Maui vyhladzujúci šampón pre kučeravé vlasy + Vanil.lusky 385 ml
10,10 €

vyhladzujúci šampón pre kučeravé vlasy obsahuje kukui orechový olej. Je starodávnym havajským tajomstvom, používa sa pre jeho schopnosť odolnosti proti vlhkosti, a je primiešaný do tohto hydratačného šampónu, spolu s vanilkovým strukom a krémovým kakaovým maslom.

Maui maska pre husté kučeravé vlasy + kokos.olej 340 g
10,10 €

Krémová bezoplachová vlasová maska pre husté kučeravé vlasy je bohatá na prírodný kokosový olej s výťažkami blahodarné plumérie a aloe vera. Dokonale hydratuje, vyhladzuje vlasy a dodáva im lesk. Uľahčuje úpravu vlnitých vlasov a zaistí dlhotrvajúci kontrolu nad kaderami so sklonom ku krepovateniu.

Maui oživujúci kondicionér + Shea Butter pre zničené vlasy 385 ml
10,10 €

Oživujúci kondicionér pre zničené vlasy je vysoko hydratačný kondicionér. Obsahuje krémové bambucké maslo a bohatý na obsah kokosového a makadamského oleja pre dokonalú obnovu a zdravý vzhľad vašich zničených vlasov. Bez sulfátov, silikónov aj SLS. .

Maui posilňujúci sprej pre slabé vlasy + bambusové vlákno 236 ml
10,10 €

Posilňujúci sprej pre slabé vlasy je vysoko účinný sprejový prostriedok (vlasová hmla) pre oživenie, zhustnutia a posilnenie vlasov s obsahom exotických bambusových vlákien zmiešaných s ricínovým a neemovým olejom. Napomáha zvýšenie objemu vlasov a tvorbe plných vlasových prameňov. .

Maui oživujúci šampón + Shea Butter pre zničené vlasy 385 ml
10,10 €

Oživujúci šampón + Shea Butter pre zničené vlasy je bohatý na kokosový a makadamský olej. Hydratačný šampón s vysokým obsahom krémového bambuckého masla hĺbkovo obnovuje, vyživuje a zjemňuje vaše poškodené vlasy a zaistí späť ich zdravý vzhľad. .

Maui posilňujúci šampón pre slabé vlasy + bambusové vlákno 385 ml
10,10 €

Posilňujúci šampón pre slabé vlasy s ricínovým a neemovým olejom. Sú napustená exotická bambusová vlákna, ktoré pomáhajú posilňovať a opravovať poškodené a poničené vlasy. Šampón súčasne zahusťuje a oživuje všetky typy vlasov a dodáva im zdravý vzhľad. .

Maui vyživujúci olej pre suché vlasy + kokosové mlieko 125 ml
10,10 €

Vyživujúci olej pre suché vlasy + kokosové mlieko je ľahký a hydratačný olej na vlasy v spreji s obsahom kokosového mlieka a čistým extraktom z oleja guavy a mangového masla pre každodenné použitie bez obáv ničeniu vlasov a pre ich zdravý lesk a hebkosť. .

Maui oživujúca maska + Shea Butter pre zničené vlasy 340 g
10,10 €

MAUI oživujúci maska pre zničené vlasy je bohatá na obsah kokosového a makadamského oleja. Hydratačná vlasová maska s krémovým bambuckým maslom zaistí dokonalú obnovu vašich suchých a zničených vlasov a zaistí ich opätovný zdravý vzhľad.

Maui vlasové mlieko pre husté kučeravé vlasy + kokos. olej 236 ml
10,10 €

Vlasové mlieko pre husté kučeravé vlasy je bezoplachové mlieko (emulzia) je bohaté na prírodné kokosový olej s výťažkami blahodarné plumérie a aloe vera. Dokonale hydratuje, vyhladzuje vlasy a dodáva im lesk. Zaistí dlhotrvajúci kontrolu nad kaderami so sklonom ku krepovateniu. .

Maui vyhladzujúce maslo pre kučeravé vlasy + Vanil.lusky 340 g
10,10 €

Vyhladzujúci maslo pre kučeravé vlasy obsahuje kukui orechový olej. ktorý je starodávnym havajským tajomstvom. Používa sa pre jeho schopnosť odolnosti proti vlhkosti, a je primiešaný do tohto hydratačného vlasového masla, spolu s vanilkovým strukom a krémovým kakaovým maslom.

Maui vyhladzujúci kondicionér pre kučeravé vlasy + Vanil.lusky 385 ml
10,10 €

Vyhladzujúci kondicionér pre kučeravé vlasy obsahuje orechový olej. Starodávne havajskej tajomstvo, je používaný pre jeho schopnosť odolnosti proti vlhkosti, a je primiešaný do tohto hydratačného kondicionéru, spolu s vanilkovým strukom a krémovým kakaovým maslom.

Maui vyživujúci šampón pre suché vlasy + kokosové mlieko 385 ml
10,10 €

Vyživujúci šampón pre suché vlasy je ľahký, krémový hydratačný a výživný šampón s obsahom kokosového mlieka a čistým extraktom z oleja guavy a mangového masla pre každodenné použitie bez obáv ničeniu vlasov a pre ich zdravý lesk a hebkosť. .