Luigi Bormioli Sklenice APEROL SPRITZ 6 ks 570 ml-19%
39,80 € 32,20 €

Akcia

Veľmi kvalitné poháre na obľúbený nápoj Aperol Spritz v sade o 6 kusoch od značky Luigi Bormioli. Poháre sú odolné a vhodné do umývačky riadu. Vyrobené v Taliansku.

Luigi Bormioli Vinoteque poháre na sekt Sparkling 175 ml 2ks
16 €

Balenie obsahuje dva poháre značky Luigi Bormioli na šumivé vína. Poháre so svojim zárezom vo dne vytvárajú početné, jemné a vytrvalé perlenie, ktoré na hladine retiazkuje: z bubliniek sa uvoľňuje aróma a vôňa vína.

Luigi Bormioli Vinoteque poháre Robusto 490 ml 6 ks
36,40 €

Pre výrazné vína s plným telom a vyzreté biele vína. Kontaktný povrch pohára bol navrhnutý tak, aby udržiaval servírovaciu teplotu, vďaka tvaru sú príchute dobre definované a výrazné.

Luigi Bormioli Vinoteque poháre Spirits 170 ml 6 ks
23,70 €

Tvar pohára zabraňuje rozptylu aromatických zložiek, takže možno plne vnímať primárne, sekundárne i terciárne arómu. Odporúča sa na biele a tmavé alkoholické nápoje: Cognac, Armagnac, Calvados, Grappa.

Luigi Bormioli poháre na vodu Palace 400 ml 6 ks
22,90 € 22,20 €

Poháre sú dokonale priezračné s tenkými okrajmi pre zachovanie chuti vody a špecifickým tvarom pre uchovanie servírovacej teploty, predovšetkým v prípade vody, ktorá by sa mala piť studená.

Luigi Bormioli Vinoteque poháre Robusto 660 ml 6 ks
40,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Na veľmi štruktúrované a mäkké červené vína. Vydutý tvar pripomínajúci jablko je vhodný pre vína s vysokým obsahom alkoholu a intenzívnej chuti. Vysoká úroveň rozptýlenia arómy a posilnenie jej vnemu..

Luigi Bormioli Dekantér Vinoteque 750 ml
48,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Profesionálny dekantér Vinoteque od Luigi-Bormioli s objemom 750 ml bude skvelým doplnkom pre každého milovníka vína. Možno ho bezpečne umývať v umývačke riadu.

Luigi Bormioli Elixir whisky sada 5 ks s karafou
42,59 € 32,80 €

Sada pohárov na whisky s karafou od značky Luigi Bormioli obsahuje päť kusov – 4× pohár a jednu karafu Ponúkaná je v darčekovom balení, ktoré určite poteší milovníka pravej whisky

Luigi Bormioli Vinoteque 6 ks poháre Cognac
31,44 € 30,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Poháre na víno Vinoteque Cognac od Luigi-Bormioli sú tvarované tak, aby sa zmestili presne do ruky, čo zvyšuje teplotu destilátu a umožňuje uvoľnenie komplexných aromatických látok.

Luigi Bormioli Sada talířů EBRO, 19 ks
25,20 € 23,20 €

Novinka

Luxusní jídelní set obsahující skleněné talíře od značky Luigi Bormioli odolné vysokému teplu, vhodné do mikrovlnné trouby i pro mytí v myčce. Set obsahuje dezertní, mělké a hluboké talíře po 6 kusech a velkou mísu.

Luigi Bormioli ROYAL poháre na biele víno 380 ml 6 ks
47,20 €
+ doprava zadarmo

Poháre na víno vyrobené z jedného kusa skla bez spojov a škár. Pochádzajú z dielne talianskych majstrov na nápojové sklo od firmy Luigi Bormioli. Sú vyrobené z patentovaného krištáľového bezolovnatého skla technikou Sparx.

Luigi Bormioli ROYAL poháre na sekt 210 ml 6 ks
47,90 €
+ doprava zadarmo

Poháre na šampanské a sekty Royale Champagne majú štandardný tvar a sú vyrobené z ultra čistého a transparentného bezolovnatého krištáľového skla Sparx typického pre výrobcu firmy Luigi Bormioli.