Light My Fire Pack-up Bottle
17,63 € 11,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická fľaša Light My Fire Pack-up-Bottle o objeme 700 ml. Je rozložiteľná na tri časti a vyrobená z polypropylénu bez BPA (Bisfenol A) s protišmykovou povrchovou úpravou. Hrdlo fľaše má štandardizovanú veľkosť a umožňuje tak ďalšie úpravy, napríklad pridanie vodného filtra.

Light My Fire Pack-up-Drink Kit
30,98 € 20,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Naplniť, vypiť a zložiť – kompaktná a skladateľná sada na pitie Light My Fire Pack-up Drink Kit. Sada obsahuje dva hrnčeky s vekom Pack-up-Cup o objeme 260 ml a fľašu Pack- up-Bottle o objeme 700 ml.

Light My Fire LunchKit BIO
24,99 € 23,90 €

Súprava riadu sa skladá z 5 častí, ktoré využijete predovšetkým prí kempovaní a rôznych výletoch. Súčasťou je multifunkčný nástroj, ktorý kombinuje lyžicu, nôž a vidličku. Všetko je možné umývať v umývačke riadu. Light My Fire LunchKit BIO je súprava vyrobená z bioplastov.

Light My Fire MealKit BIO
34,99 € 32,90 €

Súprava riadu sa skladá z 8 častí, ktoré využijete predovšetkým prí kempovaní a rôznych výletoch. Súčasťou je multifunkčný nástroj, ktorý kombinuje lyžicu, nôž a vidličku. Všetko je možné umývať v umývačke riadu. Light My Fire MealKit BIO je súprava vyrobená z bioplastov.

Light My Fire SnapBox oval BIO 2-pack
11,60 € 9,90 €

Súprava škatuliek na jedlo je vhodná do školy aj do práce. Misky do seba zapadajú a zaberajú málo miesta. Je možné ich vložiť do mikrovlnnej rúry a umývať v umývačke riadu. Light My Fire SnapBox oval BIO 2-pack je set vyrobený z bioplastov.