Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Macadamia Kondicionér pre všetky typy vlasov (Moisturizing Rinse) Macadamia Uhladzujúci šampón pre všetky typy vlasov ( Smooth ing Shampoo)
Macadamia Kondicionér pre všetky typy vlasov (Moisturizing Rinse)

Kondicionér pre všetky typy vlasov vyživuje, hydratuje a chráni vlasy pred škodlivými vplyvmi. Poskytuje tiež prirodzenú UV ochranu. Poddajné, ľahko rozčesať vlasy vlasy budú výsledkom používaní tohto kondicionéru.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Uhladzujúci šampón pre všetky typy vlasov ( Smooth ing Shampoo) Macadamia Uhladzujúci šampón pre všetky typy vlasov ( Smooth ing Shampoo)
Macadamia Uhladzujúci šampón pre všetky typy vlasov ( Smooth ing Shampoo)

Šampón, ktorý dôkladne umýva vlasy, zbaví je všetkých nečistôt a čistí aj pokožku hlavy. Navracia prirodzenú krásu, lesk a vitalitu. Ošetrujúce zloženie zaistí hĺbkovú hydratáciu, výživu a regeneráciu. Skrotí aj krepaté a nepoddajné vlasy.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Maska pre suché a poškodené vlasy (Deep Repair Masque) Macadamia Uhladzujúci šampón pre všetky typy vlasov ( Smooth ing Shampoo)
Macadamia Maska pre suché a poškodené vlasy (Deep Repair Masque)

Regeneračná maska pre suché a poškodené vlasy s ošetrujúcim zložením oživuje vlasy, navracia im stratený lesk a vitalitu a intenzívne ich hydratuje. Zvyšuje elasticitu vlasových vlaku, čím predchádza lámavosti vlasov. Zanechá vlasy krásne lesklé, hebké a zdravé.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Uhladzujúci kondicionér pre všetky typy vlasov (Smoothing Conditioner) Macadamia Bezoplachový kondicionér pre nepoddajné vlasy ( Nourish ing Leave-In Cream) (Objem 300 ml)
Macadamia Uhladzujúci kondicionér pre všetky typy vlasov (Smoothing Conditioner)

Kondicionér zaistí jednoduché rozčesávanie všetkých typov vlasov. Potrebná výživa, chránené a odolné vlasy budú výsledkom používaní tohto kondicionéru. Pomáha znížiť statickú elektrinu, dodáva lesk a zdravý vzhľad.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Vyživujúci maska na vlasy s hydratačným účinkom Nourish ing Repair (Masque) Macadamia Bezoplachový kondicionér pre nepoddajné vlasy ( Nourish ing Leave-In Cream) (Objem 300 ml)
Macadamia Vyživujúci maska na vlasy s hydratačným účinkom Nourish ing Repair (Masque)

Vyživujúci maska na suché, poškodené aj farbené vlasy dôkladne regeneruje štruktúru vlasov. Preniká až dovnútra vlasu, kde ho vďaka pečujícímu zloženiu ozdravuje. Zabraňuje krepovateniu a zanechá vlasy ľahko rozčesať.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Bezoplachový kondicionér pre nepoddajné vlasy ( Nourish ing Leave-In Cream) (Objem 300 ml) Macadamia Bezoplachový kondicionér pre nepoddajné vlasy ( Nourish ing Leave-In Cream) (Objem 300 ml)
Macadamia Bezoplachový kondicionér pre nepoddajné vlasy ( Nourish ing Leave-In Cream) (Objem 300 ml)

Bezoplachový kondicionér pre všetky typy vlasov, ktoré sú nepoddajné. Vyživuje a hydratuje vlasy, chráni ich a dodá im oslnivý lesk. Krémová bezoplachová starostlivosť zaistí hladké rozčesávanie. Uľahčí následnú úpravu a zanechá vlasy príjemne prevoňané.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Hĺbkovo regeneračná maska pre poškodené vlasy Ultra Rich Repair (Masque) Macadamia Ľahký hydratačný šampón pre všetky typy vlasov (Weightless Repair Shampoo)
Macadamia Hĺbkovo regeneračná maska pre poškodené vlasy Ultra Rich Repair (Masque)

Dokonalý doplnok v starostlivosti o poškodené vlasy. Táto maska sa už po prvom použití stane nevyhnutnou súčasťou vašej kúpeľne. Dôkladne stará o vaše vlasy, napráva ich poškodenú textúru, intenzívne je vyživí, hĺbkovo hydratuje i zregeneruje. Navráti im prirodzenú krásu a vitalitu.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Ľahký hydratačný šampón pre všetky typy vlasov (Weightless Repair Shampoo) Macadamia Ľahký hydratačný šampón pre všetky typy vlasov (Weightless Repair Shampoo)
Macadamia Ľahký hydratačný šampón pre všetky typy vlasov (Weightless Repair Shampoo)

Ľahký hydratačný šampón dôkladne umýva vlasy i pokožku hlavy, odstránia všetky nečistoty. Jemná štruktúra a ošetrujúce zloženie zlepšuje textúru vlasov, vyživuje, hydratuje a.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Ľahký kondicionér s hydratačným účinkom (Weightless Repair Conditioner) Macadamia Ľahký hydratačný šampón pre všetky typy vlasov (Weightless Repair Shampoo)
Macadamia Ľahký kondicionér s hydratačným účinkom (Weightless Repair Conditioner)

Kondicionér Macadamia Natura l Oil Weightless Repair hĺbkovo hydratuje vlasy, vyživuje ich a regeneruje. Uľahčuje rozčesávanie, pomáha uzdraviť rozštiepené končeky, eliminuje krepovateniu, čím predchádza prípadnému poškodeniu vlasov.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Obnovujúci maska pre všetky typy vlasov Weightless Repair (Masque) (Objem 222 ml) Macadamia Posilňujúci a vyhladzujúci olej na vlasy (Strenghthen & Smooth Concentrate d Oil) (Objem 53 ml)
Macadamia Obnovujúci maska pre všetky typy vlasov Weightless Repair (Masque) (Objem 222 ml)

Maska na vlasy dodá potrebnú starostlivosť. Nechajte masku, nech vaše vlasy zregeneruje a navráti im prirodzený lesk a vitalitu.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Olejový sprej na vlasy Nourish ing Repair (Oil Spray) 125 ml Macadamia Posilňujúci a vyhladzujúci olej na vlasy (Strenghthen & Smooth Concentrate d Oil) (Objem 53 ml)
Macadamia Olejový sprej na vlasy Nourish ing Repair (Oil Spray) 125 ml

Bezoplachová starostlivosť s ošetrujúcim zložením dodá vašim vlasom potrebnú hydratáciu a výživu. Vlasy regeneruje a zanechá ich zamatovo hebké, lesklé. Uhladzuje vlasové vlákna, čím zabraňuje krepovateniu. Chráni pred UV žiarením, nepriaznivými vplyvmi a prudlužuje životnosť farby.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Posilňujúci a vyhladzujúci olej na vlasy (Strenghthen & Smooth Concentrate d Oil) (Objem 53 ml) Macadamia Posilňujúci a vyhladzujúci olej na vlasy (Strenghthen & Smooth Concentrate d Oil) (Objem 53 ml)
Macadamia Posilňujúci a vyhladzujúci olej na vlasy (Strenghthen & Smooth Concentrate d Oil) (Objem 53 ml)

Olej na vlasy má vyhladzujúce účinky, zvlhčuje a povzbudzuje pokožku hlavy a poskytuje hydratáciu. Ďalej redukuje elektrostatický náboj vlasov a dodáva lesk.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Šampón pre suché a poškodené vlasy (Rejuvenating Shampoo) Macadamia Vyživujúci kondicionér pre veľmi poškodené vlasy Ultra Rich Repair (Conditioner)
Macadamia Šampón pre suché a poškodené vlasy (Rejuvenating Shampoo)

Šampón pre suché a poškodené vlasy s ošetrujúcim zložením hĺbkovo hydratuje, intenzívne vyživuje, regeneruje a revitalizuje vlasy. Dodá im všetko čo potrebujú včerně strateného lesku a vitality. Už po prvom použití budú vlasy silnejšie, pevnejšie, pružnejšie a hebké.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Uhladzujúci krém proti krepovateniu vlasov ( Smooth ing Crème) (Objem 148 ml) Macadamia Vyživujúci kondicionér pre veľmi poškodené vlasy Ultra Rich Repair (Conditioner)
Macadamia Uhladzujúci krém proti krepovateniu vlasov ( Smooth ing Crème) (Objem 148 ml)

Uhladzujúci krém pre kučeravé a nepoddajné vlasy pôsobí proti krepovateniu vlasov. Chráni ich pred nepriaznivými vplyvmi a vďaka pečujícímu zloženiu uhladzuje povrch vlasov a dodáva lesk.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Vyživujúci kondicionér pre veľmi poškodené vlasy Ultra Rich Repair (Conditioner) Macadamia Vyživujúci kondicionér pre veľmi poškodené vlasy Ultra Rich Repair (Conditioner)
Macadamia Vyživujúci kondicionér pre veľmi poškodené vlasy Ultra Rich Repair (Conditioner)

Kondicionér poskytuje potrebnú starostlivosť poškodeným a suchým vlasom. Dodá im potrebnú hĺbkovú hydratáciu, intenzívnu výživu a regeneráciu. Zlepšuje štruktúru vlasov a zabraňuje krepovateniu, hoci rešpektuje kučeravé a vlnité vlasy. Zanechá ich lesklé, hebké a jemné.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Vyživujúci kondicionér s hydratačným účinkom Nourish ing Repair (Conditioner) Macadamia Vyživujúci kondicionér s hydratačným účinkom Nourish ing Repair (Conditioner)
Macadamia Vyživujúci kondicionér s hydratačným účinkom Nourish ing Repair (Conditioner)

Kondicionér vyživuje a opravuje vlasovú štruktúru. Pôsobí proti krepovateniu a proti rozstrapkaným končekom. Dopraje vlasom potrebnú starostlivosť, zanechá je jemné, hebké a ľahko rozčesať.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Vyživujúci olej pre všetky typy vlasov (Healing Oil Treatment) Macadamia Vyživujúci kondicionér s hydratačným účinkom Nourish ing Repair (Conditioner)
Macadamia Vyživujúci olej pre všetky typy vlasov (Healing Oil Treatment)

Ošetrujúci olej s jemnou textúrou sa rýchlo vsřebává do vlasov, ktoré intenzívne vyživuje a hĺbkovo hydratuje. Tento liečivý olej na vlasy je ideálny pre všetky typy vlasov, najmä pre suché a poškodené vlasy. Výsledkom budú hebké a lesklé vlasy.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis
Macadamia Vyživujúci šampón s hydratačným účinkom Nourish ing Repair (Shampoo) Macadamia Vyživujúci kondicionér s hydratačným účinkom Nourish ing Repair (Conditioner)
Macadamia Vyživujúci šampón s hydratačným účinkom Nourish ing Repair (Shampoo)

Hydratačné a vyživujúce šampón dôkladne zbavuje vlasy aj pokožku hlavy všetkých nečistôt a mazu. Ošetrujúce zloženie obnovuje štruktúru vlasov, poškodené vlasy a navracia stratenú vitalitu a krásu. Zenchá je jemné, pružné, hebké a prevoňané.

môžete mať 06.12 - 07.12

Partner: Vivantis

Macadamia je značka zameraná na ozdravenie a skrášlenie vlasov a celého tela prostredníctvom modernej aplikácie makadamiového oleja, ktorým sa v Macadamia nechali inšpirovať rozsiahlymi cestami do všetkých kútov sveta.

Prípravky Macadamia využívajú liečivých síl prírodných ingrediencií! Makadamiový olej - obsahuje vyššie množstvo Omega 7, ktorý sa najviac podobá ľudským vlasom a tým zaisťuje potrebnú starostlivosť a hydratáciu.