Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Upresniť parametre
Lotto Obuv čierna Stadio 300 Iii FG Lotto Obuv čierna Solista 100 VI Gravity Sgx
Lotto Obuv čierna Stadio 300 Iii FG

Vo futbalových kopačkách Lotto Stadio 300 Iii FG 2146021NI posuniete svoju prítomnosť na ihrisku na úplne novú úroveň. Špeciálna konštrukcia podošvy Lotto poskytuje vysokú flexibilitu a perfektnú priľnavosť. Konštrukcia zvršku (syntetický materiál) robí topánky ľahkými a pohodlnými na používanie.

môžete mať 29.09

Lotto Obuv čierna Solista 100 VI Gravity Sgx Lotto Obuv čierna Solista 100 VI Gravity Sgx
Lotto Obuv čierna Solista 100 VI Gravity Sgx

Kopačky Lotto Solista 100 VI Gravity Sgx 2181291I3 pre muža poskytujú skvelý kontakt s loptou a presnosť úderu na každom ihrisku. Podrážka Lotto poskytuje optimálnu priľnavosť, ktorá sa premieta do zrýchlenia vo všetkých smeroch a neuveriteľnej manévrovateľnosti futbalistu na ihrisku.

môžete mať 29.09

Lotto Obuv čierna Solista 700 VI IN JR Lotto Obuv čierna Solista 100 VI Gravity Sgx
Lotto Obuv čierna Solista 700 VI IN JR

Lotto Solista 700 VI IN JR 2181381I3 pre bábätko je najkvalitnejší model v skupine kopačiek. Špeciálna konštrukcia podošvy Lotto zaručuje vysokú flexibilitu a skvelú priľnavosť a prísady použité na výrobu zvršku (syntetický materiál) zaisťujú optimálnu hmotnosť topánky a primeranú ochranu celoročné.

môžete mať 29.09

Lotto Obuv čierna Stadio 300 II IC Lotto Bundy univerzálne červená Delta WN
Lotto Obuv čierna Stadio 300 II IC

Lotto Stadio 300 II IC 2116451NI pre muža sú produktom najvyššej kvality v kategórii kopačiek.

môžete mať 29.09

Lotto Bundy univerzálne červená Delta WN Lotto Bundy univerzálne červená Delta WN
Lotto Bundy univerzálne červená Delta WN

Aby ste sa nebáli ísť vonku hneď, ako teplota klesne, nie je nič lepšie ako bunda pre muža od Lotto. Chcete si zabezpečiť pohodlie od prvého chladného počasia a počas celej zimy, kúpte Lotto Delta WN L557230C4. Určite si ho zamilujete a budete ho nosiť každý deň.

môžete mať 29.09

Lotto Nohavice tmavomodrá Delta Plus Lotto Bundy univerzálne červená Delta WN
Lotto Nohavice tmavomodrá Delta Plus

Lotto ponúka pre muža krátke nohavice univerzálne v mnohých variantoch a dĺžkach, aby vyhovovali očakávania používatelia. Takže existujú štýly, ktoré končia vo výške kolien, a športovejšie, kratšie strihy, ktorých cieľom je poskytnúť vám absolútne pohodlie, ktoré pri cvičení potrebujete.

môžete mať 29.09

Lotto Batohy univerzálne čierna Elite Soccer Lotto Bundy univerzálne čierna L Elite WN RN PL
Lotto Batohy univerzálne čierna Elite Soccer

Veľký alebo malý, tlmený alebo pútavý, batoh je vždy praktický doplnok.

môžete mať 29.09

Lotto Bundy univerzálne čierna Elite WN PL Lotto Bundy univerzálne čierna L Elite WN RN PL
Lotto Bundy univerzálne čierna Elite WN PL

Od tenkých a šik až po dlhé s kapucňou, Lotto ponúka bohatý výber búnd, ktoré sa hodia do každého počasie. Či už hľadáte teplú bundu, trendovú džínsovú bundu alebo koženú bundu, pozrite si Lotto celoročné za bezkonkurenčnú cenu.

môžete mať 29.09

Lotto Bundy univerzálne čierna L Elite WN RN PL Lotto Bundy univerzálne čierna L Elite WN RN PL
Lotto Bundy univerzálne čierna L Elite WN RN PL

Chcete bundu, ktorá zvládne chlad a zlé počasie? Bunda pre muža je nevyhnutnou súčasťou vášho šatník! Vďaka vysokokvalitné materiály a Lotto bezkonkurenčné spracovanie získate optimálnu ochranu.

môžete mať 29.09

Lotto Bundy univerzálne čierna Delta Plus WN Lotto Bundy univerzálne tmavomodrá Elite WN PL
Lotto Bundy univerzálne čierna Delta Plus WN

Od tenkých a šik až po dlhé s kapucňou, Lotto navrhuje bohatý výber búnd, ktoré sa hodia do každého ročné obdobia. Či už hľadáte teplú bundu, trendovú džínsovú bundu alebo koženú bundu, pozrite si Lotto celoročné za bezkonkurenčnú cenu.

môžete mať 29.09

Lotto Bundy univerzálne modrá Elite WN PL Lotto Bundy univerzálne tmavomodrá Elite WN PL
Lotto Bundy univerzálne modrá Elite WN PL

Chcete bundu, ktorá zvládne zima a zlé počasie? Bunda pre muža je nevyhnutnou súčasťou vášho šatník! Vďaka výborné materiály a Lotto výnimočné spracovanie získate optimálnu ochranu.

môžete mať 29.09

Lotto Bundy univerzálne tmavomodrá Elite WN PL Lotto Bundy univerzálne tmavomodrá Elite WN PL
Lotto Bundy univerzálne tmavomodrá Elite WN PL

Chcete bundu, ktorá zvládne zima a zlé počasie? Bunda pre muža je nevyhnutnou súčasťou vášho šatník! Vďaka výborné materiály a Lotto bezkonkurenčné spracovanie získate optimálnu ochranu.

môžete mať 29.09

Lotto Bundy výcvik červená Elite WN PL Lotto Lopty futbal biela 5 BL FB 100 Iii
Lotto Bundy výcvik červená Elite WN PL

Od tenkých a šik až po dlhé s kapucňou, Lotto navrhuje bohatý výber búnd, ktoré sa hodia do každého ročné obdobia. Či už hľadáte teplú bundu, trendovú džínsovú bundu alebo koženú bundu, pozrite si Lotto celoročné za bezkonkurenčnú cenu.

môžete mať 29.09

Lotto Bundy výcvik čierna Delta Plus WN Lotto Lopty futbal biela 5 BL FB 100 Iii
Lotto Bundy výcvik čierna Delta Plus WN

Teplá a obopínajúca bunda pre muža klasická s kapucňou je bunda na chladnejšie dni. Tento nevyhnutné prvok šatník celoročné je dostupný v mnohých farbách a štýloch. To všetko na dodanie jedinečného nádychu zvyšku outfitu, ako aj na jednoduché zladenie so topánky.

môžete mať 29.09

Lotto Lopty futbal biela 5 BL FB 100 Iii Lotto Lopty futbal biela 5 BL FB 100 Iii
Lotto Lopty futbal biela 5 BL FB 100 Iii

Lopta na futbal Lotto Lotto BL FB 100 Iii je perfektný pre klubové tréningy a profesionálne zápasy. Špeciálna textúra na povrchu, jasne zlepšuje ovládanie a zjednodušuje ovládanie lopty. Technológia povrchovej úpravy zlepšuje pevnosť spoja a znižuje absorpciu vlhkosti z ihriska.

môžete mať 29.09

Lotto Mikina Delta Plus Lotto Mikina Delta Plus HD FL
Lotto Mikina Delta Plus

Nadčasová mikina, pôvodne navrhnutá tak, aby vás udržala v teple a teple počas prestávok v hre, je dokonalým doplnkom pre každodenný šatník. Športová, módna rozopínacie mikina od Lotto sa hodí k džínsom, šortkám aj bežcom.

môžete mať 29.09

Lotto Mikina Delta Plus HD FL Lotto Mikina Delta Plus HD FL
Lotto Mikina Delta Plus HD FL

Táto pre muža rozopínacie s kapucňou mikina od Lotto je vyrobená z materiálu, ktorý poskytuje pohodlie a skvelý komfort. Mikinu Lotto Delta Plus HD FL 212778P73 zdobia kvalitné detaily, ktoré jej dodávajú športový a zaujímavý dizajn.

môžete mať 29.09

Lotto Mikina Delta RN Lotto Mikina Delta Plus HD FL
Lotto Mikina Delta RN

Nadčasová mikina, pôvodne navrhnutá tak, aby vás udržala v teple a teple počas prestávok v súťažiach, je dokonalým doplnkom pre každodenný šatník. Športová, módna cez hlavu mikina od Lotto sa hodí k džínsom, šortkám aj bežcom.

môžete mať 29.09

Lotto Mikina biela Elite Sweat FZ HD CO Lotto Mikina biela Elite Sweat FZ HD CO
Lotto Mikina biela Elite Sweat FZ HD CO

Táto mimoriadne pútavá mikina Lotto Elite Sweat FZ HD CO 2165680F1 rozopínacie s kapucňou bola navrhnutá známou svetovou značkou. Materiál, z ktorého hotovo je vhodný ako na každodenné nosenie, tak aj na športové aktivity.

môžete mať 29.09

Lotto Mikina biela Delta FZ Lotto Mikina biela Elite Sweat FZ HD CO
Lotto Mikina biela Delta FZ

Táto mimoriadne atraktívna mikina Lotto Delta FZ L569270F1 rozopínacie bola navrhnutá známou svetovou značkou. Materiál, z ktorého hotovo je vhodný ako na každodenné nosenie, tak aj na športové aktivity. Mikina pre muža Lotto Delta FZ s logom spoločnosti má trendový a moderný športový dizajn.

môžete mať 29.09

Lotto Mikina červená Elite Lotto Mikina biela Elite Sweat FZ HD CO
Lotto Mikina červená Elite

Objavila sa v 30. rokoch 20. storočia pre športové využitie v americkom futbale, potom bola uvedená do výstroj v americkej armáde a v 90. rokoch sa cez hlavu mikina stala módna súčasť vášho šatníka. Dizajnovo jednoduchá mikina Lotto Elite 2165460C4 môže byť športovým prvkom každodenného outfit.

môžete mať 29.09

Lotto Mikina červená Delta RN Lotto Mikina červená Elite Plus JR
Lotto Mikina červená Delta RN

Chcete si obliecť svoju obľúbenú mikinu cez hlavu, v ktorej budete v teple a pohodlí, no zároveň chcete trochu elegantnejší vzhľad? Lotto Delta RN L586570C4 mikina je skvelý kompromis medzi pohodlím a štýlom.

môžete mať 29.09

Lotto Mikina červená Elite Plus JR Lotto Mikina červená Elite Plus JR
Lotto Mikina červená Elite Plus JR

Funkčná a pohodlná pre muža mikina rozopínacie Lotto je mestská aj outdoorová outfit. Môže byť kombinované so širokými nohavice a streetwear topánkami alebo s klasickými chino nohavicami. Čo sa topánok týka, táto mikina Lotto Elite Plus JR 2165740C4 skvelé sa hodí k čižmám, čižmám alebo teniskám.

môžete mať 29.09

Lotto Mikina červená Delta Plus Lotto Mikina červená Elite Plus JR
Lotto Mikina červená Delta Plus

Objavila sa v 30. rokoch 20. storočia pre športové využitie v americkom futbale, potom bola uvedená do výstroj v americkej armáde a v 90. rokoch sa rozopínacie mikina stala trendy súčasť vášho šatníka.

môžete mať 29.09

Lotto Sport je taliansky výrobca športového oblecenia, obuvi, a športových potrieb. Spolocnost Lotto si na trhu v roku 1973 urobila meno výrobou tenisovej obuvi,. Následne zacala vyrábat modely zamerané na basketbal, volejbal, atletiku a futbal. So športovým oblecením zacala až v dalšej fáze. V prvých 10 rokoch sa stala vedúcou spolocnostou v tenise. V súcasnej dobe sa Lotto zameralo na obuv a technické oblecenie pre futbal a tenis. Lotto dalej vyrába spodnú bielizen, ponožky, kozmetiku a dalšie. Dnes distribuuje svoje výrobky do viac ako 100 krajín sveta.