Max Factor Zmatňujúci púder Creme Puff 21 g
5,30 €

Dokonale jemný kompaktný púder Creme Puff umožňuje dvojité používanie: buď ako krycí make-up pri aplikácii vlhkou hubkou, alebo ako púder pri aplikácii suchou hubkou. Creme Puff je vhodný pre drobné úpravy behom dňa a nemal by chýbať v žiadnej dámskej kabelke. Dermatologicky testované.


Max Factor Automatická ceruzka na oči (Kohl Kajal Liner) 5 g
7,80 €

Automatická ceruzka na oči od značky Max Factor je kajalová ceruzka s krémovou textúrou, ktorá vám pomôže vykúzliť zvodný pohľad. Hodí sa pre denné i nočné líčenie, dlho drží a ľahko sa aplikuje. Netreba strúhadlá – túto kajalovou ceruzku si proste obľúbite!.


Max Factor Báza pod make-up Facefinity SPF 20 (All Day Primer) 30 ml
12,40 €

tajomstvo technológie make-upu All Day Flawless bolo izolovaných ako samostatný produkt a bola vytvorená podkladová báza Facefinity. Okrem korekcie nedokonalostí pleti a finálneho vzhľadu All Day Primer zachováva Flexi-hold technológiu a zaručuje pleti flexibilné a komfortné podklad pod make-up.


Max Factor Dlhotrvajúci rúž s balzamom Nailfinity 2,3 + 1,9 ml
12 €

Zabudnite na obyčajné rúže a vyskúšajte dlhotrvajúci rúž Nailfinity, ktorá sa v 2 krokoch postará o to, aby farba na vašich perách vydržala bez akejkoľvek ujmy po celý dlhý deň. Balenie obsahuje rúž Nailfinity a kryciu vrstvu (Top Coat).


Max Factor Korektor (CC Colour Corrector) 3,3 g
9,10 €
9 €

Akcia

Tajomstvo dokonalej krásy tkvie v starostlivo aplikovanom podklade. Pre ľahšie dosiahnutie perfektného líčenia predstavuje Max Factor korektory určené na korekciu farebných nedokonalostí pleti. Vďaka nim sa vám konečne podarí docieliť perfektného základu pre make-up.


Max Factor Lak na nechty Glossfinity 11 ml-36%
7,20 €

4,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Pridajte svojim gestám pôvab pomocou lakov Glossfinity! Kolekcia elegantných lakov s leskom a zvýšenou odolnosťou bola špeciálne navrhnutá tak, aby s ňou každá žena mohla podčiarknuť svoj unikátny štýl. .


Max Factor Lesk na pery Honey Lacquer 3,8 ml
9,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Lesk na pery dodáva bohato pigmentovanou, luxusné a sýtu farbu ako rúž, finiš lesku zaisťuje žiarivý vzhľad pier a zároveň pery hydratuje a poskytuje im starostlivosť ako balzam.


Max Factor Objemová riasenka Clump Defy 13,1 ml
7,50 €

Povedzte NIE kompromisom! Nová objemová riasenka Clump Defy od Max Factor dodá riasam až o 200% viac objemu, ale zároveň je aj nádherne zdvihne, zvýrazní, a to bez nebezpečenstva ich zlepenia. Fantastického výsledku docieľuje pomocou inovovaného kefky s novou technológiou Clump Defy.


Max Factor Rúž v ceruzke Colour Elixir (Giant Pen Stick)
6,80 €

Giant Pen Stick posúva hranice kreatívneho líčenia. Široká škála odtieňov týchto rúžov ​​v ceruzke zahŕňa paletu farieb bohatých na pigment, vďaka čomu je docielené sýtych farieb a presného tvarovanie pier.


Max Factor Rozjasňovač obočia (Brow Highlighter) 4 g
7,80 €

Rozjasňovač obočie od značky Max Factor je produkt, ktorý zjednocuje a rozjasňuje oblasť pod obočím. L zo ho použiť aj do vnútorného kútika oka pre rozjasnenie a zvýraznenie. Obsahuje aj praktický kefku, ktorým obočie ľahko dotvaruje a rozčešete.