Magnani Kuchynský robot Magnani 1000W
117,58 €

Kuchynský mixér Mignani: Tento výkonný 1000W motorový mixér na potraviny má 6stupňovej nastavevní rýchlosti, čo zaisťuje jednoduché a dôkladné mixovanie na mieru pre najrôznejšie pokrmy, od cestovín cez zmrzlinu, vaječné bielky až po chlebové cesto a mnoho ďalších.

Magnani Magnetická sada nožov 9ks
31,33 €

9-dielna talianska sada nožov s profesionálnym vzhľadom. Nože sú vyrábané ručne z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Nože sú dodávané v krásnom puzdre a s magnetickým prúžkom, takže je možné ľahko zavesiť na stenu.

Magnani Silikónové viečka - set 12 ks
9,76 €

Silikónová viečka – SET 12 ks – Magnani Taliansko Tiež neznášate okoralý jedlo, ktoré sa musia vyhodiť skôr, než sa stačí zjesť? S touto sadou potravinových viečok zo silikónového materiálu vám vydrží jedlo oveľa dlhšie čerstvé, než s použitím alobalu alebo potravinovej fólie.

Magnani Servírovacie podnosy Santorini - 2 ks
27,41 €

Servírovacie podnosy Santorini. Raňajkách do postele? Áno? Tak potom v perfektnom štýle. Každá raňajky bude lepšie chutiť naservírovaná na týchto pekných podnosoch z bambusu. V balení sú 2 veľkosti väčší priemer 40 cm a menší priemer 30 cm. Prekvapte svojho partnera raňajkami v južnom štýle.