Marvida Malý hrejivý plyšák - ovečka - welliebellies®
17,87 €

Plyšová ovečka sa ohrieva v mikrovlnnej rúre a je cca 20 cm veľká. Malá usmievavá ovečka je príjemným hrejivým spoločníkom pri výletoch alebo prechádzkach. Zmestí sa do kočíka či batôžku. Plyšáka možno jednoducho vyprať.

Marvida Hrejivý plyšák - žabka - welliebellies®
25,54 €

Hrejivá žabka je skvelá kamarátka pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Stále usmievavá žabka poteší každé malé dieťa a bude dobrým spoločníkom pri každej hre. Plyšák je veľký cca 33 cm.

Marvida Malý Hrejivý plyšák - zajačik - welliebellies®
24,64 €

Nádherný plyšový zajačik naplnený ľanovým semienkom, prosom a zmesí bylín: levanduľa, rozmarín, eukalyptus a mäta pieporná .. Po zahriatí v mikrovlnnej či elektrickej rúre začne plyšáček pomaly uvoľňovať teplo a intenzívnu vôňu, ktoré majú blahodarné účinky na ľudský organizmus.

Marvida Malý hrejivý plyšák - jednorožec - welliebellies®
14,17 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšový jednorožec sa ohrieva v mikrovlnnej rúre a je cca 20 cm veľký. Upokojujúci teplo a príjemná vôňa bylín – zmes levandule, rozmarínu, eukalyptu a mäty piepornej. Malý a veľmi roztomilý jednorožec je príjemným hrejivým spoločníkom pri výletoch alebo prechádzkach.

Marvida Hrejivý plyšák - lev - welliebellies®
25,54 €

Hrejivý lev je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Africký ležiaci lev ochraňuje, zahreje a utíši bolesť svojho malého spoločníka na cestách do neznáma. Plyšák je veľký cca 33 cm.

Marvida Hrejivý plyšák - krokodíl - welliebellies®
25,54 €

Hrejivý a roztomilý krokodíl je skvelým kamarátom pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Na dotyk hebučký a absolútne roztomilý krokodíl bude ideálnym spoločníkom nielen pri bolístkách. Plyšák je veľký cca 25 cm.

Marvida Hrejivý plyšák - ježko - welliebellies®
25,54 €

Hrejivý ježko je skvelým kamarátom pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Krásne hebký, huňatý a stále usmievavý ježko bude ideálnym spoločníkom nielen pri bolístkách. Plyšák je veľký cca 25 cm.

Marvida Hrejivé papuče - modré L
25,15 €

Vymazlená modrej nahrievacie papuče do mikrovlnky zahrejte nielen studené nohy, ale opojnou vôňou levandule prevonia všetko okolo. Papuče Vám budú skvelým parťákom k večernej televízii aj v spálni, kde môžu celú noc hriať vaše studené nohy.

Marvida Hrejivý plyšák - ovečka - welliebellies®
25,54 €

Hrejivá ovečka je skvelá kamarátka pre Vaše dieťa. Upokojujúci teplo a príjemná vôňa bylín – zmes levandule, rozmarínu, eukalyptu a mäty piepornej. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Plyšák je veľký cca 33 cm.

Marvida Hrejivý plyšák - psík - welliebellies®
25,54 €

Nádherný plyšový psík naplnený levanduľou a obilím. Po zahriatí v mikrovlnnej alebo elektrickej rúre začne plyšáček uvoľňovať teplo a intenzívnu vôňu, ktore majú blahodarné účinky na ľudský organizmus. Uvoľnené teplo blahodarne pôsobí v prípade bolestí kĺbov a brucha. To ale nie je všetko!

Marvida Hrejivé papuče - béžové M
25,15 €

Hrejivé – príjemné – relaxačné papuče vykúzlite ohrevom v mikrovlnnej rúre. Jednoducho ohrejete 90 sekúnd vo Vašej mikrovlnnej rúre a 100% prírodné náplň Vám ponúkne hrejivé teplo, zatiaľ čo náplň z levandule pôsobí upokojujúcim a uvoľňujúcim účinkom.

Marvida Hrejivý plyšák - koník - welliebellies®
25,54 €

Hrejivý koník je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Hrejivý hebučký koník je krásnym darčekom pre malé milovníkov koní. Plyšák je veľký cca 33 cm. Kamaráti z najjemnejšieho plyšu sa môžu pritúliť, dokážu ale aj upokojiť, utešiť a zmierniť boliestky.

Marvida Hrejivý plyšák - medvedík - welliebellies®
25,54 €

Hrejivý medvedík je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Silný veľký ochranca, mäkký hrejivý kamarát. To je náš hrejivý medvedík. Ideálny darček pre chlapcov aj dievčatká. Plyšák je veľký cca 33 cm.

Marvida Hrejivý plyšák - tiger - welliebellies®
25,54 €

Hrejivý tiger je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Ležiace tiger z Afriky sa chce stále len maznať. Tiger krásne zahreje celé bruško, nohy i chrbát a postráži svojho malého kamaráta. Plyšák je veľký cca 33 cm.

Marvida Hrejivý plyšák - sloník - welliebellies®
23,46 €

Hrejivé sloníča je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Ležiace sloníča z Afriky sa chce stále len maznať. Sloníča krásne zahreje celé bruško, nohy aj chrbát. Plyšák je veľký cca 33 cm.

Marvida Hrejivý plyšák - tučniak - welliebellies®
25,54 €

Hrejivý tučniak je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Ako sa túli Eskimáci ??? Neviete? Kúpte si hrejivého tučniaka a on Vás to naučí. Plyšák je veľký cca 33 cm. Kamaráti z najjemnejšieho plyšu sa môžu pritúliť, dokážu ale aj upokojiť, utešiť a zmierniť boliestky.

Marvida Malý hrejivý plyšák - prasiatko - welliebellies®
14,17 €

Plyšové prasiatko sa ohrieva v mikrovlnnej rúre a je cca 20 cm veľké. Malé roztomilé prasiatko je príjemným hrejivým spoločníkom pri výletoch alebo prechádzkach. Zmestí sa do kočíka či batôžku. Plyšáka možno jednoducho vyprať.

Marvida Malý hrejivý plyšák - sloník - welliebellies®
14,17 €

Posledný kus za túto cenu!

Plyšové sloník do mikrovlnky je cca 20 cm veľké a je zo zamatovo jemného plyšu. Malý slon je príjemným hrejivým spoločníkom pri výletoch alebo prechádzkach. Zmestí sa do kočíka či batôžku. Kamaráti z najjemnejšieho plyšu sa môžu pritúliť, dokážu ale aj upokojiť, utešiť a zmierniť boliestky.

Marvida Hrejivé papuče de Luxe - hnedé M
25,15 €

Nahrievacie papuče sú ideálnym relaxačným pomocníkom, ktorý zabráni prechladnutia nôh. Jednoduché ohriatie v mikrovlnnej rúre a levanduľovej arómy spríjemní chvíle odpočinku. Iba 90 sekúnd v mikrovlnnej rúre darujú príjemné, prírodné teplo.

Marvida Hrejivé papuče de Luxe - šedé L
25,15 €

Papuče, ktoré sa ohrejú v v mikrovlnnej rúre sú ideálny spoločník pri sledovaní televízie, do studenej postele alebo po prechádzke v chladných dňoch. Iba 90 sekúnd v mikrovlnnej rúre darujú príjemné, prírodné teplo a uvoľňujúce vôňu levandule. 100% prírodný náplň z byliniek a zimnej pšenice.

Marvida Hrejivý plyšák - Bobrik - welliebellies®
25,54 €

Hrejivý Bobrik je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Hrejivý bobor má rád teplúčko, nahrej ho a pritúli sa, bude s tebou spať celé hodiny. Plyšák je veľký cca 33 cm. Kamaráti z najjemnejšieho plyšu sa môžu pritúliť, dokážu ale aj upokojiť, utešiť a zmierniť boliestky.

Marvida Hrejivý plyšák - los - welliebellies®
25,54 €

Hrejivý los je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Netradičné kamarát los má rád každú srandu. Plyšák je veľký cca 33 cm. Kamaráti z najjemnejšieho plyšu sa môžu pritúliť, dokážu ale aj upokojiť, utešiť a zmierniť boliestky.

Marvida Hrejivý plyšák - mačka - welliebellies®
25,54 €

Hrejivá mačička je skvelá kamarátka pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Keď bude jej malému spoločníkovi ouvej, hrejivá mačička sa stočí do klbka a bude sa s ním maznať i dlhé hodiny. Plyšák je veľký cca 33 cm.

Marvida Hrejivý plyšák - zajac - welliebellies®
25,54 €

Hrejivý zajac je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Roztomilé dlhé uši hebučkého hrejivého zajačika bude zbožňovať každé dieťa. Plyšák je veľký cca 33 cm. Kamaráti z najjemnejšieho plyšu sa môžu pritúliť, dokážu ale aj upokojiť, utešiť a zmierniť boliestky.

Marvida Malý hrejivý plyšák - levíček - welliebellies®
14,17 €

Malé hodné levíča je plyšový kamarát zo zamatovo jemného plyšu. Malý levíček je príjemným hrejivým spoločníkom pri výletoch alebo prechádzkach. Zmestí sa do kočíka či batôžku. Kamaráti z najjemnejšieho plyšu sa môžu pritúliť, dokážu ale aj upokojiť, utešiť a zmierniť boliestky.

Marvida Hrejivé papuče de Luxe - hnedé L
25,15 €

Relaxačné papuče jednoducho ohrejte v mikrovlnnej rúre a zohrejte studené nohy, zatiaľ čo odpočívate. 100% prírodný náplň zo pšenice a iba 90 sekúnd v mikrovlnnej rúre darujú príjemné, prírodné teplo. obsiahnutá levanduľa rozvinie teplom svoju charakteristickú upokojujúce a uvoľňujúce vôňu.

Marvida Hrejivý plyšák - dráčik - welliebellies®
25,54 €

Hrejivý dráčik je skvelým kamarátom pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Krásne farebný, veselý a na dotyk hebučký dráčik bude ideálnym spoločníkom nielen pri bolístkách. Plyšák je veľký cca 25 cm.

Marvida Hrejivý plyšák - jednorožec - welliebellies®
25,54 €

Hrejivý jednorožec je skvelým kamarátom pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Neodolateľne čarovný a krásne farebný jednorožec bude ideálnym spoločníkom nielen pri bolístkách. Plyšák je veľký cca 25 cm.

Marvida Hrejivý plyšák - korytnačka - welliebellies®
25,54 €

Hřejivá želva je skvělá kamarádka pro Vaše dítě. Plyšáka lze jednoduše vyprat. Usměvavá, pohodová a krásně heboučká želva bude ideálním společníkem nejen při bolístkách. Plyšák je veliký cca 25 cm. Kamarádi z nejjemnějšího plyše se mohou přitulit, dokážou ale i uklidnit, utěšit a zmírnit bolístky.

Marvida Hrejivý plyšák - lama - welliebellies®
25,54 €

Krásne usmievavá lama s hebučkým kožušinkou bude ideálnym spoločníkom nielen pri bolístkách. Plyšák je vliký cca 25 cm. Kamaráti z najjemnejšieho plyšu sa môžu pritúliť, dokážu ale aj upokojiť, utešiť a zmierniť boliestky.

Marvida Hrejivý plyšák - ležiace opička - welliebellies®
25,54 €

Hrejivá ležiace opička je skvelá kamarátka pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Ležiace opička z Afriky sa chce stále len maznať. Opička krásne zahreje celé bruško, nohy aj chrbát. Plyšák je veľký cca 33 cm.

Marvida Hrejivý plyšák - myška - welliebellies®
25,54 €

Heboučká myška sa rada pridá ku každej hre a srandu, ale večer sa bude chcieť zavŕtať do pelechu. Plyšák je veľký cca 33 cm. Kamaráti z najjemnejšieho plyšu sa môžu pritúliť, dokážu ale aj upokojiť, utešiť a zmierniť boliestky.

Marvida Hrejivý plyšák - mýval - welliebellies®
25,54 €

Hrejivý mýval je skvelý kamarát pre Vaše dieťa. Plyšáka možno jednoducho vyprať. Hrejivý mýval je poriadny lump, bude vystrájať s každým chlapcom i dievčatkom. Plyšák je veľký cca 33 cm. Kamaráti z najjemnejšieho plyšu sa môžu pritúliť, dokážu ale aj upokojiť, utešiť a zmierniť boliestky.

Marvida Hrejivý plyšák - sovička - welliebellies®
25,54 €

Nádherná plyšová sovička naplnená liečivými bylinami: rozmarínom, levanduľou, eukalyptom a mätou. Po zahriatí v mikrovlnnej alebo elektrickej rúre začne uvoľňovať teplo a intenzívnu vôňu, ktorí majú blahodarné účinky na ľudský organizmus.

Marvida Technika masáže v rehabilitaci
30,97 €

Klasická masáž patrí k najstarším liečebným prostriedkom a je pevnou súčasťou modernej fyzioterapie. V preklade už 19. vydanie vynikajúce učebnice „Technik der Massage“, ktorú vydalo nakladateľstvo Thieme Verlag, nájdete všetky potrebné informácie.