Maximo chlapčenská čiapočka na zaväzovanie-40%
19,60 € 11,70 €

Výpredaj

Chlapčenská zimná čiapočka so šnúrkou na zaväzovanie od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Váš malý dobrodruh sa bude môcť venovať objavovaniu sveta, bez toho aby mu čiapočka mohla spadnúť z hlavy. Je vyrobená z príjemného a hrejivého materiálu a spĺňa kritériá Öko-Tex Standard 100, ktoré sú určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo detská čiapočka tučniaky-41%
19,50 € 11,50 €

Výpredaj

Štýlová detská čiapočka od značky Maximo s motívom tučniakov sa skvele hodí na nosenie počas zimy. Kvalitný materiál je zárukou, že čiapočka udrží hlavu vašej ratolesti v teple aj počas divokých zimných radovánok. Príjemná podšívka zaručuje komfortné nosenie a vďaka originálnemu dizajnu s tučniakmi si deti túto čiapočku zamilujú.

Maximo dievčenská čelenka kamienky-41%
18,70 € 10,90 €

Výpredaj

Dievčenská čelenka od značky Maximo udrží uši a hlavu vášho dievčatka v teple a navyše sa stane jej obľúbeným doplnkom. Táto čelenka na prvý pohľad zaujme štýlovým dizajnom, pretože je zdobená krásnymi trblietavými kamienkami a imitáciou perličiek. Materiál, z ktorého je čelenka vyrobená, je hrejivý, komfortný a veľmi príjemný na dotyk.

Maximo dievčenská čiapka brmbolce-40%
19,50 € 11,70 €

Výpredaj

Dievčenská čiapka od značky Maximo na prvý pohľad zaujme originálnym dizajnom. Táto štýlová čiapka je vyvedená v ružovej farbe a zdobia ju dve roztomilé brmbolce. Vyrobená je z kvalitného a teplého materiálu, vďaka ktorému sa skvele hodí na zimné radovánky.

Maximo dievčenská čiapočka na zaväzovanie-40%
19,60 € 11,70 €

Výpredaj

Dievčenská zimná čiapočka so šnúrkou na zaväzovanie od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Vaša malá nezbednica sa bude môcť venovať objavovaniu sveta, bez toho aby jej čiapočka mohla spadnúť z hlavy. Je vyrobená z príjemného a hrejivého materiálu a spĺňa kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenský kulich-42%
24,80 € 14,20 €

Výpredaj

Dievčenská čiapka Maximo poteší svojím hrejivým prevedením, štýlovým dizajnom a kvalitným spracovaním. Táto čiapka je určená pre malé slečny, ktoré ju vďaka jej vzhľadu budú rady nosiť. Kulich disponuje roztomilým brmbolcom a vyrobený je z veľmi príjemného materiálu, vďaka ktorému udrží hlavu vašej princeznej v teple aj počas divokých zimných radovánok.

Maximo chlapčenská čiapka žralok-41%
19,60 € 11,50 €

Výpredaj

Chlapčenská zimná čiapka so žraločím motívom od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Tento odvážny dizajn padne každému chalanovi, ktorý sa nebojí vystúpiť z radu a vyčnievať. Čiapka je vyrobená z príjemného bavlneného materiálu a spĺňa kritériá Öko-Tex Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo chlapčenská čiapočka, motív áut-39%
19,50 € 11,80 €

Výpredaj

Chlapčenská čiapočka Maximo autá poteší všetkých malých milovníkov áut. Táto čiapočka na prvý pohľad zaujme podareným dizajnom s autíčkami a brmbolcom. Hrejivá podšívka čiapočku predurčuje pre nosenie v zimnom období. Príjemný materiál a kvalitné spracovanie sú zárukou komfortného nosenia a dlhej životnosti.

Maximo chlapčenská čiapočka na zaväzovanie-40%
18,80 € 11,10 €

Výpredaj

Chlapčenská zimná čiapočka so šnúrkou na zaväzovanie od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Váš malý dobrodruh sa bude môcť **venovať objavovaniu sveta, bez toho aby mu čiapočka mohla spadnúť z hlavy. Je vyrobená **z príjemného a hrejivého materiálu a spĺňa kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určeného pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo chlapčenská čiapočka na zaväzovanie-40%
19,60 € 11,70 €

Výpredaj

Chlapčenská zimná čiapočka so šnúrkou na zaväzovanie od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Váš malý dobrodruh sa bude môcť venovať objavovaniu sveta, bez toho aby mu čiapočka mohla spadnúť z hlavy. Je vyrobená **z príjemného a hrejivého materiálu **a spĺňa kritériá * Öko-Tex * Standard 100, ktorá je určená pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo chlapčenská čiapočka na zaväzovanie-42%
21,40 € 12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Zimná čiapočka so šnúrkou na zaväzovanie od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Vaša malá nezbednica sa bude môcť venovať objavovaniu sveta, bez toho aby jej čiapočka mohla spadnúť z hlavy. Je vyrobená z príjemného a hrejivého materiálu a spĺňa kritériá Öko-Tex Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo chlapčenská kukla-43%
24,80 € 14,10 €

Výpredaj

Chlapčenská kukla od značky Maximo udrží hlavu, uši a krk vášho chlapčeka v teple aj počas tých najdivokejších zimných radovánok. Táto praktická kukla je v originálnom **dizajne, vďaka ktorému ju budú chalani nosiť s pýchou. Disponuje **hrejivou podšívkou, ktorá je zárukou komfortného nosenia.

Maximo chlapčenská obojstranná čiapočka-43%
18,70 € 10,60 €

Výpredaj

Chlapčenská obojstranná čiapočka od značky Maximo poteší všetkých malých nezbedníkov. Táto pruhovaná čiapočka je zdobená motívom dinosaura. Čiapočka je určená pre jesennú a zimnú sezónu, čomu zodpovedá aj jej materiálové zloženie. Je krásne hrejivá, komfortná a odolná.

Maximo chlapčenské rukavice palčiaky-45%
8,80 € 4,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Chlapčenské zimné rukavice pletené z bavlny, s pružnými lemami pre ľahké nasadzovanie, od nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a dodržiavajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určená pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo chlapčenské thermo rukavice-42%
12,30 € 7,10 €

Výpredaj

Chlapčenské zimné rukavice od nemeckej značky Maximo, ktoré váš poklad zahrejú aj v treskúcej zime. Majú suchý zips pre ľahké nasadzovanie a praktickú šnúrku zabraňujúcu strate rukavíc. Sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určený pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo detská čiapka-41%
19,50 € 11,40 €

Výpredaj

Detská čiapka od značky Maximo poteší kvalitným spracovaním a podareným dizajnom. Táto čiapka je vyrobená zo 100% bavlny a je v modernom strihu, vďaka ktorému pristane každému dieťaťu. Čiapka je ideálna na jesenné a zimné radovánky, kedy udrží vašu ratolesť v teple.

Maximo detská čiapka-43%

Maximo detská čiapka

Hodnotenie: 3
16 € 9 €

Výpredaj

Detská čiapka od značky Maximo pristane ako dievčatám, tak chlapcom. Táto čiapka je ideálna na studené jesenné a zimné obdobie, počas ktorého udrží hlavu vašej ratolesti v teple. Materiál, z ktorého je čiapka vyrobená, je príjemný na dotyk, odolný a kvalitný.

Maximo detská čiapka-41%
18,70 € 10,90 €

Výpredaj

Detská čiapka od značky Maximo je vyvedená v modernom strihu, ktorý sa skvele hodí ako pre dievčatá, tak pre chlapcov. Táto sivá čiapka zaujme nielen dizajnom, ale aj kvalitným spracovaním. Vyrobená je z kombinácie vlny, polyakrylu a elastanu a disponuje bavlnenou podšívkou, vďaka ktorej udrží hlavu vašej ratolesti v teple aj za veľmi chladného počasia.

Maximo detská čiapka obojstranná-40%
21,90 € 13,10 €

Výpredaj

Dizajnová obojstranná čiapka pre deti od značky MAXIMO v štýlovej farebnej kombinácii. Poteší vás prepracovaný slušivý strih a príjemný bavlnený materiál.

Maximo detské prstové rukavice-47%
15,30 € 8,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské prstové rukavice Maximo udrží ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Tieto vlnené rukavice sú veľmi príjemné na dotyk aj na nosenie. Hrejivé prevedenie ich predurčuje pre každodenné nosenie počas jesene aj zimy.

Maximo detské prstové rukavice-50%
7,60 € 3,80 €

Výpredaj

Detské prstové rukavice od značky Maximo sa vďaka tmavo modrému prevedeniu hodia ako pre dievčatká, tak pre chlapcov. Tieto kvalitne spracované rukavice udržia ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Použitý materiál sľubuje maximálne komfortnénosenie.

Maximo detské prstové rukavice-47%
15,30 € 8,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské prstové rukavice Maximo udrží ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Tieto vlnené rukavice sú veľmi príjemné na dotyk aj na nosenie. Hrejivé prevedenie ich predurčuje pre každodenné nosenie počas jesene aj zimy.

Maximo detské prstové rukavice-50%
7,60 € 3,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské prstové rukavice od značky Maximo sa hodia ako pre dievčatká, tak ku každému outfitu. Tieto kvalitne spracované rukavice udržia ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Použitý materiál sľubuje maximálne komfortné nosenie.

Maximo detské rukavice palčiaky-45%
8,80 € 4,80 €

Výpredaj

Detské zimné rukavice pletené z bavlny, s pružnými lemami pre ľahké nasadzovanie, od nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a dodržiavajú kritériá Öko-Tex Standard 100, určený produktom, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo detské rukavice prstové-27%
7,70 € 5,60 €

Výpredaj

Detské zimné rukavice pletené z bavlny od tradičnej nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo detské rukavice prstové-27%
7,70 € 5,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské zimné rukavice pletené z bavlny od tradičnej nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo detské rukavice prstové-27%
7,70 € 5,60 €

Výpredaj

Detské zimné rukavice pletené z bavlny od tradičnej nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá Öko-Tex Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenská čapica-42%
25,70 € 14,90 €

Výpredaj

Dievčenská zimná čiapka od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Lesklá vrchná vrstva s huňatými uškami zaistí, že v nej vaša malá slečna určite zažiari. Čiapka je vyrobená z príjemného materiálu a spĺňa kritériá Öko-Tex Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenská čelenka perly-43%
16 € 9 €

Výpredaj

Dievčenská čelenka od značky Maximo udrží uši a hlavu vášho dievčatka počas chladného počasia v teple. Táto čelenka na prvý pohľad zaujme štýlovým dizajnom, pretože je zdobená krásnymi perličkami, vďaka ktorým ju bude vaša princezná s pýchou nosiť. Materiál, z ktorého je čelenka vyrobená, je hrejivý, komfortný a veľmi príjemný na dotyk.

Maximo dievčenská čiapka brmbolce-41%
18,70 € 10,90 €

Výpredaj

Dievčenská čiapka od značky Maximo, vďaka jej originálnemu dizajnu si ju zamilujú všetky malé parádnice. Táto čiapka je ozdobená malými pestrofarebnými brmbolcami a jedným veľkým ružovým brmbolcom. Vyrobená je z kvalitného a teplého materiálu, vďaka ktorému sa skvele hodí do zimných radovánok.

Maximo dievčenská čiapočka na zaväzovanie-40%
18,80 € 11,10 €

Výpredaj

Dievčenská zimná čiapočka so šnúrkou na zaväzovanie od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Vaša malá nezbednica sa bude môcť venovať objavovaniu sveta, bez toho by jej čiapočka mohla spadnúť z hlavy. Je vyrobená z príjemného a hrejivého materiálu a spĺňa kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenská čiapočka na zaväzovanie-40%
19,60 € 11,70 €

Výpredaj

Dievčenská zimná čiapočka so šnúrkou na zaväzovanie od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Vaša malá nezbednica sa bude môcť venovať objavovaniu sveta, bez toho aby jej čiapočka mohla spadnúť z hlavy. Je vyrobená z príjemného materiálu a spĺňa kritériá Öko-Tex Standard 100, ktorá je určená pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenská čiapočka na zaväzovanie-42%
18,80 € 10,90 €

Výpredaj

Dievčenská zimná čiapočka so šnúrkou na zaväzovanie od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Vaša malá nezbednica sa bude môcť venovať objavovaniu sveta, bez toho aby jej čiapočka mohla spadnúť z hlavy. Je vyrobená z príjemného materiálu a spĺňa kritériá Öko-Tex Standard 100, ktorá je určená pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenská obojstranná čiapočka-40%
19,50 € 11,70 €

Výpredaj

Dievčenská obojstranná čiapočka od značky Maximo poteší všetky malé parádnice. Táto čiapočka je vyvedená v ružovej farbe a zdobí ju moderný motív jednorožca. Na druhej strane, ktorá je svetlo modrá, sa nachádzajú menšie roztomilé obrázky. Čiapočka je určená pre jesennú a zimnú sezónu, čomu zodpovedá aj jej materiálové zloženie. Je krásne hrejivá, komfortná a odolná.

Maximo dievčenská zimná čiapka-42%
21 € 12 €

Posledný kus za túto cenu!

Dievčenská čiapka od značky Maximo poteší krásnym dizajnom i kvalitným spracovaním. Táto čiapka kombinuje ružovú a sivú farbu, zdobí ju brmbolce a je v modernom strihu, vďaka ktorému pristane každej malej slečne. Čiapka je vďaka použitému materiálu príjemná na nosenie a vašu ratolesť skvele ochráni pred chladom.

Maximo dievčenské čiapočka mačička-43%
24,80 € 14,10 €

Výpredaj

Dievčenské čiapočka od značky Maximo pristane všetkým malým princeznám. Túto originálnu čiapočku zdobí motív mačičky, trblietavé flitre a mačacie uši. Vďaka teplej podšívke udrží čiapočka hlavu vašej ratolesti v teple a predĺžená ušná časť zabráni mrznutiu či ofúknutiu uší. Čiapočka sa skvele hodí do chladného zimného počasia.

Maximo dievčenské dojčenské rukavičky-49%
15,40 € 7,80 €

Výpredaj

Dievčenské zimné rukavice z príjemne hrejivého materiálu od oceňovanej nemeckej značky **Maximo. Majú pružný lem pre **jednoduché nasadzovanie a **praktickú šnúrku **zabraňujúcu strate rukavíc. Spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100, ktorý je určený produktom, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenské rukavice palčiaky-45%
8,80 € 4,80 €

Výpredaj

Dievčenské zimné rukavice pletené z bavlny, s pružnými lemami pre ľahké nasadzovanie, od nemeckej značky Maximo. Majú klasický vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy. Rukavice sú vyrobené z príjemného materiálu a dodržiavajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určený produktom, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenské rukavice prstové-26%
7,60 € 5,60 €

Výpredaj

Dievčenské prstové rukavice od značky Maximo udržia ruky vašej ratolesti v teple aj počas najchladnejšieho počasia. Vyrobené sú zo 100% bavlny, ktorá je príjemná na dotyk a vyčaruje tak maximálne komfortné nosenie.

Maximo dievčenské thermo rukavice-42%
12,30 € 7,10 €

Výpredaj

Dievčenské zimné rukavice od nemeckej značky Maximo, ktoré váš poklad zahrejú aj v treskúcej zime. Majú suchý zips pre ľahké nasadzovanie a praktickú šnúrku zabraňujúcu strate rukavíc. Sú vyrobené z príjemného materiálu a spĺňajú kritériá * Öko-Tex * Standard 100 určený pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenský nákrčník ružový-42%
16,10 € 9,30 €

Výpredaj

Dievčenské nákrčník od nemeckej značky s viac ako storočnou tradíciou Maximo. Z vašej dcéry urobí elegantnú mladú slečnu a zároveň zahreje aj v tej najtreskúcejšej zime. Nákrčník je vyrobený z príjemného materiálu a spĺňa kritériá Öko-Tex Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenský nákrčník ružový-40%
19,60 € 11,70 €

Výpredaj

Dievčenský nákrčník s hrubým pleteným vzorom od tradičnej nemeckej značky Maximo. Z vašej dcéry urobí elegantnú mladú slečnu a zároveň zahreje aj v tej najtreskúcejšej zime. Nákrčník je vyrobený z príjemného materiálu a spĺňa kritériá Öko-Tex Standard 100 určené pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.

Maximo dievčenský šál 95678-208000-45%
15,30 € 8,30 €

Výpredaj

Dievčenský šál s tradičným severským vzorom od nemeckej značky s viac ako storočnou históriou Maximo. Z vašej dcéry urobí elegantnú mladú slečnu a zároveň zahreje aj v tej najtreskúcejšej zime. Šál je vyrobený z príjemného materiálu a dodržiava kritériá Öko-Tex Standard 100, ktorá je určená pre produkty, ktoré prichádzajú do kontaktu s pokožkou.