Lishinu 3, Neon Green

Lishinu 3, Neon Green

Hodnotenie: 5
32,90 €

Samonavíjacie vodítko disponuje svojím hands-free prevedením, vďaka ktorému budete mať pri venčení voľné ruky. Jednoduchým mávnutím sa aktivuje brzda, ktorá zablokuje lano a psík vám neutečie napríklad do vozovky. Lishinu 3, Neon Green má v balení neoprénový pásik na ruku a výmenný kryt.

Lishinu 3, Neon Pink

Lishinu 3, Neon Pink

Hodnotenie: 5
32,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Samonavíjacie vodítko disponuje svojím hands-free prevedením, vďaka ktorému budete mať pri venčení voľné ruky. Jednoduchým mávnutím sa aktivuje brzda, ktorá zablokuje lano a psík vám neutečie napríklad do vozovky. Lishinu 3, Neon Pink má v balení neoprénový pásik na ruku a výmenný kryt.

Lishinu 3, Black

Lishinu 3, Black

Hodnotenie: 4,5
34,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Samonavíjacie vodítko disponuje svojím hands-free prevedením, vďaka ktorému budete mať pri venčení voľné ruky. Jednoduchým mávnutím sa aktivuje brzda, ktorá zablokuje lano a psík vám neutečie napríklad do vozovky. Lishinu 3, Black má v balení neoprénový pásik na ruku a výmenný kryt.

Lishinu 3in1 Black

Lishinu 3in1 Black

Hodnotenie: 2
40,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Samonavíjacie vodítko s nastaviteľným pútkom disponuje svojím hands-free prevedením, vďaka ktorému budete mať pri venčení voľné ruky. Jednoduchým mávnutím sa aktivuje brzda, ktorá zablokuje lano a psík vám neutečie napríklad do vozovky. Lishinu 3in1 Black má v balení neoprénový pásik na ruku a výmenný kryt.

Lishinu Predĺženie vodítka
9,52 € 9,20 €

Predĺženie vodítka pre psov malého vzrastu, originálne príslušenstvo k vodítkam Lishinu.

Lishinu Bungee Blue

Lishinu Bungee Blue

Hodnotenie: 4
40,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Samonavíjacie vodítko s pružinou disponuje svojím hands-free prevedením, vďaka ktorému budete mať pri venčení voľné ruky. Jednoduchým mávnutím sa aktivuje brzda, ktorá zablokuje lano a psík vám neutečie napríklad do vozovky. Lishinu Bungee Blue má v balení neoprénový pásik na ruku a výmenný kryt.

Lishinu Bungee Black

Lishinu Bungee Black

Hodnotenie: 5
40,80 €

Samonavíjacie vodítko s pružinou disponuje svojím hands-free prevedením, vďaka ktorému budete mať pri venčení voľné ruky. Jednoduchým mávnutím sa aktivuje brzda, ktorá zablokuje lano a psík vám neutečie napríklad do vozovky. Lishinu Bungee Black má v balení neoprénový pásik na ruku a výmenný kryt.