Madel Neflek 2 x Smacchio Tutto na škvrny 500 ml
6,17 € 5,30 €

Enzymatický tekutý čistič Smacchio Tutto Neflek si účinne poradí so škvrnami na oblečení. Tento obľúbený čistič sa hodí do každej domácnosti, predovšetkým s malými deťmi.

Madel Pulirapid 2 x 1,5 litra CASA univerzálny čistič Muškát
6,56 € 5,40 €

Pulirapid Casa vám pomôže efektívne upratať vašu domácnosť a výsledkom bude dokonalá hygiena. Tento tekutý čistič s vôňou bieleho muškátu obsahuje čpavok a alkohol a vďaka tomu povrchy rýchlo osychajú a nie sú na nich šmuhy.

Madel Pulirapid 2 x Doccia 500 ml na sprchové kúty pumpička
5,78 € 4,70 €

Pulirapid Doccia je čistiaci prostriedok určený na čistenie sprchových kútov. Obsahuje špeciálnu zmes kyselín, ktorá zabraňuje vzniku a usadzovaniu vápenatých a mydlových usadenín. Pomocou pumpičky je nanášanie prostriedku ešte jednoduchšie.

Madel Pulirapid 2 x Extra 500ml PUMPIČKA na hrdzu a vodný kameň
5,78 € 4,70 €

Zatočte s vodným kameňom vo vašej kúpeľni či kuchyni s prípravkom Pulirapid Extra, ktorý si hravo poradí nielen s vodným kameňom, ale aj vápenatými usadeninami. Pomocou pumpičky bude jeho aplikácia ešte ľahšia.

Madel Pulirapid 2 x Sgrasso Tutto 500 ml odmasťuje
6,17 € 5 €

Pulirapid Sgrasso Tutto je účinný odmasťovač, ktorý môžete použiť prakticky kdekoľvek. Čistiť do hĺbky a leštiť povrchy s týmto prípravkom môžete nielen v kuchyni, kúpeľni, ale napríklad aj v dielni.

Madel Pulirapid 2 x Splendi Acciato 500 ml pumpička nerez
5,78 € 4,70 €

Starajte sa pravidelne o nerezové povrchy s Pulirapid Splendi Acciato čističom, ktorý pri pravidelnom používaní zanechá povrch dlhšie čistý, uľahčí odstránenie akejkoľvek špiny a ochráni ho pred vodným kameňom. Pomocou pumpičky bude nanášanie ešte jednoduchšie.

Madel Pulirapid PACK 2 x 750 ml Aceto fialový
6,56 € 5,50 €

Pulirapid Aceto je účinný čistič, ktorý nielen vyčistí povrch, ale zároveň ho aj vyleští. Obsahuje kyseliny, ktoré odstránia všetku špinu a prírodný ocot, ktorý eliminuje nežiaduce pachy a zanechá trblietavý povrch.

Madel Pulirapid PACK 2 x 750 ml Fresh
6,56 € 5,50 €

Pulirapid Fresh je účinný čistič do kuchyne či kúpeľne s vôňou levandule. Originálna zmes kyselín vyčistí všetku špinu a zanechá povrch lesklý.

Madel Pulirapid PACK 2x 750 ml Classico biely
6,56 € 5,50 €

Pulirapid Classico je legendárny čistič pre kuchyne a kúpeľne. Obsahuje zmes originálnych kyselín, ktoré odstránia všetku špinu. Tento čistič nielen vyčistí povrch, ale zároveň mu dodá vysoký lesk.

Madel Floorsan 5 l (odmasťovací a umývací prípravok)
11,80 € 9,80 €

Floorsan 5l je tekutý koncentrovaný odmasťovací a umývací prostriedok so zníženou penivosťou na tvrdé umývateľné povrchy, vhodný aj pre čistenie čistiacou technikou. Je určený na umývanie podláh a veľkých povrchov pre profesionálne použitie, ale tiež kachličiek, kuchynského nábytku, drezov, umývadiel a kuchynských prístrojov. Objem 5 l.

Madel Pavistella 5 l (prostriedok na umývanie podláh)
9,03 € 6,40 €

Pavistella je skvelý prípravok na umývanie a leštenie tvrdých umývateľných povrchov, ktoré potom zostávajú celé dni prevoňané príjemnou kvetinovou vôňou. Vhodné na laminátové podlahy, dlažbu, lino. Objem 5 l.

Madel Pulirapid Casa Agrumi 5 l (univerzálny čistič s čpavkom)
9,83 € 7,80 €

Pulirapid Casa je ideálny pomocník pri efektívnom upratovaní s výsledkom dokonalej hygieny. Tento nový čistiaci prostriedok je ideálny pre dokonalú hygienu všetkých domácich umývateľných povrchov (podlahy z mramoru, žuly, keramické dlažby, linolea, obkladačky, lakovaný nábytok , laminát, nerez, okná a zrkadlá, pracovné kuchynské plochy, sporáky, umývateľné plochy v kúpeľniach a na toaletách, koberce a poťahové látky). Objem 5 l.

Madel Pulirapid Classico 5 l (na hrdzu a vodný kameň)
13,77 € 10,10 €

Neporaziteľná kvalita v boji proti vodnému kameňu, hrdzi a zvyškom mydla. Pulirapid obsahuje zmes účinných kyselín, ktoré odstránia všetku špinu. Čistí do vysokého lesku a odstraňuje vápenaté usadeniny, stopy mydla a hrdze v kuchyni, kúpeľni a na veľkých povrchoch. Objem 5 l.