LONG LIFE BIOTEA Kombucha Harmanček 0,5l - 6ks
11,90 € 1,98 €/ks

BIO Kombucha harmanček a zelený čaj – je fermentovaný nápoj z čajovej huby Kombucha, ktorý zlepšuje trávenie a posilňuje imunitný systém. Obsahuje veľké množstvo probiotík, prebiotík, vitamínu B a antioxidantov.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Medovka 0.5l - 6ks
11,90 € 1,98 €/ks

Bio Kombucha Medovka a zelený čaj – je fermentovaný nápoj z čajovej huby Kombucha, ktorý zlepšuje trávenie a medovka má upokojujúci účinok. Obsahuje veľké množstvo probiotík, prebiotík, vitamínu B a antioxidantov.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Káva 0.5l - 6ks
15,20 € 14,40 € 2,40 €/ks

Kombucha s príchuťou kávy je prírodný fermentovaný energetický nápoj vyrobený z troch druhov kávy. Nielenže vás osvieži, ale dodá vám energiu na celý deň.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Limetka & Zázvor 0.5l - 6ks
13,50 € 2,25 €/ks

Organická kombucha s príchuťou zázvoru a limetky je sladký a mierne sýtený nápoj na báze zeleného čaju, zázvoru a kombuchovej kultúry s prírodnou príchuťou limetky. Kombucha bohatá na probiotiká a antioxidanty.

LONG LIFE BIOTEA  Kombucha Malina 0.5l - 6ks
16 € 14,50 € 2,42 €/ks

Organická kombucha s malinovou príchuťou bola vytvorená na základe čaju Bancha pridaním prírodnej citrónovej príchute. Citrónová kombucha je nápoj bohatý na probiotiká a prebiotiká. Neobsahuje žiadne konzervačné látky ani farbivá. Je to prírodný produkt.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Aloe Vera 0.5l - 6ks
13,50 € 2,25 €/ks

BIO Kombucha s Aloe Vera na zelenom čaji – je fermentovaný lahodný osviežujúci nápoj z čajovej huby Kombucha, ktorý zlepšuje trávenie a posilňuje imunitný systém. Obsahuje veľké množstvo probiotík, prebiotík, vitamínu B a antioxidantov.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Broskyňa 0,5l - 6ks
14 € 13,50 € 2,25 €/ks

Organická kombucha s broskyňovou príchuťou. Čajový nápoj kombucha je skvelým riešením pre tých, ktorí chcú uhasiť smäd sladkým a zároveň užitočným nápojom. Vďaka prirodzenej fermentácii je kombucha bohatá na veľké množstvo probiotík a prebiotík.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Mix1 0.5l - 6ks
14 € 2,33 €/ks

Pre vyberavých a nerozhodných máme ochutnávku toho najlepšieho z našich nápojov. Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť našu novú kombuchu MIX, ktorá vám umožní ochutnať až šesť druhov kombuchy.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Citron 0.5l - 6ks
13,50 € 2,25 €/ks

Organická kombucha s citrónovou príchuťou bola vytvorená na základe čaju Bancha pridaním prírodnej citrónovej príchute. Citrónová kombucha je nápoj bohatý na probiotiká a prebiotiká. Neobsahuje žiadne konzervačné látky ani farbivá. Je to prírodný produkt.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Mix2 0.5l - 6ks
14 € 2,33 €/ks

Degustační balení 6 druhů LONG LIFE BIO Kombuchy i s novou chutí Aloe Vera. Chcete ochutnat všechny, než se rozhodnete pro velké balení ? Pokud jste nerozhodní a nemůžete si vybrat tu vaší oblíbenou je toto skvěla volba.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha biely čaj 0,5l - 6ks
11,90 € 1,98 €/ks

Organický biely čaj Kombucha je nápoj vyrobený z čajovej huby kombucha, získaný v procese fermentácie čaju a symbiózy kvasiniek, s jemnou a osviežujúcou chuťou. Obsahuje veľké množstvo probiotík, prebiotík, vitamínu B a antioxidantov.

LONG LIFE BIOTEA Kombucha Citrón a Limetka 0,5l - 6ks
13,50 € 2,25 €/ks

BIO Kombucha s príchuťou citróna a limetky je nápoj s mierne kyslastou chuťou, ktorý vás osvieži. Je bohatý na veľké množstvo probiotík a vitamínov skupiny B. Detoxikujte telo.