Lobey Denný ochranný krém BIO 50 ml
27,80 €

Novinka

Denný ochranný krém viditeľne vypne a zjemní pleť a pripraví vás na celodenný nápor práce a stresu. Jeho unikátne receptúru s ošetrujúcim mandľovým olejom a bambuckým maslom v BIO kvalite vymazlily šikovné slovenské ruky k dokonalosti.

Lobey Jemná intímne umývacia pena BIO 150 ml
13 €

Novinka

Jemná intímne umývacia pena je vhodná pre každodenné hygienické potreby žien a mamičiek. Jedinečné zloženie z šetrných prírodných tenzidov, extraktu z kôry duba, nechtíka lekárskeho a harmančeka regeneruje a upokojí citlivú oblasť intímnych partií.

Lobey Jemná tvárová umývacia pena BIO 150 ml
13,30 €

Novinka

Jemná tvárová umývacia pena BIO. Regeneračné a čistiace schopnosti jej prepožičiavajú šetrné umývacie ingrediencie na báze kokosového oleja a prírodný extrakt z harmančeka, aloe vera a ginko biloby. Pleť zanechá krásne jemnú, bez nečistôt a zanesených pórov.

Lobey Nočné vyhladzujúce sérum BIO 50 ml
29,60 €

Novinka

Nočné vyhladzujúce sérum príjemne vonia a ľahko sa vstrebáva. Zjemní vrásky a po náročnom dni vašu tvár jemne pohladí. Jeho unikátne receptúru s ošetrujúcim mandľovým olejom, bambuckým maslom a aloe vera v BIO kvalite vymazlily šikovné slovenské ruky k dokonalosti.

Lobey Odličovacie mlieko BIO 100 ml
14,40 €

Novinka

Odličovacie mlieko BIO šetrne čistí pleť od denného nánosu nečistôt a tváre aj oči zbaví make-upu. Jeho unikátne receptúru z výživných rastlinných olejov v BIO kvalite vymazlily šikovné slovenské ruky k dokonalosti.

Lobey Pestujúci telový olej BIO 100 ml
14,40 €

Novinka

Pestujúci telový olej sa rýchlo vstrebe, zanechá pokožku celého tela hĺbkovo hydratovanú, pokojnú a vyživenú. J eho unikátny receptúru namiešali šikovné slovenské ruky tak, aby vyhovovala aj nastávajúcim a novopečeným mamičkám, kožu totiž dodá elasticitu, a zabraňuje tak vzniku strií.