Luigi Bormioli Vinoteque poháre na sekt Sparkling 175 ml 2ks
15,80 €

Balenie obsahuje dva poháre značky Luigi Bormioli na šumivé vína. Poháre so svojim zárezom vo dne vytvárajú početné, jemné a vytrvalé perlenie, ktoré na hladine retiazkuje: z bubliniek sa uvoľňuje aróma a vôňa vína.


Luigi Bormioli Vinoteque poháre Spirits 170 ml 6 ks
23,60 €

Tvar pohára zabraňuje rozptylu aromatických zložiek, takže možno plne vnímať primárne, sekundárne i terciárne arómu. Odporúča sa na biele a tmavé alkoholické nápoje: Cognac, Armagnac, Calvados, Grappa.


Luigi Bormioli poháre na vodu Palace 400 ml 6 ks
22,90 €
22,10 €

Poháre sú dokonale priezračné s tenkými okrajmi pre zachovanie chuti vody a špecifickým tvarom pre uchovanie servírovacej teploty, predovšetkým v prípade vody, ktorá by sa mala piť studená.


Luigi Bormioli Vinoteque poháre Robusto 660 ml 6 ks
40,30 €
+ doprava zadarmo

Na veľmi štruktúrované a mäkké červené vína. Vydutý tvar pripomínajúci jablko je vhodný pre vína s vysokým obsahom alkoholu a intenzívnej chuti. Vysoká úroveň rozptýlenia arómy a posilnenie jej vnemu..


Luigi Bormioli Vinoteque poháre Robusto 490 ml 6 ks
36,30 €

Pre výrazné vína s plným telom a vyzreté biele vína. Kontaktný povrch pohára bol navrhnutý tak, aby udržiaval servírovaciu teplotu, vďaka tvaru sú príchute dobre definované a výrazné.


Luigi Bormioli ROYAL sklenice na červené víno 520 ml 6 ks
51,60 €
+ doprava zadarmo

Sada pohárov na červené víno pochádzajúca od svetoznámeho talianskeho výrobcu nápojového skla firmy Luigi Bormioli, je vhodným doplnkom do domácej výbavy každého milovníka dobrého vína, ale aj do bežných gastronomických prevádzok.


Luigi Bormioli Elixir whisky sada 5 ks s karafou
42,59 €
40,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Sada pohárov na whisky s karafou od značky Luigi Bormioli obsahuje päť kusov – 4× pohár a jednu karafu Ponúkaná je v darčekovom balení, ktoré určite poteší milovníka pravej whisky


Luigi Bormioli Sklenice APEROL SPRITZ 6 ks 570 ml-19%
39,80 €

32,20 €

Akcia

Veľmi kvalitné poháre na obľúbený nápoj Aperol Spritz v sade o 6 kusoch od značky Luigi Bormioli. Poháre sú odolné a vhodné do umývačky riadu. Vyrobené v Taliansku.


Luigi Bormioli Dekantér Vinoteque 750 ml
48,70 €
+ doprava zadarmo

Profesionálny dekantér Vinoteque od Luigi-Bormioli s objemom 750 ml bude skvelým doplnkom pre každého milovníka vína. Možno ho bezpečne umývať v umývačke riadu.


Luigi Bormioli Vinoteque 6 ks poháre Cognac
31,44 €
30,70 €

Poháre na víno Vinoteque Cognac od Luigi-Bormioli sú tvarované tak, aby sa zmestili presne do ruky, čo zvyšuje teplotu destilátu a umožňuje uvoľnenie komplexných aromatických látok.