Madel Pulirapid Classico 5 l (na hrdzu a vodný kameň)
13,77 € 11,20 €

Neporaziteľná kvalita v boji proti vodnému kameňu, hrdzi a zvyškom mydla. Pulirapid obsahuje zmes účinných kyselín, ktoré odstránia všetku špinu. Čistí do vysokého lesku a odstraňuje vápenaté usadeniny, stopy mydla a hrdze v kuchyni, kúpeľni a na veľkých povrchoch. Objem 5 l.

Madel Pulirapid 2 x 1,5 litra CASA univerzálny čistič Citrus
6,56 € 5,40 € 2,70 €/ks

Pulirapid Casa univerzálny čistič s vôňou citrusového ovocia je ideálny pomocník do každej domácnosti. Tento tekutý prípravok s čpavkom a alkoholom dodá vašej domácnosti dokonalú hygienu.

Madel Disinfekto 5 l (dezinfekčný prostriedok proti proti baktériám a plesniam)
9,83 € 7,30 €

Tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok DISINFEKTO s vôňou proti baktériám a plesniam bez obsahu chlóru. Je určený pre dezinfekciu a čistenie umývateľných plôch a predmetov: podláh, kachličiek, dverí, sanitárnych zariadení, vnútra chladničiek, kuchynských pracovných plôch, krájačov, nožov atď. Objem 5 l.

Madel Pulirapid PACK 2 x 750 ml Aceto fialový
6,56 € 5,50 € 2,75 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Pulirapid Aceto je účinný čistič, ktorý nielen vyčistí povrch, ale zároveň ho aj vyleští. Obsahuje kyseliny, ktoré odstránia všetku špinu a prírodný ocot, ktorý eliminuje nežiaduce pachy a zanechá trblietavý povrch.

Madel Pulirapid PACK 2x 750 ml Classico biely
6,56 € 5,50 € 2,75 €/ks

Pulirapid Classico je legendárny čistič pre kuchyne a kúpeľne. Obsahuje zmes originálnych kyselín, ktoré odstránia všetku špinu. Tento čistič nielen vyčistí povrch, ale zároveň mu dodá vysoký lesk.

Madel Neflek 2 x Smacchio Tutto na škvrny 500 ml
6,17 € 4,90 € 2,45 €/ks

Enzymatický tekutý čistič Smacchio Tutto Neflek si účinne poradí so škvrnami na oblečení. Tento obľúbený čistič sa hodí do každej domácnosti, predovšetkým s malými deťmi.

Madel Pulirapid PACK 2 x 750 ml Fresh
6,56 € 5,50 € 2,75 €/ks

Pulirapid Fresh je účinný čistič do kuchyne či kúpeľne s vôňou levandule. Originálna zmes kyselín vyčistí všetku špinu a zanechá povrch lesklý.

Madel Pulirapid 2 x 1,5 litra CASA univerzálny čistič Muškát
6,56 € 5,40 € 2,70 €/ks

Pulirapid Casa vám pomôže efektívne upratať vašu domácnosť a výsledkom bude dokonalá hygiena. Tento tekutý čistič s vôňou bieleho muškátu obsahuje čpavok a alkohol a vďaka tomu povrchy rýchlo osychajú a nie sú na nich šmuhy.

Madel Pulirapid Casa Agrumi 5 l (univerzálny čistič s čpavkom)-29%
9,83 € 6,90 €

Akcia

Pulirapid Casa je ideálny pomocník pri efektívnom upratovaní s výsledkom dokonalej hygieny. Tento nový čistiaci prostriedok je ideálny pre dokonalú hygienu všetkých domácich umývateľných povrchov (podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby, linolea, obkladačky, lakovaný nábytok , laminát, nerez, okná a zrkadlá, pracovné kuchynské plochy, sporáky, umývateľné plochy v kúpeľniach a na toaletách, koberce a poťahové látky). Objem 5 l.

Madel Pulirapid 2 x Sgrasso Tutto 500 ml odmasťuje
6,17 € 4,70 € 2,35 €/ks

Pulirapid Sgrasso Tutto je účinný odmasťovač, ktorý môžete použiť prakticky kdekoľvek. Čistiť do hĺbky a leštiť povrchy s týmto prípravkom môžete nielen v kuchyni, kúpeľni, ale napríklad aj v dielni.

Madel Pulirapid 2 x Splendi Acciato 500 ml pumpička nerez
5,78 € 4,40 € 2,20 €/ks

Starajte sa pravidelne o nerezové povrchy s Pulirapid Splendi Acciato čističom, ktorý pri pravidelnom používaní zanechá povrch dlhšie čistý, uľahčí odstránenie akejkoľvek špiny a ochráni ho pred vodným kameňom. Pomocou pumpičky bude nanášanie ešte jednoduchšie.

Madel Floorsan 5 l (odmasťovací a umývací prípravok)
11,80 € 10,10 €

Floorsan 5l je tekutý koncentrovaný odmasťovací a umývací prostriedok so zníženou penivosťou na tvrdé umývateľné povrchy, vhodný aj pre čistenie čistiacou technikou. Je určený na umývanie podláh a veľkých povrchov pre profesionálne použitie, ale tiež kachličiek, kuchynského nábytku, drezov, umývadiel a kuchynských prístrojov. Objem 5 l.

Madel Pulirapid 750ml na vodný kameň
4,98 €

Čistiaci prostriedok Pulirapid na hrdzu a vodný kameň čistí a odstraňuje vápenaté usadeniny, stopy hrdze a mydla v kuchyni a kúpeľni.