MamaToyz Hojdací koník MIDILLI
75,10 € 71,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevený hojdací koník Midilli je ideálny pre deti od jedného roka. Koník je navrhnutý tak, aby vyhovoval ergonómii sedenia dieťaťa, a pomáha im tak zlepšiť ich rovnováhu. Je ručne vyrobený a je z topoľového a bukového dreva.

MamaToyz Odrážadlo Mini Bike
85 € 81,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Drevené odrážadlo MiniBike je navrhnuté pre batoľatá od 15 mesiacov veku. Premyslená konštrukcia napomáha deťom správne sa vyvíjať, posilniť nohy a zlepšiť stabilitu. Širšie predné kolesá potom dávajú deťom dostatočnú stabilitu.

MamaToyz Detský kočík
59,30 € 55,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento detský drevený kočík je vhodný pre deti od 18 mesiacov. Kočík je ľahký a stabilný a možno ho použiť aj ako chodítko. Rýchlosť koliesok sa dá ľahko nastaviť a tak prispôsobiť potrebám dieťaťa.

MamaToyz Odrážadlo a chodítko Racer
82,90 €

Toto odrážadlo a chodítko nie je len praktické, ale má aj krásny dizajn. Možno nastaviť rýchlosť-otáčavosť koliesok a prispôsobiť tak chodítko vývoji dieťaťa. Tým sa zabráni tomu, aby chodítko išlo príliš rýchlo a dieťa spadlo.

MamaToyz Odrážadlo Balance Bike
106,80 € 101,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Keď sa deti naučia chodiť, môžu vyraziť ďalej a rozvíjať svoju silu a stabilitu na odrážadle Balance Bike. Toto ručne vyrábané, drevené odrážadlo s nastaviteľnou výškou sedla je ideálny parťák pre hladkú jazdu.

MamaToyz Odrážadlo Cute Monster
78,90 €

Cute Monster je drevené odrážadlo. Otočné kolieska umožnia deťom vyraziť ktorýmkoľvek smerom a objavovať. Odrážadlo má tiež ideálny úložný priestor pre bábiku, medvedíka alebo iné hračky, ktoré potrebuje mať dieťa pri sebe.