Lolita Lempicka

Lolita Lempicka Sweet - EDP 100 ml
1x

Lolita Lempicka Sweet - EDP

42 € 0,42 €/ml

Ovocná, koketná vôňa Lolita Lempicka Sweet symbolizuje radosť a potešenie z každodenných maličkostí. Lahodná vôňa Sweet je inšpirovaná ženskosťou a prirodzenou eleganciou. Zloženie sa otvára tónmi višní a sladkého cukru v sprievode kakaa a archangeliky.

Partner: Vivantis
Lolita Lempicka Lolita Lempicka - EDP 100 ml
1x

Lolita Lempicka - EDP

44,90 € 0,45 €/ml

Lolita Lempicka je prvou vôňou, ktorá apeluje na ženské srdce. Je rozprávkou pre ženy plné silných symbolov z predstáv o láske. Plod pokušenia, vôňa kontrastov z imaginárneho sveta malého dievčatka a módnej návrhárky v jednej osobe, ktorá hovorí do srdca a duše všetkých žien.

Partner: Vivantis
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Mon Premier - EDP TESTER 100 ml
2x

Lolita Lempicka Mon Premier - EDP TESTER

36,10 €
32,20 € 0,32 €/ml

Lolita Lempicka Mon Premier je gurmánska, kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy, ktorá nadväzuje na pôvodnú a veľmi obľúbenú vôňu Lolita Lempicka z roku 1997. Hlava Mon Premier obsahuje čerešne, badián (hviezdicový alebo čínsky aníz) a brečtan.

Partner: Vivantis
Lolita Lempicka Mon Eau - EDP 50 ml

Lolita Lempicka Mon Eau - EDP

37,50 € 0,75 €/ml

Mon Eau, ktorá pozýva sviežu a zmyselnú vôňu s púdrovými, kvetinovými delikatesami, sa otvára jemným malinovým akordom s prídavkom černice a anízu. Srdce tvorí kvetinové tóny jazmínového kvetu, kosatca a harmančeka, zatiaľ čo základňa zvýrazňuje fialku so santalovým drevom a pižmom.

Partner: Vivantis
Lolita Lempicka Green Lover - EDT 100 ml

Lolita Lempicka Green Lover - EDT

38,20 € 0,38 €/ml

Nová vôňa Green Lover vyjadruje eleganciu a vycibrenú mužnosť, ktorú v sebe nosia dnešní muži. Aromatická kompozícia je postavená z vrchných tónov zelenej mandarínky a korenia, stredným tónom dominuje gin, mäta a borievka a základné tóny tvorí madagaskarská vanilka a pižmo.

Partner: Vivantis
Lolita Lempicka Lempicka Homme - EDT 50 ml

Lolita Lempicka Lempicka Homme - EDT

26,90 €
24,80 € 0,50 €/ml

Lempicka Homme kombinuje intenzívne a iskrivú sviežosť s novou pikantnou zmyselnosťou. Ultramoderný štart stimuluje zmysly a pozýva vás na opustenie. Mužnosti a hĺbke sladkého drievka zodpovedá romantická, púdrová fazuľa tonka.

Partner: Vivantis
Lolita Lempicka LolitaLand - EDP 80 ml

Lolita Lempicka LolitaLand - EDP

40,10 €
37,10 € 0,46 €/ml

Lolitaland je dámska kvetinovo-ovocná vôňa s vanilkovými, sladkými, citrusovými a púdrovými akordy. Táto vôňa, ktorá bola uvedená na trh v roku 2018, sa otvára špičkovými tónmi bellini, talianskej mandarínky, pomaranče, limetky, korenia, grapefruitu a citróna.

Partner: Vivantis