Light Stax Stavebnica Hybrid Roaring Lion-25%
14,90 € 11,04 €

Výpredaj

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 73 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Stavebnica Hybrid Trumpeting Elephant-28%
13,15 € 9,46 €

Výpredaj

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 68 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii*. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti **od 6 rokov.

Light Stax 6pcs pack mix

Light Stax 6pcs pack mix

Hodnotenie: 5
10,09 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 6 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technoligií, ak sa pripojí k zemi. Stavebnicu je možné využiť napríklad ako lampičku. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Light Stax Expansion (OBPP)
11,65 € 9,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 24 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technoligií, ak sa pripojí k zemi. Stavebnicu je možné využiť napríklad ako lampičku. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Expansion (RGBY)
11,65 € 8,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 24 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technoligií, ak sa pripojí k zemi. Stavebnicu je možné využiť napríklad ako lampičku. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Stavebnica Hybrid Droning Giraffe-29%
15,08 € 10,65 €

Výpredaj

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 75 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Stavebnica Hybrid Flashing Police Car
16,50 €

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 109 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Stavebnica Hybrid Light-up Fire Truck
22,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 189 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Stavebnica Hybrid Meowing Cat
15,08 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 185 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Stavebnica Hybrid Tuned Racer
18,50 €

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 156 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Svietiaca stavebnica 8ks Pack Mix
10,04 € 9 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 8 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Light Stax Svietiaca stavebnica Fantasy sets
90,78 € 43,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 160 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a tvorivosť. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Svietiaca stavebnica Hybrid Snapping Croco
13,15 € 9,80 €

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 78 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Svietiaca stavebnica Puzzle Set (Dinosaur)
23,17 € 11,40 €

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 10 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvieti vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Light Stax Svietiaca stavebnica Puzzle Set (Snowman)
23,17 € 11,40 €

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 10 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technoligii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Light Stax Svietiaca stavebnica Shine V2 (3-in-1)
50,42 € 35,80 €

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 50 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a tvorivosť. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Svietiaca stavebnica Show Case Cowboy
69,76 € 20,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 64 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Light Stax Svietiaca stavebnica Show Case Santa Claus
93,03 € 63 €
+ doprava zadarmo

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 97 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Light Stax Advanced (36 STAX 2x2)
42,03 € 31,50 €

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 36 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii a napájacej základni. Stavebnicu je možné využiť napríklad ako lampičku v tvare robota. Vhodná pre deti od 3 rokov.

Light Stax Beginner Plus
22 €

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 12 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvieti vďaka LED technoligií a napájacej základni. Stavebnice je možné využiť napríklad ako lampičku. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Chytrá základňa
10,60 €

Chytrá základňa je nevyhnutnou súčasťou každej stavebnica Light StaxLED technoligiou. Jednoduché ovládanie vďaka prepínaču na boku základne. Vďaka tejto doske vaše kocky blikajú, svietia, alebo sa stmievajú. Vhodná pre deti od 3 rokov.

Light Stax Classic (24 STAX 2x2)
33,07 € 22,80 €

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 24 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii a napájacej základni. Stavebnicu je možné využiť napríklad ako lampička. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Light Stax Complete Set
50,60 € 31,10 €

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 34 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Light Stax Creative (4-in-1)
35,52 € 29,90 €

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 50 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii a napájacej základni. Vďaka prehľadnému návodu môžete postaviť postavičku Supermana, papagája, rybu alebo lietadlo. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Reptiles (Animals)
50,60 € 40,20 €
+ doprava zadarmo

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax Reptiles obsahuje 105 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Vďaka priloženému návodu, môžete vytvoriť 4 druhy zvierat. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Shine (3-in-1)
46,10 €
+ doprava zadarmo

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 75 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technoligií a napájacej základni. Vďaka návodu možno postaviť motýľ, krabičku alebo rámček na fotografiu. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Starter
21,77 € 14,20 €

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 12 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technoligií a napájacej základni. Stavebnicu je možné využiť napríklad ako lampičku. Vhodné pre deti od 3 rokov.

Light Stax Svietiaca stavebnica KIGA
145,51 € 98,50 €
+ doprava zadarmo

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 360 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technoligii. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 6 rokov.

Light Stax Ultimate Set (Mixed 75pcs)
89,55 € 68,20 €
+ doprava zadarmo

Úžasná svietiaca stavebnica Light Stax obsahuje 75 ks farebných kociek, ktoré sa rozsvietia vďaka LED technológii. Podľa návodu možno postaviť domček, alebo kovboja. Deťom rozvíja jemnú motoriku a fantáziu. Vhodné pre deti od 3 rokov.