-72%
Lishinu Výmenný kryt modrý
5x

Lishinu Výmenný kryt

8,38 €
2,30 €

Výmenný farebný kryt, originálne príslušenstvo k vodítkam Lishinu. Dostupné v 6 farebných prevedeniach.

Tovar od predajcu MALL
-34%
Lishinu 3, Neon Green M (8-12 kg)
6x

Lishinu 3, Neon Green

32,30 €
21,20 €

Samonavíjacie vodítko disponuje svojím hands-free prevedením, vďaka ktorému budete mať pri venčení voľné ruky. Jednoduchým mávnutím sa aktivuje brzda, ktorá zablokuje lano a psík vám neutečie napríklad do vozovky. Lishinu 3, Neon Green má v balení neoprénový pásik na ruku a výmenný kryt.

Tovar od predajcu MALL
Lishinu 3in1 Black XS (2-4 kg)
3x

Lishinu 3in1 Black

39,50 €
34,30 €
Posledný kus za túto cenu!

Samonavíjacie vodítko s nastaviteľným pútkom disponuje svojím hands-free prevedením, vďaka ktorému budete mať pri venčení voľné ruky. Jednoduchým mávnutím sa aktivuje brzda, ktorá zablokuje lano a psík vám neutečie napríklad do vozovky. Lishinu 3in1 Black má v balení neoprénový pásik na ruku a výmenný kryt.

Tovar od predajcu MALL
-38%
Lishinu Bungee Blue M (8-12 kg)
2x

Lishinu Bungee Blue

39,50 €
24,30 €

Samonavíjacie vodítko s pružinou disponuje svojím hands-free prevedením, vďaka ktorému budete mať pri venčení voľné ruky. Jednoduchým mávnutím sa aktivuje brzda, ktorá zablokuje lano a psík vám neutečie napríklad do vozovky. Lishinu Bungee Blue má v balení neoprénový pásik na ruku a výmenný kryt.

Tovar od predajcu MALL
-38%
Lishinu Bungee Black M 8-59 cm
5x

Lishinu Bungee Black

39,50 €
24,30 €

Samonavíjacie vodítko s pružinou disponuje svojím hands-free prevedením, vďaka ktorému budete mať pri venčení voľné ruky. Jednoduchým mávnutím sa aktivuje brzda, ktorá zablokuje lano a psík vám neutečie napríklad do vozovky. Lishinu Bungee Black má v balení neoprénový pásik na ruku a výmenný kryt.

Tovar od predajcu MALL
-34%
Lishinu 3, Neon Pink XS (2-4 kg)
2x

Lishinu 3, Neon Pink

32,30 €
21,20 €

Samonavíjacie vodítko disponuje svojím hands-free prevedením, vďaka ktorému budete mať pri venčení voľné ruky. Jednoduchým mávnutím sa aktivuje brzda, ktorá zablokuje lano a psík vám neutečie napríklad do vozovky. Lishinu 3, Neon Pink má v balení neoprénový pásik na ruku a výmenný kryt.

Tovar od predajcu MALL