Maximo dievčenská čiapočka na zaväzovanie
19,60 €

Novinka

Dievčenská zimná čiapočka so šnúrkou na zaväzovanie od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Vaša malá nezbednica sa bude môcť venovať objavovaniu sveta, bez toho aby jej čiapočka mohla spadnúť z hlavy. Je vyrobená z príjemného a hrejivého materiálu a spĺňa kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo chlapčenská čiapočka, motív áut
19,50 €

Novinka

Chlapčenská čiapočka Maximo autá poteší všetkých malých milovníkov áut. Táto čiapočka na prvý pohľad zaujme podareným dizajnom s autíčkami a brmbolcom. Hrejivá podšívka čiapočku predurčuje pre nosenie v zimnom období. Príjemný materiál a kvalitné spracovanie sú zárukou komfortného nosenia a dlhej životnosti.

Maximo chlapčenská čiapočka na zaväzovanie
19,60 €

Novinka

Chlapčenská zimná čiapočka so šnúrkou na zaväzovanie od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Váš malý dobrodruh sa bude môcť venovať objavovaniu sveta, bez toho aby mu čiapočka mohla spadnúť z hlavy. Je vyrobená **z príjemného a hrejivého materiálu **a spĺňa kritériá * Öko-Tex * Standard 100, ktorá je určená pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo chlapčenská čiapočka na zaväzovanie
19,60 €

Novinka

Chlapčenská zimná čiapočka so šnúrkou na zaväzovanie od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Váš malý dobrodruh sa bude môcť venovať objavovaniu sveta, bez toho aby mu čiapočka mohla spadnúť z hlavy. Je vyrobená z príjemného a hrejivého materiálu a spĺňa kritériá Öko-Tex Standard 100, ktoré sú určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo chlapčenská čiapočka svietiaca v tme
16 €

Novinka

Chlapčenská čiapočka od značky Maximo, ktorá svieti v tme, poteší každého malého nezbedníka. Táto originálna čiapočka udrží hlavičku vášho chlapca v teple a zároveň zvýši jeho viditeľnosť za šera či tmy. Čiapočku zdobí štýlový motív, ktorý v tme žiari. Hrejivé prevedenie a kvalitný materiál sú potom zárukou komfortného nosenia.

Maximo chlapčenské thermo rukavice
12,30 €

Novinka

Chlapčenské zimné rukavice od nemeckej značky Maximo, ktoré váš poklad zahrejú aj v treskúcej zime. Majú suchý zips pre ľahké nasadzovanie a praktickú šnúrku zabraňujúcu strate rukavíc. Sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určený pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo detská čiapka
16 €

Novinka

Detská čiapka od značky Maximo pristane ako dievčatám, tak chlapcom. Táto čiapka je ideálna na studené jesenné a zimné obdobie, počas ktorého udrží hlavu vašej ratolesti v teple. Materiál, z ktorého je čiapka vyrobená, je príjemný na dotyk, odolný a kvalitný.

Maximo detská čiapka
18,70 €

Novinka

Detská čiapka od značky Maximo je vyvedená v modernom strihu, ktorý sa skvele hodí ako pre dievčatá, tak pre chlapcov. Táto sivá čiapka zaujme nielen dizajnom, ale aj kvalitným spracovaním. Vyrobená je z kombinácie vlny, polyakrylu a elastanu a disponuje bavlnenou podšívkou, vďaka ktorej udrží hlavu vašej ratolesti v teple aj za veľmi chladného počasia.

Maximo detské prstové rukavice
15,30 €

Novinka

Detské prstové rukavice Maximo udrží ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Tieto vlnené rukavice sú veľmi príjemné na dotyk aj na nosenie. Hrejivé prevedenie ich predurčuje pre každodenné nosenie počas jesene aj zimy.

Maximo detské prstové rukavice
7,60 €

Novinka

Detské prstové rukavice od značky Maximo sa vďaka tmavo modrému prevedeniu hodia ako pre dievčatká, tak pre chlapcov. Tieto kvalitne spracované rukavice udržia ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Použitý materiál sľubuje maximálne komfortnénosenie.

Maximo detské rukavice palčiaky
8,80 €

Novinka

Detské zimné rukavice pletené z bavlny, s pružnými lemami pre ľahké nasadzovanie, od nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a dodržiavajú kritériá Öko-Tex Standard 100, určený produktom, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo detské rukavice prstové
7,70 €

Novinka

Detské zimné rukavice pletené z bavlny od tradičnej nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo detské rukavice prstové
7,70 €

Novinka

Detské zimné rukavice pletené z bavlny od tradičnej nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenská čapica
25,70 €

Novinka

Dievčenská zimná čiapka od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Lesklá vrchná vrstva s huňatými uškami zaistí, že v nej vaša malá slečna určite zažiari. Čiapka je vyrobená z príjemného materiálu a spĺňa kritériá Öko-Tex Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenská čelenka kamienky
18,70 €

Novinka

Dievčenská čelenka od značky Maximo udrží uši a hlavu vášho dievčatka v teple a navyše sa stane jej obľúbeným doplnkom. Táto čelenka na prvý pohľad zaujme štýlovým dizajnom, pretože je zdobená krásnymi trblietavými kamienkami a imitáciou perličiek. Materiál, z ktorého je čelenka vyrobená, je hrejivý, komfortný a veľmi príjemný na dotyk.

Maximo dievčenská čelenka perly
16 €

Novinka

Dievčenská čelenka od značky Maximo udrží uši a hlavu vášho dievčatka počas chladného počasia v teple. Táto čelenka na prvý pohľad zaujme štýlovým dizajnom, pretože je zdobená krásnymi perličkami, vďaka ktorým ju bude vaša princezná s pýchou nosiť. Materiál, z ktorého je čelenka vyrobená, je hrejivý, komfortný a veľmi príjemný na dotyk.

Maximo dievčenská čiapka brmbolce
18,70 €

Novinka

Dievčenská čiapka od značky Maximo, vďaka jej originálnemu dizajnu si ju zamilujú všetky malé parádnice. Táto čiapka je ozdobená malými pestrofarebnými brmbolcami a jedným veľkým ružovým brmbolcom. Vyrobená je z kvalitného a teplého materiálu, vďaka ktorému sa skvele hodí do zimných radovánok.

Maximo dievčenská čiapka brmbolce
19,50 €

Novinka

Dievčenská čiapka od značky Maximo na prvý pohľad zaujme originálnym dizajnom. Táto štýlová čiapka je vyvedená v ružovej farbe a zdobia ju dve roztomilé brmbolce. Vyrobená je z kvalitného a teplého materiálu, vďaka ktorému sa skvele hodí na zimné radovánky.

Maximo dievčenská čiapočka na zaväzovanie
18,80 €

Novinka

Dievčenská zimná čiapočka so šnúrkou na zaväzovanie od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Vaša malá nezbednica sa bude môcť venovať objavovaniu sveta, bez toho aby jej čiapočka mohla spadnúť z hlavy. Je vyrobená z príjemného materiálu a spĺňa kritériá Öko-Tex Standard 100, ktorá je určená pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenská čiapočka svietiaca v tme
16 €

Novinka

Dievčenské čiapočka od značky Maximo, ktorá svieti v tme, poteší každú malú parádnicu. Táto jedinečná čiapočka udrží hlavičku vášho dievčatka v teple a zároveň zvýši jej viditeľnosť za šera či tmy. Čiapočku zdobí roztomilý motív jednorožca, ktorý v tme žiari. Hrejivé prevedenie a kvalitný materiál sú potom zárukou komfortného nosenia.

Maximo dievčenská obojstranná čiapočka
19,50 €

Novinka

Dievčenská obojstranná čiapočka od značky Maximo poteší všetky malé parádnice. Táto čiapočka je vyvedená v ružovej farbe a zdobí ju moderný motív jednorožca. Na druhej strane, ktorá je svetlo modrá, sa nachádzajú menšie roztomilé obrázky. Čiapočka je určená pre jesennú a zimnú sezónu, čomu zodpovedá aj jej materiálové zloženie. Je krásne hrejivá, komfortná a odolná.

Maximo dievčenská zimná čiapka
21 €

Novinka

Dievčenská čiapka od značky Maximo poteší krásnym dizajnom i kvalitným spracovaním. Táto čiapka kombinuje ružovú a sivú farbu, zdobí ju brmbolce a je v modernom strihu, vďaka ktorému pristane každej malej slečne. Čiapka je vďaka použitému materiálu príjemná na nosenie a vašu ratolesť skvele ochráni pred chladom.

Maximo dievčenské čiapočka mačička
24,80 €

Novinka

Dievčenské čiapočka od značky Maximo pristane všetkým malým princeznám. Túto originálnu čiapočku zdobí motív mačičky, trblietavé flitre a mačacie uši. Vďaka teplej podšívke udrží čiapočka hlavu vašej ratolesti v teple a predĺžená ušná časť zabráni mrznutiu či ofúknutiu uší. Čiapočka sa skvele hodí do chladného zimného počasia.

Maximo dievčenské thermo rukavice
12,30 €

Novinka

Dievčenské zimné rukavice od nemeckej značky Maximo, ktoré váš poklad zahrejú aj v treskúcej zime. Majú suchý zips pre ľahké nasadzovanie a praktickú šnúrku zabraňujúcu strate rukavíc. Sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určený pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenský nákrčník ružový
16,10 €

Novinka

Dievčenské nákrčník od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Z vašej dcéry urobí elegantnú mladú slečnu a zároveň zahreje aj v tej najtreskúcejšej zime. Nákrčník je vyrobený z príjemného materiálu a spĺňa kritériá Öko-Tex Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenský nákrčník ružový
19,60 €

Novinka

Dievčenský nákrčník s hrubým pleteným vzorom od tradičnej nemeckej značky Maximo. Z vašej dcéry urobí elegantnú mladú slečnu a zároveň zahreje aj v tej najtreskúcejšej zime. Nákrčník je vyrobený z príjemného materiálu a spĺňa kritériá Öko-Tex Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.