Little Company Prebaľovacia taška Vienna
69 € 63,70 €

S dobrou taškou na dobrá miesta! Perfektná pre štýlovú mamu v pohybe: prebaľovacia taška Little Company Vienna cognac. Táto praktická kabelkaveľkú kapsu s piatimi menšími vnútornými vrecúškami. Skvelé pre všetky veci pre vaše malé, ale aj pre váš telefón, kalendár alebo iné dôležité veci.

Little Company Prebaľovací batoh Lisbon Quilted
77 € 67,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Urobíme to dnes! Prešívaný prebaľovací batoh Little Company Lisbon Quilted je ideálny pre každodenné použitie, ale aj na deň v zoo alebo na nákupy. Batoh má veľkosť 38×33×18 cm a má dostatok priehradok, takže si môžete dokonale uložiť svoje predmety. Hlavné priehradku možno uzavrieť obojstranným zipsom pre väčšie pohodlie. Okrem dvoch hlavných priehradok má batoh ešte dve vrecká, napríklad pre detskú fľašu.

Little Company Prebaľovacia taška Copenhagen Perfo
77 € 66,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Poďme to urobiť! Choďte bez námahy od stráženie detí až po pracovný obed s módnou prebaľovacou taškou Copenhagen Perfo. Všetko čo je potrebné na prebaľovaciu tašku zabalené v modernom a módnom dizajne s perforáciou. Taška Little Company Copenhagen Perfo má hlavnú priehradku, ktorú možno uzavrieť robustným zipsom. Vďaka rôznym menším priehradkám môžete ukladať všetky svoje veci a rýchlo ich meniť, dokonalé!

Little Company Prebaľovacia taška Paris Snake
77 € 67,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Prebaľovacia taška Little Company Paris Snake s hadím vzorom je navrhnutá pre pohodlné používanie na cestách. Táto nadčasová a štýlová taška zaručuje, že máte všetko, čo potrebujete pre vaše dieťa, organizovanej a na dosah ruky. Hlavná priehradka sa ľahko uzatvára pomocou robustného zipsu a navyše obsahuje osem viacúčelových priehradiek.

Little Company Prebaľovací batoh Riga
88 € 76,90 €

Prebaľovací batoh Riga štýlovo zdobený perforáciou je robustný a veľmi praktický. Vzhľadom k jeho priestoru a mnohých menším priehradkám, je tu miesto pre všetky potreby pre starostlivosť o bábätko.

Little Company Prebaľovacia taška Sevilla knit black
77 € 67,70 €

Sevilla je klasická a sofistikovaná prebaľovacia taška, s ktorou sa budete chcieť predviesť! Okrem toho, že taška je ozdobená prepletaním, je tiež veľmi praktická a poskytuje dostatok priestoru pre fľaše, plienky a iné potreby pre starostlivosť o bábätko.

Little Company Prebaľovacia taška Berlin Quilted
77 € 66,90 €

Prebaľovacia taška Little Company Berlin Quilted s nadčasovým prešívaním. Robustná prešívaná prebaľovacia taška Berlin má krásny vzhľad. Praktická, s priestrannou hlavnou priehradkou a ďalšie priehradka vzadu, napr. Pre váš notebook alebo tablet. Vďaka vnútorným priehradkám je dostatok priestoru pre to, aby ste pre svoje malé deti vzali všetky potrebné veci.

Little Company Box na obrúsky Alice
19,29 € 17,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Vlhčené obrúsky potrebujete stále. Či už ste doma, na vychádzke, na pieskovisku alebo na výlete. Pri ich použití oceníte praktické a pritom dobre vyzerajúci puzdro od Little Company Alice. Je to prvé puzdro vyrobené z PU kože. Vyzerá pevne, obrúsky sa z neho dobre vyťahujú po jednom a nevysychajú.

Little Company Puzdro na fľaštičku Gwen
14,64 € 13,40 €

Posledný kus za túto cenu!

izolačným puzdrom na fľašu Little Company Gwen zostane fľaša vášho dieťaťa dlhšie teplá alebo studená. Toto puzdro na fľaše môže byť použité pre všetky štandardné a široké fľaše. Jednoduchý zips ľahko otvorí a zatvorí puzdro fľaše. Okrem toho nemôže obsah fľaše presiaknuť mimo puzdro.

Little Company Prebaľovací batoh Lisbon Braided
77 € 67,70 €

Je čas na nové dobrodružstvo! Prepletaný prebaľovací batoh Little Company Lisbon Braided je perfektný pre denné dobrodružstvo, ale tiež ideálne navečer alebo na šport. Tento materský batoh je mimoriadne veľký a má dostatok priehradiek, takže môžete veci dobre skladovať a organizovať. Hlavná priehradka je uzavretá obojstranným zipsom pre väčšie pohodlie.

Little Company Puzdro na plienky Emma
13,20 €

Voľné plienky, ktoré sa pohybujú v taške, sú minulosťou! Jednoducho vezmite plienky a obrúsky spolu v púzdre na plienky Little Company Emma. Puzdro obsahuje dve priehradky vhodné pre tri plienky a balenie obrúskov. Extra praktický je dávkovač obrúskov, ktorý vyťahuje servítky jeden po druhom.