MERIDA MERIDA TOP Dávkovač penového mydla
18,30 €

Dávkovač nie je na dolievanie, dokupujú sa náplne penového mydla BALI. Dávkovač penového mydla MERIDA TOP na náplne BALI – jedná sa o dávkovač mydla vo forme peny, čo je dnes to najekonomickejšie riešenie na trhu.

MERIDA BALI LUX 700g Penové mydlo
7,95 €

Spevňujúca mydlo Merida BALI LUX s objemom 700 ml – luxusné mydlo s veľmi dobrými umývacími a zjemňujúcimi vlastnosťami. Obsahuje substancie na báze kokosového oleja, kolagén i betaíny. Mydlo Merida BALI LUX zabraňuje vysúšaniu pokožky a zaisťuje jej pružnosť a hebkosť.

MERIDA dávkovacie pumpa na stenu 125 mm
26,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Merida dávkovacie pumpa na stenu 125 mm – systém pre dávkovanie chémie priamo z kanistra do drezu alebo pripraveného vedre či vozíka.

MERIDA FATEX 1 l Prostriedok na silné znečistenia
4,17 €

Vysoko účinný prostriedok na odstránenie silného znečistenia 1 l – môže sa používať v priemyselnej výrobe, v dielňach iv domácnosti. Účinne odstraňuje oleje, mazacie tuky a kuchynská znečistenia. V priemysle je vhodný pre umývanie súčastí strojov a motorov a na pranie pracovných odevov.

MERIDA hygienická papierová sedátka na WC - podložka na toaletu
4,44 €

Hygienické papierové sedátka na WC – podložka na toaletu 100 ks – papierové sedátko na WC pre zaistenie hygieny všade tam kde využíva WC viac ľudí, kancelárie, reštaurácie, vlaky atď. Papierové hygienické podložky na toaletu balenie 100 ks. 30 ks v kartóne.

MERIDA BALI LUX neparfumované 700g Penové mydlo
7,53 €

Spevňujúca mydlo Merida BALI LUX naparfémované s objemom 700 ml – luxusné mydlo s veľmi dobrými umývacími a zjemňujúcimi vlastnosťami. Mydlo Merida BALI LUX neparfumované zabraňuje vysúšaniu pokožky a zaisťuje jej pružnosť a hebkosť. Z jednej náplne 700 g získame až 2000 dávok peny.

MERIDA BALI mydlo s dezinfekčným účinkom 700g
10,90 €

Spevňujúca mydlo Merida BALI s dezinfekčným účinkom s objemom 700 ml – vynikajúca mydlo s veľmi silným bakteriocidním účinkom. Mimo bežných Testov, pre získanie povolenie na predaj, boli vykonané aj klinické Testy, ktoré potvrdili vysokú účinnosť potieranie choroboplodných baktérií.

MERIDA BALI PLUS 700g Penové mydlo
7,79 €

Spevňujúca mydlo Merida BALI PLUS s objemom 700 ml – vynikajúca mydlo s veľmi dobrými umývacími a zjemňujúcimi vlastnosťami. Obsahuje substancie na báze kokosového oleja, kolagén i betaíny.

MERIDA BALI PLUS Penové mydlo, mandľovo -višňové 700g
7,37 €

Merida BALI PLUS Penové mydlo, mandľovo -višňové 700g – jednorazová náplň sa speňovacej pumpou. Penové mydlo má dobré umývacie a ošetrujúci vlastnosti. Obsahuje odvodené lanolíny a ďalšie substancie zabraňujúce vysúšaniu pokožky na rukách.

MERIDA Bali Sensitive Men, 700 g Penové mydlo
8,63 €

Penové mydlo Bali Sensitive Men 0,7 l – špeciálne vyrobené penové mydlo pre mužov, určené pRedovšetkým na pánske toalety. Jeho jedinečnosťou je jemná príjemne parfumovaná pena a vysoká kvalita.

MERIDA Bali Sensitive Women, 700 g Penové mydlo
8,63 €

Penové mydlo Bali Sensitive Women 0,7 l – špeciálne vyrobené penové mydlo pre ženy, určené pRedovšetkým na dámske toalety. Jeho jedinečnosťou je jemná príjemne parfumovaná pena a vysoká kvalita.

MERIDA FATEX 10 l Prostriedok na silné znečistenia
41,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Vysoko účinný prostriedok na odstránenie silného znečistenia 10 l – môže sa používať v priemyselnej výrobe, v dielňach iv domácnosti. Účinne odstraňuje oleje, mazacie tuky a kuchynská znečistenia. V priemysle je vhodný pre umývanie súčastí strojov a motorov a na pranie pracovných odevov.

MERIDA FURNIX Plus 1 l Prostriedok na nábytok
4,97 €

Prostriedok na nábytok Merida FURNIX Plus 1 l – priamo špeciálne určený na umývanie Matného aj lesklého nábytku. Skvele odstraňuje špinu z lakovaných, emailovaných a keramických povrchov. Možno používať aj na obkladačky, plastickú hmotu alebo sklo, ktoré neprichádza do styku s potravinami.

MERIDA Grillin Plus 1 l Prostriedok na grily a rúry
5,43 €

Prostriedok na opekanie a trúby Merida Grillin Plus 1 l – prostriedok s veľmi silným účinkom na odstraňovanie mastných znečistení z rôznych druhov povrchov a predmetov. Zvlášť účinne čistí grily, rúry, rošty a pracovné dosky plynových sporákov. Vhodné aj pre smaltované povrchy.

MERIDA Hotel line - 500 ml Odstraňovač škvŕn
8,78 €

Odstraňovač škvŕn Merida Hotel Line 0,5 l – určený pre odstraňovanie ako olejových, Tak i vodných škvŕn z kobercov, podlahových krytín a čalúnenia. Účinne odstraňuje škvrny od kávy, čaju, vína, ovocné šťavy a atramentu. Povrchy si zachovávajú stálosť farieb. Škvrny odstraňovať tampónom.

MERIDA Hotel service - 500 ml Prípravok na ošetrovanie nerezové ocele
12,50 €

Prípravok na ošetrovanie nerezovej ocele Merida Hotel service 0,5 l – určený na čistenie, ošetrovanie a konzerváciu povrchov, zariadení a prvkov vyrobených zo šľachtené nerez ocele napríklad, výťahy, zábradlia. Účinne odstraňuje prach, nečistoty a mastné odtlačky prstov.

MERIDA LAVABIN 1 l Prostriedok na podlahy s leskom
4,08 €

Prostriedok na podlahy Merida 1 l – na bežné umývanie a ošetrenie podláh. Účinne odstraňuje špinu, zanecháva príjemnú vôňu a lesk. Riedenie vodou v pomere 1: 200 až 1: 400 (z jedného litra prípravku sa dá spraviť 200 až 400 litrov pracovného roztoku).

MERIDA Lišta s úchytmi na tyče - hliník
16,70 €

Lišta s úchytmi na tyče – úžasná lišta s úchytmi sa skladá z hliníkovej lišty, ktorá sa prirobí na stenu a štyroch úchytov na tyče s priemerom 20 – 30mm – jednoduchá inštalácia.

MERIDA MARBLIN Plus 1 l Prostriedok na kamenné podlahy
4,85 €

Prostriedok na kamenné podlahy Merida MARBLIN Plus 1 l – skvelý pre čistenie mramoru, lastrika a kamenných podláh. Možno použiť ina PVC. Dodáva umytému povrchu lesk. Cena je uvedená za 1 ks, kartón obsahuje bežne 12 ks.

MERIDA MERIDA MAXI TOP Zásobník na toaletné papier
31,70 €

Zásobník na toaletný papier Maxi Merida 260 mm – vyrobený z vysoko kvalitného plastu ABS. Vybavený priehľadným plastovým priezorom umožňujúcim kontrolu množstva papiera v zásobníku, vo farbe modrej. Na toaletný papier s max. Priemerom role 26 cm.

MERIDA MERIDA MINI TOP Zásobník na toaletné papier
26,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Zásobník na toaletný papier Mini Merida 190 mm – vyrobený z vysoko kvalitného plastu ABS. Vybavený priehľadným plastovým priezorom umožňujúcim kontrolu množstva papiera v zásobníku, vo farbe modrej. Na toaletný papier s max. Priemerom role 20 cm.

MERIDA MERIDA TOP GIGANT Zásobník na toaletné papier
33,40 €

Zásobník na toaletný papier Gigant Merida 280 mm – vyrobený z vysoko kvalitného plastu ABS. Vybavený priehľadným plastovým priezorom umožňujúcim kontrolu množstva papiera v zásobníku, vo farbe modrej. Na toaletný papier s max. Priemerom role 28 cm.

MERIDA MERIDA TOP MAXI Zásobník na papierové uteráky v roliach
30,30 €

Zásobník na papierové uteráky v roli Merida Maxi – pre použitie uterákov s max. Priemerom 20.5 cm a max. Výškou 23 cm. Vybavený priehľadným plastovým priezorom umožňujúcim kontrolu množstva utierok v zásobníku, vo farbe modrej.

MERIDA MERIDA TOP MINI Zásobník na papierové uteráky v roliach
28,70 €

Zásobník na papierové uteráky v roli Merida Mini – pre použitie uterákov s max. Priemerom 14.4 cm a max. Výškou 23 cm. Vybavený priehľadným plastovým priezorom umožňujúcim kontrolu množstva utierok v zásobníku, vo farbe modrej.

MERIDA MERIDA TOP sprejový dávkovač dezinfekčného roztoku
37,10 €

Spejový dávkovač dezinfekčného roztoku 800 ml – dezinfekčné roztoky doplňované z kanistra. Určený len na roztoky vyrobené na báze etylalkoholu – sprejový adaptér dávkovača zaistí rovnomerné rozprášenie dezinfekcia na ruku.

MERIDA MERIDA Zásobník na papierové uteráky v roliach Hygiene CONTROL FLEXI
26 €

Zásobník na uteráky v rolkách MERIDA – je úsporný zásobník na papierové uteráky v roliach FLEXI, ktorý má špeciálny dávkovací adaptér zaisťuje výdaj uteráka „list po liste“ Uterák sa pri vytiahnutí vždy v perforácii odtrhne, čo zamedzí nekontrolovanej spotrebe uterákov.

MERIDA NANO SANITIN PLUS 1 l Prostriedok na kúpeľne
5,48 €

Prostriedok na kúpeľne Merida Sanitin Plus 1 l – antibakteriálny, antistatický prostriedok na bežné umývanie povrchov a sanitárneho zariadenia. Účinne odstraňuje hrdzu, vodný kameň, mastnú špinu, vápenaté a mydlové sedimenty usadzujúce sa na skle a glazúrach.

MERIDA NANO SANITIN Plus 10 l Prostriedok na kúpeľne
53,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Prostriedok na kúpeľne Merida NANO SANITIN PLUS 10 l – antibakterálne a antistatický prostriedok na bežné umývanie povrchov a sanitárneho zariadenia s príjemnou vôňou grapefruitov.

MERIDA STRIPET Plus 1 l Prostriedok na odstránenie voskov /polymérov/
6,38 €

Prostriedok na odstránenie voskov / polymérov / Merida STRIPET Plus 1 l – skvelý prostriedok na umývanie vodovzdorných povrchov a na dôkladné čistenie silne znečistených podláh a povrchov.Účinne odstraňuje starú špinu, tuky, pasty a polymérové vrstvy.

MERIDA SUPER SANITIN PLUS 1 l čistiaci prostriedok na umývanie WC
4,60 €

Čistiaci prostriedok na umývanie WC Merida SUPER SANITIN PLUS 1 l – prostriedok na dôkladné umývanie a čistenie sanitárneho zariadenia a miestností. Účinne odstraňuje hrdzu, vodný kameň, vápenné, cementové a močové usadeniny a zvyšky mydla.

MERIDA TAPENEXT Plus 1 l Prostriedok na koberce
8,58 €

Prostriedok na koberce Merida TAPENEXT Plus 1 l – prostriedok na čistenie kobercových krytín (prírodných i syntetických) extRakčné metódou. Prípravok je bezfarebný a bezvonný – neobsahuje optické zjasňovače a bielidlá. V závislosti od stupňa znečistenia sa odporúča zriediť od 5% do 10%.

MERIDA VITRINEX 1 l Prostriedok na umývanie okien
3,18 €

Prostriedok na umývanie okien Merida 1 l – tiež na umývanie sklenených plôch, okien a zrkadiel, ktoré neprichádzajú do styku s potravinami. Účinne odstraňuje špinu, prach a mastnotu. Nezanecháva šmuhy ani škvrny.

Spoločnosť bola založená v septembri v roku 1972, zakladateľom bol D.H. Ike Tseng (súčasný predseda predstavenstva), 10. júla roku 1973 firma začína svoju výrobu s 57 zamestnancami a na japonský trh sú uvedené U-type mini bicykle. Následne spoločnosť ďalej rozvíja svoju činnosť, v roku 1980 nadväzuje spoluprácu so zahraničnými partnermi, ktorú neustále prehlbuje. V roku 1986 je otvorená pobočka v Hamburgu – tá má za cieľ zahájiť export bicyklov do Európy. V 90. rokoch 20. storočia je spoločnosť často oceňovaná za svoje inovácie a vývoj.

Merida patrí medzi najväčších výrobcov špičkových bicyklov na svete. V cyklistickej brandži je známa ako tvorca nových technológií a jej kvalitu oceňujú zákazníci vo viac než 50 krajinách na 5 kontinentoch.

Nie je sa preto čomu čudovať, že majstri sveta a olympijskí víťazi jazdia na Meridách.

Špecializácia

Horské bicykle, mestské bicykle, cestné bicykle, trekingové bicykle, cyklistické oblečenie, cyklistické tretry, príslušenstvo.

Spoločnosť bola založená v septembri v roku 1972, zakladateľom bol D.H. Ike Tseng (súčasný predseda predstavenstva), 10. júla roku 1973 firma začína svoju výrobu s 57 zamestnancami a na japonský trh sú uvedené U-type mini bicykle. Následne spoločnosť ďalej rozvíja svoju činnosť, v roku 1980 nadväzuje spoluprácu so zahraničnými partnermi, ktorú neustále prehlbuje. V roku 1986 je otvorená pobočka v Hamburgu – tá má za cieľ zahájiť export bicyklov do Európy. V 90. rokoch 20. storočia je spoločnosť často oceňovaná za svoje inovácie a vývoj.

Merida patrí medzi najväčších výrobcov špičkových bicyklov na svete. V cyklistickej brandži je známa ako tvorca nových technológií a jej kvalitu oceňujú zákazníci vo viac než 50 krajinách na 5 kontinentoch.

Nie je sa preto čomu čudovať, že majstri sveta a olympijskí víťazi jazdia na Meridách.

Špecializácia

Horské bicykle, mestské bicykle, cestné bicykle, trekingové bicykle, cyklistické oblečenie, cyklistické tretry, príslušenstvo.