Lock&Lock Vak úložný (HSS604) 2ks
9,99 € 6 € 3,00 €/ks

Úložný vak HSS604 2ks z nylonu je určený na uschovanie textilu alebo odevov. Vak má špeciálny vákuový zips a silný povlak pre dlhodobú životnosť. Pri skladovaní ušetríte až 80% miesta. Spätný ventil znemožňuje únik vzduchu smerom von. Veľkosť vaku je 55 x 70 cm.

Lock&Lock Set vákuových vriec (HSS603 + HSS604)
14,49 € 11,80 € 2,95 €/ks

Set úložných vakov je určený na uschovanie textilu alebo odevov. Pri skladovaní ušetríte až 80% miesta. Spätný ventil znemožňuje únik vzduchu smerom von. Vaky majú špeciálne vákuový zips a silný povlak pre dlhodobú životnosť. Sú ľahko umývateľné a sú odolné voči vode a prachu. Veľkosti vakov je 70 x 90 cm a 55 x 70 cm.

Lock&Lock Dóza na potraviny set 11 ks
36,23 € 33,40 €

Tieto dózy sú 100% vzduchotesné a tým zabezpečujú dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín. Dózy Lock & Lock sú bezpečné a funkčné nádoby vyrobené z kvalitného plastu.

Lock&Lock Dózy na potraviny (HPL836SC)
27,99 € 23,10 €

Dózy Lock & Lock sú funkčné nádoby, vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám. Ďalej sú dózy 100% vzduchotesné a zaručujú dlhú čerstvosť uchovaných potravín.

Lock&Lock Dózy na potraviny (HPL834SA)
18,90 € 17,40 €

Dózy Lock & Lock sú funkčné nádoby, vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám. Ďalej sú dózy 100% vzduchotesné a zaručujú dlhú čerstvosť uchovaných potravín.

Lock&Lock Taška bodkovaná Lunch Boxes, červená
16,62 € 14,40 €

Pekný bodkovaný dizajn na červenom podklade taštky si rýchlo obľúbite. Šikovná termotaška s dvoma boxami o objeme 470 ml a fľašou má šikovné spracovanie značky Lock & Lock.

Lock&Lock Vak úložný (HSS601) 2ks
11,90 € 10,50 € 5,25 €/ks

Úložný vak HSS601 z nylonu je určený na uschovanie textilu alebo odevov. Vak má špeciálny vákuový zips a silný povlak pre dlhodobú životnosť. Pri skladovaní ušetríte až 80% miesta. Spätný ventil znemožňuje úniku vzduchu smerom von. Vak je ľahko umývateľný a je odolný voči vode a prachu. Veľkosť vaku je 120 x 92 cm.

Lock&Lock Dóza na potraviny set 5 ks
15,70 €

Dózy Lock & Lock sú bezpečné a funkčné nádoby vyrobené z kvalitného plastu. Tieto dózy sú 100% vzduchotesné a tým zabezpečujú dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 740ml
7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza na potraviny LOCK & LOCK z borosilikátového skla s plastovým vekom o objeme 740ml. Dóza je vhodná na uchovávanie a prenášanie potravín. Je 100% vzduchotesná a tým zaisťuje dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock&Lock Fľaša Bisfree Eco 550 ml
8,10 €

Dodržiavate pitný režim? Vďaka farebnej plastovej fľaši na vodu Lock & Lock budete mať o množstve vypitých tekutín prehľad. Malá veľkosť s objemom 550 ml sa totiž zmestí do každej tašky či kabelky a vodu tak môžete mať stále pri sebe.

Lock&Lock Vak úložný (HSS602) 2ks
13,99 € 9,30 € 4,65 €/ks

Úložný vak HSS602 z nylonu je určený na uschovanie textilu alebo odevov. Vak má špeciálny vákuový zips a silný povlak pre dlhodobú životnosť. Pri skladovaní ušetríte až 80% miesta. Spätný ventil znemožňuje úniku vzduchu smerom von. Vak je ľahko umývateľný a je odolný voči vode a prachu. Veľkosť vaku je 95 x 100 cm.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 1l
8,39 € 8,30 €

Dóza na potraviny LOCK & LOCK z borosilikátového skla s plastovým vekom o objeme 1 l. Dóza je vhodná na uchovávanie a prenášanie potravín. Je 100% vzduchotesná a tým zaisťuje dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock&Lock Dóza na potraviny 15,5 cm 870 ml
5,40 €

Dóza na potraviny s objemom 870 ml značky Locklock zaisťuje dlhšiu trvanlivosť potravín so zachovaním ich arómy. Vďaka skvele tesniacemu veku môžete potraviny tiež bezpečne prevážať. Je možné ukladať do chladničky, či mrazničky a používať v mikrovlnnej rúre.

Lock&Lock Odmerka s uzatvárateľným vekom 1 l
7,20 €

Odmerka s uzatvárateľným vekom s objemom 1 l značky Locklock poslúži nielen ako klasická odmerka, ale vďaka uzatvárateľnému veku možno použiť aj ako nádobu na uchovanie potravín. Odmerka je vzduchotesná a udrží vaše potraviny dlho čerstvé so zachovaním ich arómy.

Lock&Lock Dóza na potraviny 13,5 cm 850 ml
5,30 €

Dóza na potraviny 850 ml značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza na potraviny 23,2 cm 1,6 l
6,90 €

Dóza na potraviny 1,6 l značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Fľaša Bisfree One Touch 550 ml
7,97 € 7,30 €

Koľko tekutín vypijete počas dňa? Fľaša na vodu značky Lock & Lock v pastelovom odtieni vám pomôže váš pitný režim dodržiavať. Vďaka malej veľkosti a objeme 550 ml sa vlezie do každej tašky či kabelky a vodu tak môžete mať stále pri sebe.

Lock&Lock Dóza na potraviny 18,1 cm 1,1 l
5,80 €

Dóza na potraviny 1,1 l značky Locklock zaisťuje dlhšiu trvanlivosť potravín so zachovaním ich arómy. Nádoba je vzduchotesná a to vďaka štyrom praktickým klipom, ktoré držia bezpečne veko. Je možné ukladať do chladničky či mrazničky a tiež používať v mikrovlnnej rúre.

Lock&Lock Náhrada k rozprašovaciemu mopu, 2 ks
9,67 € 6,50 €

Náhrada k mopu Lock & Lock vyrobená z mikrovlákien je vhodná na suché i mokré čistenie. Mikrovláknové náhrady zbierajú viac prachu a nečistôt než bežné mopy, rýchlo schnú a na podlahe nezanechávajú žiadne stopy. Po vypraní v práčke je možné použiť opakovane. V balení 2 kusy.

Lock&Lock Jídlo nosič 4 patra, 4 × 680 ml
15,70 € 13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický čtyřdílný jídlonosič Lock&Lock vám usnadní přenášení hotových pokrmů. Tento jídlonosič má celkem čtyři patra, přičemž objem každé misky je 680 ml. Misky lze umývat v myčce a umístit je bez obav můžete jak do mrazáku, tak do mikrovlnné trouby.

Lock&Lock Dóza na suché potraviny 2,4 l
6,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Lock&Lock dóza na suché potraviny o objemu 2,4 litru je praktickým pomocníkem do každé kuchyně. Tato dóza je určena ke skladování suchých potravin, které v ní díky těsnicímu víčku vydrží déle čerstvé. Širší část umožňuje plnit dózu lopatkou, v užší části zase můžete potraviny z dózy snadno vysypávat. Víčko pak lze pohodlně otevřít na obou stranách.

Lock&Lock Dóza na potraviny 20,5 cm, 1,9 l
6,90 €

Vzduchotesná plastová dóza na potraviny od značky Lock&Lock uchováva potraviny dlhšie čerstvé. Veko je zabezpečené 4 pohyblivými klipmi, ktoré odolávajú opotrebeniu. Vďaka špeciálne upravenému vonkajšiemu dnu sú tieto nádoby stohovateľné. Používajte ich v chladničke, mrazničke aj mikrovlnnej rúre a umývajte v umývačke.

Lock&Lock Jídlonosič 3 patra, 3 × 680 ml
12,20 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktický třídílný jídlonosič Lock&Lock vám usnadní přenášení hotových pokrmů. Tento jídlonosič má celkem tři patra, přičemž objem každé misky je 680 ml. Misky lze umývat v myčce a umístit je bez obav můžete jak do mrazáku, tak do mikrovlnné trouby. Snadné přenášení zaručuje praktický popruh, jenž drží misky pohromadě.

Lock&Lock Fľaša Bisfree Soft Handle 510 ml
8,60 €

Farebná plastová fľaša v modernom dizajne má objem 510 ml a vďaka svojej veľkosti sa zmestí do každej tašky či kabelky. Stane sa tak nepostrádateľným pomocníkom pre dodržiavanie pitného režimu po celý deň.

Lock&Lock Obdélníková dóza Bisfree Modular 910 ml
8,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Lock&Lock Bisfree Modular je obdélníková dóza na potraviny o objemu 910 ml. Tato dóza potěší svou velikostí, vysoce kvalitním zpracováním i příjemným designem. Vyrobena je z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům potraviny spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin, je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními druhy dóz téže řady. Díky čirému provedení pak budete mít dokonalý přehled o jejím obsahu.

Lock&Lock Sandwich Box, sada dóz a fľaša
12,99 € 10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekný desiatový boxík do ktorého dáte plnohodnotnú desiatu. Okrem sendviča, ktorý sa ideálne vojde najväčšieho boxu, si môžete zabaliť aj nejakú zeleninu či ovocie do boxov menších.

Lock&Lock Termoska s hrnčekom 1,2 l, zafírovo-zlatá
27,90 €

Termoska v zaujímavej zafírovo zlatej farbe je určená pre teplé aj studené nápoje, teplotu nápoja udrží až na 6 hodín. Viečko slúži zároveň ako hrnček a je opatrené uškom pre pohodlné držanie.

Lock&Lock Dóza na potraviny 15,1 cm 1,8 l
6,40 €

Dóza na potraviny 1,8 l značky Locklock zaisťuje dlhšiu trvanlivosť potravín so zachovaním ich arómy. Nádoba je vzduchotesná, a to vďaka štyrom praktickým klipom, ktoré držia bezpečne veko. Je možné ukladať do chladničky či mrazničky a tiež používať v mikrovlnnej rúre.

Lock&Lock Dóza na potraviny 23,2 cm 2,3 l
7,30 €

Dóza na potraviny s objemom 2,3 l značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza na suché potraviny 3,2 l
7,50 €

Lock&Lock dóza na suché potraviny o objemu 3,2 litru je praktickým pomocníkem do každé kuchyně. Tato dóza je určena ke skladování suchých potravin, které v ní díky těsnicímu víčku vydrží déle čerstvé. Širší část umožňuje plnit dózu lopatkou, v užší části zase můžete potraviny z dózy snadno vysypávat. Víčko pak lze pohodlně otevřít na obou stranách.

Lock&Lock Dóza na nakladanú zeleninu 1,4 l
7,30 €

Dóza na nakladanú zeleninu s objemom 1,4 l značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá zaisťuje dlhšiu trvanlivosť potravín. Vnútri dózy je umiestnený špeciálny vyberateľný košík, ktorý umožňuje oddeliť zeleninu od nálevu. Je možné ukladať do chladničky, či mrazničky alebo používať v mikrovlnnej rúre.

Lock&Lock Dóza na potraviny 1 l
6 €

Dóza na potraviny 1 l značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza na potraviny 15,5 cm 1,2 l
6 €

Dóza na potraviny s objemom 1,2 l značky Locklock zaisťuje dlhšiu trvanlivosť potravín so zachovaním ich arómy. Nádoba je vzduchotesná a to vďaka štyrom praktickým klipom, ktoré držia bezpečne veko. Je možné ukladať do chladničky či mrazničky a tiež používať v mikrovlnnej rúre.

Lock&Lock Dóza na potraviny 550 ml
7,30 €

Dóza na potraviny Lock&Lock o objemu 550 ml je určena k pohodlnému a bezpečnému přenášení a skladování potravin. Tato dóza je vyrobena z borosilikátového skla a opatřena je plastovým víkem. Je zcela vzduchotěsná, díky čemuž zaručuje dlouhodobou čerstvost uložených potravin. Parní otvor ve víku umožňuje ohřev v mikrovlnné troubě zároveň s víčkem.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 380ml
6,20 €

Dóza na potraviny LOCK & LOCK z borosilikátového skla s plastovým vekom o objeme 380ml. Dóza je vhodná na uchovávanie a prenášanie potravín. Je 100% vzduchotesná a tým zaisťuje dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock&Lock Fľaša Bisfree Detox 520 ml
11,40 € 9,60 €

Originálna plastová fľaša na vodu značky Lock & Lock je na spodnom konci vybavená odšťavovačom na citrón či limetku. Polovicu citróna jednoducho vytlačíme pomocou hrotu do fľaše a uzavrite odnímateľným dielom. Fľaša má objem 520 ml

Lock&Lock Čtvercová dóza Bisfree Modular 1 l
8,40 €

Lock&Lock Bisfree Modular je kvalitně zpracovaná dóza na potraviny čtvercového tvaru. Tato dóza o objemu 1 litr představuje ideálního pomocníka pro přenášení i skladování potravin. Vyrobena je z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům potraviny spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními druhy dóz téže řady. Díky čirému provedení pak budete mít dokonalý přehled o jejím obsahu. Dózu lze umývat v myčce a umístit ji bez obav můžete i do mrazničky a mikrovlnné trouby.

Lock&Lock Čtvercová dóza Bisfree Modular 600 ml
6,90 €

Lock&Lock Bisfree Modular je kvalitně zpracovaná dóza na potraviny čtvercového tvaru. Tato dóza o objemu 600 ml představuje ideálního pomocníka pro přenášení i skladování potravin. Vyrobena je z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům potraviny spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními druhy dóz téže řady. Díky čirému provedení pak budete mít dokonalý přehled o jejím obsahu. Dózu lze umývat v myčce a umístit ji bez obav můžete i do mrazničky a mikrovlnné trouby.

Lock&Lock Dóza na potraviny 1,3 l
11,10 € 10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza na potraviny Lock&Lock o objemu 1,3 litru je určena k pohodlnému a bezpečnému přenášení a skladování potravin. Tato dóza je vyrobena z borosilikátového skla a opatřena je plastovým víkem. Je zcela vzduchotěsná, takže zaručuje dlouhodobou čerstvost uložených potravin. Parní otvor ve víku umožňuje ohřev v mikrovlnné troubě zároveň s víčkem.

Lock&Lock Obdelníková dóza Bisfree Modular 260 ml
5,80 €

Lock&Lock Bisfree Modular je obdélníková dóza na potraviny o objemu 260 ml. Tato vysoce kvalitní dóza je vyrobena z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům obsah dózy spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin, je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními dózami téže řady.

Lock&Lock Dóza na cereálie 950 ml
7,20 €

Dóza na cereálie s objemom 950 ml značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza na potraviny 15,1 cm 1 l
5,70 €

Dóza na potraviny 1 ml značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza Easy Match obdĺžniková 3 l zelená
9,49 € 9,20 €

Dóza Easy Match Lock & Lock s objemom 3l je funkčná nádoba, vyrobená z kvalitného plastu. Dóza je 100% vzduchotesná a zaručuje tak dlhú čerstvosť uchovaných potravín. Plast je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám.

Lock&Lock Dóza Easy Match obdĺžniková 5,8 l žltá
14,30 € 12,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza Easy Match Lock & Lock s objemom 5,8l je funkčná nádoba, vyrobená z kvalitného plastu. Dóza je 100% vzduchotesná a zaručuje tak dlhú čerstvosť uchovaných potravín. Plast je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám.

Lock&Lock Obdélníková dóza Bisfree Modular 1,5 l
9,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Lock&Lock Bisfree Modular je extra velká obdélníková dóza na potraviny o objemu 1,5 litru. Tato dóza zaujme vysoce kvalitním zpracováním i příjemným designem. Vyrobena je z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům potraviny spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin, je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními druhy dóz téže řady. Díky čirému provedení budete mít dokonalý přehled o jejím obsahu. Dózu lze umývat v myčce a umístit ji bez obav můžete i do mrazničky a mikrovlnné trouby.

Lock&Lock Obdélníková dóza Bisfree Modular 450 ml
6,20 €

Lock&Lock Bisfree Modular je obdélníková dóza na potraviny o objemu 450 ml. Tato dóza potěší vysoce kvalitním zpracováním i příjemným designem. Vyrobena je z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům potraviny spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin, je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními druhy dóz téže řady.

Lock&Lock Dóza na potraviny set 7 ks
21,06 € 19,20 €

Dózy Lock & Lock možno použiť v chladničke, mikrovlnke alebo pre zmrazovanie a možno ich umývať v umývačke riadu. Dózy Lock & Lock prešli prísnymi hygienickými skúškami a zodpovedajú najprísnejším predpisom.

Lock&Lock Plato na vajíčka, 18 vajec
9,50 €

Lock & lock Plato na vajíčka, 18 vajec je bezpečná a funkčná nádoba vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je trvanlivý a odoláva vysokým teplotám. Je 100% vzduchotesná a tým zaisťuje dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock & Lock je austrálskou firmou, ktorá od svojho založenia v r. 1978 vyváža pod rovnomennou značkou svoje výrobky do viac ako 100 krajín po celom svete. Obchody a pobočky tejto spoločnosti možno nájsť po celom svete, okrem Austrálie napr. aj v Nemecku, Poľsku, Česku, na Slovensku, Veľkej Británii, Severnej Amerike, Kórei, Číne alebo Vietname a ďalších. Do roku 2014 by táto spoločnosť rada rozšírila destinácie až na 130 krajín a tým si zaistila hlavné postavenie v oblasti vákuových nádob.

Značka sa špecializuje na vákuové dózy na skladovanie potravín a na úložné skladovacie boxy do domácnosti. Spoločnosť Lock & Lock sa tiež snaží rozšíriť sortiment zo svojich hlavných (plastových) produktov na kompletné kuchynské vybavenie od skla, porcelánu až po výrobky z nerezovej ocele. Snaha byť spoločnosťou, ktorá vyrába rôzne riady spojené s praktickou funkciou súvisí pochopiteľne aj s použitím ekologických materiálov s ohľadom na životné prostredie a zdravie zákazníkov.

Lock & Lock v súčasnej dobe investuje viac než 2% svojho celkového ročného obratu do výskumu a vývoja na zlepšenie služieb a spokojnosť zákazníkov.

Takisto vyvíja značné úsilie na vývoj nových materiálov a prvotriednej kvality nových produktov, ktoré môžete nájsť v každom kúte sveta.

Lock & Lock je austrálskou firmou, ktorá od svojho založenia v r. 1978 vyváža pod rovnomennou značkou svoje výrobky do viac ako 100 krajín po celom svete. Obchody a pobočky tejto spoločnosti možno nájsť po celom svete, okrem Austrálie napr. aj v Nemecku, Poľsku, Česku, na Slovensku, Veľkej Británii, Severnej Amerike, Kórei, Číne alebo Vietname a ďalších. Do roku 2014 by táto spoločnosť rada rozšírila destinácie až na 130 krajín a tým si zaistila hlavné postavenie v oblasti vákuových nádob.

Značka sa špecializuje na vákuové dózy na skladovanie potravín a na úložné skladovacie boxy do domácnosti. Spoločnosť Lock & Lock sa tiež snaží rozšíriť sortiment zo svojich hlavných (plastových) produktov na kompletné kuchynské vybavenie od skla, porcelánu až po výrobky z nerezovej ocele. Snaha byť spoločnosťou, ktorá vyrába rôzne riady spojené s praktickou funkciou súvisí pochopiteľne aj s použitím ekologických materiálov s ohľadom na životné prostredie a zdravie zákazníkov.

Lock & Lock v súčasnej dobe investuje viac než 2% svojho celkového ročného obratu do výskumu a vývoja na zlepšenie služieb a spokojnosť zákazníkov.

Takisto vyvíja značné úsilie na vývoj nových materiálov a prvotriednej kvality nových produktov, ktoré môžete nájsť v každom kúte sveta.