Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Master Series

Upresniť parametre
Master Series Erekčné kovové krúžky Master Series Trine Steel Ring Collection Master Series Erekčné kovové krúžky Master Series Trine Steel Ring Collection
Master Series Erekčné kovové krúžky Master Series Trine Steel Ring Collection

Spoznajte svet poriadnych chlapov a ukážte ženám, kto je ten na vrchole. Sada 3 kovových krúžkov na penis Master Series Trine Steel Ring Collection vám dá hneď 3× toľko mužnosti.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: ErosStar.sk
Master Series Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo Master Series Erekčné kovové krúžky Master Series Trine Steel Ring Collection
Master Series Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo

Robustný fetish sada pre tréning tvojho suba Master Series Imprisoned Metal Stockade with Dildo. Oceľová konštrukcia s čiernym pevným dildom, koženými putami a obojkom. So sadou zámkov a štipcov. Rozšíriteľný o ďalšie BDSM a Fetish pomôcky.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: ErosStar.sk
Master Series Master Series Detained Soft Body Chastity Cage Master Series Erekčné kovové krúžky Master Series Trine Steel Ring Collection
Master Series Master Series Detained Soft Body Chastity Cage

Celogumová klietka na penis Master Series z príjemného materiálu. Znemožnenie erekcie v štýle. Nasadzuje sa na flacídny penis cez semenníky. Nie je treba zámkov. Otvor na močenie, možno nosiť dlhšiu dobu.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: ErosStar.sk
Master Series Master Series Fuk Tool, čierny návlek na penis a naťahovač guľou Master Series Master Series Fuk Tool, čierny návlek na penis a naťahovač guľou
Master Series Master Series Fuk Tool, čierny návlek na penis a naťahovač guľou

Tento skvele navrhnutý návlek tí pridá dĺžku, šírku a ešte hrubosť. Môžeš na to ísť tvrdo a dlho, stačí si návlek nasadiť a zaháknuÈ za semenníky. Pevne drží a skvele vyzerá. Perfektný na nocit nekončiaci penetrácie.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: ErosStar.sk
Master Series Booty Bloom análny kolík, Stredná Master Series Master Series Fuk Tool, čierny návlek na penis a naťahovač guľou
Master Series Booty Bloom análny kolík, Stredná

Štýl a výstredný análny pôžitok idú ruka v ruke s týmto análnym kolíkom Booty Bloom Rose. Tento kolík má všetko: sexy červenú farbu, hodvábne jemný silikón a dostatočnú flexibilitu pre pohodlné zasúvanie. Zástrčka je skosená a v spodnej časti má detailnú ružu. Použite lubrikant na vodnej báze.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series Chrome Blast análny konektor s diaľkovým ovládaním, L Master Series Master Series Fuk Tool, čierny návlek na penis a naťahovač guľou
Master Series Chrome Blast análny konektor s diaľkovým ovládaním, L

Vychutnajte si lahodnú análnu stimuláciu s análnym kolíkom Chrome Blast. Tento análny kolík sa ľahko používa a je vhodný pre skúsenejších používateľov. Materiál je kov bez obsahu niklu, vďaka čomu je zástrčka ideálna pre teplotnú hru a je kompatibilná so všetkými typmi mazív.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series Chrome Blast análny konektor s diaľkovým ovládaním, S Master Series Chrome Blast análny konektor s diaľkovým ovládaním, S
Master Series Chrome Blast análny konektor s diaľkovým ovládaním, S

Vychutnajte si lahodnú análnu stimuláciu s análnym kolíkom Chrome Blast. Tento análny kolík je ideálny pre začiatočníkov a ľahko sa používa. Materiál je kov bez obsahu niklu, vďaka čomu je zástrčka vhodná pre teplotnú hru a je kompatibilná so všetkými typmi mazív.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series Cobra King erekčný krúžok Master Series Chrome Blast análny konektor s diaľkovým ovládaním, S
Master Series Cobra King erekčný krúžok

Tento nápadný erekčný krúžok Cobra King je ideálny na prekvapenie vášho partnera! So zlatou Kobrou na prsteň a červenými žiariacimi očami zaručene zaujmú. Erekčný krúžok podporuje dlhotrvajúcu a tvrdú erekciu a navyše vyzerá veľmi vzrušujúco.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series Cock Dangler závažia penisu Master Series Chrome Blast análny konektor s diaľkovým ovládaním, S
Master Series Cock Dangler závažia penisu

Otestujte si svoju silu s týmto silikónovým príveskom na penis so 4 váženými loptičkami! Elastický krúžok perfektne drží guľôčkové závažia na mieste a je veľmi pružný a pevný. Loptičky majú rôzne hmotnosti: 22 gramov, 34 gramov, 49 gramov a 62 gramov.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series Dark Rod Sounding dilatátor Master Series Dick Stick - dildo na palici
Master Series Dark Rod Sounding dilatátor

Preskúmajte temné hlbiny s Dark Rod od Master Series. Tento silikónový dilatátor vám ponúka možnosť preskúmať vašu najintímnejšiu zónu. Trúfate si na ne? Dark Rod je čierny dilatátor s elegantným, robustným dizajnom.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series Dick Stick - dildo na palici Master Series Dick Stick - dildo na palici
Master Series Dick Stick - dildo na palici

Ukážte svojmu podriadenému alebo partnerovi, kto má všetko pod kontrolou s Dick Stick! Potrestajte a hrajte sa so svojím partnerom s realisticky navrhnutým dildom na rozťahovacej tyči. Tvar a textúra dilda poskytovali maximálnu stimuláciu pri každom ťahu.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series Duté dildo Grand Mamba XL Master Series Dick Stick - dildo na palici
Master Series Duté dildo Grand Mamba XL

Tento číry predlžovač penisu pridáva dĺžku, obvod a tvrdosť, pričom cez materiál stále vidíte svoj penis. Elastický pás a ergonomická základňa ju držia tesne pri tele, pretože realistická hlava a textúrovaný driek stimulujú vášho partnera.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series Face-F páskový roubík do úst Master Series Interlace súprava na pripútanie na posteľ
Master Series Face-F páskový roubík do úst

Buďte blízko a osobne s Face Fuk zo série Master. Tento strečový, celolatexový remienok je navrhnutý tak, aby sa zmestil na ústa alebo bradu. Vy alebo vaša hračka ho môžete použiť ako roubík alebo ho nosiť na brade, vďaka čomu sa jazyk môže voľne pohybovať, keď dildo prenikne.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series Four Stage Rocket dildo Master Series Interlace súprava na pripútanie na posteľ
Master Series Four Stage Rocket dildo

Four Stage Rocket Dildo je skvelá nová výzva pre každého veľkého nadšenca hračiek. Tento obrovský penis má štyri rozširujúce sa vlnky, ktoré ponúkajú neuveriteľnú stimuláciu počas používania. Je vyrobený z vysoko kvalitnej želé gumy a má dokonca prísavku pre hands-free operácie.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series Interlace súprava na pripútanie na posteľ Master Series Interlace súprava na pripútanie na posteľ
Master Series Interlace súprava na pripútanie na posteľ

Zadržiavacia súprava Master Series Interlace Restraint Kit je dostatočne všestranná na to, aby ich zviazala všetkými spôsobmi, ktoré si dokážete predstaviť. Súprava obsahuje osem kontaktných bodov, ktoré sa hodia na matrac akejkoľvek veľkosti.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series klietka na penis, s 3 prsteňmi Master Series Latrine Extreme lievikovitý gag
Master Series klietka na penis, s 3 prsteňmi

Dizajn tejto odolnej klietky na penis obsahuje tri časti, ktoré do seba zapadajú ako puzzle. Vďaka plochému dizajnu krúžkov sa klietka cíti veľmi pohodlne a bezpečne. Je ľahká, hypoalergénna a odolná a klietka je vetraná pre optimálnu hygienu.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series Latrine Extreme lievikovitý gag Master Series Latrine Extreme lievikovitý gag
Master Series Latrine Extreme lievikovitý gag

Názov hovorí za všetko! Nalejte do hrdla svojich otrokov tekutinu podľa vlastného výberu a prinútite ich prehltnúť každú kvapku! Tento inovatívny a nezvyčajný roubík sa prispôsobí okolo hlavy vašich submisívnych milencov, utiahne sa a dokonca aj uzamkne, aby nemohli uniknúť vašim zvráteným túžbam.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series Leviathan nafukovacie dildo Master Series Latrine Extreme lievikovitý gag
Master Series Leviathan nafukovacie dildo

Ak je vaša predstava dobrého času veľkolepá a zastrašujúca, nehľadajte ďalej. Obaja sú tu príkladom s obrovským nafukovacím dildom Leviathan. Vaša hračka bude mať v konečnom dôsledku problém s dĺžkou a obvodom tak, ako stojí, nehovoriac o tom, keď je nafúknutá.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Master Series Mamba Cock zosilňovač penisu Master Series Master Series Anal Suction Device, análna prísavka
Master Series Mamba Cock zosilňovač penisu

Tento realistický predlžovač penisu určite uspokojí vás aj vášho milenca tým, že zväčší veľkosť a tiež predĺži vašu erekciu! Jednoducho vložte svoj penis do pohodlného dutého hriadeľa a prevlečte svoje semenníky cez pružný krúžok.

môžete mať 07.12 - 08.12

Partner: Helieli
Novinka
Master Series Master Series Anal Suction Device, análna prísavka Master Series Master Series Anal Suction Device, análna prísavka
Master Series Master Series Anal Suction Device, análna prísavka

Rozhodne nič pre plachých. Stačí pár otočení ovládačmi a priľne k vám ako nič iné. Zažijete podívanú s jasným výhľadom.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: ErosStar.sk
Novinka
Master Series Master Series Black Mamba, návlek na penis Master Series Master Series Anal Suction Device, análna prísavka
Master Series Master Series Black Mamba, návlek na penis

Nový návlek na penis v elegantnej čiernej farbe – to je Black Mamba! Realistický návlek vám zabezpečí krásne dlhý a hrubý penis. Užijete si ho obaja.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: ErosStar.sk
Master Series Master Series Dark Chamber (Black) Master Series Master Series Interlace Bed Restraint Set, bondáž sada na posteľ
Master Series Master Series Dark Chamber (Black)

Táto klietka je to čo potrebuješ – pevná, ale pohodlne ohybná. Znemožňuje dosiahnutie erekcie bez použitia kľúčov a zámkov. Nasadzuje sa na flacídny penis cez semenníky. Otvor na močenie, možno nosiť dlhšiu dobu.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: ErosStar.sk
Novinka
Master Series Master Series Interlace Bed Restraint Set, bondáž sada na posteľ Master Series Master Series Interlace Bed Restraint Set, bondáž sada na posteľ
Master Series Master Series Interlace Bed Restraint Set, bondáž sada na posteľ

Súprava na pripútanie k posteli s mnohými možnosťami použitia… S 8 úchytmi budete spokojní takmer na každom matraci.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: ErosStar.sk
Novinka
Master Series Master Series Labia Spreader Clamps, pásky na otváranie vaginy Master Series Master Series Interlace Bed Restraint Set, bondáž sada na posteľ
Master Series Master Series Labia Spreader Clamps, pásky na otváranie vaginy

Dajte šťavu svojim výstredným scenárom. Unikátne popruhy s háčikmi a slučkami, ktoré otvárajú celé pysky okolo stehien. Jednoducho ju prinúťte hanbiť sa.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: ErosStar.sk