Maximo dievčenský obojstranný klobúčik-50%
20,10 € 10 €

Posledný kus za túto cenu!

Slušivý obojstranný klobúčik s ohrnovacou krempou od značky Maximo je vyrobený z kvalitného bavlneného materiálu. Pristane každej dievčatku a navyše v lete chráni detskú hlavičku pred slniečkom. Perfektný strih zabezpečí, že bude krásne sedieť na hlavičke.

Maximo dievčenský klobúčik-50%
25,50 € 12,70 €

Akcia

Krásny hravý klobúčik s ohrnovacou nariasenou krempou od značky Maximo je vyrobený z kvalitného bavlneného materiálu. Pristane každej dievčatku a navyše v lete chráni detskú hlavičku pred slniečkom. Perfektný strih zabezpečí, že bude pekne sedieť na hlavičke.

Maximo chlapčenská šiltovka Sahara
20,90 €

Novinka

Chlapčenská šiltovka s námorníckym motívom od značky Maximo. Šiltovka má predĺženú zadnú časť pre väčšiu ochranu krku.

Maximo dievčenský klobúčik
19,90 €

Novinka

Ružový dievčenský klobúčik s potlačou vážok na zaväzovanie a predĺženým zadným dielom od značky Maximo. Klobúk je zo 100% bavlny.

Maximo dievčenská šatka so šiltom
16,90 €

Novinka

Dievčenská šatka na hlavu so šiltom so žltými prúžkami a bodkami od značky Maximo. Šatka je vyrobená zo 100 % bavlny.

Maximo dievčenské topánočky
15,90 €

Novinka

Dievčenské tenké capáčky s motívom čmeliakov od značky Maximo. Capáčky sú z kvalitnej bavlny.

Maximo dievčenský nákrčník s textúrou sivá uni
23 €

Detský nákrčník je vyrobený z príjemnej bavlny a vlny, ktorá v zime pekne zahreje. Je vybavený zaujímavou textúrou. Maximo dievčenský nákrčník s textúrou je vhodný pre každé dieťatko.

Maximo dievčenská obojstranná čiapka-40%
18,99 € 11,30 €

Akcia

Krásna dievčenská obojstranná čiapka značky Maximo svojím dizajnom zaujme všetky malé aj veľké slečny. Praktická čiapka udrží v teple hlavu a uši vášho dievčatka zároveň. Z jednej strany je krásny dizajn jednorožcov a z druhej strany sú bodky. Dievčatá si tak môžu vybrať, akou stranou chcú momentálne čiapku nosiť.  

Maximo chlapčenská čiapočka-40%
15,20 € 9,10 €

Akcia

Pekná čiapočka s UV filtrom 50+ od značky Maximo je vyrobená z kvalitného elastického bavlneného materiálu. Vďaka elastanu perfektne sedí na hlave a ľahko sa prispôsobí obvodu hlavy. Praktický doplnok pristane každej detskej hlavičke a ochráni ju pred slnečnými lúčmi.

Maximo detská čiapka-50%

Maximo detská čiapka

Hodnotenie: 3
16 € 8 €

Akcia

Detská čiapka od značky Maximo pristane ako dievčatám, tak chlapcom. Táto čiapka je ideálna na studené jesenné a zimné obdobie, počas ktorého udrží hlavu vašej ratolesti v teple. Materiál, z ktorého je čiapka vyrobená, je príjemný na dotyk, odolný a kvalitný.

Maximo dievčenská obojstranná čiapočka-50%
16,80 € 8,40 €

Akcia

Slušivá obojstranná čiapočka od značky Maximo je vyrobená z elastického bavlneného materiálu. Vďaka elastanu perfektne sedí na hlave a ľahko sa prispôsobí obvodu hlavy. Praktický doplnok ochráni vaše dieťa pred slnkom a navyše je aj parádna.

Maximo detská prechodová čiapka-50%
15,20 € 7,60 €

Akcia

Slušivá prechodová čiapočka od značky Maximo je vyrobená z kvalitného elastického bavlneného materiálu. Vďaka elastanu perfektne sedí na hlave a ľahko sa prispôsobí obvodu hlavy. Praktický doplnok, ktorý pristane každej detskej hlavičke.

Maximo chlapčenská kukla-40%
22,99 € 13,70 €

Akcia

Parádna chlapčenská kukla značky Maximo zaujme predovšetkým všetkých malých aj veľkých milovníkov vesmíru. Praktická kukla udrží v teple hlavu, uši aj krk vášho chlapca. Už sa nemusíte obávať holého krku alebo zle nasadenej čiapky. Túto kuklu si vaše deti oblečú hravo samé. 

Maximo chlapčenská šiltovka-50%
17,80 € 8,90 €

Akcia

Štýlová šiltovka s obšitými očkami vo vrchnej časti od značky Maximo je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu. Pevný rovný šilt zaručí dokonalý vzhľad šiltovky. Perfektný strih zabezpečí, že bude krásne sedieť na hlave každému chalanovi.

Maximo chlapčenská čiapka-40%
17,99 € 10,70 €

Akcia

Parádna chlapčenská čiapka značky Maximo svojím jeansovým dizajnom pristane všetkým chlapcom. Praktická čiapka udrží v teple hlavu a uši vášho chlapca zároveň. Už sa nemusíte báť bolesti uší vo veternom počasí. Túto čiapku si vaše deti oblečú hravo samé. 

Maximo chlapčenská obojstranná čiapka-40%
19,99 € 11,90 €

Akcia

Štýlová chlapčenská obojstranná čiapka značky Maximo svojim dizajnom zajume všetkých malých i veľkých chlapcov. Praktická čiapka udrží v teple hlavu a uši vášho chlapca zároveň. Z jednej strany je zelená s pruhmi a zo strany druhej je čierna s dinosaurami. Chlapci si tak môžu sami vybrať, akou stranou chcú momentálne čiapku nosiť.  

Maximo chlapčenský klobúčik-40%
20,40 € 12,20 €

Akcia

Slušivý klobúčik s ohrnovacou krempou od značky Maximo je vyrobený z kvalitného bavlneného materiálu. Obklopte svoje dieťatko vzormi z podmorského sveta, ktorými je klobúčik potlačený. Perfektný strih zabezpečí, že bude krásne sedieť na hlavičke a ochráni hlavičku pred slniečkom.

Maximo detská kukla-40%
24,99 € 14,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádna detská kukla značky Maximo pristane dievčatám aj chlapcom. Praktická kukla udrží v teple hlavu, uši aj krk vášho dieťaťa zároveň. Už sa nemusíte obávať holého krku alebo zle nasadenej čiapky. Túto kuklu si vaše deti oblečú hravo samé. 

Maximo detské prstové rukavice-50%
15,30 € 7,60 €

Akcia

Detské prstové rukavice Maximo udrží ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Tieto vlnené rukavice sú veľmi príjemné na dotyk aj na nosenie. Hrejivé prevedenie ich predurčuje pre každodenné nosenie počas jesene aj zimy.

Maximo dievčenská šiltovka-50%
25,50 € 12,70 €

Akcia

Parádny šiltovka s pestrým kvetinovým vzorom od značky Maximo je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu. Šiltovka má dobre tvarovaný šilt, ktorý zaručí dokonalý vzhľad. Perfektný strih zabezpečí, že bude krásne sedieť na hlave. Vybavte svoje dieťa slušivým originálnym kúskom, ktorý sa bude skvele nosiť.

Maximo dievčenský nákrčník
17 €

Detský nákrčník je vyrobený z príjemnej bavlny a akrylu, ktorý v zime pekne zahreje. Je vybavený zaujímavými farebnými pruhmi. Maximo dievčenský nákrčník je vhodný pre každé dieťatko.

Maximo dievčenský nákrčník-50%
11,90 € 5,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Parádny dievčenský nákrčník značky Maximo ochráni krk vášmu dievčatku v chladnom počasí. Veselú a farebnú potlač si určite vaša malá slečna obľúbi. Príjemný materiál dodá pocit pohodlia počas nosenia.

Maximo dievčenská prechodová čiapka-50%
15,20 € 7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Slušivá prechodová čiapočka od značky Maximo je vyrobená z kvalitného elastického bavlneného materiálu. Vďaka elastanu perfektne sedí na hlave a ľahko sa prispôsobí obvodu hlavy. Praktický doplnok, ktorý pristane každej detskej hlavičke.

Maximo chlapčenská šiltovka-50%
17 € 8,50 €

Akcia

Štýlová šiltovka od značky Maximo je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu. Šiltovka má dobre tvarovaný pevný šilt s kontrastným prešívaním, ktorý zaručí dokonalý vzhľad. Perfektný strih zabezpečí, že bude krásne sedieť na hlave. Vybavte svoje dieťa originálnym kúskom, ktorý sa bude skvele nosiť.

Maximo detský nákrčník-50%
16,99 € 8,40 €

Akcia

Praktický nákrčník značky Maximo je vyrobený z kvalitného materiálu. Tunelový nákrčník možno vďaka elastanu jednoducho pretiahnuť cez hlavu, čo ocenia deti aj rodičia. Vybavte svoje dieťa slušivým originálnym kúskom, ktorý ochráni ich krk v chladnom období.

Maximo Chlapčenský klobúčik so šiltom-50%
16,30 € 8,10 €

Akcia

Pekná čiapočka so šiltom s UV filtrom 15 od značky Maximo je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu. Vďaka širokému elastickému lemu perfektne sedí na hlave a ľahko sa prispôsobí obvodu hlavy. Praktický doplnok s krytkami na ušká, ktorý pristane každej detskej hlavičke.

Maximo dievčenský nákrčník-50%
13,40 € 6,70 €

Akcia

Praktický obojstranný nákrčník od značky Maximo je vyrobený z kvalitného bavlneného materiálu. Tunelový nákrčník možno vďaka elastanu jednoducho pretiahnuť cez hlavu, čo ocenia deti aj rodičia. Vybavte svoje dieťa skvelým originálnym kúskom, ktorý sa bude skvele nosiť.

Maximo Dievčenská šatková čelenka do vlasov-50%
11,10 € 5,50 €

Akcia

Krásna štýlová čelenka s pružnou gumičkou od značky Maximo je vyrobená z bavlneného materiálu. Vďaka zadnej elastickej gumičke perfektne sedí na hlave a ľahko sa prispôsobí obvodu hlavy. Praktický doplnok ideálny na leto ochráni vaše dieťa pred slnkom, ale urobí každej dievčatku aj parádu počas celého roka.

Maximo chlapčenská šiltovka-50%
16 € 8 €

Akcia

Štýlová šiltovka s výšivkou kraba od značky Maximo je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu a polyesteru. Šiltovka má pevný šilt, ktorý zaručí dokonalý vzhľad. Perfektný strih zabezpečí, že bude krásne sedieť na hlave. Vybavte svoje dieťa hravou šiltovkou pre rôznorodé aktivity.

Maximo detská čiapka obojstranná-50%
21,90 € 10,90 €

Akcia

Dizajnová obojstranná čiapka pre deti od značky MAXIMO v štýlovej farebnej kombinácii. Poteší vás prepracovaný slušivý strih a príjemný bavlnený materiál.

Maximo dievčenská čiapočka-50%
11,90 € 5,90 €

Akcia

Pekná čiapočka s UV filtrom 50+ od značky Maximo je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu. Vďaka elastickému materiálu perfektne sedí na hlave a ľahko sa prispôsobí obvodu hlavy. Praktický doplnok chrániaci pred slniečkom pristane každej detskej hlavičke.

Maximo dievčenská prechodová čiapka-50%
15,20 € 7,60 €

Akcia

Dievčenská prechodová čiapočka od značky Maximo je vybavená filtrom UV 50+, ktorá ochráni pred prílišným slnečným žiarením. Príjemná bavlnená čiapočka s obrázkami koní je príjemná na nosenie aj vďaka kvalitnému materiálu, ktorý nikde neškriabe.

Maximo chlapčenská šiltovka-50%
16 € 8 €

Akcia

Slušivá šiltovka s výšivkou futbalovej lopty od značky Maximo je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu. Pevný šilt zaručí dokonalý vzhľad šiltovky. Perfektný strih zabezpečí, že bude krásne sedieť na hlave a ochráni ju pred slniečkom.

Maximo dievčenská šiltovka
15,20 €

Krásna letná šiltovka s tropickým vzorom a viazaním od značky Maximo je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu. Obklopte svoje dieťatko vzormi z tropického raja, ktorými je šiltovka potlačená. Perfektný strih zabezpečí, že bude krásne sedieť na hlave a ochráni ju pred slniečkom.

Maximo detská šiltovka
14,90 €

Novinka

Detská šiltovka v jednofarebnom prevedení od značky Maximo. Šiltovka je bavlnená a má oblý šilt.

Maximo chlapčenská šiltovka-50%
17 € 8,50 €

Akcia

Chlapčenská šiltovka od značky Maximo zaujme svojím futbalovým dizajnom každého malého športovca. Šiltovka sa príjemne nosí vďaka kvalitnému 100% bavlnenému materiálu.

Maximo detská čiapočka tučniaky-50%
19,50 € 9,70 €

Akcia

Štýlová detská čiapočka od značky Maximo s motívom tučniakov sa skvele hodí na nosenie počas zimy. Kvalitný materiál je zárukou, že čiapočka udrží hlavu vašej ratolesti v teple aj počas divokých zimných radovánok. Príjemná podšívka zaručuje komfortné nosenie a vďaka originálnemu dizajnu s tučniakmi si deti túto čiapočku zamilujú.

Maximo dievčenská čiapka-50%
17,99 € 8,90 €

Akcia

Krásna dievčenská čiapka značky Maximo svojim dizajnom zajume všetky malé i veľké slečny. Praktická čiapka udrží v teple hlavu a uši vášho dievčatka zároveň. Čiapka je lemovaná príjemným plyšom. Svojim dizajnom osloví predovšetkým všetky milovníčky srnčekov. 

Maximo chlapčenská obojstranná čiapka-50%
20,99 € 10,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Štýlová chlapčenská obojstranná čiapka značky Maximo svojim dizajnom zajume všetkých malých i veľkých chlapcov. Praktická čiapka udrží v teple hlavu a uši vášho chlapca zároveň. Z jednej strany je zelená s pruhmi a zo strany druhej je modrá pruhovaná. Chlapci si tak môžu sami vybrať, akou stranou chcú momentálne čiapku nosiť.  

Maximo chlapčenská šiltovka-50%
16 € 8 €

Akcia

Štýlová šiltovka KIDS BOY – cap moster print od značky Maximo je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu a polyesteru. Šiltovka má pevný šilt, ktorý zaručí dokonalý vzhľad. Perfektný strih zabezpečí, že bude krásne sedieť na hlave. Vybavte svoje dieťa slušivou šiltovkou pre rôznorodé aktivity.

Maximo detská čiapka-50%

Maximo detská čiapka

Hodnotenie: 5
19,50 € 9,70 €

Akcia

Detská čiapka od značky Maximo poteší kvalitným spracovaním a podareným dizajnom. Táto čiapka je vyrobená zo 100% bavlny a je v modernom strihu, vďaka ktorému pristane každému dieťaťu. Čiapka je ideálna na jesenné a zimné radovánky, kedy udrží vašu ratolesť v teple.