Lisciani Cars 3 Super Stencil
11,61 € 3,50 €

Originálna kreatívna sada umožňujúca premenu klasických fixiek na sprejové. Sada je navyše v obľúbenej detskej licencii Cars 3. S pomocou šablón tak vytvoríte úžasné kresby, napríklad vašich obľúbených hrdinov z filmu.

Lisciani Dory Super Game

Lisciani Dory Super Game

Hodnotenie: 3,5
13,56 € 5,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Zábavná hra s hrdinami z animovaného Disney filmu Hľadá sa Dory. Hrať môžete 2 verzie, klasickým spôsobom alebo s mincami. Vyber si svojho hrdinu, zatoč spinnerom a postupuj na hracom pláne.

Lisciani ABC domček
9,70 €

Výpredaj

Nauč sa abecedu s pomocou tvarov, ktoré pasujú len k určitému náprotivku. Deti sa budú zábavnou formou učiť abecedu. Tiež si budú rozvíjať tvorivosť. Domčeky obýva veľa veselých zvieratiek, ktoré ti pomôžu spoznať jednotlivé písmenká abecedy. V každom domčeku býva iné zvieratko. Nájdeš správna dvierka, ktoré k domčeku patria?

Lisciani Zvieratká a ich prostredie
5,79 € 5,10 €

Veselá prikladacia hra. Zábavná hra, pri ktorej sa naučíš poznávať rôzne zvieratká a ich životné prostredie. Zamiešaj kartičky a rozlož obrázkom dole pred seba na stôl. Hru môže hrať jeden i viac hráčov.

Lisciani Cars 3 Educational Multigames
15,50 € 5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto sada vzdelávacích hier s Bleskom a jeho kamarátmi je účinným nástrojom k výučbe základných znalostí a k rozvoju pozorovacích schopností a logiky detí. Hry sú jednoduché a zábavné, vyrobené tak, aby sa dieliky patriace k sebe ľahšie spojili a tým umožnili dieťaťu hru priebežne korigovať.

Lisciani Baby Memo
5,79 € 5,40 €

Výpredaj

Zábavná rodinná hra s obrázkami detí z celého sveta. Nájdeš viac rovnakých dvojíc než tvoj súper? Deti si pri hre trénujú pamäť. Balenie obsahuje 32 kartičiek.

Lisciani Čísla a farby
5,79 € 5,10 €

Počítanie hravou formou! Veselá hra, pri ktorej sa naučíš spájať čísla so zodpovedajúcim množstvom. Deti sa jednoduchou formou naučia základné počty. Hru možno hrať o 1 alebo viacerých hráčoch.

Lisciani Čísla a počty-24%
9,67 € 7,30 €

Výpredaj

Nauč sa hravou formou počítať s podporou zvieratiek! Poskladaj žirafu a zoznám sa s prvými číslami a množstvom. Poznáš tiež rozdielne geometrické tvary. Šesť rôznych puzzlov so zvieratkami ti pomôže s riešením početných úloh.

Lisciani Dívaj sa pozorne!
5,79 € 5,10 €

Trénuj svoju pamäť a pozornosť! Pozeraj sa pozorne a nájdi všetky predmety. Jednoduchá postrehová hra, ktorú môže hrať 1 alebo viac hráčov. S kartičkami možno hrať aj pexeso, pričom hľadáš logické páry.

Lisciani Mamičky s mláďatami
5,79 € 5,10 €

Pokús sa správne priradiť mláďatká k ich mamičkám. Balenie obsahuje 16 dvojdielnych puzzle. Puzzle pomáha pri rozvoji detskej koordinácie a logického myslenia.

Lisciani Pexeso ABC 123
5,79 € 5,10 €

Trénuj svoju pamäť a zoznám sa s abecedou, prvými číslami a mnohými slovami. Nájdeš viac správnych párov ako tvoj súper? Hľadaj číslo a zodpovedajúce množstvo vyobrazených motívov alebo písmeno a obrázok, ktorý na dané písmeno začína. Zábavná rodinná hra s prvkami vzdelávania.

Lisciani Veľký a malý
5,79 € 5,10 €

Veselá logická a porovnávacia hra. Do každej tabuľky pasujú 3 tvarované dieliky rozdielnych veľkostí s obrázkami k danému prostrediu. Vyber si jednu tabuľku a vyplň ju obrázkami správneho tvaru a veľkosti. Začínaš od najmenšieho tvaru a končíš najväčším.

Lisciani Baby Duo Farm

Lisciani Baby Duo Farm

Hodnotenie: 5
7,90 €

Po zložení všetkých trinástich obrázkov si deti užijú veľa zábavy pri vytváraní veselých príbehov z prostredia farmy. Puzzle pomáha pri rozvoji detskej koordinácie, logického myslenia a predstavivosti.

Lisciani Baby Puzzle
5,90 €

Baby puzzle s motívom obyvateľov mora pre najmenších! Balenie obsahuje osem baby puzzle obrázkov. Deti si môžu poskladať obrázky s veselým žralokom, priateľskou korytnačkou, milým morským koníkom a ďalšími obyvateľmi podmorských hlbín.

Lisciani Cars 3 Progressive 9
11,62 € 9 €

Zlož deväť postupne sa zväčšujúcich puzzlí do špeciálnej upravujúcej krabičky, jedno po druhom od najmenšieho po najväčšie. Puzzle sú v obľúbenej detskej licencii Cars 3. Vhodné pre deti od 1 roka.

Lisciani Aqua Kúzelné maľovanie
23,28 € 20,90 €

S Aqua Kúzelným maľovaním môžeš popustiť uzdu svojej fantázii! Naplň čarovnú ceruzku vodou a na podložku nakresli svoje báječné obrázky. A ani sa nemusíš báť, že sa zašpiníš! Vzniknuté obrázky po pár minútach ako kúzlom zmiznú a podložka je pripravená na tvoje ďalšie maľovanie.

Lisciani Carotino Pre tých najlepších! Zvieratká
13,56 € 12,01 €

Táto náučná hra z radu náučných hier Carotino zahŕňa viac ako 200 na seba nadväzujúcich hier a je určená pre deti od troch rokov. Nauč sa hravou formou poznávať svet zvierat, ich názvy, ich životné prostredie a čo radi jedia. Okrem iného sa zoznámiš s charakteristickými vlastnosťami zvierat.

Lisciani Carotino Prvá angličtina
13,56 € 12,01 €

Táto náučná hra z radu náučných hier Carotino zahŕňa viac ako 200 na seba nadväzujúcich hier a je určená pre deti od troch rokov. Nauč sa hravou formou abecedu, čísla, farby a veľa ďalšieho. To všetko v angličtine.

Lisciani Carotino Prvá nemčina-20%
13,56 € 10,80 €

Výpredaj

Táto náučná hra z radu náučných hier Carotino zahŕňa viac ako 200 na seba nadväzujúcich hier a je určená pre deti od troch rokov. Nauč sa hravou formou abecedu, čísla, farby a veľa ďalšieho. To všetko v nemčine.

Lisciani Cars 3 Art School
13,55 € 4,30 €

Jedná sa o zábavnú sadu pre rozvoj obratnosti, kreativity a predstavivosti. Sada je v licencii Cars 3. S pomocou zošita a tabuliek, ktoré možno popisovať aj mazať, sa môžeš ľahko naučiť kresliť. Okrem toho môžeš vďaka stieracej fixke a priloženej hubke svoju kresbu poopraviť a začať kedykoľvek znova.

Lisciani Vlak so zvieratkami-56%
9,68 € 4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Tento súbor hier ponúka možnosť hravého učenia. Vlak so zvieratkami ukrýva tri veselé náučné hry! Už od troch rokov sa môžeš učiť čítať a písať, objavovať tvary a farby, poznávať zvieratá a ich typické životné prostredie a rozvíjať svoje logické myslenie.

Lisciani Čítanie a písanie
9,68 € 4,70 €

Táto náučná hra obsahuje dve tabuľky, na ktorej je možné písať z oboch strán, a deti sa tak hravou formou učia čítať, písať a maľovať. Na jednej tabuľke sú písmená a názvy zvierat v abecednom poradí. Druhá tabuľka je z jednej strany štvorčekovaná a z druhej biela. Na túto tabuľku môžeš kresliť a písať podľa svojej fantázie!

Lisciani Baby Logic

Lisciani Baby Logic

Hodnotenie: 4,5
5,90 €

Priraďovacie puzzle pre najmenších s motívom mamičiek a ich mláďatiek. Priraď mláďatko k jeho mamičke a rozvíjaj logické myslenie a koordinácie. Vhodné pre deti od 1 roka.

Lisciani Carotina 10 hier
11,62 € 5,10 €

Tento súbor hier ponúka veľa možností hravého učenia. Obsah je vyrobený z materiálu odolného voči roztrhnutiu, ponúka atraktívny dizajn s ilustráciami z pestrého mestského prostredia. Vhodné od 3 rokov.