Mac Toys Mikroskop 100/200/450x-26%
16,63 € 12,20 €

Krásny mikroskop s radom príslušenstva pre každého malého bádateľa. Zväčšenie 100 x, 300 x alebo 450 x. Zrkadlo obsahuje lampičku pre ľahké pozorovanie aj za horších svetelných podmienok. Súčasťou balenia je lupa, pinzeta, sklíčka, pipeta.

Mac Toys King OZO-34%
15,29 € 9,96 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná hra pre celú rodinu v licencii Odvážna Vaiana. Jednoduchý a chytľavý princíp hry. Hra ponúka viac spôsobu hrania. Buď šikovný a maj najdlhšia šnúrku a vyhráš.

Mac Toys Žabiak Froggy-52%

Mac Toys Žabiak Froggy

Hodnotenie: 5
22,95 € 10,90 €

Zábavná pohybová hra pre deti od 3 rokov. Žabiak Froggy sa rád hrá a rád dáva pohybové úlohy. Počúvaj, čo máš robiť a keď budeš šikovný, tak ti za odmenu žabiak dá pečiatku. Kto nazbiera najviac pečiatok, ten sa stane víťazom.

Mac Toys Gimme five!-16%

Mac Toys Gimme five!

Hodnotenie: 3,9
19,10 € 15,90 €

Zábavná rýchla akčná hra pre deti od 6 rokov. Si rýchly a vieš reagovať? Máš 10 sekúnd na to, aby si vymyslel 5 slov na tému, ktorú si prečítaš na kartičke. Ruka ťa bude svojim pohybom rozptyľovať a znervózňovať. Nenechaj sa a odpovedz správne.

Mac Toys Žirafa stohovacie kelímky
13,96 € 11,90 €

Žirafa zo stohovateľných dielikov rozvíja detskú zručnosť. Základňa žirafy navyše funguje ako vkladačka. Obsahuje 10 stohovateľných dielikov a 5 vkladacích tvarov.

Mac Toys Dron s kamerou - žltý
100,20 €

Dron sa môže ovládať ovládačom alebo aj pomocou aplikácie v telefóne. Dron lieta všetkými smermi, robí otáčky o 360 stupňov. Má funkciu One key return – vrátenie Drone na miesto vzletu, stabilizátor. Možno natáčať video a fotiť.

Mac Toys Svietiace levitujúce UFO
33,70 €

Skvelé levitujúce UFO s gyroskopom je určené pre všetkých nadšencov do lietania. Aktivuje sa jednoduchým vyhodením do vzduchu a ďalej sa už ovláda pohybom ruky. Po stranách má UFO svetelný LED pásik, vďaka ktorému ho nikto nespustí z očí.

Mac Toys Dron s kamerou - žltý - zánovné
100,20 € 86,90 €

Zánovné

Dron sa môže ovládať ovládačom alebo aj pomocou aplikácie v telefóne. Dron lieta všetkými smermi, robí otáčky o 360 stupňov. Má funkciu One key return – vrátenie Drone na miesto vzletu, stabilizátor. Možno natáčať video a fotiť.

Mac Toys Chodiaci zajačik

Mac Toys Chodiaci zajačik

Hodnotenie: 4,5
21,36 € 18,90 €

Tento roztomilý chodiace zajačik urobí deťom veľkú radosť a bude im dobrým kamarátom. Deti s ním zažijú veľa zábavy. Tento hebučký plyšák je vhodný pre dievčatá aj chlapcov a je na batérie.

Mac Toys Plyš do mikrovlnky - psík
12,90 € 11,70 €

Tento hrejivý psík pomôže deťom pri bolestiach a zároveň sa stane ich verným kamarátom nielen v postieľke. Používa sa na boľavé bruško, kĺby alebo chrbát. Zvieratko je naplnené zmesou z levandule.

Mac Toys Guličkové dráha 74 dielov
15,70 €

Guličkové dráha je skvelá hračka, ktorá deti zabaví na dlhé hodiny. Zostav si podľa návodu zložitú dráhu alebo zapoj fantáziu a vytvor guľôčke vlastnú cestu.

Mac Toys Čarovný jednorožec chodiaci-18%
25,80 € 20,90 €

S týmto roztomilým čarovným jednorožcem deti zažijú veľa zábavy. Tento chodiaci plyšový jednorožec je na batérie. Táto hračka urobí radosť každému dieťaťu.

Mac Toys Plyšový medvedík béžový, 60 cm
24,01 € 20,70 €

Jemnučký veľký plyšový medvedík, s ktorým je radosť sa pomaznať. Deti majú medveďov rady. Keď ide ale o veľkého huňatého medveďa sú ešte radšej. Plyšák má výšku 60 cm a je vyrobený z kvalitného a príjemného plyšu.

Mac Toys Plyšový medvedík svetlo hnedý, 60 cm-28%
24,01 € 17,20 €

Jemnučký veľký plyšový medvedík, s ktorým je radosť sa pomaznať. Deti majú medvedíkmi rady. Keď ide ale o veľkého huňatého medveďa sú ešte radšej. Plyšák má výšku 60 cm a je vyrobený z kvalitného a príjemného plyšu.

Mac Toys Plyš do mikrovlnky - medvedík
12,90 € 11,70 €

Tento hrejivý medvedík pomôže deťom od bolesti a zároveň sa stane ich verným kamarátom nielen v postieľke. Používa sa na boľavé bruško, kĺby alebo chrbát. Zvieratko je naplnené zmesou z levandule.

Mac Toys Plyš do mikrovlnky - jednorožec
12,90 € 11,70 €

Tento hrejivý jednorožec pomôže deťom od bolesti a zároveň sa stane ich verným kamarátom. Používa sa na boľavé bruško, kĺby alebo chrbát. Zvieratko je naplnené zmesou s levanduľou.

Mac Toys Chodiaca mačička
21,36 € 18,90 €

S touto roztomilou chodiacou mačičkou zažijú deti veľa zábavy. Mačička je vhodná pre dievčatá aj chlapcov a je na batérie. Mačička urobí deťom veľkú radosť a bude im dobrým kamarátom.

Mac Toys Set potravín na suchý zip - modrá-33%
11,49 € 7,60 €

Sada potravín na suchý zips, ktorý môžete pripnúť takmer kamkoľvek. Je skvelým doplnkom do detského obchodíka či kuchynky. Súčasťou setu je aj lopárik a nôž. Vhodné od 3 rokov.

Mac Toys Chodiace prasiatko

Mac Toys Chodiace prasiatko

Hodnotenie: 4,1
21,36 € 18,90 €

Toto roztomilé chodiace prasiatko urobí deťom veľkú radosť a bude im dobrým kamarátom. Deti s ním zažijú veľa zábavy. Tento hebučký plyšák je vhodný pre dievčatá aj chlapcov a je na batérie.

Mac Toys Plameniak, 50 cm
13 €

Jemnučký veľký plyšový plameniak s dlhými nôžkami, s ktorým je radosť sa pomaznať. Deti majú zvieratká radi a čím je plyšák väčší tým je lepšie. Plyšák má výšku 50 cm a je vyrobený z kvalitného a príjemného plyšu.

Mac Toys Mikrovlnná rúra-24%
12,20 € 9,20 €

V žiadnej kuchynke nesmie chýbať mikrovlnná rúra. Tento domáci plastový spotrebič je na batérie. Mikrovlnná rúra vydáva zvuk, svieti a hýbe sa ohrievacia plocha. Súčasťou je maketa kurčaťa.

Mac Toys Plyšový medvedík tmavo hnedý, 60 cm-28%
24,01 € 17,20 €

Jemnučký veľký plyšový medvedík, s ktorým je radosť sa pomaznať. Deti majú medveďov rady. Keď ide ale o veľkého huňatého medveďa sú ešte radšej. Plyšák má výšku 60 cm a je vyrobený z kvalitného a príjemného plyšu.

Mac Toys Plyš do mikrovlnky - ovečka
12,90 € 11,70 €

Tato hrejivá ovečka pomôže deťom pri bolestiach a zároveň sa stane ich verným kamarátom nielen v postieľke. Používa sa na boľavé bruško, kĺby alebo chrbát. Zvieratko je naplnené zmesou z levandule.

Mac Toys Super Magic Jinn

Mac Toys Super Magic Jinn

Hodnotenie: 4,3
26,80 € 22,90 €

Skvelá interaktívna hračka pre malých mysliteľov. Super Magic Jinn uhádne nielen zvieratá, ale aj aj ovocie a zeleninu, športy, zamestnanie, oblečenie … Je múdrejší, je šikovnejší. Mysli si na vec a on sa ťa bude pýtať, Odpovedaj mu a Jinn uhádne na čo myslíš.

Mac Toys Elektronická pokladňa
22,19 €

Elektronická pokladna Mac Toys. Se zásuvkou, funkční kalkulačkou, mikrofonem a spoustou dalších předmětů pro malé obchodníky.

Mac Toys Over flip car
18,47 €

Autíčko na dálkové ovládání, které je přímo předurčené k převracení.

Mac Toys Svítící dráha, 192 dílů
19,79 €

Je vaše dítě nadšené do bombových modelů autíček? Pak mu určitě udělá velkou radost vynikající autodráha Svítící dráha, 192 dílů, vhodná pro děti od 3 let.

Mac Toys Vojenské vozidlo - auto
11,90 €

Vojenské vozidlo sa ocitne pod vedením vášho dieťaťa spoločne s vojakom. Toto krásne a veľké vojenské vozidlo je snom každého chlapca!

Mac Toys Pistole western
7,91 €

Kovbojský set. Zbraň, odznak, maska.. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Mac Toys Vozítko žralok
15,71 €

Nafukovací žralok

Rozměry: 165 × 102 cm, 4 komorový, madla na držení.

  • Věk: 3+
  • Určení pro kluky
Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Mac Toys Házecí letadlo
14,99 €

Lehké házecí letadlo. Letadlo umí dělat i vývruty. Hoď letadlo a ono poletí cca 20 m. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Mac Toys Plavidlo labuť
16,19 €

Plavidlo labuť s držadly 122×107cm Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Mac Toys Volejbalová síť do vody
11,99 €

Nafukovací volejbalová síť do vody

Rozměry: 232 × 64 cm + míč 30 cm.

Věk: 6+

Všechny hračky splňují evropské předpisy.
Mac Toys Kovová vesmírná sada
9,23 €

Kovová vesmírná sada, která obsahuje raketu, kosmonauty, družice, vozidlo… Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Mac Toys Set potravín na suchý zips
9,59 €

Set potravin na suchý zip, který můžete připnout téměř kamkoli. Balení obsahuje zeleninu i ovoce. Je zde nůž, prkénko, lilek, vajíčko, houby, mrkev, brambora, zelí, rajče a kukuřice.

Mac Toys Pálky na ping pong
5,99 €

Pálky na ping pong s míčky v praktickém obalu. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Mac Toys Loptička 7cm
5,99 €

Měkký míček, který nikoho nezraní. Proto se s ním dá házet nejen venku, ale také v pokojíčku.

Mac Toys Tank na diaľkové ovládanie - T 34
38,34 € 32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastový tank na diaľkové ovládanie, ktorý je vhodný pre deti od 6 rokov. Tank na diaľkové ovládanie typu IR. Je možné sa s tankom zapojiť do tankovej bitky. Jazdí dopredu, dozadu a do strán. Má pohyblivé delo.

Mac Toys Sada kolkov

Mac Toys Sada kolkov

Hodnotenie: 5
5,99 €

Hraješ rád bowling? S touto sadou si můžeš zahrát. Všechny hračky splňují evropské předpisy.

Mac Toys Vlaková súprava väčšia - Rail King
18,74 € 16,40 €

Elektrická realisticky spracovaná vlaková súprava Rail King. Vlaková súprava s veľkým množstvom vagónov zaručuje pri hre plno zábavy. Zábava ako pre deti, tak pre dospelých. Vhodné od 5 rokov.

Mac Toys Neodisk-21%

Mac Toys Neodisk

Hodnotenie: 4,2
15,13 € 11,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Neodisk je akčná hra na leto. Ponúka 2 herné možnosti. Hraj sa s loptičkou sám alebo s kamarátom. Alebo Neodisk hádž ako disk a počkaj, či ho kamarát chytí.