199,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Moderný dobíjací masturbátor Centaurus, ktorý ponúka vibrácie, funkciu zahrievania a počítadlo prírazov. Užiť si môžete celkom 7 vibračných programov v 3 stupňoch intenzity. Má funkcie ako Inteligentná reakcia, kedy sa masturbátor zapne až po vložení penisu dovnútra a počítadlo prírazov.

119,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Moderný dobíjací masturbátor Phoenix, ktorý ponúka nielen vibrácie, ale aj funkciu zahrievania, vďaka ktorej je použitie príjemnejšie.

99,95 €
+ doprava zadarmo

Análne dildo veľkých rozmerov pre náročných. Sexuálne hry s touto erotickou hračkou sú pre naozajstných fajnšmekrov. dĺžka i priemer sú naozaj úctyhodné. Užijete si úchvatný rozmer dilda aj stimulačné vrúbky pre intenzívnu rozkoš.

74,95 €
+ doprava zadarmo

Análne dildo v realistickom prevedení penisu so semenníkmi pre všetkých. ktorí hľadajú dildo väčších rozmerov. Tento obrí umelý penis je z časti hladký a z väčšej časti má zdrsnený povrch. Pre príjemné použitie naneste na povrch dilda lubrikačný gél.

17,95 €

Análny kolík, ktorý vám ukáže novú úroveň vzrušenia a privedie vás ku zmyselnej extáze. Vďaka pätke je jeho používanie úplne bezpečné.

17,95 €

Análny kolík pre vzrušujúce milostné experimentovanie. Dráždivá análna stimulácia vás privedie ku zmyselnej extáze a ukáže novú úroveň vzrušenia. Vďaka pätke, ktorá slúži zároveň ako prísavka, je jeho používanie úplne bezpečné.

27,95 €

Úplne úžasný análny rozvierač pre nové zmyselné erotické hry. Táto análna pomôcka vám ponúka unikátnu stimuláciu. Análny rozvierač stlačíte tak, aby vám vznikol tvar análneho kolíka a opatrne ho zavediete do konečníka.

19,95 €

Čierny masturbačný návlek je účinná pomôcka stvorená pre dokonalé uspokojenie mužskej túžby. Ideálne pre spestrenie masturbácie aj na partnerské hrátky. Masturbátor je textúrovaný

79,95 €
+ doprava zadarmo

Masturbátor VIRGO je vyrobený z dokonalého materiálu, ktorý je na dotyk k nerozoznaniu od ľudskej pokožky a verne tak napodobuje vlastnosti ľudskej kože.

169,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Zaujímavý masturbátor pre mužov, ktorý to vie poriadne roztočiť. Táto sexuálna mašina vás poriadne rozpáli. Ide o rotačný masturbátor vo valci, ktorý ponúka masáž penisu. Príjemná gélová vložka má vchod v tvare pyskov ohanbia, vo vnútri sú pre väčšie dráždenie výstupky.

144,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Masturbátor je vyrobený z dokonalého materiálu, ktorý je na dotyk k nerozoznaniu od ľudskej pokožky a verne tak napodobuje vlastnosti ľudskej kože.

27,95 €

Masturbátor pre mužov. ktorý uspokojí vaše túžby a sexuálne potreby. Vnútri sú vrúbky na zabezpečenie dokonalej stimulácie. materiál je veľmi príjemný. mäkký a poddajný. Na špičke je malá dierka. aby vo vnútri nevznikal podtlak a pohyby sem a tam boli plynulé.

74,95 €
+ doprava zadarmo

Vibračný masturbátor pre muža. ktorý uspokojí sexuálne túžby a potreby. Vnútri sú vrúbky na zabezpečenie dokonalej stimulácie. materiál je veľmi príjemný. mäkký a poddajný. Vibračné vajíčko má desať vibračných programov. môžete si tak užiť nielen plynulú vibráciu. ale aj pulzačné programy.

59,95 €

RADWA je exotická nafukovacia panna – černoška – s tromi milostnými otvormi, s namaľovanou tvárou a sexy spodným prádlom. Obdivujte jej skromné nohavičky, pančuchy a podväzky a užite si jej poslušnosť.

24,95 €

Silná erekcia a dlhotrvajúca sexuálna rozkoš! Päť krúžkov v sade, ktoré môžete použiť ako podporný prostriedok pre kvalitnejšiu erekciu. Sada krúžkov uspokojí každého muža, ponúka veľa kombinácií a variantov.

27,95 €

Masáž prostaty – prevencia pred rakovinou prostaty! ALCANDER je anatomicky tvarovaný análny kolík, ktorý dokonale stimuluje mužský bod G a prináša nové pocity vzrušenia a hlboký sexuálny zážitok.

879,95 € 719,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Milujete šťavnaté zadočky? SELENA je veľmi realistická replika zadočku s dvoma telesnými otvormi. Je vyrobená z podobeniny kože, ktorá prináša takmer skutočné pocity. Použitie je veľmi verné a reálne.

159,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Vákuová pumpa pre silnú erekciu za pár minút! Moderná pumpa, u ktorej vytvoríte podtlak jednoducho stlačením tlačidlá, stačí vložiť penis do valca.

49,95 €

Vákuová pumpa na penis vhodná nielen na podporu erekcie pri nedostatočnej erekcii, ale aj ako tréningový nástroj pre prevenciu pred problémami s erekciou.

134,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Už je koniec ručnému pumpovaniu! Simoneta je úplne úžasná vákuová pumpa, ktorá urobí všetku prácu za vás, stačí len stláčať tlačidlá. Simoneta je vlastne elektro pumpa, skrýva v sebe akumulátor, ktorý je dobíjateľný.

104,95 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Je vám blízky análny sex a chcete si užiť zmyselnú a dráždivú stimuláciu? Kúpte si vibračné análne guličky pre erotické hry v páre alebo na použitie osamote. Dobíjacie análne guličky budú vždy pripravené uspokojiť vašu túžbu.

19,95 €

Análny kolík pre vzrušujúce milostné experimentovanie. Dráždivá análna stimulácia vás privedie ku zmyselnej extáze a ukáže novú úroveň vzrušenia. Vďaka pätke, ktorá slúži zároveň ako prísavka, je jeho používanie úplne bezpečné.

34,95 € 19,99 €

Hladký análny kolík pre príjemnú stimuláciu alebo ako príprava na análny sex. Análny kolík môžete použiť pri predohre s partnerom či partnerkou alebo k masturbácii. Pri použití naneste na povrch análny gél pre hladké zavedenie. análna oblasť nemá sama o sebe lubrikačnú schopnosť.

59,95 €

Hladké análne dildo s vytvarovaným žaluďom ponúka rozkoš a plné uspokojenie. Dildo je vybavené prísavkou. ktorou ho možno upevniť na hladký povrch (vaňa. stoličky. dlaždice. apod) a mať tak voľné ruky pre stimuláciu ďalších erotogénnych zón.

79,95 €
+ doprava zadarmo

Análne dildo úctyhodných rozmerov pre všetkých náruživých mužov aj ženy. Dildo poskytuje pocit úplnej plnosti a uspokojenia. Je vybavené stimulačnými prvkami pre intenzívnu rozkoš. Erotické hry si môžete dopriať spoločne s partnerom či partnerkou alebo osamote pri masturbácii.

34,95 €

Análne guličky v čiernom prevedení určené pre stimuláciu konečníka – jedná sa o veľmi obľúbenou erotogénne zónu, spôsobuje veľmi intenzívne a príjemné okamihy.

59,95 €

Otvorte dvere novej dimenzii zážitkov! Análne guličky vám poskytnú dokonalý komfort pri zavádzaní. Vibrácie umožnia dokonalé uvoľnenie. Bezpečné používanie, príjemný materiál.

59,95 €

Otvorte dvere novej dimenzii prežitkov! Análne guličky vám poskytnú dokonalý komfort pri zavádzaní. Kľúč k novým prežitkom a zmyselnej extáze! Vibrácie umožnia dokonalé uvoľnenie.

24,95 €

Uvoľnite sa a užite si pocity slasti! Análna stimulácia je veľmi vzrušujúca a príjemná. Ten, kto sa nebojí experimentovať zvyšuje svoju rozkoš na maximum.

19,95 €

Análny kolík pre vzrušujúce erotické hry plné nových pocitov. Príprava na análny sex je dôležitá a nemala by sa podceňovať. Trénovanie análnej oblasti pomocou erotickej pomôcky je najlepší a najvhodnejší spôsob. Análny kolík ACIANO je svojou veľkosťou a tvarom pre tento účel ideálny.

17,95 €

Análny kolík menšej veľkosti nielen pre začiatočníkov. Pripravte sa na análny sex a vyskúšajte najskôr erotické pomôcky. ktoré vám pomôžu. aby prebehlo všetko hladko. Análny kolík ADAN je veľkosťou aj tvarom ideálny na začiatok. Kužeľovitý tvar prinesie postupné privykanie na väčšie priemery.

17,95 €

Análny kolík menších rozmerov. ktorý je zaujímavo tvarovaný a prináša intenzívnu rozkoš. Erotická hračka vhodná vďaka rozmeru aj pre začiatočníkov. Pre bezbolestné zavedenie použite análny gél.

19,95 €

Zaujímavo tvarovaný análny kolík pre príjemnú análnu stimuláciu. Vďaka oblým tvarom sa bude dobre zavádzať a poskytne vám intenzívnu rozkoš.

19,95 €

Zaujímavo tvarovaný análny kolík pre príjemnú análnu stimuláciu. Vďaka oblým tvarom sa bude dobre zavádzať a poskytne vám intenzívnu rozkoš. Pre bezbolestné zavedenie použite análny gél.

99,95 €
+ doprava zadarmo

Vibračný análny kolík pre skúsených milovníkov análneho sexu. Dokonalá erotická hračka. ktorá ponúka nielen príjemný materiál. ale predovšetkým úžasných 12 vibračných programov. Užite si svoje chvíle osamote alebo partnerské sexuálne hry naplno.

24,95 €

Análny kolík s praktickým očkom pre ľahkú manipuláciu. Špička je výrazná v tvare žaluďa penisu. telo je zvlnené pre väčšiu stimuláciu. Ideálna príprava na análny sex. Pre bezbolestné zavedenie použite lubrikačný gél.

39,95 €

Výrazne tvarovaný análny kolík pre náročných mužov a ženy ponúka silnú stimuláciu a intenzívnu rozkoš. Tvar vrtáka dovoľuje postupne otáčavým spôsobom tento análny kolík zavádzať.

17,95 €

Análny kolík pre vzrušujúce milostné experimentovanie. Dráždivá análna stimulácia vás privedie ku zmyselnej extáze a ukáže novú úroveň vzrušenia.

49,95 €

Análny kolík s vibráciou v transparentnom prevedení. Táto vodeodolná análna pomôcka je z príjemného gélového materiálu a jej tvar umožňuje ľahké zavádzanie.

12,95 €

Análny kolík, ktorý vám ukáže novú úroveň vzrušenia a privedie vás ku zmyselnej extáze. Vďaka pätke je jeho používanie úplne bezpečné.

19,95 €

Análny kolík v tvare penisu pre vzrušujúcu stimuláciu. Vďaka pätke je jeho používanie bezpečné. Pre dokonalý zážitok naneste pred použitím na análny kolík dostatočné množstvo lubrikantu.

17,95 €

Análny kolík pre vzrušujúcu stimuláciu a milostné experimentovanie. Análny kolík sa hodí nielen pre hrátky v spálni, ale aj pre dlhodobé nosenie, bezpečnostná pätka je menších rozmerov v tvare prúžku.