MALTEX Sedadlo na WC s protišmykovou úpravou Ocean & Sea
9,20 € 8,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Detské sedadlo na WC značky MALTEX je vybavené protišmykovou vrstvu, ktorá zaisťuje bezpečnosť a stabilitu vášho dieťaťa pri použití toalety pre dospelých. Sedadlo je ideálne pre deti, ktoré sa učia chodiť na záchod.

MALTEX Vanička BING 100 cm s výpusťou
13,10 €

Vanička BING 100 cm s výpusťou je vyrobená z nezávadného plastového materiálu. Deti určite zaujmú veselé obrázky postavičiek z rozprávky BING. Vanička s objemom 35 l je vhodná pre deti od narodenia.

MALTEX BING Nočník s protišmykovou úpravou
9,40 € 8,70 €

Nočník s protišmykovou úpravou BING od značky Maltex s výpusťou je vyrobený z tvrdeného, neškodného plastu a je zárukou pohodlia a bezpečnosti. Vďaka protišmykovej vrstve je nočník navyše perfektne stabilný. Deti určite zaujmú obľúbené postavičky zo seriálu BING.

MALTEX BING Sedadlo na WC s protišmykovou úpravou
9,10 € 8,50 €

Sedadlo na WC s protišmykovou úpravou od značky Maltex je ideálny pre deti, ktoré sa učia chodiť na toaletu. Ľahko sa pripojí k väčšine záchodových dosiek vďaka protišmykovým častiam. Deti si iste obľúbia postavičky zo známeho seriálu BING.

MALTEX vanička 100 cm Zebra
9,90 €

Detská ergonomicky tvarovaná vanička od značky Maltex má dĺžku 100 cm. Roztomilý design zebry zaujme pri kúpaní vašu ratolesť. Vanička je vyrobená z tvrdeného, nezávadného plastu. Na jednej strane vaničky sú dve priehradky napríklad na mydlo a hubku pre bábätko.

MALTEX Vanička 100 cm Medvedík - biela
14,70 €

Detská vanička značky Maltex s dĺžkou 100 cm má anatomický tvar a disponuje priehradkami na hygienické potreby. Roztomilý motív medvedíkov zaujme pri kúpaní každé dieťatko. Vanička je vyrobená z nezávadného plastového materiálu, ktorý zabezpečí jednoduchú údržbu.

MALTEX Stúpadlo BING

MALTEX Stúpadlo BING

Hodnotenie: 4,9
9,40 € 9,10 €

Stúpadlo BING od značky Maltex, vybavené gumovým protišmykovým povrchom, je nenahraditeľným pomocníkom nielen v kúpeľni. Stúpadlo zaujme deti veselými obrázkami postavičiek seriálu BING.

MALTEX Stupienok k umývadlu s protišmykom DINO
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický stupienok k umývadlu značky Maltex je určený pre malé deti, ktorým uľahčí prístup k horšie dostupným miestam. Stupienok disponuje protišmykovou ochranou na povrchu a znižuje tak riziko pošmyknutia. Deti určite zaujme veselý obrázok dinosaurov. Maximálna hmotnosť záťaže je 50 kg

MALTEX vanička 100 cm

MALTEX vanička 100 cm

Hodnotenie: 4
11,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská ergonomicky tvarovaná vanička od značky Maltex má dĺžku 100 cm. Roztomilý detský design zaujme pri kúpaní vašu ratolesť. Vanička je vyrobená z tvrdeného, nezávadného plastu. Na jednej strane vaničky sú dve priehradky napríklad na mydlo a hubku pre bábätko.

MALTEX vanička 100 cm

MALTEX vanička 100 cm

Hodnotenie: 4,6
13,50 €

Detská vanička od značky Maltex s obrázkami medvedíka je vyrobená z tvrdeného, nezávadného plastu. Vanička je ergonomicky tvarovaná s dĺžkou 100 cm. Na jednej strane vaničky sú dve priehradky napríklad na mydlo a hubku pre bábätko.

MALTEX sedadlo na WC s protišmykovou úpravou
8,50 €

Detské sedadlo na WC od značky Maltex je opatrené protišmykovou vrstvu, ktorá zaisťuje bezpečnosť a stabilitu vášho dieťaťa pri použití toalety pre dospelých. Veselý grafický dizajn zaujme každé malé dieťa. Sedadlo je ideálne pre deti, ktoré sa učia chodiť na záchod.

MALTEX nočník s protišmykovou úpravou
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský nočník od značky Maltex má veselý grafický dizajn, ktorý zaujme všetky malé deti a tie budú chodiť na nočník s radosťou. Je opatrený protišmykovou úpravou, ktorá zaisťuje bezpečnosť a stabilitu vašich detí. Nočník je vyrobený z tvrdeného, nezávadného plastu.

MALTEX Stupienok k umývadlu s protišmykom Zebra
8,50 €

Praktický stupienok k umývadlu značky Maltex je určený pre malé deti, ktorým uľahčí prístup k horšie dostupným miestam. Stupienok disponuje protišmykovou ochranou na povrchu a znižuje tak riziko pošmyknutia. Deti určite zaujme roztomilý motív zebry. Maximálna hmotnosť záťaže je 50 kg

MALTEX nočník s protišmykovou úpravou
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Detský nočník od značky Maltex je opatrený protišmykovou úpravou, ktorá zaisťuje bezpečnosť a stabilitu vašich detí. Veselý grafický dizajn zaujme všetky malé deti, ktoré budú chodiť na nočník s radosťou. Nočník je vyrobený z tvrdeného, nezávadného plastu.

MALTEX Stupienok k umývadlu Medvedík modrá
8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický stupienok k umývadlu značky Maltex je určený pre malé deti, ktorým uľahčí prístup k horšie dostupným miestam. Stupienok disponuje protišmykovou ochranou na povrchu a znižuje tak riziko pošmyknutia. Deti určite zaujme roztomilý motív medvedíka. Maximálna hmotnosť záťaže je 50 kg

MALTEX Vanička 100 cm Ocean & Sea
11,80 €

Detská vanička značky Maltex s obrázkami je vyrobená z nezávadného plastu. Vanička je ergonomicky tvarovaná s dĺžkou 100 cm. Na jednej strane vaničky sú dve priehradky napríklad na mydlo a hubku pre bábätko.

MALTEX stúpadlo k umývadlu s protišmykovou úpravou
8,50 €

Detské stúpadlo k umývadlu od značky Maltex je opatrené protišmykovou vrstvou po okraji aj na stúpacej časti a zaisťuje tak väčšiu stabilitu a bezpečie vašich detí . Je vyrobené z tvrdeného, nezávadného plastu. Stúpadlo sa stane nepostrádateľným pomocníkom nielen v kúpeľni.

MALTEX Vanička 100 cm Kačenka - ružová
11,80 €

Vanička väčších rozmerov, ktorá pojme až 35 litrov vody a je vhodná pre kúpanie s hladinou vo výške 100 ml. Vyrobená z plastu, ktorý je zdravotne nezávadný. Povrch je hladký a teda sa veľmi ľahko umýva a udržuje v čistote. COSING Vanička 100 cm Kačička – ružová zaujme atraktívnym dizajnom, ktorý sa bude hodiť do každej kúpeľne.

MALTEX vanička 100 cm

MALTEX vanička 100 cm

Hodnotenie: 4,3
11,80 €

Detská vanička od značky Maltex s obrázkami dinosaurov je vyrobená z tvrdeného, nezávadného plastu. Vanička je ergonomicky tvarovaná s dĺžkou 100 cm. Na jednej strane vaničky sú dve priehradky napríklad na mydlo a hubku pre bábätko.