Lock&Lock Sandwich Box, sada dóz a fľaša
12,99 € 11,20 €

Pekný desiatový boxík do ktorého dáte plnohodnotnú desiatu. Okrem sendviča, ktorý sa ideálne vojde najväčšieho boxu, si môžete zabaliť aj nejakú zeleninu či ovocie do boxov menších.

Lock&Lock Dózy na potraviny (HPL834SA)
18,90 € 16,70 €

Dózy Lock & Lock sú funkčné nádoby, vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám. Ďalej sú dózy 100% vzduchotesné a zaručujú dlhú čerstvosť uchovaných potravín.

Lock&Lock Vak úložný (HSS601) 2ks
11,90 € 5,95 €/ks

Úložný vak HSS601 z nylonu je určený na uschovanie textilu alebo odevov. Vak má špeciálny vákuový zips a silný povlak pre dlhodobú životnosť. Pri skladovaní ušetríte až 80% miesta. Spätný ventil znemožňuje úniku vzduchu smerom von. Vak je ľahko umývateľný a je odolný voči vode a prachu. Veľkosť vaku je 120 x 92 cm.

Lock&Lock Vak úložný (HSS602) 2ks-22%
13,99 € 10,80 € 5,40 €/ks

Úložný vak HSS602 z nylonu je určený na uschovanie textilu alebo odevov. Vak má špeciálny vákuový zips a silný povlak pre dlhodobú životnosť. Pri skladovaní ušetríte až 80% miesta. Spätný ventil znemožňuje úniku vzduchu smerom von. Vak je ľahko umývateľný a je odolný voči vode a prachu. Veľkosť vaku je 95 x 100 cm.

Lock&Lock Dózy na potraviny (HPL836SC)-17%
27,99 € 23,10 €

Dózy Lock & Lock sú funkčné nádoby, vyrobené z kvalitného plastu, ktorý je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám. Ďalej sú dózy 100% vzduchotesné a zaručujú dlhú čerstvosť uchovaných potravín.

Lock&Lock Termoska s hrnčekom 1,2 l, zafírovo-zlatá
27,70 €

Termoska v zaujímavej zafírovo zlatej farbe je určená pre teplé aj studené nápoje, teplotu nápoja udrží až na 6 hodín. Viečko slúži zároveň ako hrnček a je opatrené uškom pre pohodlné držanie.

Lock&Lock Vak úložný (HSS604) 2ks-22%
9,99 € 7,70 € 3,85 €/ks

Úložný vak HSS604 2ks z nylonu je určený na uschovanie textilu alebo odevov. Vak má špeciálny vákuový zips a silný povlak pre dlhodobú životnosť. Pri skladovaní ušetríte až 80% miesta. Spätný ventil znemožňuje únik vzduchu smerom von. Veľkosť vaku je 55 x 70 cm.

Lock&Lock Set vákuových vriec (HSS603 + HSS604)
14,49 € 13,90 € 3,48 €/ks

Set úložných vakov je určený na uschovanie textilu alebo odevov. Pri skladovaní ušetríte až 80% miesta. Spätný ventil znemožňuje únik vzduchu smerom von. Vaky majú špeciálne vákuový zips a silný povlak pre dlhodobú životnosť. Sú ľahko umývateľné a sú odolné voči vode a prachu. Veľkosti vakov je 70 x 90 cm a 55 x 70 cm.

Lock&Lock Dóza na potraviny set 5 ks
15,70 €

Dózy Lock & Lock sú bezpečné a funkčné nádoby vyrobené z kvalitného plastu. Tieto dózy sú 100% vzduchotesné a tým zabezpečujú dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock&Lock Náhrada k rozprašovaciemu mopu, 2 ks-25%
9,67 € 7,20 €

Náhrada k mopu Lock & Lock vyrobená z mikrovlákien je vhodná na suché i mokré čistenie. Mikrovláknové náhrady zbierajú viac prachu a nečistôt než bežné mopy, rýchlo schnú a na podlahe nezanechávajú žiadne stopy. Po vypraní v práčke je možné použiť opakovane. V balení 2 kusy.

Lock&Lock Dóza na potraviny 23,2 cm 2,3 l
8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza na potraviny s objemom 2,3 l značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza na potraviny 20,5 cm, 1,9 l
7,20 €

Vzduchotesná plastová dóza na potraviny od značky Lock&Lock uchováva potraviny dlhšie čerstvé. Veko je zabezpečené 4 pohyblivými klipmi, ktoré odolávajú opotrebeniu. Vďaka špeciálne upravenému vonkajšiemu dnu sú tieto nádoby stohovateľné. Používajte ich v chladničke, mrazničke aj mikrovlnnej rúre a umývajte v umývačke.

Lock&Lock Dóza na potraviny 13,5 cm 850 ml
5,50 €

Dóza na potraviny 850 ml značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Odmerka s uzatvárateľným vekom 1 l
7,20 €

Odmerka s uzatvárateľným vekom s objemom 1 l značky Locklock poslúži nielen ako klasická odmerka, ale vďaka uzatvárateľnému veku možno použiť aj ako nádobu na uchovanie potravín. Odmerka je vzduchotesná a udrží vaše potraviny dlho čerstvé so zachovaním ich arómy.

Lock&Lock Fľaša Bisfree Eco 550 ml
7,60 €

Dodržiavate pitný režim? Vďaka farebnej plastovej fľaši na vodu Lock & Lock budete mať o množstve vypitých tekutín prehľad. Malá veľkosť s objemom 550 ml sa totiž zmestí do každej tašky či kabelky a vodu tak môžete mať stále pri sebe.

Lock&Lock Termoska METRO 710ML, ružová
23,70 €

Nerezová termoska v jednoduchom a modernom dizajne. LOCKnLOCK TERMOSKA METRO 710ML, RUŽOVÁ disponuje technológiou trojitého vzduchového uzáveru a dvojitou vákuovou stenou, vďaka ktorým udrží nápoje studené po celý deň. Praktický popruh a široký otvor pre pohodlnú manipuláciu a ľahké čistenie.

Lock&Lock Športová fľaša so slamkou 550 ml
10,10 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Plastová fľaša na vodu s náustkom a vyklápacím viečkom s tesnením. Locklock Športová fľaša so slamkou 550 ml je vyrobená z odolného tritanu a disponuje praktickým pútkom. Nápoje vo fľaši môžete chladiť aj v mrazničke. Vhodná do umývačky riadu.

Lock&Lock Termoska METRO 710ML, modrá
22,70 € 19,40 €

Nerezová termoska v jednoduchom a modernom dizajne. LOCKnLOCK TERMOSKA METRO 710ML, MODRÁ disponuje technológiou trojitého vzduchového uzáveru a dvojitou vákuovou stenou, vďaka ktorým udrží nápoje studené po celý deň. Praktický popruh a široký otvor pre pohodlnú manipuláciu a ľahké čistenie.

Lock&Lock Dóza na suché potraviny 2,4 l
6,50 €

Lock & lock dóza na suché potraviny s objemom 2,4 litra je praktickým pomocníkom do každej kuchyne. Táto dóza je určená na skladovanie suchých potravín, ktoré v nej vďaka tesniacemu viečku vydržia dlhšie čerstvé. Širšia časť umožňuje plniť dózu lopatkou, v užšej časti zase môžete potraviny z dózy ľahko vysypávať. Viečko potom možno pohodlne otvoriť na oboch stranách.

Lock&Lock Dóza na potraviny 15,1 cm 1 l
6 €

Dóza na potraviny 1 ml značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Plato na vajíčka, 18 vajec
9,60 €

Lock & lock Plato na vajíčka, 18 vajec je bezpečná a funkčná nádoba vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je trvanlivý a odoláva vysokým teplotám. Je 100% vzduchotesná a tým zaisťuje dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock&Lock Dóza na nakladanú zeleninu 1,4 l
7,40 €

Dóza na nakladanú zeleninu s objemom 1,4 l značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá zaisťuje dlhšiu trvanlivosť potravín. Vnútri dózy je umiestnený špeciálny vyberateľný košík, ktorý umožňuje oddeliť zeleninu od nálevu. Je možné ukladať do chladničky, či mrazničky alebo používať v mikrovlnnej rúre.

Lock&Lock Dóza na potraviny LOCK Wave, 3,5 l
10,40 €

Dóza na potraviny LOCK Wave s objemom 3,5 l značky LOCKLOCK sa stane praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti. Dózy sú vzduchotesné a vodotesné, teda skladované potraviny vydržia dlhšie čerstvé. Dózu možno využiť v mrazáku, v chladničke či v mikrovlnnej rúre. Celá sada dóz LOCK Wave je stohovateľná.

Lock&Lock Dóza Easy Match obdĺžniková 5,8 l žltá
14,30 €

Dóza Easy Match Lock & Lock s objemom 5,8l je funkčná nádoba, vyrobená z kvalitného plastu. Dóza je 100% vzduchotesná a zaručuje tak dlhú čerstvosť uchovaných potravín. Plast je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám.

Lock&Lock Fľaša Bisfree One Touch 550 ml
7,97 € 7,80 €

Koľko tekutín vypijete počas dňa? Fľaša na vodu značky Lock & Lock v pastelovom odtieni vám pomôže váš pitný režim dodržiavať. Vďaka malej veľkosti a objeme 550 ml sa vlezie do každej tašky či kabelky a vodu tak môžete mať stále pri sebe.

Lock&Lock Dóza na cereálie 950 ml
7,20 €

Dóza na cereálie s objemom 950 ml značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza na potraviny 15,5 cm 1,2 l
6,30 €

Dóza na potraviny s objemom 1,2 l značky Locklock zaisťuje dlhšiu trvanlivosť potravín so zachovaním ich arómy. Nádoba je vzduchotesná a to vďaka štyrom praktickým klipom, ktoré držia bezpečne veko. Je možné ukladať do chladničky či mrazničky a tiež používať v mikrovlnnej rúre.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 890 ml
8,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza z borosilikátového skla s plastovým vekom. Locklock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 890 ml je 100% vzduchotesná a pomáha zaistiť dlhodobú čerstvosť a uchovanie potravín. Vhodná do umývačky riadu, mrazničky a mikrovlnnej rúry.

Lock&Lock Dóza Easy Match obdĺžniková 3 l zelená
9,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza Easy Match Lock & Lock s objemom 3l je funkčná nádoba, vyrobená z kvalitného plastu. Dóza je 100% vzduchotesná a zaručuje tak dlhú čerstvosť uchovaných potravín. Plast je trvanlivý a odolný voči vysokým teplotám.

Lock&Lock Dóza na potraviny 18,1 cm 1,1 l
5,90 €

Dóza na potraviny 1,1 l značky Locklock zaisťuje dlhšiu trvanlivosť potravín so zachovaním ich arómy. Nádoba je vzduchotesná a to vďaka štyrom praktickým klipom, ktoré držia bezpečne veko. Je možné ukladať do chladničky či mrazničky a tiež používať v mikrovlnnej rúre.

Lock&Lock Športová fľaša 680 ml
10,10 €

Plastová fľaša na vodu s náustkom. Locklock Športová fľaša 680 ml je vyrobená z odolného tritanu a vďaka malej veľkosti sa vojde aj do kabelky. Majte neustály prehľad o dodržiavaní pitného režimu.

Lock&Lock Termoska Knob, 400 ml, zlato-ružová-25%
15,10 € 11,30 €

Elegantná a štýlová termoska Knob od značky Lock&Lock je vhodná na prenášanie teplých aj studených nápojov. Je vybavená sitkom, takže pripraviť si čaj či kávu teraz môžete bez zbytočného prelievania. Vďaka širokému hrdlu možno termosku naplniť aj ľadom.

Lock&Lock Obedár 3 poschodia, 3 × 680 ml
12,90 €

Praktický trojdielny obedár Lock & Lock vám uľahčí prenášanie hotových pokrmov. Tento obedár má celkom tri poschodia, pričom objem každej misky je 680 ml. Misky možno umývať v umývačke a umiestniť ich bez obáv môžete ako do mrazničky, tak aj do mikrovlnnej rúry. Jednoduché prenášanie zaručuje praktický popruh, ktorý drží misky pohromade.

Lock&Lock Termoska METRO 470ml, ružová
20,80 € 18,70 €

Nerezová termoska v jednoduchom a modernom dizajne. LOCKnLOCK TERMOSKA METRO 470ml, RŮŽOVÁ disponuje technológiou trojitého vzduchového uzáveru a dvojitou vákuovou stenou, vďaka ktorým udrží nápoje studené po celý deň. Praktický popruh a široký otvor pre pohodlnú manipuláciu a ľahké čistenie.

Lock&Lock Štvorcová dóza s 3 priehradkami 750 ml
6,80 €

Plastová číra nádoba na potraviny s tromi priehradkami pre oddelenie potravín od značky Lock&Lock. Použitý plast je trvanlivý, odoláva vysokým teplotám a je vzduchotesný, čím uchováva čerstvosť uložených potravín. Možno ich uložiťchladničke, mrazničke aj mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke

Lock&Lock Termoska METRO 470ml, sivá
20,80 € 18,70 €

Nerezová termoska v jednoduchom a modernom dizajne. LOCKnLOCK termosku METRO 470ml, sivá disponuje technológiou trojitého vzduchového uzáveru a dvojitou vákuovou stenou, vďaka ktorým udrží nápoje studené po celý deň. Praktický popruh a široký otvor pre pohodlnú manipuláciu a ľahké čistenie.

Lock&Lock Termoska METRO 710ML, sivá
22,70 € 19,40 €

Nerezová termoska v jednoduchom a modernom dizajne. LOCKnLOCK TERMOSKA METRO 710ML, SIVÁ, disponuje technológiou trojitého vzduchového uzáveru a dvojitou vákuovou stenou, vďaka ktorým udrží nápoje studené po celý deň. Praktický popruh a široký otvor pre pohodlnú manipuláciu a ľahké čistenie.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 630ml
7 €

Dóza na potraviny LOCK & LOCK z borosilikátového skla s plastovým vekom o objeme 630 ml. Dóza je vhodná na uchovávanie a prenášanie potravín. Je 100% vzduchotesná a tým zaisťuje dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock&Lock Dóza na potraviny 1 l
7,70 €

Dóza na potraviny 1 l značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Štvorcová dóza Bisfree Modular 1 l
8,50 €

Lock&Lock Bisfree Modular je kvalitne spracovaná dóza na potraviny štvorcového tvaru. Táto dóza s objemom 1 liter predstavuje ideálneho pomocníka pre prenášanie i skladovanie potravín. Vyrobená je z BPA free plastového materiálu. Disponuje viečkom zo silikónovej gumy, ktoré vďaka štyrom klipom potraviny spoľahlivo udrží vnútri. Dóza je vzduchotesná, vodotesná a stohovateľná s ostatnými druhmi dóz tej istej série. Vďaka číremu prevedeniu potom budete mať dokonalý prehľad o jej obsahu. Dózu možno umývať v umývačke a umiestniť ju bez obáv môžete i do mrazničky a mikrovlnnej rúry.

Lock&Lock Termoska Diamond, 400 ml, zlatá ružová
17,80 €

Elegantná a štýlová termoska Diamond od značky Lock & Lock je vhodná na prenášanie teplých aj studených nápojov. Je vybavená sitkom, takže pripraviť si čaj či kávu teraz môžete bez zbytočného prelievania. Vďaka širokému hrdlu možno termosku naplniť i ľadom. Nemusíte sa báť, že sa váš nápoj rozleje.

Lock&Lock Dóza na potraviny borosilikátové sklo 1l
8,40 €

Dóza na potraviny LOCK & LOCK z borosilikátového skla s plastovým vekom o objeme 1 l. Dóza je vhodná na uchovávanie a prenášanie potravín. Je 100% vzduchotesná a tým zaisťuje dlhodobú čerstvosť uchovávaných potravín.

Lock&Lock Fľaša Bisfree Detox 520 ml
11,30 €

Originálna plastová fľaša na vodu značky Lock & Lock je na spodnom konci vybavená odšťavovačom na citrón či limetku. Polovicu citróna jednoducho vytlačíme pomocou hrotu do fľaše a uzavrite odnímateľným dielom. Fľaša má objem 520 ml

Lock&Lock Čtvercová dóza Bisfree Modular 600 ml
7,10 €

Lock&Lock Bisfree Modular je kvalitne spracovaná dóza na potraviny štvorcového tvaru. Táto dóza s objemom 600 ml predstavuje ideálneho pomocníka pre prenášanie a skladovanie potravín. Vyrobená je z BPA free plastového materiálu. Disponuje viečkom zo silikónovej gumy, ktorá vďaka štyrom klipom potraviny spoľahlivo udržia vo vnútri. Dóza je vzduchotesná, vodotesná a stohovateľná s ostatnými druhmi dóz tej istej série. Vďaka číremu prevedeniu budete mať dokonalý prehľad o jej obsahu. Dózu možno umývať v umývačke a umiestniť ich bez obáv môžete ako do mrazničky, tak aj do mikrovlnnej rúry.

Lock&Lock Dóza na potraviny 13,5 cm 2 l
7,30 €

Dóza na potraviny 2 l značky Locklock je 100 % vzduchotesná nádoba, ktorá udrží vaše potraviny dlho čerstvé a zachová ich arómu. Dóza je odolná voči vysokým teplotám, možno ju teda použiť v mikrovlnnej rúre a umývať v umývačke riadu.

Lock&Lock Dóza na potraviny 15,5 cm 870 ml
5,70 €

Dóza na potraviny s objemom 870 ml značky Locklock zaisťuje dlhšiu trvanlivosť potravín so zachovaním ich arómy. Vďaka skvele tesniacemu veku môžete potraviny tiež bezpečne prevážať. Je možné ukladať do chladničky, či mrazničky a používať v mikrovlnnej rúre.

Lock&Lock Dóza na potraviny 550 ml
7,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Dóza na potraviny Lock&Lock s objemom 550 ml je určená k pohodlnému a bezpečnému prenášaniu a skladovaniu potravín. Táto dóza je vyrobená z borosilikátového skla a vybavená je plastovým vekom. Je úplne vzduchotesná, vďaka čomu zaručuje dlhodobú čerstvosť uložených potravín. Parný otvor vo veku umožňuje ohrev v mikrovlnnej rúre zároveň s viečkom.

Lock&Lock Dóza na potraviny LOCK Wave, 1,4 l
6,80 €

Dóza na potraviny LOCK Wave s objemom 1,4 l značky LOCKLOCK sa stane praktickým pomocníkom vo vašej domácnosti. Dózy sú vzduchotesné a vodotesné, teda skladované potraviny vydržia dlhšie čerstvé. Dózu možno využiť v mrazáku, v chladničke či v mikrovlnnej rúre. Celá sada dóz LOCK Wave je stohovateľná.

Lock & Lock je austrálskou firmou, ktorá od svojho založenia v r. 1978 vyváža pod rovnomennou značkou svoje výrobky do viac ako 100 krajín po celom svete. Obchody a pobočky tejto spoločnosti možno nájsť po celom svete, okrem Austrálie napr. aj v Nemecku, Poľsku, Česku, na Slovensku, Veľkej Británii, Severnej Amerike, Kórei, Číne alebo Vietname a ďalších. Do roku 2014 by táto spoločnosť rada rozšírila destinácie až na 130 krajín a tým si zaistila hlavné postavenie v oblasti vákuových nádob.

Značka sa špecializuje na vákuové dózy na skladovanie potravín a na úložné skladovacie boxy do domácnosti. Spoločnosť Lock & Lock sa tiež snaží rozšíriť sortiment zo svojich hlavných (plastových) produktov na kompletné kuchynské vybavenie od skla, porcelánu až po výrobky z nerezovej ocele. Snaha byť spoločnosťou, ktorá vyrába rôzne riady spojené s praktickou funkciou súvisí pochopiteľne aj s použitím ekologických materiálov s ohľadom na životné prostredie a zdravie zákazníkov.

Lock & Lock v súčasnej dobe investuje viac než 2% svojho celkového ročného obratu do výskumu a vývoja na zlepšenie služieb a spokojnosť zákazníkov.

Takisto vyvíja značné úsilie na vývoj nových materiálov a prvotriednej kvality nových produktov, ktoré môžete nájsť v každom kúte sveta.

Lock & Lock je austrálskou firmou, ktorá od svojho založenia v r. 1978 vyváža pod rovnomennou značkou svoje výrobky do viac ako 100 krajín po celom svete. Obchody a pobočky tejto spoločnosti možno nájsť po celom svete, okrem Austrálie napr. aj v Nemecku, Poľsku, Česku, na Slovensku, Veľkej Británii, Severnej Amerike, Kórei, Číne alebo Vietname a ďalších. Do roku 2014 by táto spoločnosť rada rozšírila destinácie až na 130 krajín a tým si zaistila hlavné postavenie v oblasti vákuových nádob.

Značka sa špecializuje na vákuové dózy na skladovanie potravín a na úložné skladovacie boxy do domácnosti. Spoločnosť Lock & Lock sa tiež snaží rozšíriť sortiment zo svojich hlavných (plastových) produktov na kompletné kuchynské vybavenie od skla, porcelánu až po výrobky z nerezovej ocele. Snaha byť spoločnosťou, ktorá vyrába rôzne riady spojené s praktickou funkciou súvisí pochopiteľne aj s použitím ekologických materiálov s ohľadom na životné prostredie a zdravie zákazníkov.

Lock & Lock v súčasnej dobe investuje viac než 2% svojho celkového ročného obratu do výskumu a vývoja na zlepšenie služieb a spokojnosť zákazníkov.

Takisto vyvíja značné úsilie na vývoj nových materiálov a prvotriednej kvality nových produktov, ktoré môžete nájsť v každom kúte sveta.