Mancera Roses Vanille - EDP 120 ml
1x

Mancera Roses Vanille - EDP

88,50 €
79,10 € 0,66 €/ml

Dámska vôňa Mancera Roses Vanille vyžaruje krásu a luxus. Svieža kompozícia je obohatená o orientálne tóny, ktoré zloženiu dodávajú luxusný nádych. Hlavu tvorí citrón a vodné tóny, srdce sa skladá z ruže a cukru. Vôňu uzatvára sladký základ, ktorý obsahuje vanilku, cukor, céder a biele pižmo.

Partner: Vivantis
Mancera Wave Musk - EDP 60 ml

Mancera Wave Musk - EDP

56,30 €
53,90 € 0,90 €/ml

Wave Musk značky Mancera je výrazná drevitá vôňa pre mužov aj ženy. Hlava sa skladá z grepu, čiernych ríbezlí a trávy. Srdce tvorí morské tóny, pomarančový kvet, morská soľ a naplavené drevo. V základe ucítite morské riasy a biele pižmo. Nosom tejto vône je Pierre Montale.

Partner: Vivantis
Mancera Aoud Line - EDP 60 ml

Mancera Aoud Line - EDP

53,90 € 0,90 €/ml

Aoudu Line značky Mancera je orientálno-drevitá vôňa určená pre mužov aj ženy. Hlavu tvorí agarwood (Oud), vanilka, a ruže. V srdci ucítite pačuli, teakové a santalové drevo. Základu dominuje ambra s malinou. Nechajte sa uniesť vôňou tejto parfumované vody a spoznajte svoju novú závislosť.

Partner: Vivantis
Mancera Aoudu Violet - EDP 60 ml

Mancera Aoudu Violet - EDP

53,90 € 0,90 €/ml

Aoudu Violet značky Mancera je cyprusovo-sladká vôňa určená pre ženy. Hlava sa skladá z bergamotu, zmesi korenín a zelených tónov. Srdce tvorí fialka, pačuli a agarwood. Základu dominuje vetiver, ambra a mach. Nosom tejto vône je Pierre Montale. Na trh bola uvedená v roku 2014. .

Partner: Vivantis
Wild Fruits - EDP 120 ml
1x

Mancera Wild Fruits - EDP

85 € 0,71 €/ml

Wild Fruits značky Mancera je kvetinovo-ovocná vôňa pre mužov aj ženy. Citrusovú hlavu tvorí kumquat, citrón a grep. Srdce sa skladá z fialky, čiernych ríbezlí, broskyne, jablka a ďalších ovocných tónov. V základe ucítite céder a biele pižmo. Nosom tejto vône je Pierre Montale.

Partner: Vivantis
Black Prestigium - EDP 120 ml

Mancera Black Prestigium - EDP

76,40 €
68,20 € 0,57 €/ml
Posledný kus za túto cenu!

Parfum Mancera Black Prestigium predstavuje koženú vôňu pre mužov aj ženy. Hlava je tvorená kombináciou bergamotu, koreňa kosatca a pačuli. Srdce sa skladá z ruže, fialky, drevitých tónov a agarového dreva. V základe sa rozvonia ambra, koža a biele pižmo. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

Partner: Vivantis
Cedrat Boise - EDP 120 ml
2x

Mancera Cedrat Boise - EDP

87 €
84,80 € 0,71 €/ml

Cedrat Boise značky Mancera je citrusovo-aromatická vôňa určená pre mužov aj ženy. Hlava je tvorená bergamotom, sicílskym citrónom, čiernymi ríbezľami a korenenými tónmi. Srdce sa skladá z vodného jazmínu, lístkov pačuli a ovocných akordov.

Partner: Vivantis
Aoud Lemon Mint - EDP 2 ml - vzorka s rozprašovačom

Mancera Aoud Lemon Mint - EDP

2,10 € 1,05 €/ml

Parfumová voda pre mužov aj ženy Aoudu Lemon Mint je svieža, drevitá nich vôňa, ktorú si obľúbite pre svoju dlhotrvajúcu vôňu. Na trh bola uvedená v roku 2016. .

Partner: Vivantis
Mancera Instant Crush - EDP 2 ml - vzorka s rozprašovačom

Mancera Instant Crush - EDP

2,10 € 1,05 €/ml

Všetci poznáme ten pocit: jediným pohľadom klesne vaše čeľusť, podlomí sa vám kolená a každá posledná myšlienka vo vašej hlave bude nahradená čistou zamilovanosťou. Je to kúzlo, ktoré má Mancera v rukách s Instant Crush, neodolateľnú kombináciou ruže, jazmínu a jantáru, ktorá vie až moc dobre.

Partner: Vivantis
Mancera Red Tobacco - EDP 120 ml
1x

Mancera Red Tobacco - EDP

96,50 €
84,70 € 0,71 €/ml

Red Tobacco je silná a okúzľujúca vôňa. Je rovnako hrejivá ako červená farba, ktorú má v názve. Príjemne sladkastá vôňa tabaku vďaka ktorej sa budete cítiť sami sebou. Osloví odvážlivcov, ktorí vedia čo chcú. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

Partner: Vivantis
Mancera Aqua Wood - EDP 120 ml

Mancera Aqua Wood - EDP

68,40 €
66,70 € 0,56 €/ml

Óda na nával dobrodružstvo, prudký adrenalín z citrusov a hrušiek. V každom tóne svieža vôňa oceánu a žiara slnka. Ľahko milovať, nemožné zabudnúť. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2020.

Partner: Vivantis
-38%
Mancera Pearl - EDP 120 ml

Mancera Pearl - EDP

128,30 €
79,20 € 0,66 €/ml

Parfumová voda pre ženy Pearl značky Mancera je kvetinová nich vôňa, ktorá si vás podmaní. V úvode sa ukrýva zelené jablko, broskyňa, bergamot, figa – srdce je úplne kvetinové a v závere sa rozvonia biele pižmo s ambergris. Na trh bola uvedená v roku 2016.

Partner: Vivantis