MERIDA FURNIX Plus 1 l Prostriedok na nábytok

MERIDA FURNIX Plus 1 l Prostriedok na nábytok

5,47 €
Posledný kus za túto cenu!

Prostriedok na nábytok Merida FURNIX Plus 1 l – priamo špeciálne určený na umývanie matného aj lesklého nábytku. Skvele odstraňuje špinu z lakovaných, emailovaných a keramických povrchov. Možno používať aj na obkladačky, plastickú hmotu alebo sklo, ktoré neprichádzajú do styku s potravinami.

MERIDA FATEX 10 l Prostriedok na silné znečistenie

MERIDA FATEX 10 l Prostriedok na silné znečistenie

45,50 €

Vysoko účinný prostriedok na odstránenie silného znečistenia 10 l – môže sa používať v priemyselnej výrobe, v dielňach aj v domácnosti. Účinne odstraňuje oleje, mazacie tuky a kuchynské znečistenie. V priemysle je vhodný na umývanie súčastí strojov a motorov a na pranie pracovných odevov.

MERIDA GRILLIN Plus 1 l Prostriedok na grily a rúry

MERIDA GRILLIN Plus 1 l Prostriedok na grily a rúry

6,05 €

Prostriedok na grily a rúry Merida GRILLIN Plus 1 l – prostriedok s veľmi silným účinkom na odstraňovanie mastných znečistení z rôznych druhov povrchov a predmetov. Zvlášť účinne čistí grily, rúry, rošty a pracovné dosky plynových sporákov. Vhodné aj na smaltované povrchy.

MERIDA DAVANIA Spray do osviežovača 250 ml

MERIDA DAVANIA Spray do osviežovača 250 ml

10,90 €

Osviežovač vzduchu DAVANIA pre osviežovač vzduchu MERIDA – príjemná, jemná a nezameniteľná vôňa poskytujúca dlhotrvajúci vonný efekt, vhodná do hotelov, penziónov, kancelárií, konferenčných sál atď.

MERIDA LAVABIN 1 l Prostriedok na podlahy s leskom

MERIDA LAVABIN 1 l Prostriedok na podlahy s leskom

4,46 €

Prostriedok na podlahy Merida 1 l – na bežné umývanie a ošetrenie podláh. Účinne odstraňuje špinu, zanecháva príjemnú vôňu a lesk. Riedenie vodou v pomere 1:200 až 1:400 (z jedného litra prípravku je možné urobiť 200 až 400 litrov pracovného roztoku).

MERIDA SUNSET Spray do osviežovača 243 ml

MERIDA SUNSET Spray do osviežovača 243 ml

11,40 €

Osviežovač vzduchu Merida Sunset – jemná vôňa, vhodná do kancelárií, exkluzívnych klubov a manažérskych kancelárií. Originálne náplne s unikátnymi vonnými zložkami zaručujú vysokú účinnosť pri eliminovaní nepríjemného zápachu a prevoňaniu miestnosti príjemnou originálnou vôňou.

MERIDA WILD FRUITS Spray do osviežovača 243 ml

MERIDA WILD FRUITS Spray do osviežovača 243 ml

10,90 €

Osviežovač vzduchu Merida Wild Fruits – príjemná, univerzálna vôňa vhodná do kancelárií, hotelov, reštaurácií, recepcií, obchodov i hypermarketov, konferenčných sál a sekretariátov, a tiež do rokovacích miestností Originálne náplne s unikátnymi vonnými zložkami zaručujú vysokú účinnosť pri elimino…

MERIDA NANO SANITIN PLUS 1 l Prostriedok na kúpeľne

MERIDA NANO SANITIN PLUS 1 l Prostriedok na kúpeľne

6,05 €

Prostriedok na kúpeľne Merida Sanitin Plus 1 l – antibakteriálny, antistatický prostriedok na bežné umývanie povrchov a sanitárneho zariadenia. Účinne odstraňuje hrdzu, vodný kameň, mastnú špinu, vápenaté a mydlové sedimenty usadzujúce sa na skle a glazúrach.

Spoločnosť bola založená v septembri v roku 1972, zakladateľom bol D.H. Ike Tseng (súčasný predseda predstavenstva), 10. júla roku 1973 firma začína svoju výrobu s 57 zamestnancami a na japonský trh sú uvedené U-type mini bicykle. Následne spoločnosť ďalej rozvíja svoju činnosť, v roku 1980 nadväzuje spoluprácu so zahraničnými partnermi, ktorú neustále prehlbuje. V roku 1986 je otvorená pobočka v Hamburgu – tá má za cieľ zahájiť export bicyklov do Európy. V 90. rokoch 20. storočia je spoločnosť často oceňovaná za svoje inovácie a vývoj.

Merida patrí medzi najväčších výrobcov špičkových bicyklov na svete. V cyklistickej brandži je známa ako tvorca nových technológií a jej kvalitu oceňujú zákazníci vo viac než 50 krajinách na 5 kontinentoch.

Nie je sa preto čomu čudovať, že majstri sveta a olympijskí víťazi jazdia na Meridách.

Špecializácia

Horské bicykle, mestské bicykle, cestné bicykle, trekingové bicykle, cyklistické oblečenie, cyklistické tretry, príslušenstvo.