Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Medical Beauty

Upresniť parametre
Medical Beauty DERMAROLLER Mikroihličkový valček Medical Beauty Intenzívna starostlivosť proti striám
Medical Beauty DERMAROLLER Mikroihličkový valček

OBJAVTE „OMLADZUJÚCU“ METÓDU MIKROVPICHOV Naštartujte regeneračné a obnovujúce procesy svojej pokožky s vysoko účinným mezoterapeutickým nástrojom na domáce použitie!

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty Intenzívna starostlivosť proti striám Medical Beauty Intenzívna starostlivosť proti striám
Medical Beauty Intenzívna starostlivosť proti striám

EXKLUZÍVNA FORMULA NA STRIE Intenzívna starostlivosť proti striám MEDICAL BEAUTY For Cosmetics obsahuje silnú, high-tech aktívnu zložku, ktorá stimuluje a podporuje produkciu vlastného kolagénu v tele, posilňuje spojivové tkanivo a podporuje regeneračné procesy pokožky.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty LIFT & REPAIR Denný krém Medical Beauty Intenzívna starostlivosť proti striám
Medical Beauty LIFT & REPAIR Denný krém

Odporúčaný vek: 25–50 Viditeľná korekcia vrások Okamžitý liftingový účinok  Napomáha tvorbe kolagénu a elastínu Kyselina hyalurónová pre mladistvý vzhľad Vegan Bez parabénov a minerálnych olejov Hlavná účinná látka s certifikáciou COSMOS (Cosmetic Organic Standard) VIDITEĽNÁ REDUKCIA VRÁSOK Moder…

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty UPPER ARM LIFTING Medical Beauty LIFT & HYDRO & REPAIR 7-dňová ampulková kúra
Medical Beauty UPPER ARM LIFTING

HIGH-TECH TELOVÁ KOZMETIKA PRE EFEKTÍVNU STAROSTLIVOSŤ O POSTAVU V priebehu rokov sa pokožka stáva viditeľne tenšou, menej elastickou a uvoľnenou. Najmä na hornej časti ramien sa prvé známky môžu ukázať skoro. Dokonalá stratégia prevencie: denná starostlivosť pomocou vysokokvalitnej kozmetiky.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty GLOBAL ANTI-AGING Denný krém Medical Beauty LIFT & HYDRO & REPAIR 7-dňová ampulková kúra
Medical Beauty GLOBAL ANTI-AGING Denný krém

Odporúčaný vek: 50+ Okamžitý liftingový účinok Upokojujúci a intenzívne vyživujúci Vhodné aj pre citlivú pokožku Bez parabénov a minerálnych olejov Bez stôp formaldehydu Vegan VYHLADENIE VRÁSOK A MLADISTVÝ VZHĽAD POKOŽKY Bohatý denný krém stimuluje produkciu kolagénu a pomáha spevňovať pokožku.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty LIFT & HYDRO & REPAIR 7-dňová ampulková kúra Medical Beauty LIFT & HYDRO & REPAIR 7-dňová ampulková kúra
Medical Beauty LIFT & HYDRO & REPAIR 7-dňová ampulková kúra

Regenerácia a obnova pokožky Intenzívna výživa pleti vďaka kyseline hyalurónovej Zlepšenie pružnosti a elasticity Okamžité viditeľné výsledky Dlhotrvajúci efekt VYSOKO ÚČINNÉ AMPULKY NA SEDEM DNÍ MEDICAL BEAUTY For Cosmetics 7-dňová ampulková kúra posilňuje, vyživuje a regeneruje pokožku.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty LIFT & REPAIR Kolagénové kapsuly Medical Beauty LIFT & REPAIR Kolagénové kapsuly
Medical Beauty LIFT & REPAIR Kolagénové kapsuly

Prémiový morský kolagén Bez chuti a zápachu Výrazná redukcia vrások Vyhladenie celulitídy  Silné vlasy a nechty STAROSTLIVOSŤ O POKOŽKU ZVNÚTRA Mladististvý vzhľad vyžaduje koncept komplexnej starostlivosti o pleť.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty ULTRA SENSITIVE Očný krém Medical Beauty LIFT & REPAIR Kolagénové kapsuly
Medical Beauty ULTRA SENSITIVE Očný krém

Redukuje tmavé kruhy Redukuje vačky pod očami Posilňuje kožnú bariéru Chráni a regeneruje Zmierňuje podráždenie S hydratujúcimi ceramidmi a kyselinou hyalurónovou Bez parabénov a minerálnych olejov Bez stôp formaldehydu Vegan OCHRANNÁ, REGENERAČNÁ STAROSTLIVOSŤ PRE VEĽMI CITLIVÉ OČNÉ OKOLIE Pokož…

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty Krém na pery proti vráskam Medical Beauty LIFT & REPAIR Kolagénové kapsuly
Medical Beauty Krém na pery proti vráskam

TAJOMSTVO ATRAKTÍVNYCH PIER Čo je atraktívnejšie ako plné, mladistvé a hladké pery? Práve oblasť pier má sklon k vysúšaniu a tvorbe skorých vrások. Riešenie ponúka exkluzívna starostlivosť na pery proti vráskam.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty AGE-PROTECT LSF 20 Elixír proti starnutiu pokožky Medical Beauty CARE & PROTECT Luxusná starostlivosť o ruky proti starnutiu
Medical Beauty AGE-PROTECT LSF 20 Elixír proti starnutiu pokožky

Obnova a regenerácia Ochranný faktor LSF 20 Posilnenie odolnosti voči negatívnym vplyvom prostredia Vegan Dermatologicky testované Bez parabénov a minerálnych olejov Netestované na zvieratách POKOŽKA V NAJLEPŠOM SVETLE Nadmerné slnečné žiarenie a modré svetlo urýchľujú proces starnutia pokožky.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty ANTI CELLULITE CONCEPT Medical Beauty CARE & PROTECT Luxusná starostlivosť o ruky proti starnutiu
Medical Beauty ANTI CELLULITE CONCEPT

S HIGH-TECH PROTI CELULITÍDE Genetická preddispozícia a moderný životný štýl podporujú rozvoj celulitídy na problémových partiách, ako sú brucho, stehná, boky a zadok.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty CARE & PROTECT Luxusná starostlivosť o ruky proti starnutiu Medical Beauty CARE & PROTECT Luxusná starostlivosť o ruky proti starnutiu
Medical Beauty CARE & PROTECT Luxusná starostlivosť o ruky proti starnutiu

Hladké ruky sú základnou črtou mladistvého vzhľadu. A práve pokožka na rukách má sklon k skorým príznakom starnutia. Pre obnovu a zachovanie mladistvej pokožky rúk, je potrebná pravidelná pozornosť vo forme bohatej a vysoko účinnej starostlivosti.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty CLEAN & PROTECT Dvojfázová micelárna voda Medical Beauty CLEAN & PROTECT Dvojfázová micelárna voda
Medical Beauty CLEAN & PROTECT Dvojfázová micelárna voda

Vhodné pre citlivú pleť Hĺbkové čistenie pórov Odstraňuje i vodeodolný make-up Vitamín E, panthenol, alantoín a vysoko kvalitné oleje upokujujú pokožku Pokroková formula vyvinutá na čistenie pleti s micelárnou technológiou a vysokým faktorom starostlivosti pre žiarivú jemnú pleť bez pórov.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty IN PERFECT SHAPE Medical Beauty CLEAN & PROTECT Dvojfázová micelárna voda
Medical Beauty IN PERFECT SHAPE

ÚSPEŠNÁ CESTA K ATRAKTÍVNEJ POSTAVE Cieľ mnohých žien: štíhla, atraktívne proporčná postava. Najmä v partách ako sú brucho, boky, stehná a zadok, sú nadbytočné tuky napriek pohybu a priaznivej kalorickej bilancii prekvapivo nepoddajné.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty Krém na krk a dekolt Medical Beauty CLEAN & PROTECT Dvojfázová micelárna voda
Medical Beauty Krém na krk a dekolt

REDUKCIA VRÁSOK A STIAHNUTIE POKOŽKY V oblasti krku a dekoltu možno pozorovať prvé známky starnutia pokožky dosť skoro. Na ich účinné vyhladenie alebo na zabránenie ich predčasného vzniku je potrebná samostatná starostlivosť s vysoko koncentrovanými prísadami.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty LIFT & REPAIR Nočný krém Medical Beauty MAGIC-LIFT Luxusná liftingová pleťová maska
Medical Beauty LIFT & REPAIR Nočný krém

Obsah prémiového posilňujúceho séra s kolagénom a elastínom Kyselina hyalurónová, extrakt z ľanových semienok, kvalitné oleje a vitamíny pre intenzívnu starostlivosť Vegan Bez parabénov a minerálnych olejov REGENERÁCIA A OBNOVA POKOŽKY Silné spojenie multifunkčnej bioaktívnej látky a r…

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty LIFT & REPAIR Sérum Medical Beauty MAGIC-LIFT Luxusná liftingová pleťová maska
Medical Beauty LIFT & REPAIR Sérum

Výnimočne vhodné pre citlivú a suchú pleť Pomáha vyhladiť vrásky S intenzívnym sťahovacím účinkom Vegan Bez parabénov a minerálnych olejov EXTRA BOHATÉ SÉRUM PRE HLADKÚ A OBNOVENÚ POKOŽKU Suchá alebo citlivá pokožka si vyžaduje obzvlášť intenzívnu starostlivosť.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty MAGIC-LIFT Luxusná liftingová pleťová maska Medical Beauty MAGIC-LIFT Luxusná liftingová pleťová maska
Medical Beauty MAGIC-LIFT Luxusná liftingová pleťová maska

Omladzujúci účinok Pre intenzívnu hydratáciu Okamžitý liftingový efekt Vhodné pre citlivú pleť Zažite dokonalý rituál krásy pre nádherne krásnu a hladkú pokožku a doprajte si 15 minútovú relaxáciu v látkovej maske Magic-Lift.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty SUN PROTECT Pena na opaľovanie 50 Medical Beauty SUN PROTECT Pena na opaľovanie 50
Medical Beauty SUN PROTECT Pena na opaľovanie 50

Bez silikónov Bez parafínov Bez minerálnych olejov Bez parabénov 100% vegan Šetrné k pokožke Dermatologicky testované Vhodné i pre citlivú pleť KRÁSA A SLNKO Slnko: odteraz už nebude strašiakom pre Vašu pokožku.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty SUN PROTECT Pena na opaľovanie 30 Medical Beauty SUN PROTECT Pena na opaľovanie 50
Medical Beauty SUN PROTECT Pena na opaľovanie 30

Bez silikónov Bez parafínov Bez minerálnych olejov Bez parabénov 100% vegan Šetrné k pokožke Dermatologicky testované Vodeodolné KRÁSA A SLNKO Slnko: odteraz už nebude strašiakom pre Vašu pokožku.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty SUN PROTECT Pleťový denný krém 50 Medical Beauty SUN PROTECT Pena na opaľovanie 50
Medical Beauty SUN PROTECT Pleťový denný krém 50

Bez silikónov Bez parafínov Bez minerálnych olejov Bez parabénov 100% vegan Šetrné k pokožke Dermatologicky testované Vhodné i pre citlivú pleť KRÁSA A SLNKO Slnko: odteraz už nebude strašiakom pre Vašu pokožku.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty ULTRA SENSITIVE 24-H Krém Medical Beauty ULTRA SENSITIVE SOS Elixír
Medical Beauty ULTRA SENSITIVE 24-H Krém

Upokojenie citlivej pokožky Zníženie začervenania a podráždenia Viditeľná korekcia vrások Vegan Bez stôp formaldehydu, parabénov a minerálnych olejov VYSOKO ÚČINNÁ STAROSTLIVOSŤ O CITLIVÚ PLEŤ Začervenenie, napätie a suchá pokožka sú príznakmi citlivej pleti.

môžete mať 28.09 - 29.09

Medical Beauty ULTRA SENSITIVE SOS Elixír Medical Beauty ULTRA SENSITIVE SOS Elixír
Medical Beauty ULTRA SENSITIVE SOS Elixír

Zmiernenie začervenania a podráždenia Zmiernenie pocitov napätia Posilnenie odolnosti Vegan Dermatologicky testované Bez parabénov a minerálnych olejov Netestované na zvieratách INTENZÍVNA ÚČINNÁ STAROSTLIVOSŤ PRE ZDRAVÝ VZHĽAD CITLIVEJ POKOŽKY Suchosť a podráždenie narušujú vzhľad pleti a často …

môžete mať 28.09 - 29.09

Medicínska kozmetika MEDICAL BEAUTY FOR COSMETICS je súčasťou novej generácie starostlivosti o pleť. Vysoko kvalitné kozmetické produkty rakúskej výroby obsahujú účinné látky ocenené zlatom, ktoré riešia všetky potreby pokožky. Okrem viditeľnej redukcie vrások sa kladie najvyššia hodnota i na intenzívnu starostlivosť o citlivú pokožku, aby sa rýchlo a spoľahlivo zabránilo jej vysušeniu, podráždeniu a začervenaniu.