Madel Pulirapid Classico 5 l (na hrdzu a vodný kameň)-17%
13,77 € 11,30 €

Neporaziteľná kvalita v boji proti vodnému kameňu, hrdzi a zvyškom mydla. Pulirapid obsahuje zmes účinných kyselín, ktoré odstránia všetku špinu. Čistí do vysokého lesku a odstraňuje vápenaté usadeniny, stopy mydla a hrdze v kuchyni, kúpeľni a na veľkých povrchoch. Objem 5 l.

Madel Pulirapid PACK 2x 750 ml Classico biely-28%
6,56 € 4,70 € 2,35 €/ks

Výpredaj

Pulirapid Classico je legendárny čistič pre kuchyne a kúpeľne. Obsahuje zmes originálnych kyselín, ktoré odstránia všetku špinu. Tento čistič nielen vyčistí povrch, ale zároveň mu dodá vysoký lesk.

Madel Pulirapid PACK 2 x 750 ml Aceto fialový-28%
6,56 € 4,70 € 2,35 €/ks

Výpredaj

Pulirapid Aceto je účinný čistič, ktorý nielen vyčistí povrch, ale zároveň ho aj vyleští. Obsahuje kyseliny, ktoré odstránia všetku špinu a prírodný ocot, ktorý eliminuje nežiaduce pachy a zanechá trblietavý povrch.

Madel Disinfekto 5 l (dezinfekčný prostriedok proti proti baktériám a plesniam)
9,83 € 8,40 €

Tekutý dezinfekčný a čistiaci prostriedok DISINFEKTO s vôňou proti baktériám a plesniam bez obsahu chlóru. Je určený pre dezinfekciu a čistenie umývateľných plôch a predmetov: podláh, kachličiek, dverí, sanitárnych zariadení, vnútra chladničiek, kuchynských pracovných plôch, krájačov, nožov atď. Objem 5 l.

Madel Pulirapid 2 x Extra 500ml PUMPIČKA na hrdzu a vodný kameň-22%
5,78 € 4,50 € 2,25 €/ks

Zatočte s vodným kameňom vo vašej kúpeľni či kuchyni s prípravkom Pulirapid Extra, ktorý si hravo poradí nielen s vodným kameňom, ale aj vápenatými usadeninami. Pomocou pumpičky bude jeho aplikácia ešte ľahšia.

Madel Pulirapid 2 x Sgrasso Tutto 500 ml odmasťuje-18%
6,17 € 5 € 2,50 €/ks

Pulirapid Sgrasso Tutto je účinný odmasťovač, ktorý môžete použiť prakticky kdekoľvek. Čistiť do hĺbky a leštiť povrchy s týmto prípravkom môžete nielen v kuchyni, kúpeľni, ale napríklad aj v dielni.

Madel Pulirapid Casa Agrumi 5 l (univerzálny čistič s čpavkom)
9,83 € 8,40 €

Pulirapid Casa je ideálny pomocník pri efektívnom upratovaní s výsledkom dokonalej hygieny. Tento nový čistiaci prostriedok je ideálny pre dokonalú hygienu všetkých domácich umývateľných povrchov (podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby, linolea, obkladačky, lakovaný nábytok , laminát, nerez, okná a zrkadlá, pracovné kuchynské plochy, sporáky, umývateľné plochy v kúpeľniach a na toaletách, koberce a poťahové látky). Objem 5 l.

Madel Neflek 2 x Smacchio Tutto na škvrny 500 ml-17%
6,17 € 5,10 € 2,55 €/ks

Výpredaj

Enzymatický tekutý čistič Smacchio Tutto Neflek si účinne poradí so škvrnami na oblečení. Tento obľúbený čistič sa hodí do každej domácnosti, predovšetkým s malými deťmi.

Madel Pulirapid 2 x Splendi Acciato 500 ml pumpička nerez-29%
5,78 € 4,10 € 2,05 €/ks

Starajte sa pravidelne o nerezové povrchy s Pulirapid Splendi Acciato čističom, ktorý pri pravidelnom používaní zanechá povrch dlhšie čistý, uľahčí odstránenie akejkoľvek špiny a ochráni ho pred vodným kameňom. Pomocou pumpičky bude nanášanie ešte jednoduchšie.

Madel Floorsan 5 l (odmasťovací a umývací prípravok)-24%
11,80 € 8,90 €

Výpredaj

Floorsan 5l je tekutý koncentrovaný odmasťovací a umývací prostriedok so zníženou penivosťou na tvrdé umývateľné povrchy, vhodný aj pre čistenie čistiacou technikou. Je určený na umývanie podláh a veľkých povrchov pre profesionálne použitie, ale tiež kachličiek, kuchynského nábytku, drezov, umývadiel a kuchynských prístrojov. Objem 5 l.

Madel Stura Facile účinný čistič odpadov-67%
12 € 3,89 €

Akcia

Mimoriadne účinný čistič odpadov Stura Facile ľahko uvoľní upchaté odpady Jeho použitie je jednoduché a rýchle počas 15 minút vyčistí potrubia umývadiel a do 25 minút odpady WC Na použitie nepotrebujete zvon Určený na prečistenie iba plastových a keramických odpadov umývadiel…

Madel Madiel Purissimo soľ do umývačky riadu-61%
3 € 1,15 €

Akcia

Extra veľká soľ značky Madel Sale predchádza v umývačke vzniku vodného kameňa tým ju chráni a zároveň zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa na riade Usadzujúce sa vodný kameň môže rýchlo obmedziť výkonnosť vašej umývačky riadu a preto odporúčame používať soľ Pri dennom…

Madel Pulirapid PACK 2 x 750 ml Fresh
6,56 € 6 € 3,00 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Pulirapid Fresh je účinný čistič do kuchyne či kúpeľne s vôňou levandule. Originálna zmes kyselín vyčistí všetku špinu a zanechá povrch lesklý.

Madel Pulirapid 750ml na vodný kameň
5,23 €

Čistiaci prostriedok Pulirapid na hrdzu a vodný kameň čistí a odstraňuje vápenaté usadeniny, stopy hrdze a mydla v kuchyni a kúpeľni.

Madel hydroxid sodný 30%, 1000 ml
4,19 €

Vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu je čistič odpadov STURA FACILE Hydroxid sodný 30% extrémne účinný pri odstraňovaní všetkých organických aj inertných upchávok odtoku, ako sú zvyšky mastnoty, mydiel, vlasov či papiera.

Madel Love Sapone Neutra Latte pH neutrálne mydlo s glycerínom
12,16 €

Tekuté mydlo s pH 55 jemne umyje Vaše ruky tvár aj celé telo Je obohatené glycerínom a je vhodné pre všetky typy pokožky Vašu pokožku zvláčni a zanechá ju jemne prevoňanú Dermatologicky testované Balenie určené iba pre profesionálne použitie a nie je na predaj širokej verejnosti…

Madel Love Sapone Neutra tekuté mydlo v náhradnom eko balení-62%
12 € 4,51 €

Akcia

Tekuté mydlo Love s vyváženým pH 55 jemne umyje Vaše ruky tvár aj celé telo Je obohatené rastlinným glycerínom a je vhodné pre všetky typy pokožky Vašu pokožku zvláčni a zanechá ju jemne prevoňanú Dermatologicky testované

Madel Madiel Curalavastoviglie viacúčelový čistič umývačky
2,56 €

Madiel Curalavastoviglie je viacúčelový čistič umývačky ktorý je novo dvojfázový a tým zaručuje vyššiu účinnosť a rýchlejší pôsobenie prípravku Zaručuje odstraňovanie mastnoty a vodného kameňa z vnútra umývačky vrátane filtra trysiek a tesnenia Určený pre všetky typy umývačiek…

Madel Madiel Piatti Fruit Gel Limetka na riad
6,61 €

Madiel Piatti Fruit Gél s vôňou Limetky Prípravok je nielen na umývanie riadu ale aj na sklo a pohlahu Je vhodný aj pre citlivú a náhlu pokožku Tekutý pH neutrálny bezfosfátový prípravok s vôňou limetky zaručí dlhotrvajúci lesk Madiel Piatti Fruit Gél má dve varianty vôní lime…

Madel Piatti Fruit Gel Citrus na zadku-56%
12 € 5,28 €

Akcia

Madiel Piatti Fruit Gél s vôňou citrusového ovocia Prípravok je nielen na umývanie riadu ale aj na sklo a pohlahu Je vhodný aj pre citlivú a náhlu pokožku Tekutý pH neutrálny bezfosfátový prípravok s vôňou citrusového ovocia zaručí lesk a žiarivú čistotu Madiel Piatti Fruit Gél…

Madel SGRASSA E BRIL LA COMPLETO 750 ml - univerzálny odmasťovač
3,19 €

SGRASSA E BRIL LA COMPLETO – využite na upratovanie kuchynské rúry, digestory, pripáleného hrnce, panvíc od oleja, riad po vyprážanie, pracovných plôch, podláh a ďalších. Nielen, že je účinný, ale vďaka balenie v spreji je jeho aplikácia ešte jednoduchšie a v domácnosti sa bez neho nezaobídete.

Madel Sgrassa e Brilla, univerzálny odmasťovač a čistič
4,56 €

Prípravok Sgrassa e Brilla zaručene odmastí všetky povrchy a zanechá ich lesknúce sa čistotou Čistí kuchynské rúry drezy hrnce krájače grily obkladačky pracovné plochy a podlahy Účinne odstráni aj všetku mastnotu a to aj z motorov či prevodoviek V praktickom balení v spreji vám padne…

Madel Sgrassa e Brilla, univerzálny odmasťovač a čistič
15,85 €

Prípravok Sgrassa e Brilla zaručene odmastí všetky povrchy a zanechá ich lesknúce sa čistotou Čistí kuchynské rúry drezy hrnce krájače grily obkladačky pracovné plochy a podlahy Účinne odstráni aj všetku mastnotu a to aj z motorov či prevodoviek Obsah 5 l Balenie určené iba pre…

Madel Spruzza & Brilla, na umývanie tvrdých umývateľných povrchov
12,26 €

Čistiaci prostriedok Spruzza Brilla na tvrdé umývateľné povrchy okná zrkadlá nerez dvere lustre kachličky nábytok interiéry áut atď Vďaka obsahu alkoholu v prípravku vyčistené plochy krásne žiaria a zostávajú bez šmúh Pred čistením farebných tapiet a maľovaných povrchov vyskúšajte…

Madel Pulirapid 2 x Doccia 500 ml na sprchové kúty pumpička-18%
5,78 € 4,70 € 2,35 €/ks

Pulirapid Doccia je čistiaci prostriedok určený na čistenie sprchových kútov. Obsahuje špeciálnu zmes kyselín, ktorá zabraňuje vzniku a usadzovaniu vápenatých a mydlových usadenín. Pomocou pumpičky je nanášanie prostriedku ešte jednoduchšie.