Lisciani Carotino Prvá nemčina-41%
13,56 € 7,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Táto náučná hra z radu náučných hier Carotino zahŕňa viac ako 200 na seba nadväzujúcich hier a je určená pre deti od troch rokov. Nauč sa hravou formou abecedu, čísla, farby a veľa ďalšieho. To všetko v nemčine.

Lisciani Veľký a malý-32%
5,79 € 3,90 €

Veselá logická a porovnávacia hra. Do každej tabuľky pasujú 3 tvarované dieliky rozdielnych veľkostí s obrázkami k danému prostrediu. Vyber si jednu tabuľku a vyplň ju obrázkami správneho tvaru a veľkosti. Začínaš od najmenšieho tvaru a končíš najväčším.

Lisciani Zvieratká a ich prostredie
7,90 €

Veselá prikladacia hra. Zábavná hra, pri ktorej sa naučíš poznávať rôzne zvieratká a ich životné prostredie. Zamiešaj kartičky a rozlož obrázkom dole pred seba na stôl. Hru môže hrať jeden i viac hráčov.

Lisciani ABC domček
9,67 € 9,35 €

Nauč sa abecedu s pomocou tvarov, ktoré pasujú len k určitému náprotivku. Deti sa budú zábavnou formou učiť abecedu. Tiež si budú rozvíjať tvorivosť. Domčeky obýva veľa veselých zvieratiek, ktoré ti pomôžu spoznať jednotlivé písmenká abecedy. V každom domčeku býva iné zvieratko. Nájdeš správna dvierka, ktoré k domčeku patria?

Lisciani Mikroskop 900-22%

Lisciani Mikroskop 900

Hodnotenie: 5
34,50 € 26,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Super Mikroskop Deluxe umožňuje fascinujúci náhľad do inak skrytého sveta! Mikroskop je nástroj vybavený šošovkou, pomocou ktorej je možné bez problémov zväčšiť aj tie najmenšie objekty, s týmto mikroskopom dokonca až 900-krát! V dôsledku tohto zväčšenia je možné objekty dôkladne preskúmať a analyzovať, alebo jednoducho nad nimi len žasnúť!

Lisciani Laboratórium slizov
15,90 €

Zábavné a bláznivé laboratórium, s ktorým sa bezpečne môžete hrať s viskóznymi tekutinami! V krabici je všetko, čo potrebujete aby ste mohli vytvárať podivné plastelíny, neuveriteľné a rôsolovité zmesi, ktoré môžu skákať a ešte oveľa viac. V balení je aj bohato ilustrovaná príručka.

Lisciani Baby Memo
5,79 € 5,60 €

Zábavná rodinná hra s obrázkami detí z celého sveta. Nájdeš viac rovnakých dvojíc než tvoj súper? Deti si pri hre trénujú pamäť. Balenie obsahuje 32 kartičiek.

Lisciani Domček Barbie

Lisciani Domček Barbie

Hodnotenie: 4,8
39,10 €

Táto zábavná dizajnová skladačka dáva priestor tvojej fantázii a predstavivosti. Zostav si svoj vlastný domček snov pre bábiku Barbie, ktorý má dve poschodia s nábytkom a záhradu. Tento nádherný domček pre bábiky, v ktorom môže bývať originálna bábika Barbie, je skvelý darček pre dievčatká.

Lisciani Baby Logic

Lisciani Baby Logic

Hodnotenie: 4,7
6,50 €

Priraďovacie puzzle pre najmenších s motívom mamičiek a ich mláďatiek. Priraď mláďatko k jeho mamičke a rozvíjaj logické myslenie a koordinácie. Vhodné pre deti od 1 roka.

Lisciani Pyramída a puzzle pre deti
15,50 € 15,30 €

Deti si užijú zábavu pri stavbe veže z farebných kociek od najväčšej po najmenšiu! Použite papierové doštičky puzzle na zostavenie mnohých roztomilých zvieratiek a sami rozhodnite, či ich necháte bývať v ich domčeku alebo ich umiestnite na kocky.

Lisciani Baby Tower

Lisciani Baby Tower

Hodnotenie: 4
11,90 €

Deti sa zábavnou formou učí poznávať farby a tvary, zlepšujú jemnú motoriku a manuálnu zručnosť pri vkladaní valčekov a skladaní veže. Deti majú k dispozícii rôzne geometrické tvary, plastové valčeky a šablóny pre vkladanie.

Lisciani Cars 3 Progressive 9-50%
11,62 € 5,73 €

Akcia

Zlož deväť postupne sa zväčšujúcich puzzlí do špeciálnej upravujúcej krabičky, jedno po druhom od najmenšieho po najväčšie. Puzzle sú v obľúbenej detskej licencii Cars 3. Vhodné pre deti od 1 roka.

Lisciani LED Kúzelná tabuľa
30,90 €

Fluoreskujúca žiara vašich obrázkov, písmen a slov vás privedie k úžasu! S LED Kúzelnou tabuľou a FLUO-fixkami sa môžete poriadne vyblázniť a popustiť uzdu svojej fantázii! Okrem toho sa s pomocou predlôh k maľovaniu a písaniu naučíte hravou formou čítať a písať.

Lisciani Bing puzzle - Dvojica
7,90 € 7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Sada jednoduchých dvojdielnych skladačiek s obrázkami zajačika Binga a jeho priateľov je určená pre deti, ktoré s puzzle začínajú. Veľké a pevné dieliky uľahčujú deťom skladanie. Skladanie u detí podporuje rozvoj zručností. -Vhodné od 1 roka.

Lisciani Baby Puzzle

Lisciani Baby Puzzle

Hodnotenie: 4
7,20 €

Baby puzzle s motívom obyvateľov mora pre najmenších! Balenie obsahuje osem baby puzzle obrázkov. Deti si môžu poskladať obrázky s veselým žralokom, priateľskou korytnačkou, milým morským koníkom a ďalšími obyvateľmi podmorských hlbín.

Lisciani Dory Super Game-19%

Lisciani Dory Super Game

Hodnotenie: 4
13,56 € 10,90 €

Zábavná hra s hrdinami z animovaného Disney filmu Hľadá sa Dory. Hrať môžete 2 verzie, klasickým spôsobom alebo s mincami. Vyber si svojho hrdinu, zatoč spinnerom a postupuj na hracom pláne.

Lisciani Cars 3 Educational Multigames-23%
15,50 € 11,90 €

Táto sada vzdelávacích hier s Bleskom a jeho kamarátmi je účinným nástrojom k výučbe základných znalostí a k rozvoju pozorovacích schopností a logiky detí. Hry sú jednoduché a zábavné, vyrobené tak, aby sa dieliky patriace k sebe ľahšie spojili a tým umožnili dieťaťu hru priebežne korigovať.

Lisciani Batoh Bing
19,10 €

Novinka

Detský batôžtek obrázkom Zajačika Binga. Batoh má jednu hlavnú komoru so zapínaním na zips. Popruhy na chrbát majú mäkkú výstelku a sú nastaviteľné. Nechýba ani ucho na zavesenie. Súčasťou batohu sú aj kocky Baby Blocks pre najmenších a kartičky postavičiek z obľúbeného detského seriálu. Dve varianty produktu!

Lisciani Bing Moje prvé puzzle 8x4 dieliky
7,90 € 7,60 €

Novinka

Detské puzzle s motívom obľúbeného zajačika Binga a jeho priateľmi sú špeciálne vytvorené pre najmenšie deti. Robustné pevné dieliky sú vyrobené zo silného kartónu a podporujú u detí rozvoj motoriky, sústredenie a fantáziu. -Vhodné od 1 roka.

Lisciani Bing Pexeso
7,90 €

Novinka

Trénuj svoju pamäť a zoznam sa s Bingom a jeho kamarátmi. Nájdeš viac správnych párov, než tvoj súper? Klasická, zábavná rodinná hra pomáha rozvíjať logické myslenie a motoriku. -Vhodné od 1 roka.

Lisciani Dívaj sa pozorne!
7,90 €

Trénuj svoju pamäť a pozornosť! Pozeraj sa pozorne a nájdi všetky predmety. Jednoduchá postrehová hra, ktorú môže hrať 1 alebo viac hráčov. S kartičkami možno hrať aj pexeso, pričom hľadáš logické páry.

Lisciani Mamičky s mláďatami
7,90 €

Pokús sa správne priradiť mláďatká k ich mamičkám. Balenie obsahuje 16 dvojdielnych puzzle. Puzzle pomáha pri rozvoji detskej koordinácie a logického myslenia.

Lisciani Pexeso ABC 123

Lisciani Pexeso ABC 123

Hodnotenie: 5
7,90 €

Trénuj svoju pamäť a zoznám sa s abecedou, prvými číslami a mnohými slovami. Nájdeš viac správnych párov ako tvoj súper? Hľadaj číslo a zodpovedajúce množstvo vyobrazených motívov alebo písmeno a obrázok, ktorý na dané písmeno začína. Zábavná rodinná hra s prvkami vzdelávania.

Lisciani CreaBaby
11,50 €

Deti sa zábavnou formou učia farby, zlepšujú jemnú motoriku a rozlišovať tvary pri vkladaní valčekov a skladaní postavičiek. Deti majú k dispozícii mnoho prvkov k skladaniu a 16 farebných plastových valčekov.

Lisciani Čísla a farby
6,90 €

V predaji od 7. 6.

Počítanie hravou formou! Veselá hra, pri ktorej sa naučíš spájať čísla so zodpovedajúcim množstvom. Deti sa jednoduchou formou naučia základné počty. Hru možno hrať o 1 alebo viacerých hráčoch.

Lisciani Carotino Pre tých najlepších! Zvieratká
13,56 € 12,01 €

Táto náučná hra z radu náučných hier Carotino zahŕňa viac ako 200 na seba nadväzujúcich hier a je určená pre deti od troch rokov. Nauč sa hravou formou poznávať svet zvierat, ich názvy, ich životné prostredie a čo radi jedia. Okrem iného sa zoznámiš s charakteristickými vlastnosťami zvierat.

Lisciani Aqua Kúzelné maľovanie-24%
23,28 € 17,60 €

S Aqua Kúzelným maľovaním môžeš popustiť uzdu svojej fantázii! Naplň čarovnú ceruzku vodou a na podložku nakresli svoje báječné obrázky. A ani sa nemusíš báť, že sa zašpiníš! Vzniknuté obrázky po pár minútach ako kúzlom zmiznú a podložka je pripravená na tvoje ďalšie maľovanie.

Lisciani Carotino Prvá angličtina
13,56 € 12,01 €

Táto náučná hra z radu náučných hier Carotino zahŕňa viac ako 200 na seba nadväzujúcich hier a je určená pre deti od troch rokov. Nauč sa hravou formou abecedu, čísla, farby a veľa ďalšieho. To všetko v angličtine.