Marex Trade Liatinový mlynček na ovocie
39,08 € 36,50 €

Kuchynský mlynček na prípravu ovocných štiav, džemov alebo marmelád. Slimačí hriadeľ zaisťuje dôkladné rozomletie jadierok, kôstok i šupiek. Spracovanie z liatiny pre väčšiu mechanickú odolnosť. Príprava obľúbených smoothies vám tak pôjde od ruky. Marex Trade Liatinový mlynček na ovocie možno prichytiť k doske vďaka skrutke so závitom.

Marex Trade Stojan KAKTUS, 50 ks kávových kapslí NESPRESSO
20,40 €

Novinka

Zábavný stojan na kávové kapsle NESPRESSO tvarovaný jako kaktus. Se stojanem značky Marex Trade se již kapsle nebudou povalovat na lince či ležet v balení, ale budou pečlivě uspořádány a připraveny k použití. Díky svému netradičními tvaru může zároveň sloužit jako dekorace kuchyně či jídelny.

Marex Trade Koreničky s poličkou PREZIDENT 10ks
33,61 € 30,80 €

Koreničky s poličkou PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplnkom do kuchyne. Budete tak mať najpoužívanejšie koreniny vždy po ruke. Sada obsahuje 10ks sklenených koreničiek s drevenými uzávermi.

Marex Trade Sklenený demižón 15 l s kvasným ventilom a popruhmi
20,90 €

Sklenený demižón 15 l Marex Trade s hermetickým uzáverom, ktorý slúži pri kvasení a hermetickú skrutkovacou zátkou pre uskladnenie hotového vína. Demižón je vhodný pre spracovanie hrozna, pre nakladanie uhoriek, kyslej kapusty atď. Jeden uzáver demižón pevne uzavrie, uchová obsah aj pre bezpečnú prepravu, druhý uzáver je opatrený žliabkami ktoré po zaliatí hrdla vo veku zaisťujú proces kvasenia.

Marex Trade Skleněná dóza 0,6 l, víčko bambus
7,10 €

Novinka

Skleněná dóza na potraviny značky Marex Trade je ideální pro uchovávání suchých potravin (těstoviny, mouka, luštěniny, … ). Dóza je opatřena bambusovým víčkem se silikonovým těsněním, které potraviny udrží déle čerstvé. Výška dózy činí 13 cm a její průměr je 10 cm. Vhodná do myčky na nádobí.

Marex Trade Viečko TWIST FACETA 89 mm na poháre 1,7l
3,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Skrutkovacie viečko s priemerom 89 mm pre zaváracie poháre s objemom 1,7 l. Nevyhnutná pomôcka pre kvalitne vykonané konzervovanie ovocia alebo zeleniny zaisťujúca tesné uzavretie. Viečko TWIST FACETA 89 mm na poháre 1,7 l možno použiť pri teplote do max. 100 ° C. V balení po **10 **ks.

Marex Trade Balkónový truhlík GARDINO VIENNA 50 cm, 14 l, béžová-55%
13,60 € 6 €

Akcia

Hodí sa pre pestovanie rastlín všetkého druhu od kvitnúcich letničiek až po bylinky na varenie – balkónový truhlík GARDINO VIENNA od značky Marex Trade zaujme svojim decentným dizajnom a sýtou farbou, ktorá nebledne vďaka odolnosti voči UV žiareniu. Truhlík má rozmery 50 × 21 × 25,5 cm a objem 14 l.

Marex Trade Kvetináč MELROSE SKLEDA Ø 30 cm, sivá
10,90 € 7,30 €

Kvetináč Melrose Skleda od značky Marex Trade s klasickým vzhľadom je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. Nízky tvar bráni usadzovaniu vody a niektoré rastliny ho kvôli tomu preferujú.

Marex Trade Teplomer na zaváranie s kovovým puzdrom pre hrniec 20 l
12,49 € 10,70 €

Hĺbkový teplomer v kovovom obale pre potreby zavárania. Šikovná pomôcka pri konzervácii ovocia z vašej záhradky. Tepelný rozsah od 30 do 100 ° C. Teplomer je v sklenenej nádobe a možno ním otáčať. Marex Trade Teplomer na zaváranie s kovovým puzdrom pre hrniec 20 l je dlhý 36 cm.

Marex Trade Mlynček na mak HOME
12,87 € 11,40 €

Kuchynský mlynček na makové semená. Prevedenie z kovu s plastovými doplnkami vie zomlieť aj hrubšie kúsky na jemné zloženie. Príprava obľúbených závinov vám tak pôjde od ruky. Kompletný mlynček možno prichytiť k doske vďaka skrutke so závitom do maxima 3 cm. Marex Trade Mlynček na mak HOME sa hodí do každej domácnosti.

Marex Trade Set prkénko s podložkou na pečivo s nožem, 37,5x26,5cm
14,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Set kuchyňského prkénka s tácem a nožem na chléb značky Marex Trade je vhodným pomocníkem do každé domácnosti. Prkénko je vyrobeno z bambusu, který netupí ostří nožů. Nůž obsažen v setu je dlouhý 31 cm, délka samotné čepele pak činí 20 cm. Spodní plastovou část prkénka lze využít jako tác.

Marex Trade Porcelánový hmoždíř Ø 10,5 cm, bílý
5,10 €

Novinka

Porcelánový hmoždíř značky Marex Trade je vhodný pro drcení koření, bylinek či na výrobu pesta. Hmoždíř je možné mýt v myčce na nádobí. Jeho výška činí 6,5 cm a průměr je 10,5 cm.

Marex Trade Hrniec zaváracízavárací REX komplet 30 l
33,24 € 32 €

Posledný kus za túto cenu!

Pozinkovaný zavárací hrniec REX s objemom 30 l obsahuje hrniec, vyberateľnú dištančnú vložku, pokrievku a puzdro na teplomer. Hrniec značky Marex Trade je skvelým pomocníkom pri zaváraní rôznych druhov potravín najmä pri zbere ovocia a zeleniny. Zavárací hrniec je vhodný na plynový sporák, elektrickú platničku alebo sklokeramickú dosku.

Marex Trade Viečko TWIST 100 mm pre poháre nad 3l
3,70 €

Skrutkovacie viečko s priemerom 100 mm pre zaváraninové poháre s objemom 3 l. Nevyhnutná pomôcka pre kvalitne vykonané konzervovanie ovocia alebo zeleniny zaisťujúca tesné uzavretie. Marex Trade Viečko TWIST 100 mm pre poháre nad 3l možno použiť pri teplote do max. 100 °C. V balení po **10 **ks.

Marex Trade Dochucovací set PREZIDENT 3diely
8,76 € 8,10 € 2,70 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Dochucovací set PREZIDENT značky Marex Trade je praktickým doplnkom prestretej tabule. Set obsahuje soľničku, koreničku a nerezový držiak obrúskov integrovaný do drevenej základne.

Marex Trade Sklenená fľaša na uhorky 4 l + drevené kliešte zadarmo
5,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Poháre na uhorky s objemom 4 l so skrutkovacím uzáverom a prenosným uchom sú vhodné pre nakladanie uhoriek alebo kapusty. Pohár značky Marex Trade môžete tiež využiť na skladovanie suchých potravinárskych výrobkov alebo sušených húb.

Marex Trade Zaváracie poháre TWIST, 8 x 720 ml
4,60 €

Zavárací pohár TWIST od značky Marex Trade je ideálny na zaváranie zeleniny, ovocia, húb či uchovanie medu. Táto veľkosť s objemom 720 ml je nepostrádateľná pre kohokoľvek, kto rád a často zavára potraviny. Balenie pohárov obsahuje 8 ks.

Marex Trade Teplomer na zaváranie samostatný 44 cm, hrniec 30 l
5,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Zavárací teplomer pre potreby v kuchyni. Šikovná pomôcka pri konzervácii ovocia z vašej záhradky. Tepelný rozsah od 30 do 100 ° C. Teplomer je v sklenenej nádobe a je určený na vloženie do puzdra. Marex Trade Teplomer na zaváranie samostatný, hrniec 30 l je dlhý 44 cm.

Marex Trade Zaváracie poháre TWIST amfora s viečkom, 8 x 106 ml
8,18 € 7,90 €

Zavárací pohár TWIST v tvare amfory od značky Marex Trade je ideálny na zaváranie džemu, húb či zeleniny. Táto veľkosť s objemom 106 ml je nepostrádateľná pre kohokoľvek, kto rád a často zavára potraviny. Balenie pohárov obsahuje 8 ks.

Marex Trade Sklenený demižón 10 l s kvasným ventilom a popruhmi
15,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený demižón 10 l Marex Trade s hermetickým uzáverom, ktorý slúži pri kvasení a hermetickú skrutkovacou zátkou pre uskladnenie hotového vína. Demižón je vhodný pre spracovanie hrozna, pre nakladanie uhoriek, kyslej kapusty atď. Jeden uzáver demižón pevne uzavrie, uchová obsah aj pre bezpečnú prepravu, druhý uzáver je opatrený žliabkami ktoré po zaliatí hrdla vo veku zaisťujú proces kvasenia.

Marex Trade Kvetináč MELROSE Ø 60 cm s kolieskami, antracit
28,80 € 24,30 €

Kvetináč Melrose od značky Marex Trade s kolieskami je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. Dômyselný systém odvodňovania zaručí, že si rastlina berie vodu podľa potreby a nedochádza tak k hnitiu koreňov.

Marex Trade Plastkon kvetináč na bylinky COBBLE TRIO 14 × 40 cm, biela-27%
29,90 € 21,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Samozavlažovací kvetináč na bylinky zaručí vašej domácej záhradke dlhý život. Marex Trade Plastkon kvetináč na bylinky Cobble TRIO 14 × 40 cm je vybavený integrovaným systémom merania a dolievania a nechýba ani prepadový odtok. Kvetináč nevyžaduje žiadnu montáž a milovníkov dizajnu poteší nadčasovým prevedením.

Marex Trade Viečko TWIST Ø 82 mm pre poháre 0,72 l
3,10 €

Zaváracie skrutkovacie viečko TWIST Ø 82 mm pre poháre nad 0,72l je určené na zaváranie, konzervovanie ovocia a zeleniny bez prídavku oleja a tuku pri teplotách max 100 °C. Jednoduché otváranie, zatváranie a možnosť ďalšieho použitia. V balení je 10 ks viečok.

Marex Trade Balkónový truhlík GARDINO VIENNA 50 cm, 14 l, hnedá
13,60 € 9,60 €

Hodí sa pre pestovanie rastlín všetkého druhu od kvitnúcich letničiek až po bylinky na varenie – balkónový truhlík GARDINO VIENNA od značky Marex Trade zaujme svojim decentným dizajnom a sýtou farbou, ktorá nebledne vďaka odolnosti voči UV žiareniu. Truhlík má rozmery 50 × 21 × 25,5 cm a objem 14 l.

Marex Trade Plastkon truhlík FENCY 50 cm, biely
21,50 € 18,20 €

Klasický kvetináč na rastliny sa hodí do interiéru aj exteriéru. Marex Trade Plastkon truhlík Fence 50 cm vyniká dlhou životnosťou a dizajnom, ktorý sa bude obzvlášť dobre vynímať napríklad v exteriéri vašej chaty. Truhlík s výškou 18,5 cm a hĺbkou 17 cm je vyrobený v Českej republike.

Marex Trade Patentná dóza HERMETIC 1 l
5,10 €

Sklenená hermetická dóza s objemom 1 l s klasickým gumovým tesnením a drôteným uzáverom je ideálny na zaváranie drobného ovocia – brusnice, čučoriedky, maliny, huby, marmelády, alebo na uskladnenie suchých potravín – cestoviny, huby, čaju, kávy, sušeného ovocia, strukovín atď.

Marex Trade Kvetináč MELROSE Ø 40 cm - 28 l, antracit
26,10 € 16,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Kvetináč Melrose od značky Marex Trade s klasickým vzhľadom je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. Dômyselný systém odvodňovania zaručí, že si rastlina berie vodu podľa potreby a nedochádza tak k hnitiu koreňov.

Marex Trade Sklenený demižón 5 l s kvasným ventilom a popruhmi
11,32 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Sklenený demižón s objemom 5 lhermetickým uzáverom a hermetickou skrutkovacou zátkou je vhodný pre uskladnenie hotového vína. Pohár značky Marex Trade môžete tiež využiť na nakladanie uhoriek a kyslej kapusty.

Marex Trade Kvetináč LIEGI Ø 16 cm, fialová-86%
7,20 € 1 €

Akcia

Plastový kvetináč bude ozdobou každého interiéru aj exteriéru. Marex-Trade Kvetináč Liege Ø 16 cm, fialová je odolný voči UV žiareniu a jeho farby vyniknú na priamom slnku. Kvetináč je odolný aj voči teplotám od –20 do 50 °C.

Marex Trade Spony upínacie na viečko OMNIA 68 mm, 5ks
7,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Uzatváracia spona na zaváranie pohárov OMNIA pri priemere 68 mm. S týmto príslušenstvom docielite požadovaný tlak k úplnému dotiahnutiu veka pri zaváraní ovocia alebo zeleniny bez nutnosti použitia zaváraciej hlavy. Marex Trade Spony upínacie na viečko OMNIA 68 mm, 5ks sú vyrobené z hliníkovej zliatiny.

Marex Trade Teplomer na zaváranie samostatný 33 cm, hrniec 20l
5,40 €

Zavárací teplomer pre potreby v kuchyni. Šikovná pomôcka pri konzervácii ovocia z vašej záhradky. Tepelný rozsah od 30 do 100 ° C. Teplomer je v sklenenej nádobe a je určený na vloženie do puzdra. Marex Trade Teplomer na zaváranie samostatný 33 cm, hrniec 20 l je dlhý 33 cm.

Marex Trade Kvetináč MELROSE Ø 35 cm - 18 l, béžová-56%
10,80 € 4,70 €

Akcia

Kvetináč Melrose od značky Marex Trade s klasickým vzhľadom je vhodný ako do interiéru, tak do exteriéru. Dômyselný systém odvodňovania zaručí, že si rastlina berie vodu podľa potreby a nedochádza tak k hnitiu koreňov.

Marex Trade Balkónový kvetináč GARDINO MONAKO 30 cm, 10 l, antracit-56%
12,70 € 5,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Hodí sa pre pestovanie rastlín všetkého druhu od kvitnúcich letničiek až po bylinky na varenie – balkónový kvetináč GARDINO MONAKO od značky Marex Trade zaujme svojim decentným dizajnom a sýtou farbou, ktorá nebledne vďaka odolnosti voči UV žiareniu. Kvetináč má rozmery 30 × 30 × 24 cm a objem 10 l.

Marex Trade Kliešte na zaváracie poháre UH, mix farieb
3,40 €

Plastové kliešte na vyťahovanie zaváracích pohárov z horúcej vody sú praktickým pomocníkom do domácnosti. Kliešťami možno spoľahlivo, ľahko a predovšetkým bezpečne vytiahnuť vriace poháre. Kliešte sú vhodné na akýkoľvek zavárací pohár.

Marex Trade Spony upínacie na viečko OMNIA 83 mm, 5ks
7,40 €

Uzatváracia spona na zaváranie pohárov OMNIA pri priemere 83 mm. S týmto príslušenstvom docielite požadovaný tlak k úplnému dotiahnutiu veka pri zaváraní ovocia alebo zeleniny bez nutnosti použitia zaváraciej hlavy. Marex Trade Spony upínacie na viečko OMNIA 83 mm, 5ks sú vyrobené z hliníkovej zliatiny.

Marex Trade Viečko TWIST 82 mm zelenina, pre poháre 0,72l
3,40 €

Skrutkovacie viečko s priemerom 82 mm pre zaváracie poháre s objemom 0,72 l. Nevyhnutná pomôcka pre kvalitne vykonané konzervovanie ovocia alebo zeleniny zaisťujúca tesné uzavretie. Marex Trade Viečko TWIST 82 mm zelenina, pre poháre 0,72l možno použiť pri teplote do max. 100 ° C. V balení po **10 **ks.

Marex Trade kvetináč LIEGI Ø 16 cm, žltá
7,20 € 3,60 €

Plastový kvetináč bude ozdobou každého interiéru aj exteriéru. Marex-Trade Kvetináč Liege Ø 16 cm, žltá je odolný voči UV žiareniu a jeho farby vyniknú na priamom slnku. Kvetináč je odolný aj voči teplotám od –20 do 50 °C.

Marex Trade Viečko TWIST Ø 66 mm pre poháre 0,37l
2,90 €

Zaváracie skrutkovacie viečko TWIST Ø 66 mm pre poháre nad 0,37 l je určené na zaváranie, konzervovanie ovocia a zeleniny bez prídavku oleja a tuku pri teplotách max 100 °C. Jednoduché otváranie, zatváranie a možnosť ďalšieho použitia. V balení je 10 ks viečok.

Marex Trade Plastkon držiak na kvetináč COBBLE, číra-27%
9,10 € 6,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Držiak na samozavlažovacie kvetináče COBBLE je takmer nezničiteľný. Marex Trade Plastkon držiak na kvetináč Cobble je vyrobený z polykarbonátu, ktorý je 10 × odolnejší ako bežný plast, takže sa nemusíte báť, že sa pod váhou kvetináča zlomí. Vďaka transparentnému prevedeniu nijako neruší estetiku steny či zábradlia.

Marex Trade kvetináč SWING Ø 18 cm, červená-81%
8,10 € 1,50 €

Akcia

Plastový kvetináč s profilovaným dizajnom bude ozdobou každého interiéru aj exteriéru. Marex-Trade Kvetináč SWING Ø 18 cm, červená je odolný voči UV žiareniu. Kvetináč je odolný aj voči teplotám od –20 do 50 °C.

Marex Trade kvetináč SWING Ø 22 cm, antracit-78%
10,80 € 2,30 €

Akcia

Plastový kvetináč s profilovaným dizajnom bude ozdobou každého interiéru aj exteriéru. Marex-Trade Kvetináč SWING Ø 22 cm, antracit je odolný voči UV žiareniu. Kvetináč je odolný aj voči teplotám od –20 do 50 °C.

Marex Trade Stojan na 10 fliaš vína, tmavé drevo
14,79 € 11,90 €

Zbierka kvalitného vína nemôže zostať len tak stáť na podlahe. Pre usporiadanie fliaš využite tento stojan od značky Marex Trade vyrobený z kvalitného tmavého dreva, ktorý pivnici i kuchyni dodá dizajnový element.

Marex Trade Cukornička HAVANA PREZIDENT
9,90 € 8,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Cukornička plastová s viečkom a lyžičkou na drevenej základni značky Marex Trade sa stane ozdobou vášho stola. Krásna sada skvele doplní každú chvíľku relaxu, ktorú trávite so svojou kávou.