidetová batéria METALAC QUABI T03164. Na chrómovú batériu aj na keramickú kartušu je 5 ročná záruka. Výborná kvalita v modernom prevedení.


Metalac AQUABI FONDO drezová batéria
98,03 €

88,90 €
+ doprava zadarmo

Granitová stojanková drezová batéria METALAC Aquabou FONDO. Na túto batériu je 5 ročná záruka. Dostupná v niekoľkých granitových farbách. Výborná kvalita za rozumnú cenu.


Metalac AQUABI FONDO drezová batéria beztlaková
83,23 €

74,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Granitová stojanková drezová batéria beztlaková METALAC Aquabou FONDO. Na túto batériu je 5 ročná záruka. Dostupná v niekoľkých granitových farbách. Výborná kvalita za rozumnú cenu.


Metalac AQUABI LINE drezová batéria
144,30 €

126,90 €
+ doprava zadarmo

Granitová stojanková drezová batéria METALAC Aquabou LINE. Na túto batériu je 5 ročná záruka. Dostupné v niekoľkých granitových farbách. Výborná kvalita za rozumnú cenu.


Metalac AQUABI PELIKAN drezová batéria
106,55 €

96,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Granitová stojanková drezová batéria METALAC AQUABI PELIKAN. Na túto batériu je 5 ročná záruka. Dostupné v niekoľkých granitových farbách. Výborná kvalita za rozumnú cenu.


Metalac Aquabi sprchová baterie SURF T03166
65 €
61,90 €
+ doprava zadarmo

Sprchová baterie METALAC AQUABI T03166. Na chromovou baterii i na keramickou kartuši je 5 letá záruka. Výborná kvalita v moderním provedení. Rozteč 150 mm.


Metalac Aquabi stojanková umývadlová batéria EASY T03261
46,59 €
44,35 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Stojanková umývadlová batéria METALAC AQUABI EASY T03261. Na chrómovú batériu aj na keramickú kartušu je 5 ročná záruka. Výborná kvalita a moderné prevedenie.


Metalac Aquabi stojanová umývadlová batéria PERFECT T03281
117,65 €
112,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Stojánková umývadlová batéria METALAC AQUABI PERFECT T03281. Na chrómovú batériu aj na keramickú kartušu je 5 ročná záruka. Výborná kvalita a moderné prevedenie.