Mediclean Surf Clean MC210 na umývateľné povrchy s vôňou červeného ovocie 1 l
3,09 €

VýBorný umývací prostriedok na umývateľné povrchy so skveLou vôňou červeného ovocia – vhodný na denné umývanie všetkých umývateľných povrchov: nábytku, okien, dverí, stien, podláh Vhodný pre: školy, škôlky, reštaurácie, kaviarne, hotely, kancelárie, domáce upratovanie Aplikácia: univerzálny prostr…

Mediclean Diament Mint MC510 na ručný umývanie riadu s vôňou mäty - 1 l
1,73 €

MC 510 Diament Mint 1 ls vôňou mäty – prostriedok pre ručné umývanie riadu a zariadení a kuchynské povrchy. PH 7. Má príjemnú mätovú vôňu. Nezanecháva šmuhy a škvrny. Vďaka obsahu derivátov kokosového oleja chráni pokožku pred podráždením. Prostriedok má pH neutrálne pokožke.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vôňou exotického ovocie 1 l
2,77 €

Umývací prostriedok na podlahy s vôňou exotického ovocia – prostriedok na umývanie a údržbu podláh je vhodnný pre každodennú údržbu čistoty a sTarostlivosť všetkých vodeodolných podláh, s výnimkou kobercov a podláh zo surového dreva. Ideálny ako pre ručné umývanie, Tak aj strojové umývanie.

Mediclean Brud Clean N 200 na priemyselná čistenie 1 l
4,13 €

Brud Clean N 200 na priemyselné čistenie – výBorný koncentrát, ktorý sa hodí v každej dielni. Jeho špeciálne vybrané prísady emulgujú a odstraňujú aj veľmi odolnú špinu. Prípravok je vhodný na čistenie veľmi špinavých podláh, strojov, motorov, plachty alebo pracovných odevov.

Mediclean Brud Clean N 200 na priemyselná čistenie 5 l
18,20 €

Brud Clean N 200 na priemyselné čistenie – výBorný koncentrát, ktorý sa hodí v každej dielni. Jeho špeciálne vybrané prísady emulgujú a odstraňujú aj veľmi odolnú špinu. Prípravok je vhodný na čistenie veľmi špinavých podláh, strojov, motorov, plachty alebo pracovných odevov.

Mediclean Diament Lemon MC510 na ručný umývanie riadu s vôňou citrónu - 1 l
1,73 €

MC 510 Diament Lemon 1 ls vôní citrónu – prostriedok pre ručné umývanie riadu a zariadení a kuchynské povrchy. PH 7. Má príjemnú citrónovú vôňu. Nezanecháva šmuhy a škvrny. Vďaka obsahu derivátov kokosového oleja chráni pokožku pred podráždením. Prostriedok má pH neutrálne pokožke.

Mediclean Diament Lemon MC510 na ručný umývanie riadu s vôňou citrónu - 5 l
6,74 €

MC 510 Diament Lemon 5 ls vôňou citrónu – prostriedok pre ručné umývanie riadu a zariadení a kuchynské povrchy. PH 7. Má príjemnú citrónovú vôňu. Nezanecháva šmuhy a škvrny. Vďaka obsahu derivátov kokosového oleja chráni pokožku pred podráždením. Prostriedok má pH neutrálne pokožke.

Mediclean Diament Mint MC510 na ručný umývanie riadu s vôňou mäty - 5 l
6,74 €

MC 510 Diament Mint 5 l s vôňou mäty – prostriedok pre ručné umývanie riadu a zariadení a kuchynské povrchy. PH 7. Má príjemnú mätovú vôňu. Nezanecháva šmuhy a škvrny. Vďaka obsahu derivátov kokosového oleja chráni pokožku pred podráždením. Prostriedok má pH neutrálne pokožke.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vôňou lesných plodov 1 l
2,77 €

Umývací prostriedok na podlahy s vôňou lesných plodov – prostriedok na umývanie a údržbu podláh je vhodnný pre každodennú údržbu čistoty a sTarostlivosť všetkých vodeodolných podláh, s výnimkou kobercov a podláh zo surového dreva. Ideálny ako pre ručné umývanie, Tak aj strojové umývanie.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vôňou lesných plodov 5 l
10,40 €

Umývací prostriedok na podlahy s vôňou lesných plodov Prostriedok na umývanie a údržbu podláh je vhodnný pre každodennú údržbu čistoty a sTarostlivosť všetkých vodeodolných podláh, s výnimkou kobercov a podláh zo surového dreva. Ideálny ako pre ručné umývanie, Tak aj strojové umývanie.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vôňou pomaranče 1 l
2,77 €

Umývací prostriedok na podlahy s vôňou pomarančov – prostriedok na umývanie a údržbu podláh je vhodnný pre každodennú údržbu čistoty a sTarostlivosť všetkých vodeodolných podláh, s výnimkou kobercov a podláh zo surového dreva. Ideálny ako pre ručné umývanie, Tak aj strojové umývanie.

Mediclean Floor Clean MC110 na podlahy s vôňou pomaranče 5 l
10,40 €

Umývací prostriedok na podlahy s vôňou pomarančov – prostriedok na umývanie a údržbu podláh je vhodnný pre každodennú údržbu čistoty a sTarostlivosť všetkých vodeodolných podláh, s výnimkou kobercov a podláh zo surového dreva. Ideálny ako pre ručné umývanie, Tak aj strojové umývanie.

Mediclean Glass Clean MC220 na okná a zrkadlá - 5 l
7,79 €

MC 220 Glass Clean prostriedok na umývanie okien, zrkadiel a iných povrchov zo skla – 5 l – prostriedok na umývanie okien, zrkadiel a iných povrchov zo skla, ako: vitríny a pod. Vďaka obsahu alkoholu rýchlo vysychá a efektívne čistí bez šmúh. Príjemne vonia.

Mediclean Gres Clean MG160 na kamenné a kameninové podlahy 1 l
5,70 €

Gres Clean MG160 1 l – super účinný čistiaci koncentrát na podlahy z kameniny, prírodného a umelého kameňa, keramické dlažby a iných povrchov odolným voči kyselinám. Prostriedok pre ručné a strojné umývanie. Nezanecháva šmuhy.

Mediclean Gres Clean MG160 na kamenné a kameninové podlahy 5 l
17,70 €

Gres Clean MG160 5 l – super čistiaci veľmi účinný koncentrát na podlahy z kameniny, prírodného a umelého kameňa, keramické dlažby a iných povrchov odolným voči kyselinám. Prostriedok pre ručné a strojné umývanie. Nezanecháva šmuhy.

Mediclean MEDISEPT Servítky pre dezinfekciu rúk a povrchov, 50 ks
4,15 €

Biocídny obrúsky na dezinfekciu rúk a malých povrchov. Vysoko kvalitné impregnované netkanej obrúsky k účinnej dezinfekciu rúk a malých plôch, povrchov a predmetov odolných voči pôsobeniu alkoholov v oblasti zdravotníctva, verejných inštitúcií, komunálnej hygieny a pod.

Mediclean Office Foam MC211 aktívny pena s vôňou zeleného čaju 500 ml
3,61 €

MC 211 Office Foam 0,5 l – prostriedok s aktívnou penou s vôňou zeleného čaju na umývanie nábytku, kancelárskeho zariadenia, stien, glazúry, skla a pod. Prevoňajte si aj vy svoju kanceláriu. Univerzálny prostriedok vo forme peny na umývanie všetkých vode odolných povrchov.

Mediclean Sanit Clean MC310 na sanitu s vôňou višňa 1 l
3,09 €

Super čistiaci prostriedok na sanitu so skveLou vôňou višne – vhodný na denné umývanie všetkých sanitárnych povrchov. pre udržiavanie čistoty všetkých sanitárnych povrchov a predmetov odolných proti kyselinám. Účinne odstraňuje kameň, hrdzu, zvyšky mydla a mastnoty.

Mediclean Sanit Clean MC310 na sanitu s vôňou višňa 5 l
11,40 €

VýBorný umývací prostriedok na sanitu so skveLou vôňou višne – vhodný na denné umývanie všetkých sanitárnych povrchov. Pre udržiavanie čistoty všetkých sanitárnych povrchov a predmetov odolných proti kyselinám. Účinne odstraňuje kameň, hrdzu, zvyšky mydla a mastnoty.

Mediclean Sanit Clean MC315 Power silný koncentrát na sanitu s vôňou višňa - 5 l
10,40 €

Mediclean 315 Power – veľmi silný koncentrát, vhodný na denné umývanie všetkých sanitárnych povrchov a predmetov, odolných proti kyselinám. Účinne odstraňuje vodný kameň, hrdzu, zvyšky mydla a mastnoty. Doporučené na umývanie umývadiel, klozetov, pisoárov, sprchových kútov i kúpeľňových batérií.

Mediclean Strong Clean MG130 na podlahy vysoko alkalický 1 l
3,61 €

Vysoko alkalický prostriedok na podlahy MG130 1 l – vysoko alkalický prostriedok je skvelý pomocník na umývanie a dôkladné čistenie podláh a možno ho použiť na strojné umývanie a zároveň je vhodný aj na čistenie veľmi zašpinených podláh za pomoci mopu.

Mediclean Surf Clean MC210 na umývateľné povrchy s vôňou červeného ovocie 5 l
12,50 €

Skvelý umývací prostriedok na umývateľné povrchy sa super vôňou červeného ovocia – vhodný na denné umývanie všetkých umývateľných povrchov: nábytku, okien, dverí, stien, podláh Vhodný pre: školy, škôlky, reštaurácie, kaviarne, hotely, kancelárie, domáce upratovanie Aplikácia: univerzálny prostried…

Mediclean Surf Clean MC210 na umývateľné povrchy s vôňou zeleného čaju 1 l
3,09 €

Upratovací umývacie rostředek na umývateľné povrchy so skveLou vôňou zeleného čaju – vhodný na denné umývanie všetkých umývateľných povrchov: nábytku, okien, dverí, stien, podláh Vhodný pre: školy, škôlky, reštaurácie, kaviarne, hotely, kancelárie, domáce upratovanie Aplikácia: univerzálny prostri…

Mediclean Surf Clean MC210 na umývateľné povrchy s vôňou zeleného čaju 5 l
12,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Upratovací prostriedok na umývateľné povrchy so skveLou vôňou zeleného čaju – vhodný na: denné umývanie všetkých umývateľných povrchov: nábytku, okien, dverí, stien, podláh Vhodný pre: školy, škôlky, reštaurácie, kaviarne, hotely, kancelárie, domáce upratovanie Aplikácia: univerzálny prostriedok p…

Mediclean Vanessa MC420 antibakteriálne mydlo - 5 l
13,50 €

Vanessa MC420 5 l antibakteriálne tekuté mydlo – pre umývanie rúk a celého tela. Jemne hydratuje vďaka použitiu prostriedkov šetrných k pokožke. PH 5,5 – 6. Vysoko kvalitné tekuté antibakteriálne mydlo. Neobsahuje farbivá ani vonné zložky.

Mediclean Vanessa MC420 antibakteriálne mydlo - 500 ml
2,09 €

Vanessa MC420 500 ml antibakteriálne tekuté mydlo – pre umývanie rúk a celého tela. Jemne hydratuje vďaka použitiu prostriedkov šetrných k pokožke. PH 5,5 – 6. Vysoko kvalitné tekuté antibakteriálne mydlo. Neobsahuje farbivá ani vonné zložky.

Mediclean WC Clean MC320 antibakteriálne gél s vôňou jablka 750 ml
2,57 €

WC Clean MC320 antibakteriálny gél na umývanie a odvápnenie sanitárnych povrchov 0,75 ls vôňou zeleného jablka – gélový prípravok pre každodenné umývanie záchodových mušlí, pisoárov, bidetov, umývadiel i kúpeľňových arMatúr. Účinne odstraňuje kameň aj zvyšky mydla.

Mediclean WC Clean MC330 chlorine 750 ml
2,57 €

WC Clean MC330 chLorine – príprava na čistenie a bielenie záchodovej misy, pisoáre, vane, umývadlá, sprchové vaničky, drezy, odtoky, koše a nádoby na odpad. Použitie: Sociálne zariadenia – prípravok naneste na povrch, po 15 minútach opláchnite vodou.