Maxwell & Williams Šálek s podšálkem 250 ml Ocean Fantasy
14,76 € 9,90 €

Pokud si rádi vychutnáváte šálek čaje v britském stylu, musíte mít tento nádherný kousek od značky Maxwell & Williams s dekorem slavného návrháře Williama Kilburna. Díky dárkovému balení bude i luxusním dárkem.

Maxwell & Williams Čajová kanvička Diamonds 800 ml
22,17 € 14,90 €

Nádherná čajová kanvica s jemným plastickým dekórom pojme až 800 ml čaju. Je vyrobená z kvalitného porcelánu s veľkým uchom pre pohodlné držanie, zabalená v darčekovom balení a vhodná aj do umývačky.

Maxwell & Williams Tanier na cestoviny Diamonds, 2 ks
24,80 € 12,40 €/ks

Talianske cestoviny zahalené v lahodnej omáčke vyniknú najlepšie v hlbokom tanieri so širokým okrajom. Tieto dva dizajnové kúsky z kolekcie Diamonds majú okraj zdobený jemným reliéfom, ktorý vašu večeru premení v luxusnú záležitosť.

Maxwell & Williams Šálka s podšálkou Diamonds 90 ml, 4 ks
11,07 € 10 € 2,50 €/ks

Čokoládová farba silného espressa dokonale vynikne v kontraste so smotanovo bielou šálkou z kolekcie Diamonds. Tá je charakteristická svojím jemným plastickým vzorom, ktorý zdobí aj tento set šálok s podšálkami.

Maxwell & Williams Dezertný tanier 20 cm Ocean Fantasy
11,06 € 7,80 €

Dezertný tanier vyrobený z tenkostenného porcelánu Fine Bone China je dekorovaný nádhernou maľbou slávneho návrhára z 18. storočia Williama Kilburna. Vďaka baleniu v darčekovej kazete je aj veľmi vkusným darčekom.

Maxwell & Williams Dóza na maslo Diamonds
20,41 € 8,70 €

Porcelánová dóza na maslo z kolekcie Diamonds predstavuje elegantný spôsob, ako sa zbaviť nevzhľadného a umasteného papiera. Povrch dózy na maslo zdobí decentný plastický vzor a je vhodná aj do umývačky riadu.

Maxwell & Williams Etažérka 3-poschodová Diamonds
29,57 € 19,80 €

Biela etažérka je z vonku hladká a na vnútorných stranách tanierov dekorovaná jemnou plastickou vzorkou pripomínajúcou vybrúsené diamanty. Etažérka je vyrobená z veľmi kvalitného porcelánu a vhodná aj do umývačky.

Maxwell & Williams Miska Diamonds 12,5 cm, 6 ks
17,90 € 2,98 €/ks

Pripravte dezert do misiek z kolekcie Diamonds, ktoré zdobí jemný reliéf pripomínajúci vybrúsené diamanty. Jednoduchý tvar a nadčasové prevedenie bude krásne ladiť s červenými jahodami smotanovej panna coty.

Maxwell & Williams Kilburn Miska 16 cm Victorian Garden
15,37 € 9,90 €

Krásna servírovacia misa od značky Maxwell Williams, vyrobená z porcelánu a prevedená v kvetinovom dizajne. Je vhodná do mikrovlnnej rúry a možno ju mať v umývačke riadu. Balené v darčekovom balení.

Maxwell & Williams Maison sada mlynčekov soľ a korenie 20cm
22 €

Posledný kus za túto cenu!

Elegantná sada mlynčekov na soľ a korenie Maison. Vďaka číremu prevedeniu vidíte obsah korenia v nádobke a podľa potreby môžete doplniť. Ľahko sa udržujú a budú štýlovým doplnkom každej domácnosti. Sú dodávané v darčekovom balení. Pochádzajú z kolekcie austrálskej značky Maxwell & Williams.

Maxwell & Williams Šálka s podšálkou 250 ml Daydream
14,76 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šálka z podšálkou z tenkostenného porcelánu je z kolekcie Daydream od významného textilného návrhára z 18. storočia Williama Kilburn. Je balená v darčekovej kazete, takže sa hodí ako luxusný darček.

Maxwell & Williams Kilburn Šálka & Podšálka 100 ml Cottage Blossom
13,45 € 8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna šálka s podšálkou vyrobená z jemného kostného porcelánu od značky Maxwell Williams. Šálka je zdobená kvetmi, možno ju umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre. Dodávané v darčekovom balení.

Maxwell & Williams Miska 18,5 cm White Basics Edge, 4 ks
31,55 € 19,80 € 4,95 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Porcelánová, ručne maľovaná miska patriaca do jedálenského servisu White Basics Edge je skvelou voľbou pre milovníkov jednoduchosti. Balenie obsahuje 4 kusy misiek.

Maxwell & Williams Kilburn Miska 16 cm Ocean Fantasy
15,37 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna servírovacia misa od značky Maxwell Williams, vyrobená z porcelánu a prevedená v kvetinovom dizajne. Je vhodná do mikrovlnnej rúry a možno ju mať v umývačke riadu. Balené v darčekovom balení.

Maxwell & Williams Cashmere Pets Dog Dachshund hrnček 300 ml
7,39 € 6 €

Roztomilý pohľad jazvečíka poteší každého milovníka štvornohých maznáčikov! Hrnček s obľúbenými psíkmi je vyrobený z jemného, ale kvalitného porcelánu, takže je možné ho umývať aj v umývačke.

Maxwell & Williams Kilburn Miska 16 cm Midnight Blossom
15,37 € 9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásna servírovacia misa od značky Maxwell Williams, vyrobená z porcelánu a prevedená v dizajne nočných kvetín. Je vhodná do mikrovlnnej rúry a možno ju mať v umývačke riadu. Balené v darčekovom balení.

Maxwell & Williams Motion - Servírovacie misky
31,96 € 20,90 €

Delená servírovacia miska z kolekcie Motion je vyrobená z vysoko kvalitného porcelánu. Miska je vhodná na slávnostné príležitosti i na každodenné použitie.

Maxwell & Williams Dezertný tanier 20cm Victorian Garden
11,99 € 7,80 €

Dezertný tanier 20cm Victorian Garden značky Maxwell and Williams s 300 rokov starým dizajnom. Autor dizajnu na novej rade porcelánu William Kilburn (1745 – 1818), pôvodom z Írska, je dodnes považovaný za jedného z najlepších textilných dizajnérov 18. storočia.

Maxwell & Williams Clique Fondue 2 dielne - červené
15,99 € 9,90 €

Nádherné porcelánové fondue na čokoládu v žiarivej červenej farbe. Skladá sa z dvoch dielov, pričom spodná nádobka je určená pre vloženie čajové sviečky. Súčasťou sady sú aj 4 vidličky s plastovou rukoväťou, ktorá je farebne zakončená. Fondue je vhodné do umývačky aj mikrovlnnej rúry. Pochádza z kolekcie značky Maxwell & Williams.

Maxwell & Williams Kilburn šálka s podšálkou 100 ml Ocean Fantasy
13,45 € 8,70 €

Krásny hrnček s podšálkou vyrobený z jemného kostného porcelánu od značky Maxwell Williams. Šálka je zdobená kvetmi, možno ju umývať v umývačke riadu a používať v ** mikrovlnnej rúre. Dodávané v **darčekovom balení.

Maxwell & Williams Marini Ferlazzo hrnček koala, 450 ml
9,95 € 6,90 €

Hrnček je vyrobený z ušľachtilého porcelánu Fine Bone China od austrálskej značky Maxwell & Williams. Čisté línie hrnčeka dopĺňa jedinečná perokresba koaly prelínajúcej sa s motívom kvetín od melbournského umelca Nathana Ferlazza. Produkt z exkluzívnej kolekcie je vhodný pre použitie v umývačke riadu a v mikrovlnnej rúre.

Maxwell & Williams Marini Ferlazzo tanier panda veľká, 20 cm
11,95 € 7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Tanier vyrobený z ušľachtilého porcelánu Fine Bone China od austrálskej značky Maxwell & Williams. Čisté línie taniera dopĺňa jedinečná perokresba pandy veľkej prelínajúcej sa s motívom kvetín od melbournského umelca Nathana Ferlazza. Produkt z exkluzívnej kolekcie je vhodný pre použitie v umývačke riadu a v mikrovlnnej rúre.

Maxwell & Williams Marini Ferlazzo tanier africký slon, 20 cm
11,95 € 7,80 €

Tanier vyrobený z ušľachtilého porcelánu Fine Bone China od austrálskej značky Maxwell & Williams. Čisté línie taniera dopĺňa jedinečná perokresba afrického slona prelínajúceho sa s motívom kvetín od melbournského umelca Nathana Ferlazza. Produkt z exkluzívnej kolekcie je vhodný pre použitie v umývačke riadu a v mikrovlnnej rúre.

Maxwell & Williams SMILE STYLE Hrnček 370ml Flamboyant
6,22 € 5,30 €

Novinka

Vďaka hrnčeku s plameniakmi prinesiete trochu subtropického pásma k vám do kuchyne. Jedná sa o maľovaný hrnček o **objeme 370 ml **, ktorý je z kvalitného porcelánu.

Maxwell & Williams Kalíšok na vajíčko Diamonds, 6 ks
14,12 € 7,90 €

Vajíčka neodmysliteľne patria medzi najobľúbenejšie raňajky vôbec. Zaobstarajte si aj vy sadu kalíškov na vajíčka v počte 6 kusov a doprajte si hoci aj každý deň. Kalíšky sú vyrobené z porcelánu a zdobí ich jemný plastický vzor.

Maxwell & Williams Šálka 400 ml Daydream
7,36 € 6 €

Hrnček z kostného porcelánu s jemným dekórom od návrhára Williama Kilburna si určite obľúbite. Je ľahký, má väčší objem 400 ml a možno ho umývať v umývačke. Darčekové balenie zaručuje, že so bude páčiť aj ako milá pozornosť.

Maxwell & Williams SMILE STYLE Hrnček 370ml Flutter
6,22 € 5,30 €

Novinka

Prineste časť letnej lúky k vám do kuchyne či zamestnania. Hrnček s motívom lietajúceho motýľa vás odnesie na pokojnú lúku, kde môžete vypnúť od každodenných starostí.

Maxwell & Williams Cukornička Diamonds
9,40 € 4,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Doplňte si čajový či kávový servis o elegantnú porcelánovú cukorničku z dielne značky Maxwell Williams. Po celom svojom povrchu je zdobená jemným plastickým vzorom a je vhodná do umývačky riadu.

Maxwell & Williams OVEN CHEF, 6 dielna sada riadu
59,99 € 37,20 €

Praktická sada na pečenie Maxwell & Williams, z kolekcie Oven Chef. Šesťdielna sada sa skladá z hrnca s pokrievkou, dvoch zapekacích mís (odlišnej veľkosti), dvoch malých misiek a jednej misky s pokrievkou. Riad je vyrobený z kvalitného porcelánu a vďaka klasickému dizajnu sa hodí do každej kuchyne.

Maxwell & Williams Kilburn hrnček s tanierikom 480 ml Summer Blossom
19,22 € 12,40 €

Krásny hrnček s podšálkou vyrobený z jemného kostného porcelánu od značky Maxwell Williams. Hrnček je zdobený kvetmi, možno ho umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre. Dodávané v darčekovom balení.

Maxwell & Williams Kilburn šálka s podšálkou 100 ml Midnight Blossom
13,45 € 8,70 €

Krásny hrnček s podšálkou vyrobený z jemného kostného porcelánu od značky Maxwell Williams. Šálka je zdobená polnočnými kvetinami, možno ju umývať v umývačke riadu a používať v mikrovlnnej rúre. Dodávané v darčekovom balení.

Maxwell & Williams Štvorcové taniere Elemental, set 3 ks
33,27 € 22,30 € 7,43 €/ks

Krásne štvorcové taniere inšpirované svojím tvarom a farbou sú vyrobené z kvalitného porcelánu. Taniere sú vhodné aj do umývačky riadu a ich jednoduchosť dá vyniknúť všetkým dobrotám.

Maxwell & Williams Obdĺžnikové taniere Elemental, set 3 ks
25,87 € 17,40 € 5,80 €/ks

Set troch obdĺžnikových tanierov je inšpirovaný svojimi tvarmi a odtiene čistotou prírody. Je vyrobený z kvalitného porcelánu a ich jednoduchosť dá vyniknúť všetkým servírovaným pokrmom.

Firma Maxwell & Williams bola založená roku 1995 v Austrálii. Z počiatku firma vyrábala jednoduché biele jedálenské súpravy a malý okruh doplnkov. Po 13 rokoch pôsobenia sa firma stala fenoménom a jej tovar môžete zakúpiť nielen po celej Austrálii, ale aj na Novom Zélande, vo Veľkej Británii, Číne a Južnej Afrike.

Sortiment firmy Maxwell & Williams je veľmi široký, okrem klasických jedálnych súprav z porcelánu ponúka aj široký výber doplnkov z nerezu alebo akrylu (napr. mlynčeky).

Všetky materiály použité pri výrobe sa vyznačujú skvelou kvalitou a dlhou životnosťou.

Firma Maxwell & Williams bola založená roku 1995 v Austrálii. Z počiatku firma vyrábala jednoduché biele jedálenské súpravy a malý okruh doplnkov. Po 13 rokoch pôsobenia sa firma stala fenoménom a jej tovar môžete zakúpiť nielen po celej Austrálii, ale aj na Novom Zélande, vo Veľkej Británii, Číne a Južnej Afrike.

Sortiment firmy Maxwell & Williams je veľmi široký, okrem klasických jedálnych súprav z porcelánu ponúka aj široký výber doplnkov z nerezu alebo akrylu (napr. mlynčeky).

Všetky materiály použité pri výrobe sa vyznačujú skvelou kvalitou a dlhou životnosťou.