Loreal Professionnel

Loreal Professionnel Permanentná farba Majirel Absolu 100 ml (Odtieň 4.3)

Loreal Professionnel Permanentná farba Majirel Absolu 100 ml

12,40 €
11,10 €

Farba na vlasy Majirel vytvára žiarivé a čisté odrážajúce farby pomocou širokej palety bohatých tónov a odtieňov. Stará sa o celej vlasové vlákno. Je obohatená o Incell ™ a Ionen G ™, ktoré pomáhajú posilniť vlasové vlákno. Vlasy sú silnejšie, lesklé, hebké a pružné na dotyk.

Partner: Vivantis

Kreativita, inovácia a partnerstvo - tri základné dôvody, prečo sú L'ORÉAL PROFESSIONNEL a jeho výrobky voľbou nielen popredných svetových kaderníkov, ale stále častejšie nachádzajú aj miesto v našich kúpeľniach. L'ORÉAL PROFESSIONNEL šíri jednu dôležitú myšlienku - každá žena je nielen odlišná, ale každá je tiež jedinečná. Práve preto je mottom L'ORÉAL PROFESSIONNEL: „všetky iné, každá jedinečná".

Všetky prípravky sú výsledkom úzkej spolupráce s prestížnymi kaderníkmi. Spájajú v sebe odborné skúsenosti a nové technológie laboratórií L'ORÉAL PROFESSIONNEL s hlbokým porozumením pre umenie, kreativitu a techniky úpravy vlasov.

Doprajte si dokonalú vlasovú starostlivosť, ktorá bude vaše vlasy doslova hýčkať. Špecializované výrobkové rady vlasovej kozmetiky L'ORÉAL PROFESSIONNEL zahŕňajú šampóny, kondicionéry, výživné masky, ošetrujúce vlasové oleje, termoaktívne spreje, laky, tužidlá, tvarujúce spreje, stylingové púdre, ochranné keratínové krémy, séra na končeky vlasov.