L'OR Espresso Onyx 100 hliníkových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®
34,78 € 29,40 €

Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Podmanivé chuti korenené zmesi s horko kakaovým nádychom sa vám dostane vďaka najsilnejšej variante v ponuke kapsúl L'or. Balenie kapsúl L'or KARTON 10 x Onyx 10 ks obsahuje celkom 100 porcií typu Nespresso. Vychutnajte si opojné prebudenie zmyslov s najsilnejšou variantou kapsúl L'or.

L'OR Espresso India 100 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*
35 € 31,70 €

Silná a intenzívna káva L'or India kartón 10 × 10 ks v kapsuliach vás prenesie do ďalekej farebnej Indie. Je vyrobená z kombinácie kávy Arabica a Robusta s pikantnými a ovocnými tónmi. Zrná sa pestujú v horách južnej Indie, vďaka ktorým získava príchuť tmavého karamelu a kakaa. Užite si svoju šálku kávy naplno.

L'OR Espresso Decaffeinato 10 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*
3,45 € 3,20 €

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Kávové kapsule Espresso Decaffeinato od značky L'OR očarí bohatou a sladkou vôňou s kakaovými tónmi a náznakom lesných plodov. Espresso Decaffeinato prináša výrazný kávový zážitok intenzity 6, i keď ide o kávu bez kofeínu. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'OR Espresso Ristretto 10 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*
3,45 € 3,20 €

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Kávové kapsule Espresso Ristretto od značky L'OR vás oslnia korenistou vôňou a intenzívnou chuťou. Káva Espresso Ristretto je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú silnú kávu s intenzívnou chuťou – ponúka intenzitu stupňa 11. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'OR Espresso India 10 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*-25%
4 € 3 €

Silná a intenzívna káva L'or India 10 ks v kapsuliach vás prenesie do ďalekej farebnej Indie. Je vyrobená z kombinácie kávy Arabica a Robusta s pikantnými a ovocnými tónmi. Zrná sa pestujú v horách južnej Indie, vďaka ktorým získava príchuť tmavého karamelu a kakaa. Užite si svoju šálku kávy naplno.

L'OR Espresso Onyx, zrnková káva, 500g
10,10 € 9,90 €

L'Or Espresso Onyx je vysoko kvalitná zmes tmavo pražených kávových zrniek s výraznou chuťou. Doprajte si každé ráno s prvotriednym **espressom lahodnej čokoládovej chuti a intenzívnou arómou, ktoré je navyše obohatené o hustú **krémovú penu.

L'OR Crema Absolu CLASSIQUE 500g
11,76 € 9,90 €

Pražená, zrnková káva vysokej kvality symbolizuje jemnú, zamatovú klasiku a harmonizuje s ľahkou kyselinkou, zrelou, elegantnou chuťou stredne praženej kávy, ktorá nikdy nevyjde z módy.

L'OR Espresso Forza 500g

L'OR Espresso Forza 500g

Hodnotenie: 4,5
11,65 € 9,90 €

Zrnková káva Espresso Forza je dokonalý harmonický celok, v ktorom sa snúbi nespútaná sila čistokrvnej Forzy a ohnivého espressa s intenzívnou plnou chuťou rozžiarenou odtieňmi jantáru tancujúceho na povrchu lahodnej krémovej vrstvy.

L'OR Espresso Papua New Guinea 100 hliníkových kapsúl kompatibilných s kávovarmi Nespresso®*
34,58 € 31,30 €

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Unikátna zmes kávových zŕn z ďalekej Papuy-Novej Guiney. Objavte kávu s výraznou ovocnou chuťou a sladkou vôňou z kávovníkov, ktoré vyrástli na úrodných sopečných svahoch. Obľúbené jednodruhové kapsule Papua od značky L'Or vo výhodnom balení 100 ks.

L'OR Espresso Onyx 10 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*
3,45 € 3,30 €

Kávové kapsule Onyx od značky L'OR si vás podmaní plnou chuťou s kakaovým nádychom. Káva Onyx je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú silnú kávu s intenzívnou chuťou. Korenená zmes zŕn Arabiky a Robusty ponúka intenzitu stupňa 12. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'OR Espresso Splendente 10 kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*
3,45 € 3,20 €

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Kávové kapsule Espresso Splendente od značky L'OR si vás podmaní vyváženou chuťou s ľahkými orieškovými tónmi a citrónovým záverom. Káva Espresso Splendente je ideálny pre tých, ktorí túžia po lahodnej a neodolateľnej káve. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'OR Crema Absolu Classique 1000g-25%
21,80 € 16,20 € 4,05 €/ks

Zrnková káva s intenzívnou a rafinovanou arómou, ktorá je spôsobené vyváženosťou jemnej a ostrej chuti. L'Or Crema Absolu Classique 1000g je stredne pražená káva s ľahkou citrusovou kyselinkou a vyrovnanou elegantnou chuťou. Zmes arabiky a robusty.

L'OR Arabica Catuai 10 ks kapsule
4 €

Novinka

L'OR Arabica Catuai 10 ks kapsule sú vhodné pre kávovary Nespresso. V týchto kapsulách sa snúbi svieža, sladká a pikantná chuť, ktorá v závere prechádza v intenzívnejšie tóny praženej kávy s ťažším bylinným nádychom. Kávové zrná Catuai vynikajú svojou sladkosťou. Káva má certifikáciu UTZ.

L'OR Espresso Intenso 10 hliníkových kapsulí kompatibilných s kávovary Nespresso®*
3,45 € 3,20 €

*Ochranná známka tretej osoby nie je v spojení s Jacobs Douwe Egberts. Kávové kapsule Espresso Forza od značky L'OR vynikajú intenzívnou chuťou sladkého drievka s komplexnosťou duba a jantárovými tónmi. Káva Espresso Forza ponúka ohnivú chuť s intenzitou stupňa 9. Tieto kapsule sú vhodné do kávovaru Nespresso.

L'OR Classic mletá káva 250g
4,86 € 4,60 €

Tóny karamelu a melasy dodávajú mletej káve L'OR Classique tajomnú sladkosť, v ktorej sa snúbia sušené slivky a hrozienka do zamatovej jemnosti. Naši kávoví majstri pripravili sviežu chuť kávy s jemným odtieňom muškátového orieška a ľahkou kyslosťou. Nechajte na chvíľu svoje každodenné starosti plynúť, zastavte sa a vychutnajte si nový mletý L'OR Classique. Pripravené kávovými majstrami L'OR.

L'OR Organic Bio 10 ks kapsule
4 €

Novinka

L'OR Organic Bio 10 ks kapsule sú vhodné pre kávovary Nespresso. Jedná sa o kávu intenzity 9 majúcu harmonickú chuť s tónmi karamelu a nádychom ovocia. Nielen chuť, ale aj vôňa tejto kávy je komplexná a bohatá. Káva má certifikáciu UTZ.

L'OR CLASSIQUE 100g instantná káva
6,41 € 6 €

CLASSIQUE 100g instantná káva sušená mrazom vyniká svojou jemnou, delikátnou chuťou a bohatou arómou. Vychutnajte si dokonalý pôžitok vyváženej chuti kolumbijskej arabiky s ovocnými, rozmanitými tóny kedykoľvek počas dňa.

L'OR Espresso Colombia 500g-19%
10,50 € 8,50 € 2,13 €/ks

Stredne pražené kávové zrná so sladkými jablčnými a citrusovými tónmi. L'OR Espresso Colombia 500g sa vyznačuje plnou chuťou espressa s hustou a krémovou penou.

L'OR ESPRESSO 100g instantná káva
6,41 € 6 €

ESPRESSO 100g instantná káva má intenzívnu chuť a oslní vás svojou zlatou krémovou penou. **Lahodná chuť a **plná aróma potešia vaše zmysly v každej dennej dobe. Táto rozpustná káva je vyrobená z kvalitných, aromatických kávových zŕn, aby vám zaistila neodolateľný kávový zážitok pri šálke domáceho espressa.

L'OR Espresso mletá káva 250g
4,86 € 4,60 €

Nová mletá káva L'OR Forza je spojenie chutí a vôní, ktoré prináša nové chuťové zážitky pre všetky vaše zmysly. Táto káva je tmavo pražená s chuťou čokoládového fondánu a delikátnosťou sladkého karamelu. V kontraste s jemnými marhuľovými tónmi a ľahkým nádychom pomarančovej kôry dodáva ďalší rozmer vašej chuti. Pôsobivá, náročná a komplexná chuť tejto kávy sa skvele snúbi s podávaným dezertom a vytvorí tak dokonalý zmyslový zážitok. Pripravené kávovými majstrami L'OR.

L'OR Fortissimo L'OR Espresso 0,5kg
9,10 €

Zrnková káva Fortissimo L'OR Espresso od Douwe Egberts vás očarí svojou arómou aj jedinečnou chuťou. Káva je veľmi tmavo pražená. Balenie je po 500g. Vychutnajte si svoju milovanú šálku kávy!

L'OR Crema Absolu Profond, 500g
10,10 € 9,10 €

L'Or Crema Absolu Profond bola stvorená pre milovníkov silnej Arabiky. Táto zrnková káva pochádza z Južnej Ameriky a môže sa pýšiť intenzívnou chuťou s ľahkou kyselkou a plnou aromatickou chuťou tmavo pražených zrniek, 100% Arabica.

L'OR Espresso FORZA 1000 g
21,10 € 5,28 €/ks

Novinka

L'OR Espresso FORZA 1000 g je 100% arabika s UTZ certifikáciou, ktorá vám umožní skvelý pôžitok z vášho obľúbeného espressa. Káva nesie chuť vysoko kvalitných tmavo pražených kávových zrniek s nádychom ľahkých citrusových tónov. Bonusom je potom lahodná krémová pena završujúca váš nápoj.

L'OR Espresso Brazil 500g-19%

L'OR Espresso Brazil 500g

Hodnotenie: 4,8
10,50 € 8,50 € 2,13 €/ks

Stredne pražené kávové zrná s jemným nádychom citrusov. L'OR Espresso Brazil 500g sa vyznačuje plnou chuťou espressa s hustou a krémovou penou.