Little Doctor LD-250U

Little Doctor LD-250U

Hodnotenie: 4,7
62 € 61 €

Ultrazvukový inhalátor Little Doctor LD-250U pomáha pacientom zvlhčovať horné a dolné dýchacie cesty a inhalovať medikačný roztok. Prístroj je určený k liečbe astmy, bronchitídy a ďalších respiračných ochorení. Jeho tichý chod zaisťuje komfortné inhalačné liečenie a starostlivosť. Balenie obsahuje náustky, masku pre dospelých i pre deti. Umožňuje inhalovať až 20 minút bez prestávky.

Little Doctor Pulzný oxymeter
45,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Prstový pulzný oxymeter značky Little Doctor je určený na zmeranie SpO2 a tepovej frekvencie. Ľahko prenosný prístroj určený na okamžité zmeranie. Počas niekoľkých sekúnd zobrazí vašu saturáciu krvi a srdcovú frekvenciu.

Little Doctor Adaptér k LD-207U
20,50 €

Adaptér k inhalátora LD-207U je vhodný v prípade, že nechcete váš inhalátor používať len na batérie. Jednoducho zapojíte adaptér do inhalátora a do elektriny a už ďalej nepotrebujete žiadne batérie, čím šetríte Vaše peniaze. Technické údaje: Nová moderná odľahčená konštrukcia.

Little Doctor Inhalátor ultrazvukový LD-812U
53,80 €

Novinka

Ultrazvukový inhalátor Little Doctor LD-812U pomáha pri zvlhčovanie horných a dolných dýchacích ciest a k inhalácii liekov. Prístroj využíva najnovšiu technológiu MESH (špeciálna MESH membrána) na výrobu aerosólu.

Little Doctor ND LD-207U MESH membrána
32,50 €

ND LD-207U MESH membrána –

Inhalačná komora + MESH membrána Náhradný diel č. LD-N060 Určená pre model inhalátora: Little Doctor LD-207U (nový typ) Pozn. : Nový typ inhalátora LD-207U je kompatibilný ako s novým typom MESH membrány, tak aj so starším typom.

Little Doctor ND LD - 250 U nádobka na lieky (5 ks)
6,20 €

Medikační nádobka na liek (roztok). Náhradný diel č. LD-N050 Len pre osobné použitie. Kapacita max. : 12 ml (min. 2 ml). Určená pre použitie s inhalátorom LD-250U (ultrazvukový inhalátor). Vyrobená z plastu.

Little Doctor ND LD - Maska pre deti k inhalátora Little Doctor
5,40 €

Inhalačná maska určená primárne pre deti. Náhradný diel č. LD-N040. Len pre osobné použitie. Určená pre použitie s inhalátory LD-211cm (kompresorový inhalátor) a LD-207U, LD-250U (ultrazvukové inhalátory). Vyrobená z latexu.

Little Doctor Oxymeter pulzný Little Doctor
49 €

Prstový pulzný oxymeter určený pre neinvazívne meranie saturácie kyslíka krvi a tepovej frekvencie. Jednoduché ovládanie, dobre čitateľný OLED displej, 6 režimov zobrazenia, 10 úrovní jasu displeja, automatické vypnutie. Súčasťou sú 2 batérie AAA a pútko na zavesenie.