Lock&Lock Set vákuových vriec (HSS603 + HSS604)-29%
14,49 € 10,20 €

Výpredaj

Set úložných vakov je určený na uschovanie textilu alebo odevov. Pri skladovaní ušetríte až 80% miesta. Spätný ventil znemožňuje únik vzduchu smerom von. Vaky majú špeciálne vákuový zips a silný povlak pre dlhodobú životnosť. Sú ľahko umývateľné a sú odolné voči vode a prachu. Veľkosti vakov je 70 x 90 cm a 55 x 70 cm.

Lock&Lock Vak úložný (HSS604) 2ks-41%
9,99 € 5,80 €

Výpredaj

Úložný vak HSS604 2ks z nylonu je určený na uschovanie textilu alebo odevov. Vak má špeciálny vákuový zips a silný povlak pre dlhodobú životnosť. Pri skladovaní ušetríte až 80% miesta. Spätný ventil znemožňuje únik vzduchu smerom von. Veľkosť vaku je 55 x 70 cm.

Lock&Lock Vak úložný (HSS602) 2ks-36%
13,99 € 8,90 €

Výpredaj

Úložný vak HSS602 z nylonu je určený na uschovanie textilu alebo odevov. Vak má špeciálny vákuový zips a silný povlak pre dlhodobú životnosť. Pri skladovaní ušetríte až 80% miesta. Spätný ventil znemožňuje úniku vzduchu smerom von. Vak je ľahko umývateľný a je odolný voči vode a prachu. Veľkosť vaku je 95 x 100 cm.

Lock&Lock Vak úložný (HSS601) 2ks-17%
11,90 € 9,80 €

Výpredaj

Úložný vak HSS601 z nylonu je určený na uschovanie textilu alebo odevov. Vak má špeciálny vákuový zips a silný povlak pre dlhodobú životnosť. Pri skladovaní ušetríte až 80% miesta. Spätný ventil znemožňuje úniku vzduchu smerom von. Vak je ľahko umývateľný a je odolný voči vode a prachu. Veľkosť vaku je 120 x 92 cm.

Lock&Lock Vak úložný (HSS605) 2ks-41%
9,99 € 5,80 €

Výpredaj

Úložný vak HSS605 2ks z nylonu je určený na uschovanie odevov alebo textilu. Vak má špeciálny vákuový zips a silný povlak pre dlhodobú životnosť. Pri skladovaní ušetríte až 80% miesta. Spätný ventil znemožňuje únik vzduchu smerom von. Veľkosť vaku je 48 x 60 cm.

Lock&Lock Sandwich Box, sada dóz a fľaša
12,99 € 11,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Pekný desiatový boxík do ktorého dáte plnohodnotnú desiatu. Okrem sendviča, ktorý sa ideálne vojde najväčšieho boxu, si môžete zabaliť aj nejakú zeleninu či ovocie do boxov menších.

Lock&Lock Náhrada k rozprašovaciemu mopu, 2 ks
9,67 € 7,80 €

Náhrada k mopu Lock & Lock vyrobená z mikrovlákien je vhodná na suché i mokré čistenie. Mikrovláknové náhrady zbierajú viac prachu a nečistôt než bežné mopy, rýchlo schnú a na podlahe nezanechávajú žiadne stopy. Po vypraní v práčke je možné použiť opakovane. V balení 2 kusy.

Lock&Lock Čtvercová dóza Bisfree Modular 1 l
7,70 € 7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Lock&Lock Bisfree Modular je kvalitně zpracovaná dóza na potraviny čtvercového tvaru. Tato dóza o objemu 1 litr představuje ideálního pomocníka pro přenášení i skladování potravin. Vyrobena je z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům potraviny spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními druhy dóz téže řady. Díky čirému provedení pak budete mít dokonalý přehled o jejím obsahu. Dózu lze umývat v myčce a umístit ji bez obav můžete i do mrazničky a mikrovlnné trouby.

Lock&Lock Čtvercová dóza Bisfree Modular 600 ml
6,50 € 5,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Lock&Lock Bisfree Modular je kvalitně zpracovaná dóza na potraviny čtvercového tvaru. Tato dóza o objemu 600 ml představuje ideálního pomocníka pro přenášení i skladování potravin. Vyrobena je z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům potraviny spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními druhy dóz téže řady. Díky čirému provedení pak budete mít dokonalý přehled o jejím obsahu. Dózu lze umývat v myčce a umístit ji bez obav můžete i do mrazničky a mikrovlnné trouby.

Lock&Lock Dóza na potraviny 1,3 l
11,10 € 10,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza na potraviny Lock&Lock o objemu 1,3 litru je určena k pohodlnému a bezpečnému přenášení a skladování potravin. Tato dóza je vyrobena z borosilikátového skla a opatřena je plastovým víkem. Je zcela vzduchotěsná, takže zaručuje dlouhodobou čerstvost uložených potravin. Parní otvor ve víku umožňuje ohřev v mikrovlnné troubě zároveň s víčkem.

Lock&Lock Dóza na potraviny 550 ml
6,50 € 6,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza na potraviny Lock&Lock o objemu 550 ml je určena k pohodlnému a bezpečnému přenášení a skladování potravin. Tato dóza je vyrobena z borosilikátového skla a opatřena je plastovým víkem. Je zcela vzduchotěsná, díky čemuž zaručuje dlouhodobou čerstvost uložených potravin. Parní otvor ve víku umožňuje ohřev v mikrovlnné troubě zároveň s víčkem.

Lock&Lock Dóza na suché potraviny 2,4 l
3,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Lock&Lock dóza na suché potraviny o objemu 2,4 litru je praktickým pomocníkem do každé kuchyně. Tato dóza je určena ke skladování suchých potravin, které v ní díky těsnicímu víčku vydrží déle čerstvé. Širší část umožňuje plnit dózu lopatkou, v užší části zase můžete potraviny z dózy snadno vysypávat. Víčko pak lze pohodlně otevřít na obou stranách.

Lock&Lock Obdélníková dóza Bisfree Modular 1,5 l
8,80 € 8,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Lock&Lock Bisfree Modular je extra velká obdélníková dóza na potraviny o objemu 1,5 litru. Tato dóza zaujme vysoce kvalitním zpracováním i příjemným designem. Vyrobena je z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům potraviny spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin, je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními druhy dóz téže řady. Díky čirému provedení budete mít dokonalý přehled o jejím obsahu. Dózu lze umývat v myčce a umístit ji bez obav můžete i do mrazničky a mikrovlnné trouby.

Lock&Lock Obdelníková dóza Bisfree Modular 260 ml
4 € 3,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Lock&Lock Bisfree Modular je obdélníková dóza na potraviny o objemu 260 ml. Tato vysoce kvalitní dóza je vyrobena z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům obsah dózy spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin, je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními dózami téže řady.

Lock&Lock Obdélníková dóza Bisfree Modular 450 ml
4,50 € 3,80 €

Lock&Lock Bisfree Modular je obdélníková dóza na potraviny o objemu 450 ml. Tato dóza potěší vysoce kvalitním zpracováním i příjemným designem. Vyrobena je z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům potraviny spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin, je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními druhy dóz téže řady.

Lock&Lock Fľaša Bisfree One Touch 550 ml-17%
7,97 € 6,55 €

Posledný kus za túto cenu!

Koľko tekutín vypijete počas dňa? Fľaša na vodu značky Lock & Lock v pastelovom odtieni vám pomôže váš pitný režim dodržiavať. Vďaka malej veľkosti a objeme 550 ml sa vlezie do každej tašky či kabelky a vodu tak môžete mať stále pri sebe.

Lock&Lock Fľaša Bisfree Eco 550 ml-18%
7,59 € 6,16 €

Akcia

Dodržiavate pitný režim? Vďaka farebnej plastovej fľaši na vodu Lock & Lock budete mať o množstve vypitých tekutín prehľad. Malá veľkosť s objemom 550 ml sa totiž zmestí do každej tašky či kabelky a vodu tak môžete mať stále pri sebe.

Lock&Lock Fľaša Bisfree Soft Handle 510 ml-16%
8,35 € 6,94 €

Posledný kus za túto cenu!

Farebná plastová fľaša v modernom dizajne má objem 510 ml a vďaka svojej veľkosti sa zmestí do každej tašky či kabelky. Stane sa tak nepostrádateľným pomocníkom pre dodržiavanie pitného režimu po celý deň.

Lock&Lock Dóza na cereálie 950 ml
6,10 € 5,70 €

Dóza na cereálie s objemom 950 ml značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza na nakladanú zeleninu 1,4 l
7,30 € 6,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza na nakladanú zeleninu s objemom 1,4 l značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá zaisťuje dlhšiu trvanlivosť potravín. Vnútri dózy je umiestnený špeciálny vyberateľný košík, ktorý umožňuje oddeliť zeleninu od nálevu. Je možné ukladať do chladničky, či mrazničky alebo používať v mikrovlnnej rúre.

Lock&Lock Dóza na potraviny 13,5 cm 2 l
6,50 € 5,30 €

Dóza na potraviny 2 l značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza na potraviny 15,1 cm 1 l
3,80 € 3,40 €

Dóza na potraviny 1 ml značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza na potraviny 15,5 cm 870 ml
3,80 € 3,40 €

Dóza na potraviny s objemom 870 ml značky Locklock zaisťuje dlhšiu trvanlivosť potravín so zachovaním ich arómy. Vďaka skvele tesniacemu veku môžete potraviny tiež bezpečne prevážať. Je možné ukladať do chladničky, či mrazničky a používať v mikrovlnnej rúre.

Lock&Lock Dóza na potraviny 18,1 cm 1,1 l
4 € 3,80 €

Dóza na potraviny 1,1 l značky Locklock zaisťuje dlhšiu trvanlivosť potravín so zachovaním ich arómy. Nádoba je vzduchotesná a to vďaka štyrom praktickým klipom, ktoré držia bezpečne veko. Je možné ukladať do chladničky či mrazničky a tiež používať v mikrovlnnej rúre.

Lock&Lock Dóza na potraviny 23,2 cm 1,6 l
6,50 € 5,30 €

Dóza na potraviny 1,6 l značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza na potraviny 23,2 cm 2,3 l
7,30 € 6,10 €

Dóza na potraviny s objemom 2,3 l značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Odmerka s uzatvárateľným vekom 1 l
6,10 € 5,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Odmerka s uzatvárateľným vekom s objemom 1 l značky Locklock poslúži nielen ako klasická odmerka, ale vďaka uzatvárateľnému veku možno použiť aj ako nádobu na uchovanie potravín. Odmerka je vzduchotesná a udrží vaše potraviny dlho čerstvé so zachovaním ich arómy.

Lock&Lock Plato na vajíčka, 18 vajec
9,20 €

Lock & lock Plato na vajíčka, 18 vajec je bezpečná a funkčná nádoba vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je trvanlivý a odoláva vysokým teplotám. Je 100% vzduchotesná a tým zaisťuje dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock&Lock Štvorcová dóza s 3 priehradkami 750 ml
5,30 €

Plastová číra nádoba na potraviny s tromi priehradkami pre oddelenie potravín od značky Lock&Lock. Použitý plast je trvanlivý, odoláva vysokým teplotám a je vzduchotesný, čím uchováva čerstvosť uložených potravín. Možno ich uložiťchladničke, mrazničke aj mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke

Lock&Lock Dóza Easy Match obdĺžniková 3 l zelená
9,49 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza Easy Match Lock & Lock s objemom 3l je funkčná nádoba, vyrobená z kvalitného plastu. Dóza je 100% vzduchotesná a zaručuje tak dlhú čerstvosť uchovaných potravín. Plast je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám.

Lock&Lock Dóza Easy Match obdĺžniková 3,4 l žltá-39%
12,99 € 7,81 €

Výpredaj

Dóza Easy Match Lock & Lock s objemom 3,4 l je funkčná nádoba, vyrobená z kvalitného plastu. Dóza je 100% vzduchotesná a zaručuje tak dlhú čerstvosť uchovaných potravín. Plast je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 1l
8,39 € 8 €

Dóza na potraviny LOCK & LOCK z borosilikátového skla s plastovým vekom o objeme 1 l. Dóza je vhodná na uchovávanie a prenášanie potravín. Je 100% vzduchotesná a tým zaisťuje dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 380ml
5,33 € 5 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza na potraviny LOCK & LOCK z borosilikátového skla s plastovým vekom o objeme 380ml. Dóza je vhodná na uchovávanie a prenášanie potravín. Je 100% vzduchotesná a tým zaisťuje dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 630ml
6,09 € 6 €

Dóza na potraviny LOCK & LOCK z borosilikátového skla s plastovým vekom o objeme 630 ml. Dóza je vhodná na uchovávanie a prenášanie potravín. Je 100% vzduchotesná a tým zaisťuje dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock&Lock Termoska s hrnčekom 1,2 l, zafírovo-zlatá
26,96 € 25,35 €

Termoska v zaujímavej zafírovo zlatej farbe je určená pre teplé aj studené nápoje, teplotu nápoja udrží až na 6 hodín. Viečko slúži zároveň ako hrnček a je opatrené uškom pre pohodlné držanie.

Lock&Lock Taška bodkovaná Lunch Boxes, červená
17 €

Pekný bodkovaný dizajn na červenom podklade taštky si rýchlo obľúbite. Šikovná termotaška s dvoma boxami o objeme 470 ml a fľašou má šikovné spracovanie značky Lock & Lock.

Lock&Lock Dózy na potraviny (HPL834SA)
18,90 €

Dózy Lock & Lock sú funkčné nádoby, vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám. Ďalej sú dózy 100% vzduchotesné a zaručujú dlhú čerstvosť uchovaných potravín.

Lock&Lock Dóza na suché potraviny 3,2 l
6,10 €

Lock&Lock dóza na suché potraviny o objemu 3,2 litru je praktickým pomocníkem do každé kuchyně. Tato dóza je určena ke skladování suchých potravin, které v ní díky těsnicímu víčku vydrží déle čerstvé. Širší část umožňuje plnit dózu lopatkou, v užší části zase můžete potraviny z dózy snadno vysypávat. Víčko pak lze pohodlně otevřít na obou stranách.

Lock&Lock Obdélníková dóza Bisfree Modular 910 ml
7,60 € 7,30 €

Lock&Lock Bisfree Modular je obdélníková dóza na potraviny o objemu 910 ml. Tato dóza potěší svou velikostí, vysoce kvalitním zpracováním i příjemným designem. Vyrobena je z BPA free plastového materiálu. Disponuje víčkem ze silikonové pryže, které díky čtyřem klipům potraviny spolehlivě udrží uvnitř. Dóza je vhodná na uchovávání a přenášení potravin, je vzduchotěsná, vodotěsná a stohovatelná s ostatními druhy dóz téže řady. Díky čirému provedení pak budete mít dokonalý přehled o jejím obsahu.

Lock&Lock Fľaša Bisfree Detox 520 ml-15%
11,40 € 9,65 €

Akcia

Originálna plastová fľaša na vodu značky Lock & Lock je na spodnom konci vybavená odšťavovačom na citrón či limetku. Polovicu citróna jednoducho vytlačíme pomocou hrotu do fľaše a uzavrite odnímateľným dielom. Fľaša má objem 520 ml

Lock&Lock Dóza na potraviny 1 l
3,80 €

Dóza na potraviny 1 l značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza na potraviny 13,5 cm 850 ml
3,30 € 3 €

Dóza na potraviny 850 ml značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza Easy Match obdĺžniková 5,8 l žltá
14,30 € 14 €

Dóza Easy Match Lock & Lock s objemom 5,8l je funkčná nádoba, vyrobená z kvalitného plastu. Dóza je 100% vzduchotesná a zaručuje tak dlhú čerstvosť uchovaných potravín. Plast je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 740ml
7,40 €

Dóza na potraviny LOCK & LOCK z borosilikátového skla s plastovým vekom o objeme 740ml. Dóza je vhodná na uchovávanie a prenášanie potravín. Je 100% vzduchotesná a tým zaisťuje dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock&Lock Dózy na potraviny (HPL836SC)
27,99 € 27,40 €

Dózy Lock & Lock sú funkčné nádoby, vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám. Ďalej sú dózy 100% vzduchotesné a zaručujú dlhú čerstvosť uchovaných potravín.

Lock&Lock Dóza na potraviny set 7 ks
21 €

Dózy Lock & Lock možno použiť v chladničke, mikrovlnke alebo pre zmrazovanie a možno ich umývať v umývačke riadu. Dózy Lock & Lock prešli prísnymi hygienickými skúškami a zodpovedajú najprísnejším predpisom.

Lock&Lock Panvica Minimal 18 cm čierna
35 €

Panvica hlboká z radu Minimal o priemere 18 cm. Panvica je vyrobená z keramiky najvyššej kvality. Odolnosť proti oderu zvyšuje pridanie častíc titánu a žuly. Má trojvrstvový nepriľnavý povrch. Kompatibilná so všetkými typmi ohrevu.

Lock&Lock Dóza na potraviny 20,5 cm 1,9 l
6,50 € 5,40 €

Vzduchotěsná plastová dóza na potraviny od značky Lock&Lock uchovává potraviny déle čerstvé. Víko je zajištěno 4 pohyblivými klipy, které odolávají opotřebení. Díky speciálně upravenému vnějšímu dnu jsou tyto nádoby stohovatelné. Používejte je v ledničce, mrazáku i mikrovlnné troubě a myjte v myčce.

Lock & Lock je austrálskou firmou, ktorá od svojho založenia v r. 1978 vyváža pod rovnomennou značkou svoje výrobky do viac ako 100 krajín po celom svete. Obchody a pobočky tejto spoločnosti možno nájsť po celom svete, okrem Austrálie napr. aj v Nemecku, Poľsku, Česku, na Slovensku, Veľkej Británii, Severnej Amerike, Kórei, Číne alebo Vietname a ďalších. Do roku 2014 by táto spoločnosť rada rozšírila destinácie až na 130 krajín a tým si zaistila hlavné postavenie v oblasti vákuových nádob.

Značka sa špecializuje na vákuové dózy na skladovanie potravín a na úložné skladovacie boxy do domácnosti. Spoločnosť Lock & Lock sa tiež snaží rozšíriť sortiment zo svojich hlavných (plastových) produktov na kompletné kuchynské vybavenie od skla, porcelánu až po výrobky z nerezovej ocele. Snaha byť spoločnosťou, ktorá vyrába rôzne riady spojené s praktickou funkciou súvisí pochopiteľne aj s použitím ekologických materiálov s ohľadom na životné prostredie a zdravie zákazníkov.

Lock & Lock v súčasnej dobe investuje viac než 2% svojho celkového ročného obratu do výskumu a vývoja na zlepšenie služieb a spokojnosť zákazníkov.

Takisto vyvíja značné úsilie na vývoj nových materiálov a prvotriednej kvality nových produktov, ktoré môžete nájsť v každom kúte sveta.

Lock & Lock je austrálskou firmou, ktorá od svojho založenia v r. 1978 vyváža pod rovnomennou značkou svoje výrobky do viac ako 100 krajín po celom svete. Obchody a pobočky tejto spoločnosti možno nájsť po celom svete, okrem Austrálie napr. aj v Nemecku, Poľsku, Česku, na Slovensku, Veľkej Británii, Severnej Amerike, Kórei, Číne alebo Vietname a ďalších. Do roku 2014 by táto spoločnosť rada rozšírila destinácie až na 130 krajín a tým si zaistila hlavné postavenie v oblasti vákuových nádob.

Značka sa špecializuje na vákuové dózy na skladovanie potravín a na úložné skladovacie boxy do domácnosti. Spoločnosť Lock & Lock sa tiež snaží rozšíriť sortiment zo svojich hlavných (plastových) produktov na kompletné kuchynské vybavenie od skla, porcelánu až po výrobky z nerezovej ocele. Snaha byť spoločnosťou, ktorá vyrába rôzne riady spojené s praktickou funkciou súvisí pochopiteľne aj s použitím ekologických materiálov s ohľadom na životné prostredie a zdravie zákazníkov.

Lock & Lock v súčasnej dobe investuje viac než 2% svojho celkového ročného obratu do výskumu a vývoja na zlepšenie služieb a spokojnosť zákazníkov.

Takisto vyvíja značné úsilie na vývoj nových materiálov a prvotriednej kvality nových produktov, ktoré môžete nájsť v každom kúte sveta.