Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Mancera Roses Vanille - EDP Mancera Roses Vanille - EDP
Mancera Roses Vanille - EDP

Dámska vôňa Mancera Roses Vanille vyžaruje krásu a luxus. Svieža kompozícia je obohatená o orientálne tóny, ktoré zloženiu dodávajú luxusný nádych. Hlavu tvorí citrón a vodné tóny, srdce sa skladá z ruže a cukru. Vôňu uzatvára sladký základ, ktorý obsahuje vanilku, cukor, céder a biele pižmo.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Wave Musk - EDP Mancera Roses Vanille - EDP
Mancera Wave Musk - EDP

Wave Musk značky Mancera je výrazná drevitá vôňa pre mužov aj ženy. Hlava sa skladá z grepu, čiernych ríbezlí a trávy. Srdce tvorí morské tóny, pomarančový kvet, morská soľ a naplavené drevo. V základe ucítite morské riasy a biele pižmo. Nosom tejto vône je Pierre Montale.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Aoud Line - EDP Mancera Roses Vanille - EDP
Mancera Aoud Line - EDP

Aoudu Line značky Mancera je orientálno-drevitá vôňa určená pre mužov aj ženy. Hlavu tvorí agarwood (Oud), vanilka, a ruže. V srdci ucítite pačuli, teakové a santalové drevo. Základu dominuje ambra s malinou. Nechajte sa uniesť vôňou tejto parfumované vody a spoznajte svoju novú závislosť.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Aoudu Violet - EDP Mancera Aoudu Violet - EDP
Mancera Aoudu Violet - EDP

Aoudu Violet značky Mancera je cyprusovo-sladká vôňa určená pre ženy. Hlava sa skladá z bergamotu, zmesi korenín a zelených tónov. Srdce tvorí fialka, pačuli a agarwood. Základu dominuje vetiver, ambra a mach. Nosom tejto vône je Pierre Montale. Na trh bola uvedená v roku 2014.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Red Tobacco - EDP Mancera Aoudu Violet - EDP
Mancera Red Tobacco - EDP

Unisex parfémová voda Red Tobacco je silná a očarujúca vôňa. Je rovnako hrejivá ako červená farba, ktorú má v názve. Oslňte vďaka príjemne sladkastej vôni tabaku, vďaka ktorej sa budete cítiť sami sebou. Osloví odvážlivcov, ktorí vedia, čo chcú. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2017.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Coco Vanille - EDP Mancera Aoudu Violet - EDP
Mancera Coco Vanille - EDP

Coco Vanille z kolekcie Christmas je orientálno-vanilková vôňa určená pre ženy. Hlava je tvorená kokosom a broskyňa. Kvetinové srdce sa skladá z kvetiny tiare, ylang-ylang a jazmínu. V základe ucítite kombinácii madagaskarskej vanilky, pižma a drevitých tónov. Nosom tejto vône je Pierre Montale.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Instant Crush - EDP Mancera Jardin Exclusif - EDP
Mancera Instant Crush - EDP

Všetci poznáme ten pocit: jediným pohľadom klesne vaše čeľusť, podlomí sa vám kolená a každá posledná myšlienka vo vašej hlave bude nahradená čistou zamilovanosťou. Je to kúzlo, ktoré má Mancera v rukách s Instant Crush, neodolateľnú kombináciou ruže, jazmínu a jantáru, ktorá vie až moc dobre.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Jardin Exclusif - EDP Mancera Jardin Exclusif - EDP
Mancera Jardin Exclusif - EDP

Mancera Jardin Exclusif je ovocná vôňa vhodná pre mužov aj ženy. Táto nádherne ľahká vôňa, ideálna pre bežné nosenie, sa otvára s tónmi pikantného citróna, zeleného jablka, bergamotu a broskyne. Náznak karamelu dodáva labužnícky podtón.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Aoud Exclusif - EDP Mancera Jardin Exclusif - EDP
Mancera Aoud Exclusif - EDP

Aoudu Exclusif je toaletná voda pre mužov aj ženy od značky Mancera. Vďaka svojim originálnym ingredienciám sa vôňa stáva jedinečnou. Na začiatku kompozície cítime korenie, šafran, rasca a labdanum, ktoré nám to príjemne okorení. Kvetinové srdce otvára ruže, fialka a pačuli.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Lemon Line - EDP Mancera Black Prestigium - EDP
Mancera Lemon Line - EDP

Lemon Line značky Mancera je citrusovo-aromatická vôňa určená pre mužov aj ženy. Hlavu tvorí kombinácia citrónu, pomaranča a levandule. V srdci ucítite ambru, pelargónie a biele kvety. Základu dominuje pižmo a dubový mach. Nosom tejto vône je Pierre Montale. Na trh bola uvedená v roku 2014.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Black Line - EDP Mancera Black Prestigium - EDP
Mancera Black Line - EDP

Orientálno-drevitá vôňa Black Line poteší aj náročnejších znalcov parfumov, ktorí si potrpia na výnimočné spojenie vzácnych a luxusných ingrediencií. V prvých sekundách tejto lákavej vône ucítite výbuch pikantných tónov, ktoré sú v zápätí sprevádzané vôňou kože, jantáru, pačuli a ruže.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Black Prestigium - EDP Mancera Black Prestigium - EDP
Mancera Black Prestigium - EDP

Parfum Mancera Black Prestigium predstavuje koženú vôňu pre mužov aj ženy. Hlava je tvorená kombináciou bergamotu, koreňa kosatca a pačuli. Srdce sa skladá z ruže, fialky, drevitých tónov a agarového dreva. V základe sa rozvonia ambra, koža a biele pižmo. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2015.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Cedrat Boise - EDP Mancera Cedrat Boise - EDP
Mancera Cedrat Boise - EDP

Cedrat Boise značky Mancera je citrusovo-aromatická vôňa určená pre mužov aj ženy. Hlava je tvorená bergamotom, sicílskym citrónom, čiernymi ríbezľami a korenenými tónmi. Srdce sa skladá z vodného jazmínu, lístkov pačuli a ovocných akordov.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Wild Fruits - EDP Mancera Cedrat Boise - EDP
Mancera Wild Fruits - EDP

Wild Fruits značky Mancera je kvetinovo-ovocná vôňa pre mužov aj ženy. Citrusovú hlavu tvorí kumquat, citrón a grep. Srdce sa skladá z fialky, čiernych ríbezlí, broskyne, jablka a ďalších ovocných tónov. V základe ucítite céder a biele pižmo. Nosom tejto vône je Pierre Montale.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Amber Fever - EDP Mancera Cedrat Boise - EDP
Mancera Amber Fever - EDP

Hypnotická, parfémovaná voda Amber Fever zanechá na koži jantárový a kvetinový podpis, ktorý si budete môcť užiť až do poslednej chvíle. Vôňu si môžete užiť v akejkoľvek chvíli a pri akejkoľvek príležitosti.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Amber & Roses - EDP Mancera Aoud Black Candy EDP 120 ml UNISEX
Mancera Amber & Roses - EDP

Parfum Mancera Amber & Roses sa predstavuje ako svieža vôňa pre mužov aj pre ženy. Ľadovo svieže tóny citróna sa pozvoľna mieša s dotykom kvetín, ambry a pižma.   Parfum parfum Mancera Amber & Roses bol uvedený na trh v roku 2014.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Amber & Roses EDP 120 ml UNISEX Mancera Aoud Black Candy EDP 120 ml UNISEX
Mancera Amber & Roses EDP 120 ml UNISEX

Parfumová voda UNISEX s objemom 120 ml z radu Amber & Roses od značky Mancera Paris je orientálna, kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2014.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Mancera Aoud Black Candy EDP 120 ml UNISEX Mancera Aoud Black Candy EDP 120 ml UNISEX
Mancera Aoud Black Candy EDP 120 ml UNISEX

Parfumová voda UNISEX s objemom 120 ml z radu Aoud Black Candy od značky Mancera Paris je orientálna, vanilková vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2012.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Mancera Aoud Blue Notes EDP 120 ml UNISEX Mancera Aoud Blue Notes EDP 120 ml UNISEX
Mancera Aoud Blue Notes EDP 120 ml UNISEX

Parfumová voda UNISEX s objemom 120 ml z radu Aoud Blue Notes od značky Mancera Paris je orientálna, kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2015.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Mancera Aoud Café - EDP Mancera Aoud Blue Notes EDP 120 ml UNISEX
Mancera Aoud Café - EDP

Mancera Aoudu Café predstavuje orientálno-vanilkovú vôňu pre mužov aj ženy. Hláv je tvorená broskýň, čiernymi ríbezľami a bergamotom. Srdce sa skladá z ambry, kávy a kvetinových tónov. V základe sa rozvonia sladké a drevité tóny spolu s bielym pižmom. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2013.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Aoud Exclusif EDP 120 ml UNISEX Mancera Aoud Blue Notes EDP 120 ml UNISEX
Mancera Aoud Exclusif EDP 120 ml UNISEX

Parfumová voda UNISEX s objemom 120 ml z radu Aoud Exclusif od značky Mancera Paris je orientálna, korenená vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2018.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Mancera Aoud Lemon Mint - EDP Mancera Aoud Line EDP 120 ml UNISEX
Mancera Aoud Lemon Mint - EDP

Parfumová voda pre mužov aj ženy Aoudu Lemon Mint je svieža, drevitá nich vôňa, ktorú si obľúbite pre svoju dlhotrvajúcu vôňu. Na trh bola uvedená v roku 2016.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis
Mancera Aoud Line EDP 120 ml UNISEX Mancera Aoud Line EDP 120 ml UNISEX
Mancera Aoud Line EDP 120 ml UNISEX

Parfumová voda UNISEX s objemom 120 ml z radu Aoud Line od značky Mancera Paris je orientálna, drevitá vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2014.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Mancera Aoud Orchid - EDP Mancera Aoud Line EDP 120 ml UNISEX
Mancera Aoud Orchid - EDP

Aoudu Orchid od značky Mancera je orientálno-kvetinová vôňa určená pre mužov aj ženy. Hlavu parfému tvorí mandarínka, broskyňa a kokos. V srdci ucítite pačuli a orchidea. Základu dominuje ambra, drevité tóny, vanilka a pižmo. Nosom tejto vône je Pierre Montale. Na trh bola uvedená v roku 2016.

môžete mať 28.9. - 29.9.

Partner: Vivantis