-20%
MARSHALL Marshall Monitor Steel, čierna
2x

MARSHALL Marshall Monitor Steel, čierna

77,97 €
61,95 €

Dizajnové, pohodlné a výkonné slúchadlá s 40 mm meničmi, frekvenčnou odozvou 10 Hz – 20 kHz, impedanciou 42 ohmov a citlivosťou 99 dB. Impozantný zvuk štúdiovej kvality s možnosťou prispôsobenia vďaka technológii FTF. Mikrofón s diaľkovým ovládaním s možnosťou využitia na telefonovanie.

Partner: CZC.cz
MARSHALL Emberton BT, čierna
102x

MARSHALL Emberton BT

151,60 €

Ďalšia ponuka za 160,94 €

Chcete mať doma ikonu medzi reproduktormi? Potom si urobte radosť štýlovým prenosným Bluetooth 5.0 reproduktorom Marshall Emberton BT, ktorý sa pýši klasickým dizajnom s retro nádychom a špičkovým zvukom vďaka 2× 10W dynamickým ovládačom a zosilňovačom triedy D . Na nabitie hrá viac ako 20 h a je odolný vode podľa normy IPX7.

Tovar od predajcu MALL
-16%
MARSHALL Marshall Stockwell II, čierno-mosazná

MARSHALL Marshall Stockwell II, čierno-mosazná

218,64 €
183,01 €

Mäkký čistiaca handrička z neabrazívneho materiálu, ktorý bezpečne a zároveň účinne očistí akýkoľvek displej Apple zariadení, a to vrátane skiel s nanotexturou.

Partner: CZC.cz
-38%
MARSHALL Minor II BT biela
23x

MARSHALL Minor II BT bezdrôtové slúchadlá

129 €
79,90 €

Ďalšie ponuky od 63,60 €

Bluetooth peckové slúchadlá do uší s ear-fit systémom, ktoré sa prispôsobia vašim ušiam. Dokonale vyvážený zážitok z hudby potom sprostredkujú veľké 14,2mm meniče. Slúchadlá Marshall Minor II BT disponujú multi-smerovým tlačidlom pre ovládanie hudby a príjem telefónnych hovorov hands-free.

Tovar od predajcu MALL
-20%
MARSHALL Major IV Bluetooth, čierna
148x

MARSHALL Major IV Bluetooth

149 €
119 €

Ikonický dizajn a legendárny zvuk vo vysokej kvalite – Bluetooth 5.0 slúchadlá Marshall Major IV Bluetooth sú skrátka jedinečné. Pýši sa dynamickými 40mm meničmi, ktoré reprodukujú zvuk so silnými basmi, hladkými stredmi a čistými výškami. Dajú sa pripojiť audio káblom, disponujú handsfree mikrofónom a na nabitie hrajú viac ako 80 h.

Tovar od predajcu MALL
-14%
MARSHALL Acton II čierna
46x

MARSHALL Acton II

249 €
211,90 €

Pri pohľade na tohoto Bluetooth drobčeka vás budú napádať samé nežné slovíčka. Reproduktor sa síce volá Marshall Acton II BT, väčšina mu ale nepovie inak ako Maršálek. Ide o najmenší Marshall reproduktor v ikonickom retro prevedení na trhu. Do vienka dostal výkon 60 W aj basový zosilňovač.

Tovar od predajcu MALL
-17%
MARSHALL Stanmore II čierna
52x

MARSHALL Stanmore II

349 €
288,90 €

Rozvibruje vám všetky vnútornosti a zasiahne srdce ako šíp – bezdrôtový Bluetooth reproduktor Marshall Stanmore II BT si okamžite zamilujete po zvukovej aj vizuálnej stránke. Prístroj má výkon úžasných 80 W a vie z každého songu vytiahnuť perfektne hlboké basy a čisté výšky. Stvorený pre počúvanie vo veľkom štýle.

Tovar od predajcu MALL
MARSHALL Marshall Minor III Bluetooth, čierna
1x

MARSHALL Marshall Minor III Bluetooth, čierna

131,82 €

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom disponujú meničmi s priemerom 12 mm s citlivosťou 93 dB SPL (179 mV @ 1 kHz) a impedanciou 32 Ohm. Frekvenčná odozva je 20 Hz až 20 kHz, výdrž batérie až 25 hodín (5 hodín slúchadla a 20 hodín nabíjacie puzdro), rýchle nabíjanie. Konektivita pomocou Bluetooth 5.2.

Partner: CZC.cz
MARSHALL Marshall MOTIF A.N.C. Bluetooth, čierna

MARSHALL Marshall MOTIF A.N.C. Bluetooth, čierna

200,05 €

Bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom disponujú meničmi s priemerom 6 mm s citlivosťou 106 +/- 2 dB a impedanciou 16 Ohm. Frekvenčná odozva je 20 Hz až 20 kHz, výdrž batérie až 26 hodín bez ANC (20 hodín s ANC), rýchle nabíjanie. Konektivita pomocou Bluetooth 5.2.

Partner: CZC.cz
MARSHALL Motif ANC
1x

MARSHALL Motif ANC

199 €

Ikonická značka Marshall vyvinula nové mini Bluetooth slúchadlá Marshall Motif ANC s dokonalými zvukovými vlastnosťami vďaka 6mm dynamickým meničom a ANC technológiou aktívneho potlačenia okolitých hlukov. Na nabitie hrajú 4,5 h, majú mikrofóny pre handsfree volania a sú odolné vode podľa normy IPX5.

Tovar od predajcu MALL
-37%
MARSHALL Kilburn II, čierna/zlatá - zánovné
1x

MARSHALL Kilburn II - zánovné

291,92 €
181,70 €
Zánovné

Bezdrôtový Bluetooth reproduktor s kapacitou batérie až na 20 hodín. Marshall Kilburn II je vo svojej pevnej konštrukcii, odolávajúci i vode, prekvapivo ľahký s 2,5 kg. Všesmerový silný zvuk nesklame ani tých najnáročnejších audiofilov, pričom basy a výšky možno vyladiť analógovým ovládaním na reproduktore.

Tovar od predajcu MALL
MARSHALL Monitor Steel Edition
9x

MARSHALL Monitor Steel Edition

97,70 €

Umožní počúvanie hudby v štúdiovej kvalite zvuku a tiež jej zdieľanie s priateľom – káblové slúchadlá Marshall Monitor Steel Edition zo špeciálnej limitovanej edície majú konektor pre pripojenie kábla na oboch mušliach, takže voľnú možno využiť pre pripojenie druhých slúchadiel. Osadené sú 40mm výkonnými meničmi Na kábli sa nachádza handsfree mikrofón a tlačidlové ovládanie.

Tovar od predajcu MALL

Výborný zvuk Marshallu sa nesie celým svetom už pol storočia.

Nadišiel ten správny čas mať rock 'n' rollové slúchadlá len pre seba. Pol storočia stráveného na cestách s poprednými a neskrotnými hudobníkmi stavia na skúsenosti týchto odborníkov. Táto bezkonkurenčná múdrosť bola destilovaná a roztavená do každej časti Marshall slúchadiel.

Tieto slúchadlá sú koncipované tak, aby ste si užili výkon a vytrvalosť pri každodennom použití a zaistili si tak hudbu podľa Vašej chuti a neobmedzene. Úsilie bolo tiež vynaložené do estetického a kultového vzhľadu slúchadiel Marshall.